Paypal i u BiH!

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#26 Re: Paypal i u BiH!

Post by azdralovic »

nineinchnails wrote: 02/08/2021 09:08 HITNO: Molim vas, ko je imao ovaj problem neka mi pojasni kako riješiti

Mojoj supruzi su hakeri pokupili pare preko PayPal accounta i zatvorili ga, tako da ona nema mogućnost da se žali.
Pokušali smo naći način kontaktirati PayPal mimo accounta, ali nema teorije.
Kako ovo riješiti?
Samo support
User avatar
nineinchnails
Posts: 1667
Joined: 24/02/2009 12:09

#27 Re: Paypal i u BiH!

Post by nineinchnails »

ExNihilo wrote: 02/08/2021 09:43
nineinchnails wrote: 02/08/2021 09:08 HITNO: Molim vas, ko je imao ovaj problem neka mi pojasni kako riješiti

Mojoj supruzi su hakeri pokupili pare preko PayPal accounta i zatvorili ga, tako da ona nema mogućnost da se žali.
Pokušali smo naći način kontaktirati PayPal mimo accounta, ali nema teorije.
Kako ovo riješiti?
Pozovi podršku telefonski. Pošto ti je vjerovatno skupo zvati Irsku, predlažem da uzmeš Skype trial za međunarodne pozive koji će ti omogućiti nekoliko besplatnih poziva bilo gdje u svijetu. Trebat će ti kreditna/debitna kartica da aktiviraš trial.
Preko PayPala Support nemaš ni e-mail ni broj telefona kako ih možeš kontaktirati, ako nemaš PayPal account. A njoj su pokupili pare i odmah zatvorili account.
Ipak, uspio sam naći nekakve kontakte preko pissedconsumer, pa ćemo vidjeti. Hvala.
Last edited by nineinchnails on 02/08/2021 09:53, edited 1 time in total.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28 Re: Paypal i u BiH!

Post by ExNihilo »

nineinchnails wrote: 02/08/2021 09:51
ExNihilo wrote: 02/08/2021 09:43

Pozovi podršku telefonski. Pošto ti je vjerovatno skupo zvati Irsku, predlažem da uzmeš Skype trial za međunarodne pozive koji će ti omogućiti nekoliko besplatnih poziva bilo gdje u svijetu. Trebat će ti kreditna/debitna kartica da aktiviraš trial.
Preko PayPala Support nemaš ni e-mail ni broj telefona kako ih možeš kontaktirati, ako nemaš PayPal account. A njoj su pokupili pare i odmah zatvorili account.
Ipak, uspio sam naći nekakve kontakte preko pissed customer, pa ćemo vidjeti. Hvala.
https://www.paypal.com/dm/smarthelp/contact-us

Na dnu Call Us. Pa onda Call as a guest.

Image

P.S. Pripremi broj kartice koja ti je povezana sa accountom.
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#29 Re: Paypal i u BiH!

Post by isx »

Paypal zahtjeva tzv two factor authentification, pa me zanima kako su joj hakeri pokupili novac? Daj nam malo vise detalja.
semsasuljakovic
Posts: 1998
Joined: 02/08/2015 21:30

#30 Re: Paypal i u BiH!

Post by semsasuljakovic »

isx wrote: 02/08/2021 14:09 Paypal zahtjeva tzv two factor authentification, pa me zanima kako su joj hakeri pokupili novac? Daj nam malo vise detalja.
Pokupio on pare i zatvorio account a sad se pravi da traži pomoć i ženi pokazuje da pokušava riješiti problem.
Post Reply