Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Gefufna_13
Posts: 89
Joined: 16/03/2021 16:40

#201 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Gefufna_13 »

Sydnor wrote: 16/03/2021 17:55
Gefufna_13 wrote: 16/03/2021 16:45 @Marsale, vrati se na ss.ba forum, nedostaje nam tvoja mrznja prema samom sebi. Dijelom smo i ljubomorni, izgleda kao da se ovdje na klixu malo manje mrzis. :D
Ma na ivici sam da dignem ruke od života, bez ikakve zajebancije. Iskreno, mislim da je samo pitanje vremena. A na ss.ba se ne vracam više nikad, a ni ovdje vala.
Ne laprdaj gluposti. Doci ces ti nama sam i na Riovu svadbu, insAllah. :D
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#202 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

TMovac wrote: 16/03/2021 10:40
topss wrote: 16/03/2021 03:24
Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
Da samo znas za kakve sitnice su sve mene odbijale. Ti si sretan covjek. :lol:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#203 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 16:36
TMovac wrote: 16/03/2021 11:03
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 03:34 sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
Na kraju cete se vi iz drustva rasporediti medjusobno u parove. Samo dok se kod cura javi zelja za djecom. :D
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#204 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

topss wrote: 16/03/2021 19:47
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 16:36
TMovac wrote: 16/03/2021 11:03

a sta ces kada sam mazohist :mrgreen: Volim da me maltretira. Ne ozbiljno, neke osobe vole slobodu, ne vole da se vezu. Uzivaju u nekim drugim stvarima. I to mi je ok. Ali ja licno najbolje funkcionisem kada sam u vezi. Jednostavno se osjecam potpunim. Dobijem novu motivaciju, energiju.
mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
Na kraju cete se vi iz drustva rasporediti medjusobno u parove. Samo dok se kod cura javi zelja za djecom. :D
ain't gonna happen :gunjastajl:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#205 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 19:54
topss wrote: 16/03/2021 19:47
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 16:36

mlad sam ja jos, sad ce 24 tek, nema veceg meraka zaspat navece i nemislit se dal se njoj neko javio na instagram/fb il se eventualno ona nekom javila... volim slobodu i svo svoje vrijeme trosim na sebe i usavrsavanje sebe tako da... isto i moje uze drustvo gdje ima i cura i momaka, svi smo single vec godinama i necemo ni obaveze ni tereta...
Na kraju cete se vi iz drustva rasporediti medjusobno u parove. Samo dok se kod cura javi zelja za djecom. :D
ain't gonna happen :gunjastajl:
Priznaj da ih ima sa kojim bi rado bio. Samo treba da vi njima postanete interesantni i ide to. Znas sta takvih parova proizaslih iz prijateljstva poznajem. :lol:
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#206 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

topss wrote: 16/03/2021 19:42
TMovac wrote: 16/03/2021 10:40
topss wrote: 16/03/2021 03:24
Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
Naravno da ima. Meni kao meni u vecini slucajeva nisu bile problem djevojke. Uglavnom im nije to toliko smetalo ( naravno bilo je onih koji su odmah u startu odbile, kaze super si, al ja se ne mogu nositi sa tim ). Veci su problem bile njihove porodice, koje su bile u fazonu, sto ce ti on, nadji nekog normalnog.
Da samo znas za kakve sitnice su sve mene odbijale. Ti si sretan covjek. :lol:
A mogu ti reci da jesam. Bog mi je podario bas sve. Samo jos da u ljubavi krene i vjeruj nista mi vise ne treba. Prezadovoljan sam svojim zivotom.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#207 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

topss wrote: 16/03/2021 19:57
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 19:54
topss wrote: 16/03/2021 19:47

Na kraju cete se vi iz drustva rasporediti medjusobno u parove. Samo dok se kod cura javi zelja za djecom. :D
ain't gonna happen :gunjastajl:
Priznaj da ih ima sa kojim bi rado bio. Samo treba da vi njima postanete interesantni i ide to. Znas sta takvih parova proizaslih iz prijateljstva poznajem. :lol:
da valja za tu vrstu price ne bih bila u mojoj frendzoni, bolje ti je sto ne znas...
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#208 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by detroit-mercy »

topss wrote: 16/03/2021 19:57
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 19:54
topss wrote: 16/03/2021 19:47

Na kraju cete se vi iz drustva rasporediti medjusobno u parove. Samo dok se kod cura javi zelja za djecom. :D
ain't gonna happen :gunjastajl:
Priznaj da ih ima sa kojim bi rado bio. Samo treba da vi njima postanete interesantni i ide to. Znas sta takvih parova proizaslih iz prijateljstva poznajem. :lol:
To ti je uglavnom kad se sve druge opcije potrose onda na kraju daj sta das :mrgreen: pa moze i dojucerasnji prijatelj/ica.
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#209 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by detroit-mercy »

soha96 wrote: 16/03/2021 00:26
TRANCE wrote: 13/03/2021 21:40 Problem je što se kod nas raja ograničila na upoznavanje preko interneta samo naših papanki da izvinete. Evo šta se sve krije u jednoj npr. Etiopiji. Em ljepše, em vrijednije u životu, čak i obrazovanije od naših kojima se obrazovanje svodi na turske serije i Pink, čast izuzecima. Treba samo znanje engleskog, malo šarma, malo love i ne biti konzerva u glavi što se tiče vjere i rase. Svugdje je normalno dovesti ženu iz druge države, samo kod nas bauk.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ti ovdje svako malo o africi i aziji a nikako da kazes gdje trazis ove :D

Gdje ih nadjes i kako ih mislis dovoditi u BiH, meni to malo nestvarno izgleda :lol:
Ma samo im posaljes pare a one same dodju :mrgreen:.
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#210 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by detroit-mercy »

Sydnor wrote: 16/03/2021 14:23
svjezi_ustipak wrote: 16/03/2021 08:51
Tvoje loše vođenje sebe i jeste razlog zašto ti treba psiholog. Voljeti sebe je nešto što ti je razumiješ i radi čega i patiš. Što prije zatražiš stručnu pomoć manje ćeš se patiti i biće lakše za tebe.
Imam psihologa u porodici i pokušao sam nekoliko puta razgovarati sa njim ali nikad mi nije pomoglo ni najmanje, čak naprotiv. Sve to mi je crpilo energiju i samo je učinilo da se osjećam još gore. Voli sebe? Pa ja volim sebe ali ne mogu lagat sebe da sam nešto što nisam. A nisam zanimljiv apsolutno nikome i nikad se nisam nikome sviđao osim bivšoj djevojci, a kako je prekinula i ubrzo uskočila u drugu vezu mislim da nisam ni njoj, samo čekala bolju priliku. Ipak, bilo mi je lijepo dok je trajalo i nosim iz tog odnosa kamaru lijepih uspomena. I ne, ne patim za njom, prebolio sam ali isto tako sam svjestan da mi se to više neće dogoditi i da do kraja života moram bit sam. A ko želi čitav život provesti sam, svima je potrebno malo pažnje, zagrljaja, ljubavi... da se makar nekad osjete posebno. Dosadilo mi je ići na vjenčanja sam, dosadilo mi je da drustvo izlazi u parovima a ja sjedim kuci sam, dosadio mi je jednostavno život bez ljubavi i pažnje. Godinama ko gluho krme, sjedim sa strane i svjedočim kako stvari liježu na svoje mjesto, a ja što se više trudim da budem najbolja verzija sebe, sve mi gore. Samo neuspjeh za neuspjehom, razočarenje za razočarenjem, a toliko se mnogo trudim da nešto postignem. Ovo što sada osjećam jednostavno je rezultat mnogih razočarenja, došao sam do zida i nemam ni snage ni volje da idem dalje. Jako sam emotivan i sve me ovo pogađa, nisam u stanju više da se borim i trudim kad ionako nema smisla. I jasno mi je da sam toliko zaglibio da nikad neću pronaći neku osobu za sebe uz koju ću osjećati ljubav, u koju ću biti zaljubljen i sve. Volio bih samo da sve ovo ubrzo završi i da ne osjećam ovu bol više. Jebote život ako te nema ko zagrlit i leć uz tebe da si jedno drugom prepričate dan i olakšate. Bolje je ne živjet nego ovako tuhlibat.

Neću više pisat na ovu temu.
Sto ne odes na Stup, kad pogledas, jeftinije ces proc a bice ti lijepo :mrgreen:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#211 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

detroit-mercy wrote: 16/03/2021 21:08
topss wrote: 16/03/2021 19:57
cenecimoveocino wrote: 16/03/2021 19:54

ain't gonna happen :gunjastajl:
Priznaj da ih ima sa kojim bi rado bio. Samo treba da vi njima postanete interesantni i ide to. Znas sta takvih parova proizaslih iz prijateljstva poznajem. :lol:
To ti je uglavnom kad se sve druge opcije potrose onda na kraju daj sta das :mrgreen: pa moze i dojucerasnji prijatelj/ica.
Ta prica.
Kaze forumas @cenecimoveocino da njemu prijateljice nisu interesantne i ja mu vjerujem. No u vecini slucajeva su muskarci u tim odnosima frendzonirani. Zene su lukave. Znaju one vrlo dobro da u nekim godinama sanse da ce pronaci ono sto zele minimalne.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#212 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

topss wrote: 16/03/2021 22:00
detroit-mercy wrote: 16/03/2021 21:08
topss wrote: 16/03/2021 19:57

Priznaj da ih ima sa kojim bi rado bio. Samo treba da vi njima postanete interesantni i ide to. Znas sta takvih parova proizaslih iz prijateljstva poznajem. :lol:
To ti je uglavnom kad se sve druge opcije potrose onda na kraju daj sta das :mrgreen: pa moze i dojucerasnji prijatelj/ica.
Ta prica.
Kaze forumas @cenecimoveocino da njemu prijateljice nisu interesantne i ja mu vjerujem. No u vecini slucajeva su muskarci u tim odnosima frendzonirani. Zene su lukave. Znaju one vrlo dobro da u nekim godinama sanse da ce pronaci ono sto zele minimalne.
zasad samo sprdancija i izlasci, nothing more 8) kakva crna veza i vezivanja s 23 :-)
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#213 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by klizim po parkingu »

sherbett wrote: 17/03/2021 00:24
Sydnor wrote: 15/03/2021 20:54
radiostar wrote: 15/03/2021 20:48
kako nisi? evo dobar si u omalovazavanju samog sebe. super ti to ide.

meni svaki put suza kane citajuci tvoje postove.
Ma ne omalovažavam se drug, zaista. Nit želim da me iko žali ili išta slično, samo sam iskren i realan.
A pomalo si kreten
apsolutno si u pravu :thumbup: koliko moras kukati sto te neće
ti kao zensko znas koliko ti godi kad ti neko uleti mangupski i obori te s nogu ove tetkice sto kontaju kako ce i sta ce kao indijska sapunjara svega mi
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#214 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by _BataZiv_0809 »

moonca wrote: 10/03/2021 17:42 :lol: ovaj hoce da mu zena - otkopava krompir, sadi luk... ajjjjjjjjjj
Boga ti sta je tvoja svrha na ovoj temi? Da pristajes ljudima na muku i da ih podjebavas?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#215 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

Vidim ja ovdje toplanu party
Onome nije do djevojaka onaj se ljubi s bratom sa tribine
Prodam vam ja vibratora i sl ako otkrijete prljavu stranu sebe povoljno
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#216 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

_BataZiv_0809 wrote: 17/03/2021 09:38
moonca wrote: 10/03/2021 17:42 :lol: ovaj hoce da mu zena - otkopava krompir, sadi luk... ajjjjjjjjjj
Boga ti sta je tvoja svrha na ovoj temi? Da pristajes ljudima na muku i da ih podjebavas?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72572
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#217 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Velkoski »

jabote, svitolina raskinula s monfilsom i pravo na klixov forum da pita za par.ba :shock: 8-)
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#220 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Spiritbreaker »

sherbett wrote: 17/03/2021 12:45
_BataZiv_0809 wrote: 17/03/2021 09:38
moonca wrote: 10/03/2021 17:42 :lol: ovaj hoce da mu zena - otkopava krompir, sadi luk... ajjjjjjjjjj
Boga ti sta je tvoja svrha na ovoj temi? Da pristajes ljudima na muku i da ih podjebavas?
Njena svrha je da :izet: u mozak jer nema pametnija posla a ni zivota
Njena svrha je da glumi trolersku botinu :mrgreen:
Slazem se.
Kad ce pp otvorit bona? Nemoj da ti u Zg dolazim:)
Erva40
Posts: 31
Joined: 02/04/2021 09:27

#221 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Erva40 »

Pozdrav,
Pitat cu ovdje. Iz Sarajeva sam imam 40g.Izgledam 10 godina mladje za svoje godine,genetika ili ti bajbi face. Bavim se sportom, teretana itd. Radim i imam svoj stan, zivim sam. Devojku koju sam trebao da zenim prosle godine, sve se raspalo.Iskreno dosta mojih prijatelja koji u mojih ili blizu mojih godina je solo, sto musko sto zensko. Neko se i ozenio/udao i razveo.Sto si stariji sve ti je teze nekog da upoznas, istrpis itd. Vjerovatno ce se prepoznat dosta njih, sto si stariji manje imas strpljena za druge. Da ne duzim. Slobodne devojke, javite se za chat prvo pa ko zna mozda padne i neko upoznavanje. Sto bi rekli samo opusteno :-)
Erva40
Posts: 31
Joined: 02/04/2021 09:27

#223 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Erva40 »

sherbett wrote: 17/04/2021 22:50
Erva40 wrote: 02/04/2021 21:26 Pozdrav,
Pitat cu ovdje. Iz Sarajeva sam imam 40g.Izgledam 10 godina mladje za svoje godine,genetika ili ti bajbi face. Bavim se sportom, teretana itd. Radim i imam svoj stan, zivim sam. Devojku koju sam trebao da zenim prosle godine, sve se raspalo.Iskreno dosta mojih prijatelja koji u mojih ili blizu mojih godina je solo, sto musko sto zensko. Neko se i ozenio/udao i razveo.Sto si stariji sve ti je teze nekog da upoznas, istrpis itd. Vjerovatno ce se prepoznat dosta njih, sto si stariji manje imas strpljena za druge. Da ne duzim. Slobodne devojke, javite se za chat prvo pa ko zna mozda padne i neko upoznavanje. Sto bi rekli samo opusteno :-)
Koliko ti ih se javilo?
Jedna.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#224 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by MarlboroGold »

Sve se promijenilo na ovom forumu... nove generacije forumasa i forumasica, mijenjaju se i stavovi starih... samo je android moonca ostala ista. I onaj njen potrcko guadalajara.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#225 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

:dajba: ...Lesi se vraca kuci ..... :oops: :wink:
Nije' onaj' :twisted: vec moj :pasamoj: @Guadalajara
Post Reply