PAKOVANJE koverti

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
robotich

PAKOVANJE koverti

Post by robotich » 13/03/2012 23:38

ljudi,potrebno mi je da zaradim neke novce za kratko vrijeme,a posla nema iako sam spreman i na fizicke i na bilo kakve irgetske poslove.nadjem u novinama da nude pakovanje koverti gdje pise da je moguca sedmicna zarada do 250KM. Je li ko to radi,kakav je to posao,koliko se zaradi po koverti? Ima li neko informacije ili nesto o ovome poslu koji nude?
Hvala.

robotich

Re: PAKOVANJE koverti

Post by robotich » 13/03/2012 23:44

hvala,i cuo sam neke razne malverzacije,pa da se informisem
hvala

Admir_1984
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

Post by Admir_1984 » 13/03/2012 23:48

Lud i ponosan wrote:
robotich wrote:ljudi,potrebno mi je da zaradim neke novce za kratko vrijeme,a posla nema iako sam spreman i na fizicke i na bilo kakve irgetske poslove.nadjem u novinama da nude pakovanje koverti gdje pise da je moguca sedmicna zarada do 250KM. Je li ko to radi,kakav je to posao,koliko se zaradi po koverti? Ima li neko informacije ili nesto o ovome poslu koji nude?
Hvala.
To je ubleha i neces nista zaraditi, samo izgubiti. Provjereno. ;)
No, mozes jedino pokusati varati na isti nacin, pa nesto i zaraditi na sirotinji i drugim naivcima. Ako si taj tip.
mozes li tacno objasniti kako ta ubleha fercera, davno sam to negdje citao i zaboravio, a nedavno baš citam oglas u novinama

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 34 times
Been thanked: 32 times

Post by plain vanilla » 13/03/2012 23:59

ma to je kao piramida srece
oni uvale tebe, pa ti uvaljujes druge da bi se izvukao

alica.k
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by alica.k » 13/03/2012 23:59

ti njima posaljes 10-20KM, a onda oni tebi kao "pribor" posalju tu kovertu koju oni pakuju i salju svima koji njima plate taj "pribor". u principu, posalju ti pismo sa instrukcijama da nasukas druge kako su i oni tebe, u fazonu, objavi oglas u novinama, ljudi ti salju 20KM, ti njima ovo isto pismo.

teoretski, nisu nista slagali, pakujes koverte i dobivas pare za to :).

ubleha, jasta.

kica

Post by kica » 14/03/2012 00:00

Lud i ponosan wrote:^^

I ja sam zaboravio tacno, ali mi se cini da das neku sicu prvo (10-20 maraka), a onda ti oni trebaju poslati kuci "pribor za rad". Nakon toga ti stigne pisance da si nasukan i da na isti nacin nastavis ciklus lopovluka. Mozda su i promjenili metodu u medjuvremenu, ali je konacan ishod pusiona. :D

Cudi me kako nadlezni organi godinama dopustaju ovu pljacku, ali s obzirom na ambijent u kojem zivim, to cudjenje spada pod domen naivnosti. Prevarenih penzionera, narocito, ima armija, ali oni imaju svakako visak, tih 20 hljebova sto bi inace kupili i podijelili golubovima nije veliki gubitak. Odnosno, golubovi su ostali gladni.

Elem, ne pokusavajte, zijanicete lovu. :D
Da te drzava zastiti - sud i tuzilastvo u BiH moze vjerovat samo lud covjek.

Sudu na cekanju 2 miliona nerjesenih predmeta, prosjecne plate im 3.000 KM - a oni jedino sto rade hodaju i kukaju kako moraju da rade, i samo se bore da im sei dignu plate, od kukanja ne stignu nista ni uraditi.

kica

Post by kica » 14/03/2012 00:01

robotich wrote:ljudi,potrebno mi je da zaradim neke novce za kratko vrijeme,a posla nema iako sam spreman i na fizicke i na bilo kakve irgetske poslove.nadjem u novinama da nude pakovanje koverti gdje pise da je moguca sedmicna zarada do 250KM. Je li ko to radi,kakav je to posao,koliko se zaradi po koverti? Ima li neko informacije ili nesto o ovome poslu koji nude?
Hvala.
Vidi ti da odes u Afganistan ili Iraq kao civil, zaradis sebi 3.000-7.000,00 KM mjesecno 2-3 godine i pametno ulozi u sebe'.

Admir_1984
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

Post by Admir_1984 » 14/03/2012 00:05

to znaci ono u stilu onih slagalica i kvizova na tv-u, cista prevara, a masa raje konta laka zarada i navuce se. a uvijek garant raje ima i eto belaja

al me zanima ko su ti ljudi koji to rade, imaju li ime, prezime, kako ih neko do sada nije skontao i prijavio :roll:

kica

Post by kica » 14/03/2012 00:08

Admir_1984 wrote:to znaci ono u stilu onih slagalica i kvizova na tv-u, cista prevara, a masa raje konta laka zarada i navuce se. a uvijek garant raje ima i eto belaja

al me zanima ko su ti ljudi koji to rade, imaju li ime, prezime, kako ih neko do sada nije skontao i prijavio :roll:
Sud ce ih odmah oslobodit bilo koje optuzbe, jer je "beznacajno djelo" za njih, ako tuzitelj i pokrene sta.

20 KM vrijednost.

Post Reply