Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#151 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by ActionWoman »

Adamm Sarajevo wrote:Jesam nabelajisao neko mi preporučio pansion neki kod kipova, prvo me pokreli a dva puta policija tražila neke što se tu kriju, taman zaspo aono racija imao sam osjećaj ko da sam u ćeliji nekoj, nikad više i ne interesuju me više ovi vaši prijedlozi, ili napišite nešto što je dobro ili nemojte sami svoje reklamirat više. ;-)
Dje si frisko registrovani :) Ja sam prije mjesec dana bila u Kipovima i ostavila plaho skup laptop u sobi pa izasla jedno dva-tri sata landarati po Tuzli, na rucak u onaj restoran u centru, zaboravih kako se zove, ali je pored klizalista i u tradicionalnom stilu je. Preporucujem taj restoran. Nikakve racije nije bilo u Kipovima, niti mi je iko ista otudjio. Osoblje ljubazno, nasmijano, posteljina i soba cista, grijanje odlicno, internet konekcija besprijekorna, cijena povoljna. Nije hotel 5 zvjezdica, ali je odlicno za one pare. Da nisu tebe trazili u toj raciji? :D
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#152 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by ActionWoman »

I da dodam, na autobuskoj stanici (koja je horor svoje vrste) ima jedan lijepo uredjen restorancic, mada na njemu pise da je grill. Odlicna hrana, jeftina (barem za nas iz Sarajeva), pustaju Kemala Montena rahmetli, Josipu Lisac, Vajtu i slicno, predivna begova corba i ostalo sto sam probala. I pravo su me iznenadili svi Tuzlaci sa kojima sam dosla u dodir tokom 3 dana boravka u Tuzli. Izuzetno su svi bili susretljivi i ljubazni. Na osnovu nekih TZ koje sam upoznala u Sarajevu, za ponasanje ovih koje sam susretala u samoj Tuzli pomislila sam da je u toku snimanje skrivenom kamerom :) Uglavnom, meni je u Kipovima i u Tz bilo bas lijepo. Mozda bih isla u skuplji hotel, ali mi je glupo bacati pare kad je i ovo u Kipovima bilo sasvim ok.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#153 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by seln »

Gledam ove cijene, motel Royal i to...jebote, pa za te pare imas motele i u Njemackoj.
96 KM za sobu sa doruckom?
Ja sam (doduse prije par godina) prenocio u cuvenom kulturno-istorijskom objektu u Mostaru, na cistom zraku, u miru mostarske mahale, sa doruckom - 70 KM.
A ovaj motel, pola metra od glavne saobracajnice, prekoputa autobusne i zeljeznicke stanice, nedaleko od kompletne tuzlanske industrije -96 KM.
Ali_G
Posts: 4639
Joined: 02/03/2002 00:00

#154 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by Ali_G »

Koji je najbolji hotel u Tuzli, al da je u gradu? Prosli put odabran hotel Tuzla; u najmanju ruku razocarenje a cijena k'o u Hiltonu.
Hvala
Galamdzija
Posts: 206
Joined: 15/04/2008 13:52

#155 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by Galamdzija »

To je trenutno "najjaci" hotel u gradu. Ima i hotel Tehnograd u Slavinovicima http://hotel-tehnograd.com/, koji je pristupacniji sa cijenama pa pokusaj ovaj puta kod njih.
Kad se otvori Mellain, bice to druga prica.
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#156 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by DMXallen »

Evo sada da i ja malo aktiviram temu.
Zanima me kakvih smještaja ima u Tuzli a da nisu preskupi. Znači treba mi samo da imam gdje prenoćiti, istuširati se i slično, ne treba mi doručak jer planiram većinu vremena provesti vani pa tako i da jedem gdje stignem :D .
Vidio sam da ima pansion Nargalic jeftinu ponudu pa me zanima jel' neko zna kako je tu i da li su cijene trenutno takve ili su zastarile ;-)

Hvala unaprijed
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#157 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by vješalica »

Šta ima novo ovdje da neko postavi,trebaju mi 2 noćenja,ne treba mi jelo,a ni da budem u nekom paščarniku :mrgreen: ono da je ok smještaj jednokrevetno
hvala
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#158 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by maida95 »

vjerovatno je najbolje da odeš u pansion Nargalić, ili Kipovi. Čula sam da su oni dobri :)
imaš web stranice pa pogledaj slike i cijene :mrgreen: a možeš vala i temu prelistati, pisali su već o svemu :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#159 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by KB9 »

"cula" :mrgreen:
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#160 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by maida95 »

pa ja, nisam nikako mogla sama saznati, 'ta ću ja tamo :mrgreen:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#161 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by nightvision »

A nista couchsurfing? Kod nas to jos ne funkcionise. :sad:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#162 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by Bloo »

nightvision wrote:A nista couchsurfing? Kod nas to jos ne funkcionise. :sad:
to se kod nas prevodi "prilika da seksualno napastvuješ čehinju dok leži na tvom kauču onesviještena od rakije"
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#163 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by nightvision »

Bloo wrote:
nightvision wrote:A nista couchsurfing? Kod nas to jos ne funkcionise. :sad:
to se kod nas prevodi "prilika da seksualno napastvuješ čehinju dok leži na tvom kauču onesviještena od rakije"
A sto bi je napastvovao? Koliko znam ne bune se plaho kad im pridjes. :lol:
Inace, stvarno steta sto kod nas niko to ne praktikuje, mislim couchsurfing. :mrgreen:
Tu se, ja mislim, pokazuje koliko je u stvari pretjerano razvikana, pa i bez osnova navikana, ta navodna bosanska gostoljubivost.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#164 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by spreca »

nightvision wrote:
Bloo wrote:
nightvision wrote:A nista couchsurfing? Kod nas to jos ne funkcionise. :sad:
to se kod nas prevodi "prilika da seksualno napastvuješ čehinju dok leži na tvom kauču onesviještena od rakije"
A sto bi je napastvovao? Koliko znam ne bune se plaho kad im pridjes. :lol:
Inace, stvarno steta sto kod nas niko to ne praktikuje, mislim couchsurfing. :mrgreen:
Tu se, ja mislim, pokazuje koliko je u stvari pretjerano razvikana, pa i bez osnova navikana, ta navodna bosanska gostoljubivost.
Zavisi.....jel gost u zenskom ili muskom rodu :mrgreen:
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#165 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by maida95 »

Znam da je jaran od mog brata ljetos dosta gradova obišao pomoću couchsurfinga, vjerovatno i njemu dolazi raja, al' nije to kod nas još zaživilo :mrgreen:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#166 Re: Pansioni u Tuzli (smještaj, cijene, lokacija)

Post by nightvision »

Doduse, ako cemo iskreno, satrase se turisti da dodju u tuzlu na panonska jezera. Onaj jasmin stvarno vise nije normalan, covjek je puk'o k'o tikva.
Post Reply