Papci sa SFF akreditacijama vol.2

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

hocu i ja jednu

hocu
23
21%
necu
53
47%
samo cetvrtkom
36
32%
 
Total votes: 112

User avatar
stachu
Posts: 4038
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#1

Post by stachu »

Sto, da ih gledas kako se ponasaju, k'o da su golim rukama sarajevo oslobodili? :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

i ja da imam jednu nosio bih je.....nek vide cafiri :D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3 Re: Papci sa SFF akreditacijama vol.2

Post by mIRCerka »

stochar wrote:jedva chekam da pochne festival, pa da ulice preplave stotine ljudi sa crvenim okovratnicima i SFF akreditacijama... i to na svim mjestima: i gdje treba i gdje ne treba. i u blizini SFF lokacija, ali i na kilomere od istih. po kaficima, ljetnjim bashtama, granapima... ovo mi je omiljeno doba u godini...




p.s.: stariji na forumu ce znati zasto vol2.

p.p.s: ovo se zaista ne odnosi na sve ljude koji ih posjeduju i nose na za to predvidjenim lokacijama.
dje je vol 1?

Nabavi mi onaj jedna keychain, dacu ti ja dva od Argete :D
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#4

Post by RIZVA »

ima li gdje jos tih kartica da budem privilegovan u mjesecu avgustu
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11028
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#5

Post by Prpa.ba »

Rezultati su porazni :oops: :D
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#6

Post by Karabaja »

pa nisu još ni odštampane akreditacije, a već ste počeli drvlje i kamenje :shock:
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#7

Post by Celicna_saka »

Grozim se od tog privatnog derneka, finansiranog i mojim parama.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#8

Post by danas »

pitt wrote:i ja da imam jednu nosio bih je.....nek vide cafiri :D:D
zar nemas vise onaj dek sto si dobio preko tala :D ili si vec sve uspio preprodat :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#9

Post by Bea_Trix »

stochar wrote:
stachu wrote:Sto, da ih gledas kako se ponasaju, k'o da su golim rukama sarajevo oslobodili? :D
pa, zar ima ishta ljepshe? :-) :-) :-)
brate, cetvrtak :D

naime, neko mi posudi svoju da udjem na film jer nemam para ni za pereca :D u augustu :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10

Post by GandalfSivi »

Znam ja ovog lika :D :D :D , sto ih je sam sebi stampao, pa su on i par njegovih prijatelja koristili iste da udju na VIP zabave. Ali mi se cini da je on privremeno odselio negdje u Ameriku, pa se ne bavi vise tim...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#11

Post by pitt »

danas wrote:
pitt wrote:i ja da imam jednu nosio bih je.....nek vide cafiri :D:D
zar nemas vise onaj dek sto si dobio preko tala :D ili si vec sve uspio preprodat :D
ihhh kad je to sebi otislo na ebay :D:D:D
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#12

Post by valterbranisarajevo »

Može li se sa njima besplatno u tramvaj? :? :shock:

Prošle godine su se akreditaši skoro potukli oko cevapa na završnom derneku u Parku prinčeva. Nadam se da se ove godine neće ponoviti te nemile scene. :D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#13

Post by forUMASH »

....a jel' svi imaju iste il' postoje neke zajebanije od vecinskih..... :D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#14

Post by Majstorinho »

Cuo sam da oni koji imaju tu kartu,dobiju gratis nagradu da poljube Purivatru u supak.Jer je to velika cast,ipak je on glavni tamo :oops:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#15

Post by pitt »

forUMASH wrote:....a jel' svi imaju iste il' postoje neke zajebanije od vecinskih..... :D
imaju one sto i u mraku sjaje......e sa tom si pravi hadzo :D:D:D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#16

Post by karanana »

Cijeli festival i sve oko njega me pravo nervira. Kofrtanje, niko kao oni koji imaju karte, koji idu na premijere, koji idu na partije. Uh, misle da su krema sa postanskog broja 90210. A u biti SFF je jedan precijenjeni regionalni vasar filmova iz Bugarske, Rumunije, Makedonije, Srbije.... a tako je napuhan kao da je dodjela oskara. Pravi ljubitelj filma nece otici i sjesti sa 2000 ljudi da gleda i uziva u filmu dok desetine ljudi tipkaju poruke, pricaju, kaslju i generalno se kurce i dignu glave da bi bili vidjeni da sjede na premijeri. Ma pravi seoski vasar. Pravi ljubitelj filma ce otici u manje kino ili rentati DVD i uzivati u tom filmu.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#17

Post by debela »

haj iskopajte vol. 1. mescini da je bio r'n'r :D
User avatar
mrs. zurbrigen
Posts: 364
Joined: 11/01/2007 22:25

#18

Post by mrs. zurbrigen »

karanana wrote:Cijeli festival i sve oko njega me pravo nervira. Kofrtanje, niko kao oni koji imaju karte, koji idu na premijere, koji idu na partije. Uh, misle da su krema sa postanskog broja 90210. A u biti SFF je jedan precijenjeni regionalni vasar filmova iz Bugarske, Rumunije, Makedonije, Srbije.... a tako je napuhan kao da je dodjela oskara. Pravi ljubitelj filma nece otici i sjesti sa 2000 ljudi da gleda i uziva u filmu dok desetine ljudi tipkaju poruke, pricaju, kaslju i generalno se kurce i dignu glave da bi bili vidjeni da sjede na premijeri. Ma pravi seoski vasar. Pravi ljubitelj filma ce otici u manje kino ili rentati DVD i uzivati u tom filmu.
jel stvarno tako? joj... a ja sve kontam, imam par dana slobodno, ajd, idem u sarajevo, pogledat cu koji film... ono, mislila sam, da je to nije neki pretenciozni festival, sta ja znam...
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#19

Post by karanana »

mrs. zurbrigen wrote:
karanana wrote:Cijeli festival i sve oko njega me pravo nervira. Kofrtanje, niko kao oni koji imaju karte, koji idu na premijere, koji idu na partije. Uh, misle da su krema sa postanskog broja 90210. A u biti SFF je jedan precijenjeni regionalni vasar filmova iz Bugarske, Rumunije, Makedonije, Srbije.... a tako je napuhan kao da je dodjela oskara. Pravi ljubitelj filma nece otici i sjesti sa 2000 ljudi da gleda i uziva u filmu dok desetine ljudi tipkaju poruke, pricaju, kaslju i generalno se kurce i dignu glave da bi bili vidjeni da sjede na premijeri. Ma pravi seoski vasar. Pravi ljubitelj filma ce otici u manje kino ili rentati DVD i uzivati u tom filmu.
jel stvarno tako? joj... a ja sve kontam, imam par dana slobodno, ajd, idem u sarajevo, pogledat cu koji film... ono, mislila sam, da je to nije neki pretenciozni festival, sta ja znam...
Ovo je moje misljenje i ne bih htio da uticem na nekoga ko planira doci i posjetiti ovaj festival. Mozda se nekome ili vecini ovo sve svidja. Evo da vidimo ima li iko slicna ili razlicita misljenja od mojeg.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#20

Post by _BosanaC »

Ja ipak jedva cekam Mango u Sarajevu :D

SFF jedva cekam samo cetvrtkom :oops: :D
User avatar
mrs. zurbrigen
Posts: 364
Joined: 11/01/2007 22:25

#21

Post by mrs. zurbrigen »

ostro i na prvu wrote:
karanana wrote:
mrs. zurbrigen wrote: jel stvarno tako? joj... a ja sve kontam, imam par dana slobodno, ajd, idem u sarajevo, pogledat cu koji film... ono, mislila sam, da je to nije neki pretenciozni festival, sta ja znam...
Ovo je moje misljenje i ne bih htio da uticem na nekoga ko planira doci i posjetiti ovaj festival. Mozda se nekome ili vecini ovo sve svidja. Evo da vidimo ima li iko slicna ili razlicita misljenja od mojeg.


mislim da festival nije bas regionalni vasar i da je svake godine bolji i bolji.
svaki pravi ljubitelj filma ce otici na festiival i pogledati bar jedan film ako mu je to u mogucnosti.
okay. sto se mene tice, ja samo zelim pogledati par filmova. :D sto se tice key-chain-euforije, mislim da mi tu hvale genetske predispozicije. :D
samo se nadam, da cu naci neki nacin da rezerviram karte...
:-?
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#22

Post by shin »

Kod nas su kina prazna do pocetka SFF-a, onda pola grada postaju vrsni filmofilii prate se low-end bugarske drame :D

A naj film Lethal Weapon 1,2,3,4 :D :D :D :D
sekretar
Posts: 250
Joined: 22/10/2006 06:28

#23

Post by sekretar »

shin wrote:Kod nas su kina prazna do pocetka SFF-a, onda pola grada postaju vrsni filmofilii prate se low-end bugarske drame :D
Jes :)
I pola sata pljeskanja na nogama onom velikoooom "ostvarenju" Jasmina Durakovića, sa onom Nensi ... kako se film zvao ?!?

Jedva se izgurah napolje. Sreća đaba karte dobio, i sad bi mi suza krenula da sam platio.
nady
Posts: 34
Joined: 07/06/2006 13:21

#24

Post by nady »

Eh da je Zagreb film festival, a ovako je samo seoski vašar.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 95#1394795

nashlaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nady, po cemu je zagreb grad a sarajevo selo ba?
Post Reply