Papucari

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#301 Re: Papucari

Post by King Theoden »

moonca wrote:Necu - ne dijelim informacije niti situacije.
E jbg, ne moreš učestvovat u diskusiji a ne podijelit lična iskustva :-)
:mrgreen:
Ja mislim da je kod tebe monotono i komplet bez emocija. Zamišljam tvoj ručak... Toliko je tiho da se zrno kuhanog graška koje sa viljuške padne na tanjur čuje tako ko kad u normalnim kućama krhneš čekićem o neki metalni predmet :mrgreen:
moonca wrote:jel ovaj papucar ili gresnik
Ne znam. Ako je u pitanju fetiš, onda nek im je sa srećom.
Al ako nije... Pa nema mi niš mrže nego kad se neki siledžija iživljava nad drugim bićima.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17348
Joined: 31/03/2019 14:56

#302 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

MarlboroGold wrote:Tako je kad traže matere u ženama.
Zato zene drze i svoje matere haman da im brak vode.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21676
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#303 Re: Papucari

Post by MarlboroGold »

vjeshalica wrote:
MarlboroGold wrote:Tako je kad traže matere u ženama.
Zato zene drze i svoje matere haman da im brak vode.
Ni to ne valja.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#304 Re: Papucari

Post by Blixen »

vjeshalica wrote:
MarlboroGold wrote:Tako je kad traže matere u ženama.
Zato zene drze i svoje matere haman da im brak vode.
milioni poziva na liniji udata zena - majka :D :D :D

prica vezana za jednog mog druga

sa zenom se posvadjao zbog punicinih poziva
ne prodje ni mjesec dana od svadbe, iselili se mlada (naravno kod mame)
razlog - punica zove ne prestaje
pricao nam je kako bi izbrojao 7 poziva od strane punice od pola pet kad bi dosao s posla do recimo 11/12 kad bi posao da legne
to je bilo vrijeme kada su svi imali fiksni

prodje jos mjesec (culi su se oni u medjuvremenu) "izgladili" (one) stvari pa se vratila u njegov stan
on zivi sam, nezavisno od svojih roditelja, dobar posao sto bi se reklo prilika :-D :-D

medjutim problem milijardi :D i milijardi :D poziva (sto bi rekao uvazeni gospodin K.Golubovic) nisu prestali
savjeti/pitanja/ispitivanja/prenosenje glupih informacija

znam ih oboje, vole se, ali pozivi smetaju mom drugu
on mrzi uplitanje u zivot, mrzi da mu se zna sta on radi, s kim se vidja, mrzi to prenosenje informacija
a punica susta suprotnost, nos u sve gura

i jednog dana kaze on meni kroz smijeh "preselila mi punica" :D :D :D :D

nakon 5-6 mjeseci braka samo je prekrizio punicu :lol: :lol: :lol:
isto mrtva da je
to je i zeni rekao
ako ona ne postuje mene i moju intimu i vidi da mi to smeta za mene je mrtva
dao sam joj/vam sansu pola godine niste skontale da ne moze "mammmma silovat` nas brak na telefon"
zao mi je
rekao zeni kad dolazi punica da mu jave kako bi na vrijeme stigao da izadje :D :D
bas poludio, prenijelo ga
zena ga nije ga ozbiljno shvatila, on sretne punicu u gradu okrene glavu i prodje pored nje
naravno nova kriza u braku
razvod sve blizi
na kraju tamo su ti vrata, zelim ti sve najbolje
ode ona kod mame raspade se brak zbog punice

on je danas ozenjen, ima fin brak, djecu
pitao sam ga jednom sta stvarno bi sa Amelom (ime poznato redakciji :mrgreen: ) kaze "ako mi vjerujes, samo taj jebeni telefon da je mogla nekako izkulirati sve bi bilo super" :D
Last edited by Blixen on 11/04/2019 14:44, edited 3 times in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#305 Re: Papucari

Post by moonca »

Dino34 wrote:
moonca wrote:Necu - ne dijelim informacije niti situacije.
E jbg, ne moreš učestvovat u diskusiji a ne podijelit lična iskustva :-)
:mrgreen:
Ja mislim da je kod tebe monotono i komplet bez emocija. Zamišljam tvoj ručak... Toliko je tiho da se zrno kuhanog graška koje sa viljuške padne na tanjur čuje tako ko kad u normalnim kućama krhneš čekićem o neki metalni predmet :mrgreen:
moonca wrote:jel ovaj papucar ili gresnik
Ne znam. Ako je u pitanju fetiš, onda nek im je sa srećom.
Al ako nije... Pa nema mi niš mrže nego kad se neki siledžija iživljava nad drugim bićima.
..ne zapostavljaj profesiju- cuo za - seminare. :lol:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#306 Re: Papucari

Post by King Theoden »

I taj jaran je neka picajzla :roll:
Čuj smetaju mu pozivi. Pa šta da je punica doselila kod kćerke jbt. Šta znaš, možda bi lik posto ubica. Kod mene punca dolazila pa ostane po mjesec dana i kad krene, nekako mi bude žao.
Doduše, ja baš volim kad je puna kuća.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#307 Re: Papucari

Post by Tomahawk11 »

Dino34 wrote:I taj jaran je neka picajzla :roll:
Čuj smetaju mu pozivi. Pa šta da je punica doselila kod kćerke jbt. Šta znaš, možda bi lik posto ubica. Kod mene punca dolazila pa ostane po mjesec dana i kad krene, nekako mi bude žao.
Doduše, ja baš volim kad je puna kuća.
A ja papučar :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17348
Joined: 31/03/2019 14:56

#308 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

Papucarenje=punica suflira
Haha
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#309 Re: Papucari

Post by Blixen »

vjeshalica wrote:Papucarenje=punica suflira
Haha
punica bi trebalo da ima svoj brak i da se u njega "petlja" :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#310 Re: Papucari

Post by moonca »

Familiji dozovliti jednom godisnje posjetu- sa pozovnicom.. :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17348
Joined: 31/03/2019 14:56

#311 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

Blixen wrote:
vjeshalica wrote:Papucarenje=punica suflira
Haha
punica bi trebalo da ima svoj brak i da se u njega "petlja" :D
Ne ide to tako druze moj....punica se petlja u brak svog djeteta
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21676
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#312 Re: Papucari

Post by MarlboroGold »

Neka punane dok se kod nje može dobro pojesti 8-)
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#313 Re: Papucari

Post by Euridika »

Ako je žena razgovarala sa svojom majkom, a nije prisiljavala muža da on mora razgovorati s njenom majkom, ne znam što mu je toliko smetalo. Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor. Gdje je ovdje kompromis između bračnih drugova? I čuj molim te okretao glavu od punice na ulici i bježao iz kuće kad ona dođe? Trebala je ona njega napenaliti, ne on nju.

Ovo je sve zato što ljudi nemaju osnovnog poštovanja prema drugima, posebno starijima. Valjda je poštivanje i uvažavanje roditelja bračnih drugova osnovna kultura i odgoj iz kuće. Razumjela bih da se žena petljala u brak u smislu da ona njima diktira svaku sitnicu kako će raditi, da im razvaljuje brak, da ih zavađa i sl., ali koliko sam ovdje pročitala, ovdje je problem samo to što su se često telefonski čule i razmjenjivale informacije. :-)
Svašta, svakakvog naroda... :-?

Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#314 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

Euridika wrote:Ako je žena razgovarala sa svojom majkom, a nije prisiljavala muža da on mora razgovorati s njenom majkom, ne znam što mu je toliko smetalo. Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor. Gdje je ovdje kompromis između bračnih drugova? I čuj molim te okretao glavu od punice na ulici i bježao iz kuće kad ona dođe? Trebala je ona njega napenaliti, ne on nju.

Ovo je sve zato što ljudi nemaju osnovnog poštovanja prema drugima, posebno starijima. Valjda je poštivanje i uvažavanje roditelja bračnih drugova osnovna kultura i odgoj iz kuće. Razumjela bih da se žena petljala u brak u smislu da ona njima diktira svaku sitnicu kako će raditi, da im razvaljuje brak, da ih zavađa i sl., ali koliko sam ovdje pročitala, ovdje je problem samo to što su se često telefonski čule i razmjenjivale informacije. :-)
Svašta, svakakvog naroda... :-?

Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
Ok, vjerujem da se i jedno i drugo inatilo...
Ali brate od 17h do 23h 7 poziva i tako svaki dan?
Meni to nikad nije bilo normalno.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#315 Re: Papucari

Post by Blixen »

vjeshalica wrote:
Blixen wrote:
vjeshalica wrote:Papucarenje=punica suflira
Haha
punica bi trebalo da ima svoj brak i da se u njega "petlja" :D
Ne ide to tako druze moj....punica se petlja u brak svog djeteta
jedan bivsi kolega je imao problema sa zenom i punicom
trebali smo dva dana poslovno u Beograd
islo je nas troje iz firme

prvo je zvao zenu da joj objasni da mora na put
ova mu sa druge strane j.... sve od do
onda zove punica da ga pita "ima li neko drugi da ide, jer je Amela (ime poznato redakciji :D ) vidno iznervirana"
islo je dotle da je pokusao da pomjeri sastanke u jedan dan
njegova zamisao je bila da se krene u 4 ujutro ne bi li stigli sve "naobdan" obletiti :D

direktor je glatko odbio tu zamisao i rekao "samo lud covjek moze izvesti tako nesto"

obecavam nemam vise prica sa punicama
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#316 Re: Papucari

Post by Blixen »

Euridika wrote:Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor
i tako sedam puta od 16:30 do 23:30 :D
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#317 Re: Papucari

Post by dobar osjecaj »

pustopoljina wrote:Ok, vjerujem da se i jedno i drugo inatilo...
Ali brate od 17h do 23h 7 poziva i tako svaki dan?
Meni to nikad nije bilo normalno.
Ni meni. Jako poštujem roditelje i imam super odnos s njima ali jedan poziv dnevno da znamo da smo ok je dovoljan. Obiđem ih kad stignem i razgovaramo kad se vidimo. Više mi je uvijek prijao kratki i praktični razgovor i manjak interesa za druge ljude i detalje. Izludili bi me detaljni razgovori a i život s nekim ko bi vodio takve razgovore svaki dan.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#318 Re: Papucari

Post by Euridika »

pustopoljina wrote:
Euridika wrote:Ako je žena razgovarala sa svojom majkom, a nije prisiljavala muža da on mora razgovorati s njenom majkom, ne znam što mu je toliko smetalo. Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor. Gdje je ovdje kompromis između bračnih drugova? I čuj molim te okretao glavu od punice na ulici i bježao iz kuće kad ona dođe? Trebala je ona njega napenaliti, ne on nju.

Ovo je sve zato što ljudi nemaju osnovnog poštovanja prema drugima, posebno starijima. Valjda je poštivanje i uvažavanje roditelja bračnih drugova osnovna kultura i odgoj iz kuće. Razumjela bih da se žena petljala u brak u smislu da ona njima diktira svaku sitnicu kako će raditi, da im razvaljuje brak, da ih zavađa i sl., ali koliko sam ovdje pročitala, ovdje je problem samo to što su se često telefonski čule i razmjenjivale informacije. :-)
Svašta, svakakvog naroda... :-?

Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
Ok, vjerujem da se i jedno i drugo inatilo...
Ali brate od 17h do 23h 7 poziva i tako svaki dan?
Meni to nikad nije bilo normalno.
Baš svaki dan 7 poziva u tih 6 sati? Čisto sumnjam.

Ja se relativno često čujem sa svojom mamom i sestrom, ne baš ovoliko, ali uglavnom više od 1x dnevno. Imamo takav odnos, uvijek smo ga imale. Meni je recimo čudno kad vidim da se ljudi čuju samo 1x u 2-3 dana, ali se vremenom i na to naviknem. To je dosta do karaktera ljudi i odnosa u porodici - ako su odnosi bili bliski prije braka, onda će u braku biti česti pozivi.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#319 Re: Papucari

Post by Blixen »

Euridika wrote:Razumjela bih da se žena petljala u brak
ma jasta je nego se petljala
npr punica zove i pita gdje ste bili, isli u grad kupili smo lampu, koliko ste platili, xx KM, a gluposti i na to bacate pare i onda krene predavanje o parama, lampama, zivotu

kad mama zavrsi svoje izlaganje on nju pita bogati sto ti njoj prenosis na sta mi trosimo pare? pa sta ako joj prenosim, nista bas super da se neko drugi bavi mojim finansijama i da komentarise svaki moj korak
prodje par minuta zzzvvvrrrrr e mama reci, e sad sam pricala tetki vezano za lampu i pita tetka ............................ znas tetka poznaje jednog koji ce vam nabaviti .......................on je rekao da nije problem da to donesete............................. i tako u nedogled
Euridika wrote:Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
nemam pojma
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#320 Re: Papucari

Post by Blixen »

pustopoljina wrote:vjerujem da se i jedno i drugo inatilo...
jeste upravo tako
ovaj moj drug je odlucio ili pukovnik ili pokojnik ali nece se punici podnositi izvjestaji o svakom koraku
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#321 Re: Papucari

Post by sadie_forever »

Blixen wrote:
Euridika wrote:Razumjela bih da se žena petljala u brak
ma jasta je nego se petljala
npr punica zove i pita gdje ste bili, isli u grad kupili smo lampu, koliko ste platili, xx KM, a gluposti i na to bacate pare i onda krene predavanje o parama, lampama, zivotu

kad mama zavrsi svoje izlaganje on nju pita bogati sto ti njoj prenosis na sta mi trosimo pare? pa sta ako joj prenosim, nista bas super da se neko drugi bavi mojim finansijama i da komentarise svaki moj korak
prodje par minuta zzzvvvrrrrr e mama reci, e sad sam pricala tetki vezano za lampu i pita tetka ............................ znas tetka poznaje jednog koji ce vam nabaviti .......................on je rekao da nije problem da to donesete............................. i tako u nedogled
Euridika wrote:Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
nemam pojma

e to jeste zajebano i ja nebi izdrzala ni 1 mjesec tako,podrzavam covjeka
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#322 Re: Papucari

Post by Blixen »

Dino34 wrote:I taj jaran je neka picajzla :roll:
Čuj smetaju mu pozivi. Pa šta da je punica doselila kod kćerke jbt. Šta znaš, možda bi lik posto ubica. Kod mene punca dolazila pa ostane po mjesec dana i kad krene, nekako mi bude žao.
Doduše, ja baš volim kad je puna kuća.
ti si ba papucar Level PRO :D :D
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#323 Re: Papucari

Post by sadie_forever »

Euridika wrote:Ako je žena razgovarala sa svojom majkom, a nije prisiljavala muža da on mora razgovorati s njenom majkom, ne znam što mu je toliko smetalo. Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor. Gdje je ovdje kompromis između bračnih drugova? I čuj molim te okretao glavu od punice na ulici i bježao iz kuće kad ona dođe? Trebala je ona njega napenaliti, ne on nju.

Ovo je sve zato što ljudi nemaju osnovnog poštovanja prema drugima, posebno starijima. Valjda je poštivanje i uvažavanje roditelja bračnih drugova osnovna kultura i odgoj iz kuće. Razumjela bih da se žena petljala u brak u smislu da ona njima diktira svaku sitnicu kako će raditi, da im razvaljuje brak, da ih zavađa i sl., ali koliko sam ovdje pročitala, ovdje je problem samo to što su se često telefonski čule i razmjenjivale informacije. :-)
Svašta, svakakvog naroda... :-?

Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
Meni bi smetalo da se muz s majkom cuje 5 puta na dan,da zna preko zice sta jedem ,gdje idem,sta kupujem,koliko imam na kontu

wtf :run:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#324 Re: Papucari

Post by Blixen »

Euridika wrote:Baš svaki dan 7 poziva u tih 6 sati? Čisto sumnjam
meni nije, ali jednom nasem zajednickom prijatelju je pokazao izvod (prije je telekom slao izvode uz racun sa popisom brojeva) sa cini mi se 50 sati IZLAZNIH poziva prema punici

e sad na to dodaj DOLAZNE pozive :D
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#325 Re: Papucari

Post by sadie_forever »

Blixen wrote:
Euridika wrote:Baš svaki dan 7 poziva u tih 6 sati? Čisto sumnjam
meni nije, ali jednom nasem zajednickom prijatelju je pokazao izvod (prije je telekom slao izvode uz racun sa popisom brojeva) sa cini mi se 50 sati IZLAZNIH poziva prema punici

e sad na to dodaj DOLAZNE pozive :D

Jel joj to jedina kcerka?
Post Reply