Payoneer account problemi

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Nocturnal
Posts: 12
Joined: 05/09/2020 15:40

#1 Payoneer account problemi

Post by Nocturnal »

Za neki freelance work sto sam poceo, hocu da mi uplate van drzave lijezu na payoneer account. Problem je sto kad sam otvorio account imao sam opciju Request a Payment, medjutim vise nemam tu opciju aktivnu.

Takodje, payoneer support je nepostojeci jer samo imaju FAQ, i ako posaljem poruku , samo mi vrate FAQ clanak,,, ne mogu nikako da dodjem u kontakt sa supportom.

Ako neko zna kako stupiti u kontakt sa payoneer supportom ili zna razlog zasto vise nemam tu opciju i kako da je vratim na postojeci account, bio bih zahvalan.

Probao sam otvoriti i druge accounte, ali su mi svi blokirani (pretpostavljam radi istog broja telefona).

Hvala unaprijed ako neko ima rjesenje za ovaj moj slucaj.
Nocturnal
Posts: 12
Joined: 05/09/2020 15:40

#3 Re: Payoneer account problemi

Post by Nocturnal »

soha96 wrote: 08/06/2021 11:52 Live Support:

https://payoneer.custhelp.com/app/chat/chat_launch
Dobijam samo canceled chat. Probao sam i ranije ovaj link , nikad ne radi iako zovem u pravo vrijeme...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4 Re: Payoneer account problemi

Post by ExNihilo »

Vjerovatno ti je account on hold jer se moraš verificirati. Provjeri e-mail, poslali su ti informacije.
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#5 Re: Payoneer account problemi

Post by TouringBiker »

eBay je trazio da se otvori account na Payoneer-u jer sad prelaze tamo. Sve obavio kako treba, potvrdjeno i od strane eBay da sam zadovoljio sve uslove.

Neki dan nesto prodao preko eBay i premda je kao kupac platio PayPal-om, pare su prebacene na Payoneer. Vidim ih tamo, ali ne mogu da ih prebacim na svoj bankovni racun koji sam registrovao. Da li jos neko ima taj problem i kako ga rijesiti???
Post Reply