Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#326 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

alexz wrote: 02/05/2021 00:55
topss wrote: 01/05/2021 06:22
Problem djevojaka je sto im ti koji bi vezu u pravilu nisu interesantni. Zanimljivi im oni ljepotani ili babini sinovi koji imaju ogroman izbor, pa onda logicno da im se ne veze.
Svaka cura moze naci momka za vezu bez problema, jer muskarci ne traze mnogo. Njima nije bitno zanimanje i finansijsko stanje zena, a i sto se tice izgleda nisu nesto izbirljivi.
Ma previše si izgeneralizirao. Nije da nisi u pravu, ima dosta takvih i djevojaka i momaka, baš kao što ima i puno drugačijih kategorija. Ukoliko ne želiš površnu, balavu djevojku pored sebe, prestani se fokusirati na takve umjesto što njih izdvajaš kao neko pravilo.
Baš kao što fini momci nisu upadljivi isto tako nisu ni fine djevojke. Moraš se malo zagledati da ih "vidiš".

Druga stvar, pomalo mi je smiješno kada neko napiše kako eto neka djevojka kaže da hoće normalnog momka, i kad joj ga dovedeš nađe mu manu i neće da bude s njim.
To što nekome ne odgovara prvi momak kojeg predložiš, nije mjerilo toga da je preizbirljiva ili da naprđuje sa kriterijima.

Ponekad je neko sasvim okej osoba ali ne budi ništa u nama i koliko god ponekad bilo tužno biti sam, nije vrijedno prihvatati biti u vezi koja te ne ispunjava onako kako osjećaš da ti je potrebno.
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#327 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

Tacno 99% muskaraca koji pishu na ovoj temi, a i ostalim- imaju 'ozbiljne ' mane.. :dada:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#328 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Sydnor »

Nemoj samo ti o ozbiljnim manama matereti.
Henry David Thoreau
Posts: 174
Joined: 25/09/2020 15:13
Location: Vrhbosna

#329 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Henry David Thoreau »

Važno je da ti nemaš mana. Osim disleksije.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#330 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

:oops: .. ja imam puno mana.... . :trep1: ali, vi reagujete.. grubo, nemate tolerancije, vrijedjate se --jako..... :zoka: ....
.. :zoka: obojica ste pogresno reagovali... to zene ne vole. takvi ste i u vezi/ kuci..kad dodje neki problem.. :zzzz:
Last edited by moonca on 02/05/2021 17:38, edited 1 time in total.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#331 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by deogest »

Napravise od pichke Edipa. :lol:
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#332 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by harry825 »

topss wrote: 02/05/2021 16:43
alexz wrote: 02/05/2021 00:55 Ma previše si izgeneralizirao. Nije da nisi u pravu, ima dosta takvih i djevojaka i momaka, baš kao što ima i puno drugačijih kategorija. Ukoliko ne želiš površnu, balavu djevojku pored sebe, prestani se fokusirati na takve umjesto što njih izdvajaš kao neko pravilo.
Baš kao što fini momci nisu upadljivi isto tako nisu ni fine djevojke. Moraš se malo zagledati da ih "vidiš".

Druga stvar, pomalo mi je smiješno kada neko napiše kako eto neka djevojka kaže da hoće normalnog momka, i kad joj ga dovedeš nađe mu manu i neće da bude s njim.
To što nekome ne odgovara prvi momak kojeg predložiš, nije mjerilo toga da je preizbirljiva ili da naprđuje sa kriterijima.

Ponekad je neko sasvim okej osoba ali ne budi ništa u nama i koliko god ponekad bilo tužno biti sam, nije vrijedno prihvatati biti u vezi koja te ne ispunjava onako kako osjećaš da ti je potrebno.
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 02:41, edited 1 time in total.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#333 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by alexz »

RockstarNorth wrote: 02/05/2021 13:19
Pa vidi ako traži momka i stalno kuka kako ne može da nađe nekog normalnog a ima priliku sa 5-6 tipova nemoguće da ni jedan od njih nije normalan očigledno je do nje.A tebi je normalno i razumno da nju ganja 5-6 tipova a vjerovatno i više a da ona ne može da nađe nekog ili da se skonta sa nekim?To je za mene kreten od djevojke i djevojka koja samo želi mušku pažnju.Ne znam zašto je braniš?Kad totalno djevojka nije upravu.Kriterijumi su oke ali je izbirljivost kretenizam i preseravanje sa kriterijumima. Zar se mora kriterijum navesti?Zar mora sliku tražiti?Ne razumijem gdje je problem?Momak je samo pitao imaš li kakvu jaranicu da mi je nabaciš itd.Ne može on tražiti od tebe da mu nabaciš jaranice po narudžbi i konfiguraciji.
Čekaj, polahko, de sjedi, popij kafu.. :lol:
Okolnosti znaju promijeniti situaciju skroz, ja navedoh par primjera što joj se mogao ni jedan od tih ne svidjeti. Možda i jeste preizbirljiva. Vjerujem da je u najmanju ruku dosadna, čuj stalno kuka kako ne može da nađe (normalnog) momka..

Ne mora se ništa, ali ako me je pitao za broj neke djevojke, razumljivo je da se možda i neće "pronaći" ali je bezveze da joj se nikako ne javi.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#334 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by alexz »

topss wrote: 02/05/2021 16:43
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
Smatraš li sebe izbirljivim kada biraš sebi djevojku?
User avatar
RockstarNorth
Posts: 37
Joined: 01/05/2021 08:21
Location: Los Santos

#335 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by RockstarNorth »

Henry David Thoreau wrote: 02/05/2021 17:04 Važno je da ti nemaš mana. Osim disleksije.
Jači comeback nisam čuo još do Gregory Housa.
Last edited by RockstarNorth on 02/05/2021 22:09, edited 1 time in total.
User avatar
RockstarNorth
Posts: 37
Joined: 01/05/2021 08:21
Location: Los Santos

#336 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by RockstarNorth »

alexz wrote: 02/05/2021 21:27
RockstarNorth wrote: 02/05/2021 13:19
Pa vidi ako traži momka i stalno kuka kako ne može da nađe nekog normalnog a ima priliku sa 5-6 tipova nemoguće da ni jedan od njih nije normalan očigledno je do nje.A tebi je normalno i razumno da nju ganja 5-6 tipova a vjerovatno i više a da ona ne može da nađe nekog ili da se skonta sa nekim?To je za mene kreten od djevojke i djevojka koja samo želi mušku pažnju.Ne znam zašto je braniš?Kad totalno djevojka nije upravu.Kriterijumi su oke ali je izbirljivost kretenizam i preseravanje sa kriterijumima. Zar se mora kriterijum navesti?Zar mora sliku tražiti?Ne razumijem gdje je problem?Momak je samo pitao imaš li kakvu jaranicu da mi je nabaciš itd.Ne može on tražiti od tebe da mu nabaciš jaranice po narudžbi i konfiguraciji.
Čekaj, polahko, de sjedi, popij kafu.
. :lol:
Okolnosti znaju promijeniti situaciju skroz, ja navedoh par primjera što joj se mogao ni jedan od tih ne svidjeti. Možda i jeste preizbirljiva. Vjerujem da je u najmanju ruku dosadna, čuj stalno kuka kako ne može da nađe (normalnog) momka..

Ne mora se ništa, ali ako me je pitao za broj neke djevojke, razumljivo je da se možda i neće "pronaći" ali je bezveze da joj se nikako ne javi.
Izvini,jel inače imaš tu neku svoju mentalnu konstrukciju da je svaka osoba sa kojom diskutuješ oko različitih mišljenja iznervirana i isfrustrirana? I ne uopće nisam izbirljiv momak kada biram djevojku.Samo mi je bitno da nije belajsuz.Svakako je danas nepoželjno da momak ima svoje kriterije već da ima one koje djevojke misle da su uredu i korektne jer opće poznato da većina djevojaka loše kuburi sa time da su odbijene radi bolje.Tipa ako frajer hoće neku nevinu,suptilnog oblačenja i ponašanja i ako mu je bitna prošlost on je zatucanko,ako neće nevinu i ako mu nije bitna prošlost djevojke i oblačenje iste onda je on svaštojebac. Rekle bi dušebrižnice "bitno da je žensko i da hoda na dvije noge"
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#337 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by alexz »

Svaka tvoja rečenica kriči kako su djevojke ovakve i onakve, sve neko drvlje i kamenje na njih. O muškom rodu, pak, sve najbolje, opravdanja i razlozi su tu za svaku reakciju.

Kada bi odbacio stege subjektivnosti glede tvoga posmatranja muško-ženskih odnosa, shvatio bi kako su ljudska bića, i muškarci kao i žene, puno kompleksnija bića od dva ekstrema koja ti konstantno navodiš - ispravnog i pogrešnog.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#338 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

harry825 wrote: 02/05/2021 20:10
topss wrote: 02/05/2021 16:43
alexz wrote: 02/05/2021 00:55

Ma previše si izgeneralizirao. Nije da nisi u pravu, ima dosta takvih i djevojaka i momaka, baš kao što ima i puno drugačijih kategorija. Ukoliko ne želiš površnu, balavu djevojku pored sebe, prestani se fokusirati na takve umjesto što njih izdvajaš kao neko pravilo.
Baš kao što fini momci nisu upadljivi isto tako nisu ni fine djevojke. Moraš se malo zagledati da ih "vidiš".

Druga stvar, pomalo mi je smiješno kada neko napiše kako eto neka djevojka kaže da hoće normalnog momka, i kad joj ga dovedeš nađe mu manu i neće da bude s njim.
To što nekome ne odgovara prvi momak kojeg predložiš, nije mjerilo toga da je preizbirljiva ili da naprđuje sa kriterijima.

Ponekad je neko sasvim okej osoba ali ne budi ništa u nama i koliko god ponekad bilo tužno biti sam, nije vrijedno prihvatati biti u vezi koja te ne ispunjava onako kako osjećaš da ti je potrebno.
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
Pa de nam podijeli sta si cuo, da znamo na cemu smo haha?
Nisam bas cesto u zenskom drustvu, zapravo vec dugo nisam bio u zenskom drustvu tako da sam prilicno neupucen sto se tice razmisljanja djevojaka, a korisno bi bilo znati neke stvari, sta je njima uopste bitno, sta se gleda itd
Prvo sto sam zapazio je da dosta paze oko odjece i obuce. Prvo kako je ukombinovano i imas li stila, pa onda i koje su marke u pitanju i koliko kosta. Ja na to nikada nisam obracao paznju kod ljudi pa se sjecam kako me iznenadilo. Bilo je komentara o govoru i nacinu kako ko prica. Znam da su ismijavale hercegovce. Sto se tice izgleda frizure su bile tema i zakljucio sam da ne vole dugu kosu na muskarcu. I visinu muskaraca su komentarisale. Nisko im je sve ispod 190. Svakakvih je gluposti tu bilo. Ne mogu se sjetiti svega. Sam mozes zakljuciti da od toliko muskaraca na fakultetu im niko nije bio dovoljno dobar. :lol:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#339 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

alexz wrote: 02/05/2021 21:36
topss wrote: 02/05/2021 16:43
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
Smatraš li sebe izbirljivim kada biraš sebi djevojku?
Rekao bih da ne trazim puno kao i vecina muskaraca. Slozio bih se sa ovim upisom.
Potpisujem 100%, oni koji zele veze definitivno nisu interesantni vecini djevojaka, nego se sve vrte oko onih 10% likova koji imaju velik izbor (zbog novca, izgleda) i mijenjaju djevojke ko carape, a tacno je i to da muskarci fakat ne traze puno, nisam cuo lika da kaze necu sa tom djevojkom jer je siromasna, jer sa bavi ovim ili onim, pa cak ni da je ruzna, vecina ih je zadovoljna da ima bilo kakvu haha naravno to vazi za ove tzv. prosjecne
Video za tebe.
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#340 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by harry825 »

topss wrote: 03/05/2021 02:01
harry825 wrote: 02/05/2021 20:10 Pa de nam podijeli sta si cuo, da znamo na cemu smo haha?
Nisam bas cesto u zenskom drustvu, zapravo vec dugo nisam bio u zenskom drustvu tako da sam prilicno neupucen sto se tice razmisljanja djevojaka, a korisno bi bilo znati neke stvari, sta je njima uopste bitno, sta se gleda itd
Prvo sto sam zapazio je da dosta paze oko odjece i obuce. Prvo kako je ukombinovano i imas li stila, pa onda i koje su marke u pitanju i koliko kosta. Ja na to nikada nisam obracao paznju kod ljudi pa se sjecam kako me iznenadilo. Bilo je komentara o govoru i nacinu kako ko prica. Znam da su ismijavale hercegovce. Sto se tice izgleda frizure su bile tema i zakljucio sam da ne vole dugu kosu na muskarcu. I visinu muskaraca su komentarisale. Nisko im je sve ispod 190. Svakakvih je gluposti tu bilo. Ne mogu se sjetiti svega. Sam mozes zakljuciti da od toliko muskaraca na fakultetu im niko nije bio dovoljno dobar. :lol:
...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 02:41, edited 1 time in total.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#341 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by foxlife »

Vecina njih napusti muskarce iz vjerskih razloga
Vjeruju da imaju pare dok ne vide istinu
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#342 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by alexz »

topss wrote: 03/05/2021 02:06
alexz wrote: 02/05/2021 21:36
topss wrote: 02/05/2021 16:43
Vjeruj mi da sam se za vrijeme studiranja naslusao svega od zenske strane. Znas ono nakon ispita se sjedne na kafu pa krene prica o svemu i svacemu. Mnogo sam se razocarao u razmisljanja i povrsnost djevojaka koje na prvu djeluju dobro i fino.

Naravno da ne mora da ti se svidi prvi momak. Problem je sto vama ne odgovara 99% muskaraca jer svakom pronadjete manu. :D
Smatraš li sebe izbirljivim kada biraš sebi djevojku?
Rekao bih da ne trazim puno kao i vecina muskaraca. Slozio bih se sa ovim upisom.
Potpisujem 100%, oni koji zele veze definitivno nisu interesantni vecini djevojaka, nego se sve vrte oko onih 10% likova koji imaju velik izbor (zbog novca, izgleda) i mijenjaju djevojke ko carape, a tacno je i to da muskarci fakat ne traze puno, nisam cuo lika da kaze necu sa tom djevojkom jer je siromasna, jer sa bavi ovim ili onim, pa cak ni da je ruzna, vecina ih je zadovoljna da ima bilo kakvu haha naravno to vazi za ove tzv. prosjecne
Video za tebe.
Ne znam šta bih vam još rekla na ovu temu.
Odgovor se odnosi i na tvoj upis ali i na ostale na zadnjih par strana.
Svi koji pišete tu otkako u njoj učestvujem, izgleda, imate predstavu kako su djevojke površne, dvolične, sebične i preizbirljive. Mislite li da vam takvo razmišljanje pomaže da lakše nađete djevojku?
Razumijem da želite reći kako ne mislite tako za svaku djevojku, ali mislite da ih je dosta, možda većina danas takva. Ukoliko tu većinu ne vidite pokraj sebe, ukoliko smatrate da želite prijatnu, kulturnu, prizemnu, oku ugodnu djevojku koja ne ganja novac i izgled, onda vi tražite one u manjini. Takvu djevojku nije lahko primijetiti, to vas čini.. pomalo izbirljivim. :)

Ovo gore podebljano.. stvarno? Stvarno?
Većina muškaraca, pa i prosječnih, da je zadovoljna curom pored sebe koju smatra ružnom? Bude li ikad iko u vezi s nekim koga smatra ružnim? Možda zbog novca ili tako nekih pogodnosti. Al' ne bi muškarci to, nisu oni površni k'o žene. :gunjastajl:

Što se videa tiče, kriteriji pri izboru partnera su dosta interpretativna kategorija. Ponekad budu pretjerani, a ponekad i ne. Stvar je u tome da na kraju ipak odlučuje neki ukupni dojam, nakon kojeg nam se neko u kompletu ne svidi pa onda imamo nabrojati taj i taj set razloga zbog kojih je tako, ili nam se svidi pa taj isti set razloga pada u vodu jer nisu bitni boja očiju, krivi zubi, visina, ima li kosu, piše li gramatički ispravno, izd. sami po sebi, bitno je sa kakvim se karakterom uklapaju i kako to nas pokreće.

Niko vam ne duguje ljubav. Za sve ostalo tu je Master Card. Peace.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#343 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

alexz wrote: 04/05/2021 16:31 Ne znam šta bih vam još rekla na ovu temu.
Odgovor se odnosi i na tvoj upis ali i na ostale na zadnjih par strana.
Svi koji pišete tu otkako u njoj učestvujem, izgleda, imate predstavu kako su djevojke površne, dvolične, sebične i preizbirljive. Mislite li da vam takvo razmišljanje pomaže da lakše nađete djevojku?
Razumijem da želite reći kako ne mislite tako za svaku djevojku, ali mislite da ih je dosta, možda većina danas takva. Ukoliko tu većinu ne vidite pokraj sebe, ukoliko smatrate da želite prijatnu, kulturnu, prizemnu, oku ugodnu djevojku koja ne ganja novac i izgled, onda vi tražite one u manjini. Takvu djevojku nije lahko primijetiti, to vas čini.. pomalo izbirljivim. :)

Ovo gore podebljano.. stvarno? Stvarno?
Većina muškaraca, pa i prosječnih, da je zadovoljna curom pored sebe koju smatra ružnom? Bude li ikad iko u vezi s nekim koga smatra ružnim? Možda zbog novca ili tako nekih pogodnosti. Al' ne bi muškarci to, nisu oni površni k'o žene. :gunjastajl:

Što se videa tiče, kriteriji pri izboru partnera su dosta interpretativna kategorija. Ponekad budu pretjerani, a ponekad i ne. Stvar je u tome da na kraju ipak odlučuje neki ukupni dojam, nakon kojeg nam se neko u kompletu ne svidi pa onda imamo nabrojati taj i taj set razloga zbog kojih je tako, ili nam se svidi pa taj isti set razloga pada u vodu jer nisu bitni boja očiju, krivi zubi, visina, ima li kosu, piše li gramatički ispravno, izd. sami po sebi, bitno je sa kakvim se karakterom uklapaju i kako to nas pokreće.

Niko vam ne duguje ljubav. Za sve ostalo tu je Master Card. Peace.
Ja sam djevojku pronasao dosta rano. Znaci nisam jedan od onih tipova koji nemaju uspjeha kod zena pa ih pljuju. Samo iznosim svoja zapazanja.
Govorim o zenama koje su tu oko tridesete godine, a samuju godinama. Kod takvih se obicno radi o tome da su povrsne i preizbirljive, jer zenama pronaci muskarca zaista nije tesko. Problem je i sto kako stare ponuda muskaraca postaje sve losija i onda je tesko izaci iz takvog stanja.
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#344 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by harry825 »

alexz wrote: 04/05/2021 16:31
topss wrote: 03/05/2021 02:06 Rekao bih da ne trazim puno kao i vecina muskaraca. Slozio bih se sa ovim upisom. Video za tebe.
Ne znam šta bih vam još rekla na ovu temu.
Odgovor se odnosi i na tvoj upis ali i na ostale na zadnjih par strana.
Svi koji pišete tu otkako u njoj učestvujem, izgleda, imate predstavu kako su djevojke površne, dvolične, sebične i preizbirljive. Mislite li da vam takvo razmišljanje pomaže da lakše nađete djevojku?
Razumijem da želite reći kako ne mislite tako za svaku djevojku, ali mislite da ih je dosta, možda većina danas takva. Ukoliko tu većinu ne vidite pokraj sebe, ukoliko smatrate da želite prijatnu, kulturnu, prizemnu, oku ugodnu djevojku koja ne ganja novac i izgled, onda vi tražite one u manjini. Takvu djevojku nije lahko primijetiti, to vas čini.. pomalo izbirljivim. :)

Ovo gore podebljano.. stvarno? Stvarno?
Većina muškaraca, pa i prosječnih, da je zadovoljna curom pored sebe koju smatra ružnom? Bude li ikad iko u vezi s nekim koga smatra ružnim? Možda zbog novca ili tako nekih pogodnosti. Al' ne bi muškarci to, nisu oni površni k'o žene. :gunjastajl:

Što se videa tiče, kriteriji pri izboru partnera su dosta interpretativna kategorija. Ponekad budu pretjerani, a ponekad i ne. Stvar je u tome da na kraju ipak odlučuje neki ukupni dojam, nakon kojeg nam se neko u kompletu ne svidi pa onda imamo nabrojati taj i taj set razloga zbog kojih je tako, ili nam se svidi pa taj isti set razloga pada u vodu jer nisu bitni boja očiju, krivi zubi, visina, ima li kosu, piše li gramatički ispravno, izd. sami po sebi, bitno je sa kakvim se karakterom uklapaju i kako to nas pokreće.

Niko vam ne duguje ljubav. Za sve ostalo tu je Master Card. Peace.
...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 02:39, edited 1 time in total.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#345 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by topss »

harry825 wrote: 04/05/2021 19:35 Vezano za ruzne mislio sam da muskarci ne gledaju toliko izgled nego gledaju samo da djevojka ima normalna razmisljanja i da sto se kaze "zivi na ovom svijetu" a ne da fantazira itd

Gledam po sebi, nemam neke zacrtane kriterije, samo da je normalna osoba dok zene imaju milion nekih zahtjeva i kriterija, sve bi visokog, duhovitog, zgodnog, da ima novcanica, da je dobar ali opet ne previse, da ima auto, po mogucnosti jak, da ima para za putovanja, vecere, itd itd. Nekako su nam kriteriji neujednaceni, sta ti nudis zauzvrat kad trazis sve to od muskarca, to je moje pitanje za ove koji sve ovo traze, nekako imam osjecaj da vise nema uzivanja u onim malim stvarima i da je sve pretjerano materijalizirano
:thumbup:

Meni uvijek bude smijesno kad djevojke kukaju kako su muskarci povrsni, ovakvi-onakvi. One gore pet puta. :D

A mislim da je puno gore biti sama zena od 40 godina, nego sam muskarac. Tako da najvise stete sebi.
User avatar
Amomiman
Posts: 508
Joined: 26/04/2011 17:24

#346 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Amomiman »

topss wrote: 04/05/2021 19:43
harry825 wrote: 04/05/2021 19:35 Vezano za ruzne mislio sam da muskarci ne gledaju toliko izgled nego gledaju samo da djevojka ima normalna razmisljanja i da sto se kaze "zivi na ovom svijetu" a ne da fantazira itd

Gledam po sebi, nemam neke zacrtane kriterije, samo da je normalna osoba dok zene imaju milion nekih zahtjeva i kriterija, sve bi visokog, duhovitog, zgodnog, da ima novcanica, da je dobar ali opet ne previse, da ima auto, po mogucnosti jak, da ima para za putovanja, vecere, itd itd. Nekako su nam kriteriji neujednaceni, sta ti nudis zauzvrat kad trazis sve to od muskarca, to je moje pitanje za ove koji sve ovo traze, nekako imam osjecaj da vise nema uzivanja u onim malim stvarima i da je sve pretjerano materijalizirano
:thumbup:

Meni uvijek bude smijesno kad djevojke kukaju kako su muskarci povrsni, ovakvi-onakvi. One gore pet puta. :D

A mislim da je puno gore biti sama zena od 40 godina, nego sam muskarac. Tako da najvise stete sebi.
Yep, ipak u konačnici bude neke pravde u tom prenemaganju i pijačarenju na tržištu ljubavi. A onda kad zakucaju tih 40, pa ih uhvati panika, svi su krivi, muškarci u prvom redu, samo ne one.
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#347 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by harry825 »

...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 02:38, edited 1 time in total.
User avatar
Amomiman
Posts: 508
Joined: 26/04/2011 17:24

#348 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by Amomiman »

Kad vide da na tržištu postoji disbalans, da mogu u svakom trenutku naći muškarca, lako se umisliti i početi dizati "cijenu".

Negdje u tome i ne skontaju kad im cijena zapravo počne padati. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#349 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

Samo... :sabur: .... i digni malo nos... :wink:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#350 Re: Par.ba - prevara ili mogućnost za upoznavanje partnera?

Post by moonca »

wrote: 04/05/2021 08:26 Vecina njih napusti muskarce iz vjerskih razloga
Kad pomenu vjeru...da sam musko- samo djevojka, ciji su roditelji razlicitih religija..bi bio izbor... kao i za muskarce... :thumbup:
Post Reply