PA OVO NIJE VISE NI SMIJESNO..

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

housewife
Posts: 112
Joined: 09/03/2005 09:31
Location: BiH

#26

Post by housewife »

Prije par mjeseci (iz nekog razloga) obilazila sam neka sela, koja su smještena visoko u brdima iznad Vareša - udaljenost od Vareša min 45 min vožnje automobilom. Nisam mogla vjerovati: sve čisto, uredno, na nekoliko mjesta u svakom selu izbetonirane površine, na njima kontejneri za smeće - kontejneri čitavi, fino zatvoreni, ne gadi ti se kraj njih proći....
....Pa razmišljam nešto - kako to da smo mi Zeničani toliko drugačiji?[/b]
Kako to da na Općinskom vijeću niko ne zapita šta to Alba radi. Kad su zadnji put ulice oprane? Moramo jedva čekati da kakav jak pljusak padne, pa da se grad očisti...
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#27

Post by vela-ze »

Gdje ja zivim, Radakovo, sedmicno po dva puta Alba pere ulice, ne znam sta je s drugim mjestima......
crnjak
Posts: 216
Joined: 26/10/2006 13:54

#28

Post by crnjak »

vela-ze wrote:Gdje ja zivim, Radakovo, sedmicno po dva puta Alba pere ulice, ne znam sta je s drugim mjestima......
ma pere alba al nigdje je to veze,recimo prodji ispod lamele dole bulevarom ,ma reko mi covjek mozes cestu polizat,a onda prodi s druge strane lamele ma nemozes od smrada disat jer su oni jebeni zajednicki smecarnici tako losi i tako se slabo ciste i odrzavaju
nego sulasevic stari jesi ti vidio zareza sto ih mecem sad ko pravi
kritika djelovala :D
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#29

Post by dr.iver »

Pere alba, posebno gdje direktori stanuju :roll:
Post Reply