parking kod pozorista

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#1 parking kod pozorista

Post by photo »

Ima li iko ikakvu informaciju hoce li ona brca M.... (kako li se vec zovu) ista poceti da rade na parkingu kod pozorista, za sta su dobili koncesiju????

ako nece, ne kontam zasto im ne poniste koncesiju i daju je nekom drugom?

ovako, onoliki parking vristi prazan a mjesta za parkiranje ni na mapi.

ima li neka zakonska odredba u kojem vremenskom periodu se moraju poceti radovi nakon dobijanja koncesije?
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#2 Re: parking kod pozorista

Post by nova_korisnica »

ima...pise u zakonu o koncesijama...ne mogu sad traziti, i mozda cu ti i slagati, ali mislim da je 12 mjeseci...obicno se to napise i u ugovoru...
koliko ima da su oni dobili koncesiju???
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#3 Re: parking kod pozorista

Post by braca »

Cuo sam da im banka osporava dio lokacije na kojem banka ima parking, pa da se vodi spor oko toga.........no, naravno, to ne opravdava sporost i nezainteresovanost administracije, a ovaj parking, koliko god to bila privatna investicija, ipak je od opsteg javnog interesa..... :-)
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#4 Re: parking kod pozorista

Post by Area_51 »

Ako su ista ona firma Braca Mulic ili sta vec, sto su pravili parking iza pijace Markale, onda im to odmah treba uzeti i dati nekom ozbiljnijem. Ono ruglo kad se krene od pijace, pa sa desne strane, zgrada polusrusena, neki se kauci vide, instalacije, parking posljuncani na njemu rampa. Stvarno ljudi, sto nema smisla, nema.

Predlazem, ako neko ima mogucnosti da to sve fino slika, da vidi raja ovdje o cemu pricam. I sam probam sta uslikati, ako me neko ne razbije tamo.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#5 Re: parking kod pozorista

Post by poznanik »

Area_51 wrote:Ako su ista ona firma Braca Mulic ili sta vec, sto su pravili parking iza pijace Markale, onda im to odmah treba uzeti i dati nekom ozbiljnijem...
Ako im se oduzme koncesija i pravo na izgradnju, onda im se "znak pažnje" nekako mora vratiti :oops:
Post Reply