Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post Reply
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#76 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Russki »

daj ba ljudi, kakav poslanik, kakva picka materina, ne mlatite gluposti
covjek ko covjek, kontrolor pranja mozgova

aj me sad napadnite svi
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#77 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by cyprus »

Nj. V. Mensur Omerbašić zabranio dolazak Pape... Jebiga ipak ništa od ovoga :sad:
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#78 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by homega »

Russki wrote:daj ba ljudi, kakav poslanik, kakva picka materina, ne mlatite gluposti
covjek ko covjek, kontrolor pranja mozgova
Upravo tako :thumbup:
User avatar
sargon
Posts: 824
Joined: 26/11/2011 03:47
Location: Niodaklevci

#79 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by sargon »

Ne znam jel neko pomeno' al neka ne dolazi na Koševo, jebote od kad je onaj Pavao bio nikad sreće na stadionu nismo imali, ni repka ni Sarajevo... Nek bude misa na Otoci...
User avatar
Biene
Posts: 250
Joined: 31/07/2014 12:37

#80 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Biene »

Nek dođe vala ko god hoće, svima su vrata otvorena.... :eh:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#81 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Hafis »

A vi to gore malo pospremite i dotjerajte u red, i nemojte nešto zabrljati na taj dan. Ne moramo u svemu biti zadnji.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#82 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Dolazi co'ek na svoje. Ima cage od Katarine. :oops: :D
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#83 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by raoul duke »

Meni ovo sve mirise na nekog Gavrila.
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#84 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Kombat »

Ma nema sta, predivna je vijest da predsjednik ***KJMD dolazi da nas posjeti. :run:

***Klub Jebacha Malih Djechaka
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#85 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

raoul duke wrote:Meni ovo sve mirise na nekog Gavrila.
Bolje na Gavrila nego na Mevlida. :oops:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#86 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Hafis »

I ima da mašete k'o ventilatori kada bude prolazio ulicama...i to i rukama i nogama. Da se vidi da vam je drago.
User avatar
Red Wolf
Posts: 1203
Joined: 13/02/2013 14:47

#87 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Red Wolf »

raoul duke wrote:Meni ovo sve mirise na nekog Gavrila.
Kakvog gavrila,sta lupetas,nek covjek dodje obidje svoje,progovori koju i sretan put,ovaj im je dobar,bio covjek frontalni kokuz iz argentine,vidjeces kad bude pjeske u zepicama i sorcu hodao gradom,neka ga,dobrodosao
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#88 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Hafis wrote:I ima da mašete k'o ventilatori kada bude prolazio ulicama...i to i rukama i nogama. Da se vidi da vam je drago.
K'o onomade Titu. :lol:

Jel' tako, Hafisaga? 8)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#89 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Hafis »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote:
Hafis wrote:I ima da mašete k'o ventilatori kada bude prolazio ulicama...i to i rukama i nogama. Da se vidi da vam je drago.
K'o onomade Titu. :lol:
Jel' tako, Hafisaga? 8)
Ovo je još pikantnije :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#90 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by spreca »

Hafize ...da vidimo kako ce te vi docekati Kavazovica na otvoru dzamije u Neumu I Sirokom
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#91 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Hafis »

Koji ti je to? Gdje igra?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#92 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by It_is_a_Leclerc »

Vatikan je među prvima priznao BiH, dok je "slobodarska" Rusija i ostatak "anti-kapitalističkih" wanna be država, čupavih ljevičarskih pripizdina, ni danas praktički ne priznaju.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#93 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by spreca »

Ima da uzgajite orhideja sto nikad do tada...voli Orhideje...i da svu dzdu pospete cvijecem..odnosno orhidejama
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#94 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Maharadza »

Zeljoooo wrote:Svaki covjek bez obzira na rasnu, religijsku, nacionalnu pripadnost itd. a koji dolazi prijateljski i sa porukom mira je dobrodosao u BiH! :bih:
a ranije izvalio ovo:
Zeljoooo wrote:Dobro cuvajte musku djecu :oops:
Skontaj se! :-)
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#95 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by Zeljoooo »

Maharadza wrote:
Zeljoooo wrote:Svaki covjek bez obzira na rasnu, religijsku, nacionalnu pripadnost itd. a koji dolazi prijateljski i sa porukom mira je dobrodosao u BiH! :bih:
a ranije izvalio ovo:
Zeljoooo wrote:Dobro cuvajte musku djecu :oops:
Skontaj se! :-)
Skontas se ti. Dobro se saberi.
summerwine
Posts: 107
Joined: 13/08/2013 21:02

#96 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by summerwine »

Mene čudi što ne ide u Stolac gdje bi bio "svoj na svom" - ko je posjetio zvaničnu stranicu Općine Stolac (što se mene tiče mogla se zvati i Glas Koncila), zna o čemu pričam.

I btw, hrvatski mediji u transu izvješćuju kako Papa dolazi u Sarajevo da "ohrabri katolike" i kako inače dolazi tamo gdje "su katolicima ugrožena prava"...i naravno, da j.... mater muslimanima,... što me nikako nije podsjetilo na ratno-huškačku spiku koja je u hrvatskim medijima zadnjih mjeseci u uzletu, ali to je neka druga tema...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#97 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by It_is_a_Leclerc »

summerwine wrote:Mene čudi što ne ide u Stolac gdje bi bio "svoj na svom" - ko je posjetio zvaničnu stranicu Općine Stolac (što se mene tiče mogla se zvati i Glas Koncila), zna o čemu pričam.

I btw, hrvatski mediji u transu izvješćuju kako Papa dolazi u Sarajevo da "ohrabri katolike" i kako inače dolazi tamo gdje "su katolicima ugrožena prava"...i naravno, da j.... mater muslimanima,... što me nikako nije podsjetilo na ratno-huškačku spiku koja je u hrvatskim medijima zadnjih mjeseci u uzletu, ali to je neka druga tema...
Nije istina. RTL i HTV su izvjestili kako Papa dolazi u "grad heroj" da dodatno podstakne pomirenje i suživot.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#98 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by spreca »

summerwine wrote:Mene čudi što ne ide u Stolac gdje bi bio "svoj na svom" - ko je posjetio zvaničnu stranicu Općine Stolac (što se mene tiče mogla se zvati i Glas Koncila), zna o čemu pričam.

I btw, hrvatski mediji u transu izvješćuju kako Papa dolazi u Sarajevo da "ohrabri katolike" i kako inače dolazi tamo gdje "su katolicima ugrožena prava"...i naravno, da j.... mater muslimanima,... što me nikako nije podsjetilo na ratno-huškačku spiku koja je u hrvatskim medijima zadnjih mjeseci u uzletu, ali to je neka druga tema...
Sace se Hafiz ocitovati o tome sta misle ti skutori iz sirokog,Gruda i ostalih pripizdina
summerwine
Posts: 107
Joined: 13/08/2013 21:02

#99 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by summerwine »

It_is_a_Leclerc wrote:
summerwine wrote:Mene čudi što ne ide u Stolac gdje bi bio "svoj na svom" - ko je posjetio zvaničnu stranicu Općine Stolac (što se mene tiče mogla se zvati i Glas Koncila), zna o čemu pričam.

I btw, hrvatski mediji u transu izvješćuju kako Papa dolazi u Sarajevo da "ohrabri katolike" i kako inače dolazi tamo gdje "su katolicima ugrožena prava"...i naravno, da j.... mater muslimanima,... što me nikako nije podsjetilo na ratno-huškačku spiku koja je u hrvatskim medijima zadnjih mjeseci u uzletu, ali to je neka druga tema...
Nije istina. RTL i HTV su izvjestili kako Papa dolazi u "grad heroj" da dodatno podstakne pomirenje i suživot.
Istina, istina, danas u emisiji "Mir i dobro" prva vijest je bila da Papa dolazi da ohrabri katolike....a u centralnom HTV-ovom dnevniku između ostalog je istaknuto da Papa dolazi tamo gdje su katolici u manjini i gdje su im ugrožena prava...
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#100 Re: Papa dolazi u Sarajevo 6.juna

Post by cpu_fan »

Nemam ništa protiv da dođe samo nek' mu ne daju da dolazi na stadion Koševo.
Post Reply