Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
cupkica
Posts: 1169
Joined: 11/06/2010 00:33
Location: Dobrinja

#76 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by cupkica »

Neena wrote:
Raščupana wrote: Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
Kako je moguce da niko ne bude povrijedjen u prevari? :?
:? Ni ja nikako to da prezvacem...uvijek ali uvijek neko biva povrijedjen.....jedino ako su oboje frigidni :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#77 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by spreca »

sanabe wrote:iz koje je ovaj stranke? :?


Guzopoliti 100% :lol:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#78 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Gospoda Ministarka »

Bila sam napisala duzi posto od jednom "paru" iz moje okoline pa sam obrisala, nema se tu sta pametno i novo rec, svaka prica o ljubavnici i ozenjenom je u 90% slucajeva ista. Njemu se hoce i moze, njegova zena ili nezna ili zna ali je boli briga sve dok joj ne pocne raditi o "tituli" a ljubavnica koliko god negirale uvijek sanjaju o tome da postanu zakonite. Musko ko musko (manje inteligentno) hoce da promjeni a samo nerazumijem zene koje pristanu da bude "druga" i da kupi otpatke od zakonite u ocima okoline uvijek "ku*va".
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#79 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by bez_ideje »

Koga briga sta " mlade ljubavnice" misle i rade.......necija zena nije njihova briga .......
Da je moralno.....nije.....A da je za podjednaku osudu kao muzevu prevaru............nije ni to
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#80 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by spreca »

Gospoda Ministarka wrote:Bila sam napisala duzi posto od jednom "paru" iz moje okoline pa sam obrisala, nema se tu sta pametno i novo rec, svaka prica o ljubavnici i ozenjenom je u 90% slucajeva ista. Njemu se hoce i moze, njegova zena ili nezna ili zna ali je boli briga sve dok joj ne pocne raditi o "tituli" a ljubavnica koliko god negirale uvijek sanjaju o tome da postanu zakonite. Musko ko musko (manje inteligentno) hoce da promjeni a samo nerazumijem zene koje pristanu da bude "druga" i da kupi otpatke od zakonite u ocima okoline uvijek "ku*va".



Ja uvijek kazem da je prva :D i jedina :lol:
User avatar
DenisSarajevo
Posts: 118
Joined: 22/02/2010 18:22
Location: sarajevo

#81 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by DenisSarajevo »

Neena wrote:
Raščupana wrote: Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
Kako je moguce da niko ne bude povrijedjen u prevari? :?
Ako se ne sazna nije niko povrijedjen :D
User avatar
cupkica
Posts: 1169
Joined: 11/06/2010 00:33
Location: Dobrinja

#82 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by cupkica »

DenisSarajevo wrote:
Neena wrote:
Raščupana wrote: Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
Kako je moguce da niko ne bude povrijedjen u prevari? :?
Ako se ne sazna nije niko povrijedjen :D
:thumbup: Vala i to sto kazes :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#83 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by fixer »

Neena wrote:
Raščupana wrote: Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
Kako je moguce da niko ne bude povrijedjen u prevari? :?
Ma pusti. :)
Rascupana se nesto poprilicno pere. :D Rascupana, moze dogovor? Necemo te osudjivat, ali mojne ba price o tome kako ti kao "slobodna zena" ne mozes povrijediti nekog. Bezveze poturas nesto sto nema smisla. Da ces sebi kreirati okruzenje koje ti odgovara, vala i neces. :-)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#84 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by iceman ze »

Meni licno, da imam dovoljno para i da sam ozenjen, nebi uopste bile interesantne ljubavnice. Naravno, razlog je jednostavan, jer pored mene sigurno nebi mogla biti nijedna osoba osim one koja predstavlja drugu polvinu mene, neko koga bezuvjetno volim i koja me u zivotu motivise da budem bolji i ljepsi covjek nego sto jesam.... :-)

Ne zelim da vam kvarim temu, ali htio sam samo svoj sud dati na postavljenu tezu autora....... 8-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#85 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Gospoda Ministarka »

spreca wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Bila sam napisala duzi posto od jednom "paru" iz moje okoline pa sam obrisala, nema se tu sta pametno i novo rec, svaka prica o ljubavnici i ozenjenom je u 90% slucajeva ista. Njemu se hoce i moze, njegova zena ili nezna ili zna ali je boli briga sve dok joj ne pocne raditi o "tituli" a ljubavnica koliko god negirale uvijek sanjaju o tome da postanu zakonite. Musko ko musko (manje inteligentno) hoce da promjeni a samo nerazumijem zene koje pristanu da bude "druga" i da kupi otpatke od zakonite u ocima okoline uvijek "ku*va".



Ja uvijek kazem da je prva :D i jedina :lol:
Zna ona sama na kojem je mjestu ne brini.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#86 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by fixer »

iceman ze wrote:Meni licno, da imam dovoljno para i da sam ozenjen, nebi uopste bile interesantne ljubavnice. Naravno, razlog je jednostavan, jer pored mene sigurno nebi mogla biti nijedna osoba osim one koja predstavlja drugu polvinu mene, neko koga bezuvjetno volim i koja me u zivotu motivise da budem bolji i ljepsi covjek nego sto jesam.... :-)

Ne zelim da vam kvarim temu, ali htio sam samo svoj sud dati na postavljenu tezu autora....... 8-)
Iceman, dobro je brate. Odvadi. Previse rekame. :D
Inace :thumbup:
Neena
Posts: 339
Joined: 08/06/2010 22:15
Location: Sarajevo

#87 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Neena »

DenisSarajevo wrote: Ako se ne sazna nije niko povrijedjen :D
Uvijek se sazna :D
User avatar
DenisSarajevo
Posts: 118
Joined: 22/02/2010 18:22
Location: sarajevo

#88 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by DenisSarajevo »

Neena wrote:
DenisSarajevo wrote: Ako se ne sazna nije niko povrijedjen :D
Uvijek se sazna :D
Ne bas uvijek :D
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#89 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Strpljiva »

DenisSarajevo wrote:Ne bas uvijek :D
Aferin Deny!
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#90 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Gospoda Ministarka »

Strpljiva wrote:
DenisSarajevo wrote:Ne bas uvijek :D
Aferin Deny!

Bas tako aferim Denise, prevario si majku svoje djece.
Neena
Posts: 339
Joined: 08/06/2010 22:15
Location: Sarajevo

#91 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Neena »

DenisSarajevo wrote:
Neena wrote:
DenisSarajevo wrote: Ako se ne sazna nije niko povrijedjen :D
Uvijek se sazna :D
Ne bas uvijek :D
Cula sam i ja neke price da im zene nikad nisu saznale... Oni kao nesto posebno pametni, pa uspjeli sakriti :D

Pffff :lol: Sazna se kad-tad, nije kasno ni za 10 godina :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#92 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by zelenashica »

Gospoda Ministarka wrote:

Bas tako aferim Denise, prevario si majku svoje djece.
Joj što ne mogu ovih fraza.....ama ne mogu baš nikako. :roll:

Ministarako bona ,ako neko treba poštedjeti prevare nekoga samo zato što je majka njegove djece ama nek vara gdje stigne.
Hebeš vjernost koja je nastala samo zarad poštovanja majčinstva.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#93 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Gospoda Ministarka »

zelenashica wrote:
Gospoda Ministarka wrote:

Bas tako aferim Denise, prevario si majku svoje djece.
Joj što ne mogu ovih fraza.....ama ne mogu baš nikako. :roll:

Ministarako bona ,ako neko treba poštedjeti prevare nekoga samo zato što je majka njegove djece ama nek vara gdje stigne.
Hebeš vjernost koja je nastala samo zarad poštovanja majčinstva.

Zelenasice, ko nije spreman za braka nek se ne zeni dok se ne ishoda i ne "izmomkuje", zrela osoba treba da nauci da vec kad je stupio u bracnu zajednicu treba da porodicu stavi na prvo mjesto a ne da gleda gdje ce ga strpat. Nije to samo radi majcinstva vec radi postovanja druge osobe s kojom si odlucio da djelis zivot.
Neena
Posts: 339
Joined: 08/06/2010 22:15
Location: Sarajevo

#94 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Neena »

Gospoda Ministarka wrote: Zelenasice, ko nije spreman za braka nek se ne zeni dok se ne ishoda i ne "izmomkuje", zrela osoba treba da nauci da vec kad je stupio u bracnu zajednicu treba da porodicu stavi na prvo mjesto a ne da gleda gdje ce ga strpat. Nije to samo radi majcinstva vec radi postovanja druge osobe s kojom si odlucio da djelis zivot.
:thumbup:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#95 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by zelenashica »

Gospoda Ministarka wrote:
zelenashica wrote:
Gospoda Ministarka wrote:

Bas tako aferim Denise, prevario si majku svoje djece.
Joj što ne mogu ovih fraza.....ama ne mogu baš nikako. :roll:

Ministarako bona ,ako neko treba poštedjeti prevare nekoga samo zato što je majka njegove djece ama nek vara gdje stigne.
Hebeš vjernost koja je nastala samo zarad poštovanja majčinstva.

Zelenasice, ko nije spreman za braka nek se ne zeni dok se ne ishoda i ne "izmomkuje", zrela osoba treba da nauci da vec kad je stupio u bracnu zajednicu treba da porodicu stavi na prvo mjesto a ne da gleda gdje ce ga strpat. Nije to samo radi majcinstva vec radi postovanja druge osobe s kojom si odlucio da djelis zivot.
Ja u tvom prošlom postu pročitah samo tezu da je lik prevario majku svoje djece.Stoga se i uhvatih za rečeno.
Uopšte nisam pristalica varanja u braku....ali ne vidim toliko halabuku oko prevare.I advokati i sudovi moraju imati posla zarad brakorazvodnih parnica.Uvijek sam pristalica razvoda nego održavanja braka na silu i na mučenje duše i srca.Stoga ne vidim toliku frku oko toga ako je nego ušao u brak i na kraju shvatio da to nije to.
Helem...da podvučem prevaru ne opravdavam ali je i ne osuđujem tako drastično kao većina.
Ko zna možda baš oni koji se zaklinju u vjernost,značaj braka i veze budu napravili ovo nad čime se danas zgražaju.
Lako je nama svima palamuditi dok se ne nađemo u sličnoj situaciji..a kad se nađemo samo se zapitamo:A u šta mi se ono zaklinjasmo sve ove godine? :?
Deder ti meni samo reci smiješ li garantovati da kad se budeš udala nećeš prevariti i biti prevarena?Ja vala ne smijem.
Na vezi se konstantno treba raditi...i normalno je da ako se ne radi da je prevara ono što slijedi kad-tad,za godinu,deset,pedest....Helem,ja sam pristalica one:Ako mi je suđeno da me neko prevari nek to učini danas a ne sutra,jer sutra možda mogu imati priliku da budem srećnija s nekim nego danas. :wink:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#96 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by spreca »

Niko se ne smije zakleti da nece prevariti,jer niko ne vara namjerno to po meni uvijek biva onako pomalo slucajno,jer hebiga staces kad krene cunami nemozes ga zaustaviti,ima i onih koji to rade umisljeno(rjedki su)samo da bi recku napravili a to su pomalo bolesni ljudi.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#97 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by burek_in_space »

spreca wrote:Niko se ne smije zakleti da nece prevariti,jer niko ne vara namjerno to po meni uvijek biva onako pomalo slucajno,jer hebiga staces kad krene cunami nemozes ga zaustaviti,ima i onih koji to rade umisljeno(rjedki su)samo da bi recku napravili a to su pomalo bolesni ljudi.
Prevara je stvar odluke, i nema tu shta da se pricha dalje. :wink:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#98 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Ridjobrki »

iceman ze wrote:Meni licno, da imam dovoljno para i da sam ozenjen, nebi uopste bile interesantne ljubavnice.

Ajsmene, ne zaboravi nam javiti jesu li ti zanimljive ljubavnice kad akobogda inšala budeš imao para i budeš oženjen. ;-)
Kristijana
Posts: 5146
Joined: 09/01/2010 20:21

#99 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Kristijana »

PapakizSarajeva wrote:
Kristijana wrote: ....
...
..
Muško vrijedi i ako je momak u 50-oj. Nije ''usidjelica''...
E bas mi nesto podize moral ... Hajde ove slobodne, javljajte se na PP ... :-) :-) :-)
Nemoj mi reći da ti je 50 i kusur... :-) i nemaš curu? :shock:

Objašnjenje zašto nemaš: one da se javljaju tebi. Javi se ti njima, ba. :) To je red. :D
Imaš gomile samih žena svih generacija, one čekaju k'o ozebao sunce nekog da im priđe. Pa ako hoćeš djecu nađi neku u 30-im i ranim 40-im ( ove u 20-im zaobiđi, premlade su za tebe ) a ako nećeš djecu nađi fino neku u kasnim 40-im ili 50-im.

iceman ze, bravo! :thumbup:

rina, u pravu si, ljubavnica tu nikog ne vara, vara muž. Ali, ona razara nečiji brak, gura prste u tuđu čorbu, a da njoj to neka radi ne bi joj se svidjelo. Plus, ljubavnica loše radi sebi. Nekome je druga, kao što reče g-dja ministarka, a mogla bi biti nekome prva, možda svojoj pravoj ljubavi, nekom finom muškarcu kao što je iceman. :) Međutim, dok ona gubi vrijeme natežući se sa nekim pokvarenjakom od tuđeg muža, kraj nje prolaze slobodni mladići, požene se i ona se probudi u 40-im ( ovakvih sam upoznala i previše u životu ), ni kučeta ni mačeta, nije se udala, žudi i za djecom, i onda ga, kao, ostavi konačno. Da, postoje i takve, znala sam ljubavnice oženjenih sa 10 - 20 godina ljubavničkim stažom. :shock: To je zaista šokantno. Ajde da se zanijela, mlada luda, pa koji mjesec bila sa oženjenim. Ali dati zauzetom muškarcu najbolje godine života je maloumno. :cry:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#100 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by spreca »

burek_in_space wrote:
spreca wrote:Niko se ne smije zakleti da nece prevariti,jer niko ne vara namjerno to po meni uvijek biva onako pomalo slucajno,jer hebiga staces kad krene cunami nemozes ga zaustaviti,ima i onih koji to rade umisljeno(rjedki su)samo da bi recku napravili a to su pomalo bolesni ljudi.
Prevara je stvar odluke, i nema tu shta da se pricha dalje. :wink:


nemoj tako strogo krompiruse ti :lol:
Locked