Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#1 Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by idic »

Imam ozbiljan problem sa uznapredovalom paradentozom koji sam pokušala sanirati na stomatologiji, ali bez većeg uspjeha. Moj zubar mi je predložio dr Mersihu Avdić koja radi kod dr. Begete. Bila sam na kontrolnom pregledu i ona mi je predložila operacije kojima tvrdi da se moj problem može uspješno i trajno riješiti. Interesuje me da li je neko išao kod ove doktorice i radio ove zahvate. Hvala
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#2 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by mirnisan »

ne znam nista za tu doktoricu,ali bih voljela da napises dalji tok lijecenja. imam u kuci osobu kojoj treba isti tretman. :)
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#3 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by idic »

Postupak je operacija u kojoj se čiste korjeni zuba i presađuje se zubno meso sa nepca. Bila bih vrlo zahvalna kada bi mi neko ko je to radio prenio svoja iskustva.
jazzbell
Posts: 1
Joined: 31/05/2012 20:10

#4 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by jazzbell »

nazalost, vidim da je ovo bilo prije skoro god dana :( al se nadam da ce se Idic koja je postavila ovo pitanje, javiti da odgovori na moje, jer i mene ceka isti problem... naime, konstatovano mi je isto od Dr Mersihe Avdic i sad bih trebala da sprovedem te skupe operacije... nije stvar ni para, koliko je toga dal je to efikasno, kakvi su rezultati i da li je previse bolno?
treba uvijek potraziti i drugo misljenje, al obzirom na nase socijalno, ali i sveukupno stanje drzave, ne znam od koga drugod traziti drugo misljenje... iako, mi se cini da Dr Avdic vrlo dobro zna o cemu prica, a steceno iskustvo u Americi, zemlji koja prednjaci po ljepoti zuba, sigurno je mjerodavno za dosta toga... nadam se, i Boga molim da mi neko odgovori, jer sam izgubljen slucaj :(
aja9
Posts: 7
Joined: 21/12/2012 19:12

#5 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by aja9 »

zdravo s obzirom da i ja imam slican problem molila bih vas da mi kazete koja je okvirna cijena za tu operaciju kod doktorice mersihe avdic
hvala
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by Edin H. »

Ima li neko iskustva sa ugrađivanjem implanta kod Mersihe?
SancoPansa35
Posts: 137
Joined: 06/05/2020 01:16

#7 Re: Paradentolog Mersiha Avdić - iskustva

Post by SancoPansa35 »

Nemam iskustva kod ove. Ali ako se radi implant kod zuba koje je vec prije izvadjen, mora se prvo nadograditi kost, a to je malo slozeniji proces za koji ti treba jako dobar strucnjak.
Post Reply