Pećnica?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
BigBalabuto
Posts: 97
Joined: 11/12/2005 10:39

#76

Post by BigBalabuto »

prenj

mislim da ima dovoljno pitanja i u predhodnim navodima za diskusiju


ne bih otvarao novu temu po ovom pitanju PRENJ je visoka i čudovita planina ne bih htio mućiti Muhameda Gafića da me skida sa nje
bogomdan
Posts: 70
Joined: 28/02/2006 23:30

#77

Post by bogomdan »

BigBalabuto wrote:prenj

mislim da ima dovoljno pitanja i u predhodnim navodima za diskusiju


ne bih otvarao novu temu po ovom pitanju PRENJ je visoka i čudovita planina ne bih htio mućiti Muhameda Gafića da me skida sa nje
Dečko pod nickom "Prenj" izgleda da je na forumu samo da provocira, ko zna iz kojih razloga. Ali smo i njega brzo provalili.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#78

Post by kub lajkan »

bogomdan wrote:
BigBalabuto wrote:prenj

mislim da ima dovoljno pitanja i u predhodnim navodima za diskusiju


ne bih otvarao novu temu po ovom pitanju PRENJ je visoka i čudovita planina ne bih htio mućiti Muhameda Gafića da me skida sa nje
Dečko pod nickom "Prenj" izgleda da je na forumu samo da provocira, ko zna iz kojih razloga. Ali smo i njega brzo provalili.
:lol:

@dječko Prenj :D

Može li ovo na onu tvoju za FORUMOV SHERLOCK HOLMES? :lol:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#79

Post by edu »

ne..ne..decko je davno provaljen.. :D :D :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#80

Post by Vingo »

bogomdan wrote:
BigBalabuto wrote:prenj

mislim da ima dovoljno pitanja i u predhodnim navodima za diskusiju


ne bih otvarao novu temu po ovom pitanju PRENJ je visoka i čudovita planina ne bih htio mućiti Muhameda Gafića da me skida sa nje
Dečko pod nickom "Prenj" izgleda da je na forumu samo da provocira, ko zna iz kojih razloga. Ali smo i njega brzo provalili.



Malo lobiramo...malo provaljujemo decke...

Mogu li vam poslat CV?
User avatar
BigBalabuto
Posts: 97
Joined: 11/12/2005 10:39

#81

Post by BigBalabuto »

bogomdan wrote:
BigBalabuto wrote:prenj

mislim da ima dovoljno pitanja i u predhodnim navodima za diskusiju


ne bih otvarao novu temu po ovom pitanju PRENJ je visoka i čudovita planina ne bih htio mućiti Muhameda Gafića da me skida sa nje
Dečko pod nickom "Prenj" izgleda da je na forumu samo da provocira, ko zna iz kojih razloga. Ali smo i njega brzo provalili.

najozbiljnije mislim da nije potrebno otvarati novu temu, jer teze koje je izni latić i njegov brat zaslužuju mnogo više pažnje, ili će biti kasno u neko doba godišnje
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#82

Post by Stitch__ »

:lol: pojeo ga ivanic

P-O-J-E-O :lol:
User avatar
BigBalabuto
Posts: 97
Joined: 11/12/2005 10:39

#83

Post by BigBalabuto »

Stitch__ wrote::lol: pojeo ga ivanic

P-O-J-E-O :lol:


nije se baš nauživao, izgledalo je sve skupa vrlo neukusno pripremljeno
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#84

Post by Prenj »

Stitch__ wrote::lol: pojeo ga ivanic

P-O-J-E-O :lol:
Tacnije, sam je sebe pojeo.
Izgleda da je S.Pecanin ovu emisiju shvatio kao dobar nacin za skidanje viska kilograma ... :D
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#85

Post by El-Baklawa »

pecanin zna napakovat,ali u pismenoj formi,tako je najlakse...kad treba cuti drugu stranu,i to po belaju face to face,onda pokusa ono sto je zamjesio,a to su uglavnom ....govna,da prostite :D ...
smecanin je moralna prostitutka,djon-obraz,pokrene kampanju da je zlatko hapio bespovratni kredit,da bi nakon sto u je zlaja uletio s lovom....najednom... dobio amneziju ... 8)
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#86

Post by kub lajkan »

Vidim fino ide ta pisanija, Fatmire Antilagumdzic... :D samo slijedi haber iz baze... nahrani kerove i nista ne diraj... :D
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#87

Post by El-Baklawa »

Oooo merhaba i tebi :D ....kolega Avdic :? ?...selam ces zlaji...

dok se loma treznes :oops:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#88

Post by urbanagerila »

A ono neka emisija a ja konto reklamni block HYPO banke .... ccc moracu sljedeci put pratiti sta pricaju ?! :roll:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#89

Post by Stitch__ »

Prenj wrote:
Stitch__ wrote::lol: pojeo ga ivanic

P-O-J-E-O :lol:
Tacnije, sam je sebe pojeo.
Izgleda da je S.Pecanin ovu emisiju shvatio kao dobar nacin za skidanje viska kilograma ... :D
:D

jebote, slusajuci emisiju neko neupucen bi rekao da je ivanic najveci patriota, domoljub, politicar sa pravilnim stavom, i da bi nas zacas odveo u eu :D to ja zovem nedoraslost sugovorniku :roll: kad ga ne uspijes razotkriti, nego naprotiv, uciniti dobricom :roll:
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#90

Post by Vingo »

Pecanin....drzi se pera, molmo te mi, omladinci svi!

Zagrizao je u novu podvalu Vlade FBiH sa BH Telecom-om, Zeljeznicama Federacije, Ministrima SDA, bracom im iz Austrije.....
Samo cvrsto!
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#91

Post by kub lajkan »

U nedjelju gostuje Miljenko Jergovic...
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#92

Post by senada »

kub lajkan wrote:Vidim fino ide ta pisanija, Fatmire Antilagumdzic... :D samo slijedi haber iz baze... nahrani kerove i nista ne diraj... :D
lagumdjicu ne treba nicija pomoc ........sam je svoj antilagumdjic........
........samo fatmir i pecanin imaju baze.....svi ostali su neovisni vrhunski profesionalci........i to nije sve :D nisu samo novinari neovisni......ima ih-nas-vas i obicnih veoma neovisnih :D

:zzzz:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#93

Post by kub lajkan »

Objasnjava Pecanin na kraju emisije da je Miljenko jedini koji bi sa nasih prostora mogao dobiti Nobelovu nagradu za knjizenost, i pita ga sta on misli o tome.

Miljenko: "To je toliko besmislena tvrdnja, da je puno vjerovatnije da cu biti selektor fudbalske reprezentacije Albanije koja ce postati prvak Evrope."

:lol:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#94

Post by edu »

e pa tada i ja prebacih..i samo nisam cuo je li to pecanin tvrdi..ili je to neko drugi predlozio..cuo sam miljenkov odgovor..pa kontam..nece valjda radnom kolegi.. :D :D ..ili cak..sefu.. :oops: :D :D ..onako odgovoriti.. :D :D :D
regina
Posts: 686
Joined: 14/04/2004 11:28
Location: sarajevo

#95 Re: Pećnica?

Post by regina »

edu wrote:Kako vam se svidja?

meni se ne svidja pecanin..mislim da bi to bolje neko drugi radio..npr. imamovic...
Ne znam, bas za Imamovica, citala sam nekoliko njegovih tekstova, nije bas intelektualno obdaren, ali upravu si u smislu da bolje izgleda od Senada. Onaj ko je pametniji od Pecanina, a bolje izgleda je OZREN KEBO, ali on nema nista sa "Danima"
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#96

Post by edu »

to kako ko izgleda je najmanje vazno..hadzifejzovic bolje izgleda od pecanina..da li to znaci da bolje radi?!..i dalje mislim da bi imamovic bolje radio emisiju ovakvog tipa nego sto to pecanin radi..sto se tice tekstova..procitaj emirov tekst povodom otvaranja fahrinih tornjeva..kada ga je onaj iz harisove stranke pozvao na otvorenje...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#97

Post by Stitch__ »

edu :D haj dobro za deena svi znamo :D ali zar i senada shibash? :D :D
regina
Posts: 686
Joined: 14/04/2004 11:28
Location: sarajevo

#98

Post by regina »

edu wrote:to kako ko izgleda je najmanje vazno..hadzifejzovic bolje izgleda od pecanina..da li to znaci da bolje radi?!..i dalje mislim da bi imamovic bolje radio emisiju ovakvog tipa nego sto to pecanin radi..sto se tice tekstova..procitaj emirov tekst povodom otvaranja fahrinih tornjeva..kada ga je onaj iz harisove stranke pozvao na otvorenje...
Taj tekst nisam citala, ali jesam barem 20 drugih, koje pisao imamovic...i ne vidim nista osim teznje. Mislim da on nema intelektualnog kapaciteta za takvu emisiju. Pecanin je debeo, ali je mnogo bolji novinar od emira. Ipak, ni Pecanin se ne moze mjeriti sa Kebom
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#99

Post by Vingo »

regina wrote:
edu wrote:to kako ko izgleda je najmanje vazno..hadzifejzovic bolje izgleda od pecanina..da li to znaci da bolje radi?!..i dalje mislim da bi imamovic bolje radio emisiju ovakvog tipa nego sto to pecanin radi..sto se tice tekstova..procitaj emirov tekst povodom otvaranja fahrinih tornjeva..kada ga je onaj iz harisove stranke pozvao na otvorenje...
Taj tekst nisam citala, ali jesam barem 20 drugih, koje pisao imamovic...i ne vidim nista osim teznje. Mislim da on nema intelektualnog kapaciteta za takvu emisiju. Pecanin je debeo, ali je mnogo bolji novinar od emira. Ipak, ni Pecanin se ne moze mjeriti sa Kebom
dedera edu ovo na onaj cirkus!
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#100

Post by radeljas »

regina wrote:
edu wrote:to kako ko izgleda je najmanje vazno..hadzifejzovic bolje izgleda od pecanina..da li to znaci da bolje radi?!..i dalje mislim da bi imamovic bolje radio emisiju ovakvog tipa nego sto to pecanin radi..sto se tice tekstova..procitaj emirov tekst povodom otvaranja fahrinih tornjeva..kada ga je onaj iz harisove stranke pozvao na otvorenje...
Taj tekst nisam citala, ali jesam barem 20 drugih, koje pisao imamovic...i ne vidim nista osim teznje. Mislim da on nema intelektualnog kapaciteta za takvu emisiju. Pecanin je debeo, ali je mnogo bolji novinar od emira. Ipak, ni Pecanin se ne moze mjeriti sa Kebom
dane citam redovno, tako da sam se nacitao emirovih clanaka. sasvim (ispod)prosjecno i nista vise. slusao ga i par puta uzivo, gdje je bio totalno razocarenje, isto kao i jergovic puno puta. neki ljudi se znaju izraziti ocito samo pismenim putem, sto me cudi. jer dobar novinar (a i knjizevnik) po meni bi trebao biti britak kao sablja u svakoj situaciji. inace je to sve prenapuhano. bas kao i senad pecanin i jucerasnja pecnica. a da se dotaknem i dana koji su, ako niko nije primjetio, smanjili broj strana. pored toga imaju ogroman broj reklama, velikih fotografija uz tekstove, pa od ukupnog broja strana ostane samo pola sadrzaja. a kvalitet pada li pada. od sad cu razmisliti prije nego sto dam 3 km svakog
petka. da ne govorim kad ubace clancic tipa "spahic potpisao sa lokomotivu". nesto sto sam cuo 5 dana prije i cemu nije mjesto u sedmicnom magazinu. i sve tako.
Post Reply