Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#151 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by YouAreMyDestiny »

nepass1 wrote: 15/03/2021 18:54
klix wrote: 10/03/2021 16:14 Nije maštanje. Zar je to toliko nemoguće?
Dosadi to :D
Pa dobro, ali bar na početku dok hemija trese.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#152 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

Cristiana Ronalda- ganja loptu.. i on neka fora.. :-) :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#153 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

radiostar wrote: 15/03/2021 17:51 svi smo mi bezveznjakovici

precjenjujes ostatak populacije
Neću da sudim ljude koje ne znam, ali recimo moji neki prijatelji su uglavnom ili dosta pametniji i inteligentniji od mene ili uspješniji. Nikad ni za jednog od njih ne bi rekao da su bezveznjakovići, a to misle i njihove djevojke/supruge.

Dobri su makar u nečemu u životu, ja nisam ni u čemu. Čisti sam primjer mediokriteta.

Fakat sam jadan i bezvrijedan ma koliko god se trudio da napravim nešto od sebe. Nije ovaj život za mene.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#154 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by radiostar »

Sydnor wrote: 15/03/2021 20:43
radiostar wrote: 15/03/2021 17:51 svi smo mi bezveznjakovici

precjenjujes ostatak populacije
Neću da sudim ljude koje ne znam, ali recimo moji neki prijatelji su uglavnom ili dosta pametniji i inteligentniji od mene ili uspješniji. Nikad ni za jednog od njih ne bi rekao da su bezveznjakovići, a to misle i njihove djevojke/supruge.

Dobri su makar u nečemu u životu, ja nisam ni u čemu. Čisti sam primjer mediokriteta.

Fakat sam jadan i bezvrijedan ma koliko god se trudio da napravim nešto od sebe. Nije ovaj život za mene.
kako nisi? evo dobar si u omalovazavanju samog sebe. super ti to ide.

meni svaki put suza kane citajuci tvoje postove.
IceBerg
Posts: 101
Joined: 03/03/2018 22:42

#155 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by IceBerg »

Sociolog wrote: 06/03/2021 10:45 Nista ko Dernek.ba svojedobno 2007/10 :mrgreen: :bih: :thumbup:
Made in Bih platforma.
Ohh, sretni dani mog tinejdzerstva. Cak i prije 2007. je bio full aktuelan.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#156 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

radiostar wrote: 15/03/2021 20:48
kako nisi? evo dobar si u omalovazavanju samog sebe. super ti to ide.

meni svaki put suza kane citajuci tvoje postove.
Ma ne omalovažavam se drug, zaista. Nit želim da me iko žali ili išta slično, samo sam iskren i realan.
BijesniPuz
Posts: 172
Joined: 05/07/2020 08:13

#157 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by BijesniPuz »

Pustite druge stranice i folove golove..
Oni sto traze, otvoreno napisite ovdje da trazite :D i trazite se medjusobno... mozda se i nadjete :D
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#158 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by radiostar »

Sydnor wrote: 15/03/2021 20:54
radiostar wrote: 15/03/2021 20:48
kako nisi? evo dobar si u omalovazavanju samog sebe. super ti to ide.

meni svaki put suza kane citajuci tvoje postove.
Ma ne omalovažavam se drug, zaista. Nit želim da me iko žali ili išta slično, samo sam iskren i realan.
vidi lafe... postoji razlog zbog kojeg na taj nacin ovdje pises o sebi

nije bas da je neko konkretno pitao. dakle, napisao si to jer trazis neku reakciju od nekoga ko procita. ili sazaljenje ili da te neko ubjedjuje da nisi bezveznjakovic.

u svakom slucaju, problem je u tvojoj glavi.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#159 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

radiostar wrote: 15/03/2021 21:08
vidi lafe... postoji razlog zbog kojeg na taj nacin ovdje pises o sebi

nije bas da je neko konkretno pitao. dakle, napisao si to jer trazis neku reakciju od nekoga ko procita. ili sazaljenje ili da te neko ubjedjuje da nisi bezveznjakovic.

u svakom slucaju, problem je u tvojoj glavi.
Ma nije to zaista, samo sam možda malo previše emotivan u zadnje vrijeme i sve shvatam tragičnije nego što jest. Umoran sam od života na neki način i zadnjih godina skupljam samo poraze tako da mi se nakupilo svega. Svjestan sam da imam i pozitivnih osobina ali nakon toliko neuspjeha ne mogu da se fokusiram na njih nego uglavnom na sve negativne stvari. Mada, na kraju dana uvijek kažem sebi imaš krov nad glavom kojeg si platio vlastitim novcem :mrgreen: imaš šta pojest i popit, roditelji su ti živi i zdravi... shvatam sve to ali mi je opet teško što sam nesposoban privući nekog partnera jer svi mi trebamo osobu uz koju ćemo se osjećati sigurno. Psihički i emotivno. Ja s vremenom počinjem shvatat da to neću nikad imat i to me izjeda.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#160 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by radiostar »

Sydnor wrote: 15/03/2021 21:26
radiostar wrote: 15/03/2021 21:08
vidi lafe... postoji razlog zbog kojeg na taj nacin ovdje pises o sebi

nije bas da je neko konkretno pitao. dakle, napisao si to jer trazis neku reakciju od nekoga ko procita. ili sazaljenje ili da te neko ubjedjuje da nisi bezveznjakovic.

u svakom slucaju, problem je u tvojoj glavi.
Ma nije to zaista, samo sam možda malo previše emotivan u zadnje vrijeme i sve shvatam tragičnije nego što jest. Umoran sam od života na neki način i zadnjih godina skupljam samo poraze tako da mi se nakupilo svega. Svjestan sam da imam i pozitivnih osobina ali nakon toliko neuspjeha ne mogu da se fokusiram na njih nego uglavnom na sve negativne stvari. Mada, na kraju dana uvijek kažem sebi imaš krov nad glavom kojeg si platio vlastitim novcem :mrgreen: imaš šta pojest i popit, roditelji su ti živi i zdravi... shvatam sve to ali mi je opet teško što sam nesposoban privući nekog partnera jer svi mi trebamo osobu uz koju ćemo se osjećati sigurno. Psihički i emotivno. Ja s vremenom počinjem shvatat da to neću nikad imat i to me izjeda.
napisacu ti samo jos nesto. sam si u zivotu. mozes imati 100 partnera, opet si sam. i kad nadjes partnera, a naci ces akoBogda, ne ocekuj nista spektakularno. sam si. sto prije to shvatis i prihvatis manje ces se razocarati.

pronalazak partnera te nece ispuniti, bar ne dugorocno. ti mislis da ces sve svoje probleme rijesiti pronalaskom partnera, a moras znati da neces, vec ces samo dobiti nove probleme.

jebote partner, evo imam ga ja, pa nisam nista bolji od tebe.
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#161 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

@Sydnor druze, ne smijes biti toliko negativan. Sta bi meni rekao? Ja se citav svoj zivot borim sa predrasudama. Ja imam blazi oblik sindroma cerebralnog. Zbog toga hodam uz pomoc staka. Uz to imam i malo dislalican govor. Mnogi su govorili da necu ici u skolu, a kamoli sta vise. A ja na kraju dogurao do fakulteta. Studirao ekonomiju. Govorim dva strana jezika. Zaposlio se. Radim vec 9 godina. Vjeruj da sam dogurao dalje nego svi oni. Imao nekoliko (veza ) djevojaka. Jednu cak umalo i ozenio. Naravno bilo je onih koje su u startu odbile zbog mog stanja. Kazu sve super, zgodan si momak, ineligentan, ali smetaju mi stake. Da nije toga rado bih bila sa tobom. Nisam odustajao, niti sad odustajem. Vjerujem da cu kad tad pronaci onu pravu. Da li ovdje na forumu, da li negdje drugo, sasvim nebitno. Naci cu je.

Naravno tu i tamo znaju naici crne misli, ali onda se samo sjetim da ima onih koji su gorem stanju od mene. Koji ovise o drugima i budem zahvalan sto ne ovisim niokom, sto sam u svakom pogledu samostalan. I jedino po cemu se razlikujem od ostalih sto idem na pogon 4x4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tako da drug, mojne crnih misli. Budi zahvalan sto si zdrav, citav. Eto i radis. Mozda ce te odbiti njih 99, ali ce kad tad doci ona jedna. Uostalom samo je ona i bitna. Tako da glavu gore i samo naprijed.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#162 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

ma ovom sanydor nista ne preostaje nego da kupi kanap neki ili pistolj koliko je sebe ubjedio da je luzer
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#163 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by soha96 »

Sydnor wrote: 14/03/2021 09:01
svjezi_ustipak wrote: 13/03/2021 22:36 Kod prave, veliku šansu imaš.

Tačnije, ti jedini kod prave imaš prolaz.
Još da mi objasniš kako da nađem pravu. :-D
topss wrote: 14/03/2021 01:59 Ima sansu kod neke koja je ispod njegovog nivoa. Zene po prirodi gledaju uspjesnije muskarce od sebe. Kasnije pristanu na nekog ko je na njihovom nivou. Ali da bude sa nekom fakultetski obrazovanom koja ima duplo veca primanja nema sanse.
Teško je vala naći nekoga ko je ispod mog nivoa jer sam prilično zakucan za dno. :mrgreen: Kad se nafaka dijelila promašio sam red, nit sam biće koje je naročito društveno pa može upoznati nekog, nit sam inteligentan pa da tako privučem nikog, nisam ni šarmantan nit imam smisla za humor, o izgledu da i ne pričamo :lol: socijalni status jadan, 30-godisnji srednjoškolac koji za život zarađuje na nk radnom mjestu kopajući za 750 maraka i pritome sam fukara koja živi sa roditeljima, nemam ni biciklo kamoli auto ili nešto više. Baš sam promašena ličnost, jednostavno ne vidim da ću ikad više ikog upoznati kamoli nekome bit zanimljiv. Nadam se da će i ovaj život brzo proletit i da ću uspjeti pronaći neki mir. Volio bih kućicu na kraju sela i da imam puno maca i pokojeg psa da mi prave društvo. Daleko od svega, pogotovo od prijstelja jer iako ih volim i želim sve najbolje u svakom trenutku, boli me gledat kako su se svi snašli, jedini ja slunto i smotanko nisam, pa ni na bilo kojem životnom polju.
Sydnor druze, ti ne trebas raditi na tome da nadjes zenu/djevojku. Ti trebas raditi na sebi. Sa takvim stavom i luzerstvom i neces naci nikada partnerku nit ces sta postici u zivotu. Covjece 99% ljudi su iste inteligencije kakve si i ti i nisu nista bolji od tebe. Nisu uspjesniji zato sto su pametniji vec sto vjeruju u sebe i trude se. Sta ti radis jbt? Sta cekas?

Vec sutra idi i upisi neki strani jezik. Upisi kurs bilo cega. Uci neku vjestinu online, dal pocetnicko programiranje, video editing, dizajn, seo optimizacija sve to mozes poceti uciti sa par klikova. Nikad ne znas sta ce ti pomoci u zivotu od ovoga. Sve i da ne upotrijebis nista od toga, osjecat ces se usavrsenije i ispunjenije, znanje je moc. Uclani se u neku organizaciju i volontiraj, pomazi drugima. Sve su to koraci gdje ces razvijati sebe a kad budes zadovoljan sobom, tek onda pocni traziti zenu.

Ako ti ovo izgleda nemoguce ili ne izaziva makar malo inata da okrenes stvari u zivotu, onda druze kreni psihologu. Barem to danas ne bi trebalo biti "sramota". Ja sam isao kad sam bezvoljan bio i zivot mi se okrenuo u pravom smjeru. Opet cu otici kad god osjetim potrebu.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#164 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by soha96 »

TRANCE wrote: 13/03/2021 21:40 Problem je što se kod nas raja ograničila na upoznavanje preko interneta samo naših papanki da izvinete. Evo šta se sve krije u jednoj npr. Etiopiji. Em ljepše, em vrijednije u životu, čak i obrazovanije od naših kojima se obrazovanje svodi na turske serije i Pink, čast izuzecima. Treba samo znanje engleskog, malo šarma, malo love i ne biti konzerva u glavi što se tiče vjere i rase. Svugdje je normalno dovesti ženu iz druge države, samo kod nas bauk.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ti ovdje svako malo o africi i aziji a nikako da kazes gdje trazis ove :D

Gdje ih nadjes i kako ih mislis dovoditi u BiH, meni to malo nestvarno izgleda :lol:
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#165 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

foxlife wrote: 16/03/2021 00:20 ma ovom sanydor nista ne preostaje nego da kupi kanap neki ili pistolj koliko je sebe ubjedio da je luzer
Momku treba samo da umoci :mrgreen: Porast ce mu odmah samopouzdanje.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#166 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

TMovac wrote: 16/03/2021 00:27
foxlife wrote: 16/03/2021 00:20 ma ovom sanydor nista ne preostaje nego da kupi kanap neki ili pistolj koliko je sebe ubjedio da je luzer
Momku treba samo da umoci :mrgreen: Porast ce mu odmah samopouzdanje.
neka pita nekog decka da mu umoci pa ce mu umakanje u zensko biti jos veci izazov :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#167 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

soha96 wrote: 16/03/2021 00:26
TRANCE wrote: 13/03/2021 21:40 Problem je što se kod nas raja ograničila na upoznavanje preko interneta samo naših papanki da izvinete. Evo šta se sve krije u jednoj npr. Etiopiji. Em ljepše, em vrijednije u životu, čak i obrazovanije od naših kojima se obrazovanje svodi na turske serije i Pink, čast izuzecima. Treba samo znanje engleskog, malo šarma, malo love i ne biti konzerva u glavi što se tiče vjere i rase. Svugdje je normalno dovesti ženu iz druge države, samo kod nas bauk.

Image



Image
Ti ovdje svako malo o africi i aziji a nikako da kazes gdje trazis ove :D

Gdje ih nadjes i kako ih mislis dovoditi u BiH, meni to malo nestvarno izgleda :lol:
ja cu ove dvije a vi sebi nastavite traziti :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#168 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

:roll:
S takvim vokabulerom, ne cudi me, sto ste sami..
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#169 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

foxlife wrote: 16/03/2021 00:29
TMovac wrote: 16/03/2021 00:27
foxlife wrote: 16/03/2021 00:20 ma ovom sanydor nista ne preostaje nego da kupi kanap neki ili pistolj koliko je sebe ubjedio da je luzer
Momku treba samo da umoci :mrgreen: Porast ce mu odmah samopouzdanje.
neka pita nekog decka da mu umoci pa ce mu umakanje u zensko biti jos veci izazov :D
Drug malo ga pretjera sad. Nemoj mu jos vise srozavat samopouzdanje. Ja se pokajah sto napisah ovo iznad. Mada mislim da bi mu to pomoglo. Al opet, ko zna.
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#170 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by TMovac »

moonca wrote: 16/03/2021 00:31 :roll:
S takvim vokabulerom, ne cudi me, sto ste sami..
Halali 🌹 ja se duboko ispricavam za napisano.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#171 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

moonca wrote: 16/03/2021 00:31 :roll:
S takvim vokabulerom, ne cudi me, sto ste sami..
ja sam samo u wc-u sam a i to ne uvijek :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#172 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

TMovac wrote: 16/03/2021 00:43
foxlife wrote: 16/03/2021 00:29
TMovac wrote: 16/03/2021 00:27

Momku treba samo da umoci :mrgreen: Porast ce mu odmah samopouzdanje.
neka pita nekog decka da mu umoci pa ce mu umakanje u zensko biti jos veci izazov :D
Drug malo ga pretjera sad. Nemoj mu jos vise srozavat samopouzdanje. Ja se pokajah sto napisah ovo iznad. Mada mislim da bi mu to pomoglo. Al opet, ko zna.
pa sta je problem 21 je vijek nek ne gleda ko je samo neka umoci :D
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#173 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

TMovac wrote: 15/03/2021 23:50 @Sydnor druze, ne smijes biti toliko negativan. Sta bi meni rekao? Ja se citav svoj zivot borim sa predrasudama. Ja imam blazi oblik sindroma cerebralnog. Zbog toga hodam uz pomoc staka. Uz to imam i malo dislalican govor. Mnogi su govorili da necu ici u skolu, a kamoli sta vise. A ja na kraju dogurao do fakulteta. Studirao ekonomiju. Govorim dva strana jezika. Zaposlio se. Radim vec 9 godina. Vjeruj da sam dogurao dalje nego svi oni. Imao nekoliko (veza ) djevojaka. Jednu cak umalo i ozenio. Naravno bilo je onih koje su u startu odbile zbog mog stanja. Kazu sve super, zgodan si momak, ineligentan, ali smetaju mi stake. Da nije toga rado bih bila sa tobom. Nisam odustajao, niti sad odustajem. Vjerujem da cu kad tad pronaci onu pravu. Da li ovdje na forumu, da li negdje drugo, sasvim nebitno. Naci cu je.
Vidi ti sto ima jos uvijek djevojaka koje nisu povrsne. Iznenadjen sam. Gdje pronalazis takve? :D
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#174 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

sto ce ti partner da te maltertira :lol: solo top :thumbup:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#175 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by cenecimoveocino »

dupli:
Post Reply