Pa, ljudi, je'l to moguće!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
zanzibar

Pa, ljudi, je'l to moguće!

Post by zanzibar » 15/06/2007 12:20

Navijam za Želju :D i često pratim dešavanja u i oko kluba. Hajd' sada ono prelazni rok i u Oslobođenju prije dva dana vijest( još u naslovu), kao za Želju će potpisati Muamer Salihović iz NK Primorje, bivši mladi reprezentativac. Tvdri to novinaru Oslobođenja direktor Želje. Kakva ubleha! Počnem tražiti nešto o Muameru Salihoviću nigdje ništa, nikad igrao nije za Primorje.Lik ne postoji. I na kraju ipak pronađem istinu.
Dakle, Muamer Salibašić, igrač hrvatskog drugoligaša NK Pomorac...
Što ti je direktor, and novinar :D

Skoro

Post by Skoro » 15/06/2007 15:22

je li vi mozete shvatiti da smarate ovaj forum glupostima. Svako malo neka tema, i uvijek...ja sam navijac zelje ali...
halo, majstore imas topic premier liga pa tu stavljaj informacije ne otvarajte teme bez veze, potisli ste na druge stranice neke jako bitne topice
:?

Majstorinho

Post by Majstorinho » 15/06/2007 17:31

Nije bilo do sad blentavije teme..

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 15/06/2007 17:42

Skoro wrote:je li vi mozete shvatiti da smarate ovaj forum glupostima. Svako malo neka tema, i uvijek...ja sam navijac zelje ali...
halo, majstore imas topic premier liga pa tu stavljaj informacije ne otvarajte teme bez veze, potisli ste na druge stranice neke jako bitne topice
:?

:) @Skoro, ... svaka cast na zapazanjima.
Mnogi ne shvataju da mi treba da kreiramo ovaj forum. I upravo na ovaj nacin, da jedni drugima dobronamjerno i argumentirano skrenemo paznju na bespotrebno otvaranje tema kao sto je npr. ova. Zaista postoji par topica gdje se o ovome moglo pisati. Pozivam vas da ipak malo razmislite da li otvoriti novu temu, ako postoji topic koji obradjuje vasu ideju. Ostajem vam na usluzi, javite se PP-om sa svim idejama i savjetima, zbog vas su moderatori tu.

Post Reply