Pad sa nedozvoljenim

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#1 Pad sa nedozvoljenim

Post by celava_dlaka »

Pozdrav.. Danas na nesrecu sam pao sa manjom kolicinom trave tacnije oko 1g je bio gore dole.. Do sad nisam nikad kaznjavan niti bilo sta, niti sam imao dosje.. Sad me zanima jel moguce kako da se izvucem da mi ne ide ovo u dosje? I kakve me kazne cekaju otprilike sve sta me ceka i da li ovo moze uticati na posao za koji sam konkurisao ( vec imam izvadjene papire o nekaznjavanju i da se ne vodi krivicni postupak ) i to je sve vec predato na tom konkursu.. Nadam se da ce proci bez trollovanja
Last edited by celava_dlaka on 22/10/2013 21:41, edited 1 time in total.
manipulator
Posts: 2
Joined: 10/09/2013 00:05

#2 Re: Pad sa "zelenim"

Post by manipulator »

500 km ili 6 mjeseci uslovno,zavisi kako sudija bude raspolozen :-)
User avatar
Di Canio
Posts: 120
Joined: 07/10/2013 10:08

#3 Re: Pad sa "zelenim"

Post by Di Canio »

I ovakvi ce sutra raditi u državnim institucijama i voditi državu....
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#4 Re: Pad sa "zelenim"

Post by Hrulj »

celava_dlaka wrote:Pozdrav.. Danas na nesrecu sam pao sa manjom kolicinom trave tacnije oko 1g je bio gore dole.. Do sad nisam nikad kaznjavan niti bilo sta, niti sam imao dosje.. Sad me zanima jel moguce kako da se izvucem da mi ne ide ovo u dosje? I kakve me kazne cekaju otprilike sve sta me ceka i da li ovo moze uticati na posao za koji sam konkurisao ( vec imam izvadjene papire o nekaznjavanju i da se ne vodi krivicni postupak ) i to je sve vec predato na tom konkursu.. Nadam se da ce proci bez trollovanja
Hoce. Sam si pao sam se ubio. Nadam se da ti hoce uticati :kiss: :thumbup:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#5 Re: Pad sa "zelenim"

Post by escobar__ »

Hrulj wrote:
celava_dlaka wrote:Pozdrav.. Danas na nesrecu sam pao sa manjom kolicinom trave tacnije oko 1g je bio gore dole.. Do sad nisam nikad kaznjavan niti bilo sta, niti sam imao dosje.. Sad me zanima jel moguce kako da se izvucem da mi ne ide ovo u dosje? I kakve me kazne cekaju otprilike sve sta me ceka i da li ovo moze uticati na posao za koji sam konkurisao ( vec imam izvadjene papire o nekaznjavanju i da se ne vodi krivicni postupak ) i to je sve vec predato na tom konkursu.. Nadam se da ce proci bez trollovanja
Hoce. Sam si pao sam se ubio. Nadam se da ti hoce uticati :kiss: :thumbup:
:mrgreen: :thumbup:
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#6 Re: Pad sa "zelenim"

Post by celava_dlaka »

Zeljo_do_groba wrote:Moj drug je dobio 500KM i uslovnu 6 mjeseci, obicno ide oboje u paru, nisam siguran da li se to ikad brise, moguce da zastari nakon godinu, dvije... Nece ti uticati ako si vec izvadio taj papir. Da li ce sigurno biti proveden postupak na sudu? Jesi li prenocio u stanici? Vidi sa svojim postarom da poziv na sud ostavi kod sebe pa da ti dodjes do njega po papir ako zivis sa starcima npr. Sretno!

Fkt je smijesan ovaj nas zakon koji te nakon sto ranis nekoga, ili nelegalno posjedujes oruzje i sl. stavlja u isti kos sa nekim ko je sa sobom nosio npr. jedan joint vrijedan 5KM i radi njega toliko ispastas... Trebalo bi legalizovati 1,2g za licnu upotrebu, da je dozvoljeno nositi...
Nisam prenocio, nadam se da ce biti ovo odozgo.. Hvala
Nisam znao da ima ovoliko moralista na forumu cudi me da se vec nisu udruzili i napravili svoj crveni krst posto sijaju od humanosti i dobrote :roll:
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#7 Re: Pad sa "zelenim"

Post by sour cherry »

Ne daš nikom joint,a hoćeš da su na tvojoj strani :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58726
Joined: 03/08/2010 19:04

#8 Re: Pad sa "zelenim"

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
User avatar
mk ultra
Posts: 19511
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9 Re: Pad sa "zelenim"

Post by mk ultra »

3 mj do 5 godina zatvora ...
u tvom slucaju, zbog nekaznjavnaja trebao bi proci sa uslovnom

novcana kazna, veoma tesko ... trebao si sa policajcem biti malo pristojniji :lol:
edit: zastara uslovne ide nakon 2 godine cini mi se
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#10 Re: Pad sa "zelenim"

Post by celava_dlaka »

Zeljo_do_groba wrote:
celava_dlaka wrote: Nisam prenocio, nadam se da ce biti ovo odozgo.. Hvala
Nisam znao da ima ovoliko moralista na forumu cudi me da se vec nisu udruzili i napravili svoj crveni krst posto sijaju od humanosti i dobrote :roll:
Pa sta ti je rekao inspektor? Jel' te pustio ili ti je uzeo podatke, jel' te priveo u stanicu? Sta je rekao da ce biti dalje?
Uglavnom davao sam izjavu, uzeo je podatke, takodje su mi uzeti otisci prstiju i slikan sam isto, bio sam priveden u stanicu

za post gore;
bio sam sa njima i previse pristojan i spreman na bilo kakav vid suradnje samo da se izvucem
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#11 Re: Pad sa "zelenim"

Post by pirpa »

Jesi li pjevao prije ili posle šamara. :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#12 Re: Pad sa "zelenim"

Post by strong69 »

Sta ocekujes, da te cvijecem raja posipa? Meni si licno iritantan s tim "padom sa zelenim". Koristis sleng koji je uobicajen za redovne konzumente i kupce/prodavce i ocito da si cesto u ovoj poziciji samo si eto sad "pao". Iskreno, libo me taki ko sta radi, ne moralisem samo sam dao misljenje.

Pripremi 500 KM i pripremi se da ako ne radis a hoces da apliciras na posao imas neugodnosti. Zivio.
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#13 Re: Pad sa "zelenim"

Post by Hrulj »

celava_dlaka wrote:
Zeljo_do_groba wrote:Moj drug je dobio 500KM i uslovnu 6 mjeseci, obicno ide oboje u paru, nisam siguran da li se to ikad brise, moguce da zastari nakon godinu, dvije... Nece ti uticati ako si vec izvadio taj papir. Da li ce sigurno biti proveden postupak na sudu? Jesi li prenocio u stanici? Vidi sa svojim postarom da poziv na sud ostavi kod sebe pa da ti dodjes do njega po papir ako zivis sa starcima npr. Sretno!

Fkt je smijesan ovaj nas zakon koji te nakon sto ranis nekoga, ili nelegalno posjedujes oruzje i sl. stavlja u isti kos sa nekim ko je sa sobom nosio npr. jedan joint vrijedan 5KM i radi njega toliko ispastas... Trebalo bi legalizovati 1,2g za licnu upotrebu, da je dozvoljeno nositi...
Nisam prenocio, nadam se da ce biti ovo odozgo.. Hvala
Nisam znao da ima ovoliko moralista na forumu cudi me da se vec nisu udruzili i napravili svoj crveni krst posto sijaju od humanosti i dobrote :roll:
Pa sta hoces? Da se udaramo u prsa i posipamo glavu pepelom jer su tebe uhvatili kako krsis zakon ( i vjerovatno trosis krvavo zaradjene roditeljske pare na travu).
Treba da te stid bude a ti nas napadas sto nama nije tebe zao. Idi bjezi ba
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14 Re: Pad sa "zelenim"

Post by plain vanilla »

celava_dlaka wrote:Pozdrav.. Danas na nesrecu sam pao sa manjom kolicinom trave tacnije oko 1g je bio gore dole.. Do sad nisam nikad kaznjavan niti bilo sta, niti sam imao dosje.. Sad me zanima jel moguce kako da se izvucem da mi ne ide ovo u dosje? I kakve me kazne cekaju otprilike sve sta me ceka i da li ovo moze uticati na posao za koji sam konkurisao ( vec imam izvadjene papire o nekaznjavanju i da se ne vodi krivicni postupak ) i to je sve vec predato na tom konkursu.. Nadam se da ce proci bez trollovanja
1 gram? pa koliko je to, ko prasina u dzepu
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#15 Re: Pad sa "zelenim"

Post by celava_dlaka »

strong69 wrote:Sta ocekujes, da te cvijecem raja posipa? Meni si licno iritantan s tim "padom sa zelenim". Koristis sleng koji je uobicajen za redovne konzumente i kupce/prodavce i ocito da si cesto u ovoj poziciji samo si eto sad "pao". Iskreno, libo me taki ko sta radi, ne moralisem samo sam dao misljenje.

Pripremi 500 KM i pripremi se da ako ne radis a hoces da apliciras na posao imas neugodnosti. Zivio.
Nisam znao sta drugo da stavim u naslovu jednostavno sta god stavim lose zvuci
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#16 Re: Pad sa "zelenim"

Post by celava_dlaka »

Hrulj wrote:
celava_dlaka wrote:
Zeljo_do_groba wrote:Moj drug je dobio 500KM i uslovnu 6 mjeseci, obicno ide oboje u paru, nisam siguran da li se to ikad brise, moguce da zastari nakon godinu, dvije... Nece ti uticati ako si vec izvadio taj papir. Da li ce sigurno biti proveden postupak na sudu? Jesi li prenocio u stanici? Vidi sa svojim postarom da poziv na sud ostavi kod sebe pa da ti dodjes do njega po papir ako zivis sa starcima npr. Sretno!

Fkt je smijesan ovaj nas zakon koji te nakon sto ranis nekoga, ili nelegalno posjedujes oruzje i sl. stavlja u isti kos sa nekim ko je sa sobom nosio npr. jedan joint vrijedan 5KM i radi njega toliko ispastas... Trebalo bi legalizovati 1,2g za licnu upotrebu, da je dozvoljeno nositi...
Nisam prenocio, nadam se da ce biti ovo odozgo.. Hvala
Nisam znao da ima ovoliko moralista na forumu cudi me da se vec nisu udruzili i napravili svoj crveni krst posto sijaju od humanosti i dobrote :roll:
Pa sta hoces? Da se udaramo u prsa i posipamo glavu pepelom jer su tebe uhvatili kako krsis zakon ( i vjerovatno trosis krvavo zaradjene roditeljske pare na travu).
Treba da te stid bude a ti nas napadas sto nama nije tebe zao. Idi bjezi ba
Nisam napao samo nisam pitao da mi se pokazu zivotne smjernice i drzi predavanje o zivotu
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#17 Re: Pad sa "zelenim"

Post by Hrulj »

celava_dlaka wrote:
strong69 wrote:Sta ocekujes, da te cvijecem raja posipa? Meni si licno iritantan s tim "padom sa zelenim". Koristis sleng koji je uobicajen za redovne konzumente i kupce/prodavce i ocito da si cesto u ovoj poziciji samo si eto sad "pao". Iskreno, libo me taki ko sta radi, ne moralisem samo sam dao misljenje.

Pripremi 500 KM i pripremi se da ako ne radis a hoces da apliciras na posao imas neugodnosti. Zivio.
Nisam znao sta drugo da stavim u naslovu jednostavno sta god stavim lose zvuci
Mogao si pokusati sa "sjebo sam sam sebi zivot"
User avatar
Hrulj
Posts: 1867
Joined: 08/06/2013 11:53
Location: Zaclhumia

#18 Re: Pad sa "zelenim"

Post by Hrulj »

celava_dlaka wrote:
Hrulj wrote:
Pa sta hoces? Da se udaramo u prsa i posipamo glavu pepelom jer su tebe uhvatili kako krsis zakon ( i vjerovatno trosis krvavo zaradjene roditeljske pare na travu).
Treba da te stid bude a ti nas napadas sto nama nije tebe zao. Idi bjezi ba
Nisam napao samo nisam pitao da mi se pokazu zivotne smjernice i drzi predavanje o zivotu
Pa odlicno.
Vidi se da ces to ti ponoviti.
Mogu se samo nadati da ce ti kakav halkar umjesto nas ukazivati na smjernice, samo ovaj put corogajuci po debelom crijevu
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#19 Re: Pad sa "zelenim"

Post by celava_dlaka »

Hrulj wrote:
celava_dlaka wrote:
Hrulj wrote:
Pa sta hoces? Da se udaramo u prsa i posipamo glavu pepelom jer su tebe uhvatili kako krsis zakon ( i vjerovatno trosis krvavo zaradjene roditeljske pare na travu).
Treba da te stid bude a ti nas napadas sto nama nije tebe zao. Idi bjezi ba
Nisam napao samo nisam pitao da mi se pokazu zivotne smjernice i drzi predavanje o zivotu
Pa odlicno.
Vidi se da ces to ti ponoviti.
Mogu se samo nadati da ce ti kakav halkar umjesto nas ukazivati na smjernice, samo ovaj put corogajuci po debelom crijevu
Vidi. Znam da sam pogrijesio sve to stoji i sta cu sad ? Hocul vratiti vrijeme unazad ? A sto se tice toga hocul nastaviti to vjeruj mi poslije ovog danas ne planiram :thumbup:
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#20 Re: Pad sa "zelenim"

Post by black »

celava_dlaka wrote: Uglavnom davao sam izjavu, uzeo je podatke, takodje su mi uzeti otisci prstiju i slikan sam isto, bio sam priveden u stanicu

za post gore;
bio sam sa njima i previse pristojan i spreman na bilo kakav vid suradnje samo da se izvucem
uzeti otisci, slikan, znaci otvoren dosije a posto nisi imao prije nikakvih djela znaci ostaje u njemu sadasnja epizoda :wink:
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#21 Re: Pad sa "zelenim"

Post by daxon »

Probaj se nagoditi, ocinkaj nekog dilera, pod uslovom da te puste i ništa ne pišu (vidimo da se na isti način nagode okorjeli kriminalci i ratni zločinci pa zašto ne bi i ti 8-) )
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#22 Re: Pad sa "zelenim"

Post by strong69 »

Jbg, izvuci pouku iz ovoga i nastavi dalje pametno. Kako kod nas stvari stoje kaznice tebe uslovnom i novcano vjerovatno. To je uobicajeno. Nadaj se samo da te ne zovu da svjedocis protiv tih od kojih si kupovao.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#23 Re: Pad sa "zelenim"

Post by ladyblue18 »

Moralisti, molim lijepo bez moralisanja, nije trazio lekcije nego savjet. :sax:
shandrprcSA
Posts: 9794
Joined: 23/02/2013 08:16

#24 Re: Pad sa "zelenim"

Post by shandrprcSA »

plain vanilla wrote:
celava_dlaka wrote:Pozdrav.. Danas na nesrecu sam pao sa manjom kolicinom trave tacnije oko 1g je bio gore dole.. Do sad nisam nikad kaznjavan niti bilo sta, niti sam imao dosje.. Sad me zanima jel moguce kako da se izvucem da mi ne ide ovo u dosje? I kakve me kazne cekaju otprilike sve sta me ceka i da li ovo moze uticati na posao za koji sam konkurisao ( vec imam izvadjene papire o nekaznjavanju i da se ne vodi krivicni postupak ) i to je sve vec predato na tom konkursu.. Nadam se da ce proci bez trollovanja
1 gram? pa koliko je to, ko prasina u dzepu
nekima je to SVE :D :D :D
manipulator
Posts: 2
Joined: 10/09/2013 00:05

#25 Re: Pad sa "zelenim"

Post by manipulator »

:lol: :thumbup:
ladyblue18 wrote:Moralisti, molim lijepo bez moralisanja, nije trazio lekcije nego savjet. :sax:
Post Reply