Pećnica II, druga epizoda

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
Faust

Pećnica II, druga epizoda

Post by Faust » 14/12/2006 22:25

Čini se da je Pećanin mnogo bolji voditelj kada poznaje temu o kojoj govori. Nema više zamuckivanja i konačno postavlja prava pitanja. Znači: prvi put bila trema. Prve epizode svake emisije se u vodu bacaju. :-D

pdiddy

Re: Pećnica II, druga epizoda

Post by pdiddy » 15/12/2006 13:45

Faust wrote:Čini se da je Pećanin mnogo bolji voditelj kada poznaje temu o kojoj govori. Nema više zamuckivanja i konačno postavlja prava pitanja. Znači: prvi put bila trema. Prve epizode svake emisije se u vodu bacaju. :-D

Zaboravio si se potpisati kao uposlenik "Dana" :)

Gledao emisiju,dobra je, iako je bilo nekoliko tehnickih propusta kao 20 sec crnog u finalu.
S druge strane Senad je zaista postavljao dobra pitanja, mada mislim da je prilog o vehabijama bio neprimjeren i totalno nepovezan sa temom.
Vjerovatno samo trik da zadrzi paznju gledalaca.
Mislim da bi emisija bila bolja da je dove i dva gosta koja osporavaju termin "ustavne neravnopravnosti" ili "ugrozenosti" hrvata u BiH, a ne samo hrvatske politicare i predstavnike.
Vjerovatno su im htjeli dati medijskog prostora da se ne bune za treci kanal:)

foucault

Post by foucault » 15/12/2006 13:51

InfraRedRidinghood wrote:Slazem se, iako je FTV opet dokazala da joj ne treba prepustiti realizaciju ničeg ozbiljnijeg od Čevljanske koride :-) :-) :-)

korida bez Milenka ? no way.

rashomon

Re: Pećnica II, druga epizoda

Post by rashomon » 15/12/2006 14:05

pdiddy wrote:
Faust wrote:Čini se da je Pećanin mnogo bolji voditelj kada poznaje temu o kojoj govori. Nema više zamuckivanja i konačno postavlja prava pitanja. Znači: prvi put bila trema. Prve epizode svake emisije se u vodu bacaju. :-D

Zaboravio si se potpisati kao uposlenik "Dana" :)

Fula!

To su neki drugi likovi!
-------------------------------------------------------
Ne gledam TV, to je moj odgovor na ovu temu!

Post Reply