Peckanje i žigovi u ramenima

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Mirzareli
Posts: 1031
Joined: 18/03/2013 20:34

#1 Peckanje i žigovi u ramenima

Post by Mirzareli »

    Pozdrav raja...Je li od vas neko imao kada žiganje i peckanje u ramenima koje se javlja sa vremena na vrijeme,mene praktički to drzi pola godine :-) Ne mogu se nesto sjetiti,mozda sam negdje i preopteretio ruke radeći nesto ..Stvarno neugodan osjećaj koji me dugo drži..Ne osjetim nikakvu bol ,vec isključivo žiganje i peckanje..
    User avatar
    problemnatravunu
    Posts: 15640
    Joined: 26/10/2014 07:41
    Location: Sarajevo

    #2 Re: Peckanje i žigovi u ramenima

    Post by problemnatravunu »

    Da nije pojava kalcifikacije , prije par godina sam imao ,
    i nakon patnje od mjesec dva tri, prestalo samo od sebe i za sada se nije vraćalo ,
    po netu sam našao da to obično tako i bude , da samo od sebe prestane ... doktor mi je bio prepisao neku fizio terapiju , ali koju nikad nisam realizirao "zahvaljujući" tada štrajku tog "pomoćnog" medicinskog osoblja , a u međuvremenu prestalo samo od sebe.
    Moj savjet je da ideš da slikaš rendgenom, da se utvrdi da je to baš to
    gospodar_prsljenova
    Posts: 7
    Joined: 12/02/2024 19:54

    #3 Re: Peckanje i žigovi u ramenima

    Post by gospodar_prsljenova »

    problemnatravunu wrote: 18/02/2024 09:52 Da nije pojava kalcifikacije , prije par godina sam imao ,
    i nakon patnje od mjesec dva tri, prestalo samo od sebe i za sada se nije vraćalo ,
    po netu sam našao da to obično tako i bude , da samo od sebe prestane ... doktor mi je bio prepisao neku fizio terapiju , ali koju nikad nisam realizirao "zahvaljujući" tada štrajku tog "pomoćnog" medicinskog osoblja , a u međuvremenu prestalo samo od sebe.
    Moj savjet je da ideš da slikaš rendgenom, da se utvrdi da je to baš to
    Šta je "pomoćno" medicinsko osoblje?
    User avatar
    problemnatravunu
    Posts: 15640
    Joined: 26/10/2014 07:41
    Location: Sarajevo

    #4 Re: Peckanje i žigovi u ramenima

    Post by problemnatravunu »

    Možda sam se pogrešno izrazio, uglavnom tad su štrajkali svi osim liječnika , dakle med. sestre, i konkretno svi oni koji rade fizioterapije , isto oni na rendgenu , gdje me je lik ipak rame "uslikao" , kad sam počeo dizati glas i "praviti sranje" u čekaonici :mrgreen: , vjerovatno pomislio , ova budala bi mogla i nešto ozbiljno uraditi :lol:
    Post Reply