Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#201 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by biggrin »

kaki vanzemaljci?! kome ba da se mi prilagođavamo?!
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#202 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by Dozer »

Mozda ovo daje neke zadovoljavajuce odgovore na pitanje zasto nam se svima ne jave, a istovremeno nece da nas jednostavno pometu i uniste...



A ima tu jos, gdje su se ipak pokazivali, a nisu bas bili ni miroljubivi... Interesantno, vrlo brzo je i ovaj zavrsio kao i Schneider...



Ima i za "nevjernike"...



Tu ima i prijedlog - nabavite IC kameru, ili bar IC cvikere, i mozda vidite puno vise nego sto vidite ovako, golim okom. Kao sto su to vidjele i IC kamere Ruskog satelita prije par godina, u orbiti oko zemlje - ogromni objekat koji se nije vidio golim okom, ali jeste IC kamerom. Navodno je to isti objekat koji je snimila IC kamera s Apola 13, par sekundi prije nego im se desio i filmski obradjeni kvar zbog kojeg su se morali vratiti nazad na Zemlju i bez ispunjenja misije slijetanja na Mjesec. Navodno, po nekim insiderskim pricama, upravo je taj ogromni objekat (navodno dug oko 2 i sirok oko 1,5 km, a isti takav je snimljen i oko Marsa Ruskim satelitom) bio krivac za taj kvar. A sve jer je Apolo 13 nosio nuklearnu glavu koju je trebao parkirati na nesto na Mjesecu.

Da, mnogi ce reci "teorija zavjere". Ali, gledajuci sve ovo...da li je...?
belfy
Posts: 7699
Joined: 06/08/2007 09:00

#203 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by belfy »

jest

i kakav ti je ono prvi "dokumentovani video" 'ljeba ti. covjek pretrazuje preko google mapsa i trazi poslije preko youtube-a i zna bolje nego oni sto su gore. takvih strucnjaka puna planeta hebote...
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#205 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by biggrin »

a kako se zovu moljci koji egzistiraju na nekoj drugoj planeti?
vanzemoljci! :mrgreen:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#206 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by RtrnOfSalisbury »

vanzemljaci :?:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#207 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by mali jomu »

RtrnOfSalisbury wrote: vanzemljaci :?:

odgovor je tacan :lol:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#208 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by RtrnOfSalisbury »

... glede ovije krugova u psenici, deniken je tvrdio da su to poletna-uzletna-doletna mjesta vanzemljaka, ali u najmanju ruku imaju cudne motore te letjelice tako da sam moro dopunit tu teoriju. i vanzemljaci imaju djecu koja se igraju u slobodno vrijeme i igracke su him mnogo naprednije od nasije ali principijelno isti je princip. sve te krugove su napravila djeca vanzemljaka koristeci vanzemaljski kalejdoskop. nasicaju na neku planetu i pritisnu dugme i eto ga. posto svi ti krugovi pokazivaju visok stepen simetrije nemere bit nista drugo u pitanje osim vanzemaljski kalejdoskop :idea:

lako je dokazati da su djeca u pitanje! na onome djinovskom crtezu dje se vidi ogromni vanzemaljac vjesto su sakrili spolni organ i prepucij tj. jaja
koja bi morala biti velicine brat bratu ko neko brdasce, da ne kaem kubik psenice-svako.
User avatar
Irsar
Posts: 1604
Joined: 10/03/2017 16:49

#209 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by Irsar »

Dozer wrote:
Irsar wrote:Znanje o cjelini se može ekstrapolirati iz znanja o dijelu. Vanzemaljaca nema.
Interesantan "zakljucak". Da ga obrnemo? Znamo da smo mi ovdje, u jednom dijelu necega za sta ne znamo ima li uopste kraj jer ga ne vidimo (svemir).
Ako smo mi ovdje, ekstrapolacijom iz tog znanja dolazimo do zakljucka da nigdje vise nema nikoga ...? :D
Blast from the past...

Vodim se sljedećim rezonovanjem: nema (logičkog) dokaza zašto bi život morao postojati još negdje osim na Zemlji, bar ne dokaza koji sam ja uvidio da je sam po sebi nepobitan. No kako dugo nisam o ovoj temi ni mislio, rado ću pročitati ako je neko dao neki argument, pod uvjetom da je malo razumljiviji matematički gledano...

Ljudi se jednostavno vode nekim nedokazanim (i nedokazivim!) premisama kako kao "mora" biti još negdje života osim na Zemlji, jer postoje milijarde zvijezda sa ko zna koliko planeta i td., međutim problem je što te premise nisu nužno istinite same po sebi. Možda zaista život postoji samo na Zemlji u čitavom Univerzumu. Uglavnom, to su onako "obični" argumenti, ja svakako znam i bez njih da života osim na Zemlji u Univerzumu NEMA niti je bilo.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#210 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by Dozer »

A kako ti to ZNAS? :-)
Nije li to malo pretenciozno tako izjaviti da to znas, a nismo se makli dalje od Mjeseca....?
Pretpostavljam da na isti nacin "znas" da je nas stvorio bog...?
Zrakni neke od gornjih klipova. Njihov sadrzaj mozes slobodno istraziti i zasebno, naci ces gomilu stvari o svemu tome.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#211 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

Irsar wrote:
Dozer wrote:
Irsar wrote:Znanje o cjelini se može ekstrapolirati iz znanja o dijelu. Vanzemaljaca nema.
Interesantan "zakljucak". Da ga obrnemo? Znamo da smo mi ovdje, u jednom dijelu necega za sta ne znamo ima li uopste kraj jer ga ne vidimo (svemir).
Ako smo mi ovdje, ekstrapolacijom iz tog znanja dolazimo do zakljucka da nigdje vise nema nikoga ...? :D
Blast from the past...

Vodim se sljedećim rezonovanjem: nema (logičkog) dokaza zašto bi život morao postojati još negdje osim na Zemlji, bar ne dokaza koji sam ja uvidio da je sam po sebi nepobitan. No kako dugo nisam o ovoj temi ni mislio, rado ću pročitati ako je neko dao neki argument, pod uvjetom da je malo razumljiviji matematički gledano...

Ljudi se jednostavno vode nekim nedokazanim (i nedokazivim!) premisama kako kao "mora" biti još negdje života osim na Zemlji, jer postoje milijarde zvijezda sa ko zna koliko planeta i td., međutim problem je što te premise nisu nužno istinite same po sebi. Možda zaista život postoji samo na Zemlji u čitavom Univerzumu. Uglavnom, to su onako "obični" argumenti, ja svakako znam i bez njih da života osim na Zemlji u Univerzumu NEMA niti je bilo.
Jos ludje je sto ljudi misle da je Bog stvorio adama i evu pa se onda oni dirkali pa djeca pa onda kamara i eto covjecanstva.Posle potop pa sve po dvije zivotinje,onaj dijelio more , drugi jahao na mjesec, treci uskrsavao vaskrsavao, da je Bogu bitno kolika ce ti brada biti i koliko ke zena umotana kao i zabrana “onanisanja” u svim vjerama i tako :D
Ludo zar ne :D
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#212 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

ne mozemo mi njih pobit kad su oni naprednija vrsta.
oni su tu da nam pomognu da spasimo majku zemlju i vratimo se na neki normalan broj stose tice brojnosti populacije a brojka koja kola jecca 500 miliona. otud i sva nepravda na svijetu i nezaustavljanje nepravednih ratova gladi i bolesti!
previse nas je. posast smo za opstanak planete!
sto valja ostace sto ne valja otpasce!
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#213 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

vlada iz sjene, hidra kordinira ovim planom, preko svojih organizacija i svjetskih vlada.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#214 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

sumirprimus wrote:ne mozemo mi njih pobit kad su oni naprednija vrsta.
oni su tu da nam pomognu da spasimo majku zemlju i vratimo se na neki normalan broj stose tice brojnosti populacije a brojka koja kola jecca 500 miliona. otud i sva nepravda na svijetu i nezaustavljanje nepravednih ratova gladi i bolesti!
previse nas je. posast smo za opstanak planete!
sto valja ostace sto ne valja otpasce!
Vidim informises se o postulatima iluminata jelde :D
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#215 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

славянин wrote:
sumirprimus wrote:ne mozemo mi njih pobit kad su oni naprednija vrsta.
oni su tu da nam pomognu da spasimo majku zemlju i vratimo se na neki normalan broj stose tice brojnosti populacije a brojka koja kola jecca 500 miliona. otud i sva nepravda na svijetu i nezaustavljanje nepravednih ratova gladi i bolesti!
previse nas je. posast smo za opstanak planete!
sto valja ostace sto ne valja otpasce!
Vidim informises se o postulatima iluminata jelde :D
nisu ovo iluminati iluminati su obicna podvala kao i ostale teorije zavjera o vanzemaljcima ravnoj zemlji etc...
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#216 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by mali jomu »

Meni je najcudnije kad neko kaze da nema niko u svemiru osim nas, ja ga gledam... kako ba, ja davno ovdje pao sa marsa, deganzirali me na mjesec ali su fulnuli pa trehno tafte na zemlju, a svaki dan su prije mene nekog deganzirali, a deganziraju stalno nekog, eno ih svukud po svemiru, nema gdje nas nema :lol:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#217 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

poenta je da im ovi lokalni sukobi ne popravljaju brojke treba im nesto jace vece.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#218 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

500 miliona je valjda jedan od ciljeva iluminata kako bi osigurali da se ne samounistimo :)

Leave room for nature ,
Leave room for nature.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#219 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

sumirprimus wrote:poenta je da im ovi lokalni sukobi ne popravljaju brojke treba im nesto jace vece.
Cijena hrane,obrazovanja,zdravstva itd bi trebala rijesiti taj problem / a posle neka pandemija neplodnosti i problem rijesen.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#220 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

славянин wrote:500 miliona je valjda jedan od ciljeva iluminata kako bi osigurali da se ne samounistimo :)

Leave room for nature ,
Leave room for nature.
iluminati su podvala, den braun tom henks kao i ovi sukobi putin amerika.
sta je cilj obicni smrtnici ne znaju.
oni su samo dio buduce statistike.
kina je upucena u sve i neda se. jedino indija nije jasna .a bila bi ocigledna meta sa onolikom populacijom
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#221 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

славянин wrote:
sumirprimus wrote:poenta je da im ovi lokalni sukobi ne popravljaju brojke treba im nesto jace vece.
Cijena hrane,obrazovanja,zdravstva itd bi trebala rijesiti taj problem / a posle neka pandemija neplodnosti i problem rijesen.
hrana je otrovana. jedemo otrove, bolesti su sve gore i teze.
obrazovanje sve povrsnije. jutjub u internet zaglupljuju namjerno.
zdravstvo je vecini preskupo i nedostizno,pravo zdravstvo.
i opet jedva ide.
mozemo ocekivati nesto radikalnije u skoroj buducnosti.
ne najavljuje se to dzaba preko medija holivuda.igrica.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#222 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

Pa o ispravno je to , jednostavno mislim da ti sto upravljaju svim moraju sve mjere poduzeti kako bi sprijecili da unistimo i sebe a i planetu.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#223 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

славянин wrote:Pa o ispravno je to , jednostavno mislim da ti sto upravljaju svim moraju sve mjere poduzeti kako bi sprijecili da unistimo i sebe a i planetu.
e tu E.T ili ekstraterestrijali dolaze u jednacinu.
oni su izgleda taj korektor.
a ljudi gledaju u nebo i ocekuju nesto da snime vide. kako ako su oni dimenziju iznad nas?
energetski nivo koji mi ne mozemo ni pojmiti? kako nas mravi dozivljavaju???
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#224 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by sumirprimus »

nismo bitni mi. precjenjujemo se,bitna je planeta. ona je izvor zivota,a mi ga trujemo svojim postojanjem i prenapucenoscu!
vanzemaljci su tu da nam pomognu u nase ime. oprosti im boze ne znaju sta rade. preko vjerskih knjiga nam to porucuju odavno.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#225 Re: Ozbiljno je, niko nema plan za dolazak vanzemaljaca

Post by славянин »

Nazalost ocekivati da nas oni ako postoju koriguju izgleda ne pali jer evo prelazimo “point of no return” sa klimatskim promjenama / zagrijavanjem.. mislim sledecih 100 godina da ce biti zafrkano.
Post Reply