pasosi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
brina
Posts: 177
Joined: 05/09/2007 16:36

#1 pasosi

Post by brina »

zna li neko da li moramo svi (i oni koji imaju validan pasos) vaditi novi biometrijski ako nam ukinu vize?
imam informaciju da ako se to desi, sa starim pasosima mozemo u zemlje sengena ali iskljucivo sa vizom dok za nove naravno ne treba...
hvala :)
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#2 Re: pasosi

Post by Desert Wind »

brina wrote:zna li neko da li moramo svi (i oni koji imaju validan pasos) vaditi novi biometrijski ako nam ukinu vize?
imam informaciju da ako se to desi, sa starim pasosima mozemo u zemlje sengena ali iskljucivo sa vizom dok za nove naravno ne treba...
hvala :)
odgovorila si sama sebi na pitanje pa tema moze da se zaletuje - a ove stvari se ne pitaju na forumu - nego zoves MUP i MVP da rascistis informaciju...
User avatar
-Romeo-
Posts: 1185
Joined: 14/10/2009 09:45
Location: Ni na nebu, ni na zemlji, tj. u čardaku

#3 Re: pasosi

Post by -Romeo- »

Desert Wind wrote:
brina wrote:zna li neko da li moramo svi (i oni koji imaju validan pasos) vaditi novi biometrijski ako nam ukinu vize?
imam informaciju da ako se to desi, sa starim pasosima mozemo u zemlje sengena ali iskljucivo sa vizom dok za nove naravno ne treba...
hvala :)
odgovorila si sama sebi na pitanje pa tema moze da se zaletuje - a ove stvari se ne pitaju na forumu - nego zoves MUP i MVP da rascistis informaciju...
pa onda nebi niko ništa pitao na forumu, mogli bi ga zaključati, za sve se može neko nazvati. :D
User avatar
sheikh
Posts: 764
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#4 Re: pasosi

Post by sheikh »

Trebala bi izvuci biometrijski,u slucaju da nam ukinu vize,a zelis da idez negdje bez vize,onda izvadi :)))) a ako hoces hr i srb onda ok,moze :) :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih:
matrica234
Posts: 14
Joined: 04/08/2010 16:46

#5 Re: pasosi

Post by matrica234 »

biometrijski pasosi bez viza, stari pasosi sa vizama. euri u neogranicenim kolicinama....
brina
Posts: 177
Joined: 05/09/2007 16:36

#6 Re: pasosi

Post by brina »

hvala matrica :)
Desert Wind wrote: odgovorila si sama sebi na pitanje pa tema moze da se zaletuje - a ove stvari se ne pitaju na forumu - nego zoves MUP i MVP da rascistis informaciju...
e nek' mi rece! :zoka:
bas su ti salterski radnici onako potkovani znanjem i bas se onako trude da budu informisani o svemu... 8-)
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#7 Re: pasosi

Post by Desert Wind »

brina wrote:hvala matrica :)
Desert Wind wrote: odgovorila si sama sebi na pitanje pa tema moze da se zaletuje - a ove stvari se ne pitaju na forumu - nego zoves MUP i MVP da rascistis informaciju...
e nek' mi rece! :zoka:
bas su ti salterski radnici onako potkovani znanjem i bas se onako trude da budu informisani o svemu... 8-)
ma nisam imao namjeru coece da te poklopim...
kao sto rekoh to bi trebala da znas iz MUPa i MVPa a ne nazalost s foruma...
Post Reply