Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
-storm-
Posts: 1881
Joined: 05/04/2018 15:06

#51 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by -storm- »

spreca wrote:
Norm wrote:Vrati se u Bosnu, ovdje sve normalno... :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Neboj se.....Vrati se u Bosnu ovdje niko nikog ne jebe ni dva posto :lol: :lol:
Ma jebu se ljudi...ali vise u zivotu, nego u krevetu :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by spreca »

-storm- wrote:
spreca wrote:
Norm wrote:Vrati se u Bosnu, ovdje sve normalno... :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Neboj se.....Vrati se u Bosnu ovdje niko nikog ne jebe ni dva posto :lol: :lol:
Ma jebu se ljudi...ali vise u zivotu, nego u krevetu :mrgreen:
Krevet je zapostavljen....ali zato usiljeno jebu u zdrav mozak...ako je u nekog jos ostao :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#53 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Pravda za svingere !!! :hajmooo:
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#54 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by DZONPI »

Malo ste skrenuli sa teme.Licno poznam zenu koju je ostavio muz sa 2 djece i otiso kod toplog prijatelja.Sta mislite kako je tij zeni, da nakon 22 godine braka ipak njen muzic Skype snage i kaze da je homosexualac.Zena je pod tabletama,neizlazi nigdje,znate koje ogavne price kruze iza ledja takozvanih prijatelja.Halo zivio si sa nekim toliko godine osnovo porodicu i bum.U sta ih sprca u supka koji eto nije znao prije ko je i sta je.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#55 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by walter kurtz »

DZONPI wrote:Malo ste skrenuli sa teme.Licno poznam zenu koju je ostavio muz sa 2 djece i otiso kod toplog prijatelja.Sta mislite kako je tij zeni, da nakon 22 godine braka ipak njen muzic Skype snage i kaze da je homosexualac.Zena je pod tabletama,neizlazi nigdje,znate koje ogavne price kruze iza ledja takozvanih prijatelja.Halo zivio si sa nekim toliko godine osnovo porodicu i bum.U sta ih sprca u supka koji eto nije znao prije ko je i sta je.
da je gutala ne bi on otisao u gayeve :zoka:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#56 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by drunken tiger »

Mora da ti je neki oteo frajera pa sad ti krivo i krivis sve i svakoga. Ne znam šta ljudima smeta ko se s kim? Ne smeta vam korupcija, kriminal, ubistva ali vam smeta kad se neko guzi... Fuj!! Da se malo više baviš svojim životom bio bi sretniji, vjeruj mi. Pokušaj.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#57 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

Ne koristite jeftine i bezvrijedne argumente poput "ne smeta vam korupcija, kriminal, nasilje u porodici, zlostavljanje djece od strane hetero parova".
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#58 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by drunken tiger »

S4mpion wrote:Ne koristite jeftine i bezvrijedne argumente poput "ne smeta vam korupcija, kriminal, nasilje u porodici, zlostavljanje djece od strane hetero parova".
E vidiš koji si ti šupak!? Ja nigdje nisam spomenuo hetero parove niti gej parove! Sad hoćeš da ispadne da ja branim gej populaciju ili nešto slično! Baš si papak!!Lijepo pročitaj šta sam napisao. Nije to nikakav bezvrijedni argument nego si ti površan. Nije uopće poenta to što si ti vidio i što hoćeš da nametneš kao da sam ja rekao. Poenta je da ljudi trebaju da se okrenu svojim životima i da ne gledaju šta drugi rade sve dok im ne ugrožova slobodu i privatnost.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#59 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

walter kurtz wrote:
DZONPI wrote:Malo ste skrenuli sa teme.Licno poznam zenu koju je ostavio muz sa 2 djece i otiso kod toplog prijatelja.Sta mislite kako je tij zeni, da nakon 22 godine braka ipak njen muzic Skype snage i kaze da je homosexualac.Zena je pod tabletama,neizlazi nigdje,znate koje ogavne price kruze iza ledja takozvanih prijatelja.Halo zivio si sa nekim toliko godine osnovo porodicu i bum.U sta ih sprca u supka koji eto nije znao prije ko je i sta je.
da je gutala ne bi on otisao u gayeve :zoka:
I da je pristala analno ... :sad:

Salu na stranu ali to je bas nizak udarac, da ode radi supka ... svaka ce progutati ako je u pitanju druga mnogo lakse.
Sreca pa jos ima nas koji cijenimo bioloski normalne prirodne vrijednosti i cijenimo zene kao majke i osobe.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#60 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

drunken tiger wrote:
S4mpion wrote:Ne koristite jeftine i bezvrijedne argumente poput "ne smeta vam korupcija, kriminal, nasilje u porodici, zlostavljanje djece od strane hetero parova".
E vidiš koji si ti šupak!? Ja nigdje nisam spomenuo hetero parove niti gej parove! Sad hoćeš da ispadne da ja branim gej populaciju ili nešto slično! Baš si papak!!Lijepo pročitaj šta sam napisao. Nije to nikakav bezvrijedni argument nego si ti površan. Nije uopće poenta to što si ti vidio i što hoćeš da nametneš kao da sam ja rekao. Poenta je da ljudi trebaju da se okrenu svojim životima i da ne gledaju šta drugi rade sve dok im ne ugrožova slobodu i privatnost.
E vidiš, ja nigdje nisam spomenuo tebe. Da sam te htio citirat', citir'o bih te.

I argument ti jeste bezvrijedan, zasnovan na čistom nagađanju, jer niko ovdje za sebe nije izjavio da mu ne smetaju stvari koje si nabroj'o ti i još par nekih.

I spusti loptu na zemlju, ne daji mi do znanja da si uzrujan.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#61 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

drunken tiger wrote:
S4mpion wrote:Ne koristite jeftine i bezvrijedne argumente poput "ne smeta vam korupcija, kriminal, nasilje u porodici, zlostavljanje djece od strane hetero parova".
E vidiš koji si ti šupak!? Ja nigdje nisam spomenuo hetero parove niti gej parove! Sad hoćeš da ispadne da ja branim gej populaciju ili nešto slično! Baš si papak!!Lijepo pročitaj šta sam napisao. Nije to nikakav bezvrijedni argument nego si ti površan. Nije uopće poenta to što si ti vidio i što hoćeš da nametneš kao da sam ja rekao. Poenta je da ljudi trebaju da se okrenu svojim životima i da ne gledaju šta drugi rade sve dok im ne ugrožova slobodu i privatnost.
Spomenuta jadnica je ocita zrtva LGBT zavjere a muz joj je zaveden na stranputicu. :oops:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#62 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

Norm wrote:...znaci, u Bosni nema gay-eva...u Bosni su sve pedercine...drugo, i u Bosni ima toga da zena ima dva muza :izet: , istovremeno :D ...ali ne zive zajedno sto jest jest...znam iz svoje blize okoline ;-) ...i ovaj navedeni iz teme ocito nije gay, nego bisex...ipak je i zena ukljucena u aktivnosti tako da ne znam sto se raspravlja samo o gay populaciji...ima ljudi kojima je 'srce' veliko ko kuca...ima u njima ljubavi za sve...
Nego, haj ti kuci 'vamo sve normalno.. :lol:
Mi biseksualni smo vazda zapostavljeni u ovim raspravama :repetirana:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#63 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Humljanin »

drunken tiger wrote:Mora da ti je neki oteo frajera pa sad ti krivo i krivis sve i svakoga. Ne znam šta ljudima smeta ko se s kim? Ne smeta vam korupcija, kriminal, ubistva ali vam smeta kad se neko guzi... Fuj!! Da se malo više baviš svojim životom bio bi sretniji, vjeruj mi. Pokušaj.
Ogavan komentar.
Tko ti kaze da nikome ne smeta korupcija i kriminal.?
Pa vidis da ljudi masovno iseljavaju iz ove neuređene države!
Forumi puni takvih tema. Bolnice pune ljudi koji zdravlje izgubise zbog toga.
Kakav ti je to argument?
Valjda covjek ima pravo pokrenuti temu i postaviti situaciju koja ga čudi i muči!
Ili po tvome nemamo pravo raspravljati o nekim stvarima??

Najbolje bi bilo da se izvjese teme koje su dopuštene i one koje nsu taboo..
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#64 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Humljanin »

Nastasia wrote:
Norm wrote:...znaci, u Bosni nema gay-eva...u Bosni su sve pedercine...drugo, i u Bosni ima toga da zena ima dva muza :izet: , istovremeno :D ...ali ne zive zajedno sto jest jest...znam iz svoje blize okoline ;-) ...i ovaj navedeni iz teme ocito nije gay, nego bisex...ipak je i zena ukljucena u aktivnosti tako da ne znam sto se raspravlja samo o gay populaciji...ima ljudi kojima je 'srce' veliko ko kuca...ima u njima ljubavi za sve...
Nego, haj ti kuci 'vamo sve normalno.. :lol:
Mi biseksualni smo vazda zapostavljeni u ovim raspravama :repetirana:
Tako mlada a već u sve grupe pripada... Još samo reci da si napola židovka i indijanac pa da sve manjine objedinimo u jednoj osobi :mrgreen:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#65 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

Humljanin wrote:
Nastasia wrote:
Norm wrote:...znaci, u Bosni nema gay-eva...u Bosni su sve pedercine...drugo, i u Bosni ima toga da zena ima dva muza :izet: , istovremeno :D ...ali ne zive zajedno sto jest jest...znam iz svoje blize okoline ;-) ...i ovaj navedeni iz teme ocito nije gay, nego bisex...ipak je i zena ukljucena u aktivnosti tako da ne znam sto se raspravlja samo o gay populaciji...ima ljudi kojima je 'srce' veliko ko kuca...ima u njima ljubavi za sve...
Nego, haj ti kuci 'vamo sve normalno.. :lol:
Mi biseksualni smo vazda zapostavljeni u ovim raspravama :repetirana:
Tako mlada a već u sve grupe pripada... Još samo reci da si napola židovka i indijanac pa da sve manjine objedinimo u jednoj osobi :mrgreen:
Ma jok, Bosanka ovo-ono.

Ma u koje to "sve" grupe :hm:
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#66 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by she+ »

Ramzess Veliki wrote:Tako mi jedna prijateljica prica o gay frendu koji joj daje savjete o modi, izadje u .... I on joj sve fino kaze sta joj fino stoji a sta da ne nosi, reko eto i mene sa tobom da mi kvalifikovana modno osvijestena osoba da koji savjet, kaze ona "E ne moze, vidi te ... da udjes tako u bajkerskoj jakni oni bi se svi razbjezali.
sta ba ona zna.. uletis klizeci
Image
i kaze I'm your turbooo loverr better ran for coooveerr... :serbo:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#67 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

she+ wrote:
Ramzess Veliki wrote:Tako mi jedna prijateljica prica o gay frendu koji joj daje savjete o modi, izadje u .... I on joj sve fino kaze sta joj fino stoji a sta da ne nosi, reko eto i mene sa tobom da mi kvalifikovana modno osvijestena osoba da koji savjet, kaze ona "E ne moze, vidi te ... da udjes tako u bajkerskoj jakni oni bi se svi razbjezali.
sta ba ona zna.. uletis klizeci
i kaze I'm your turbooo loverr better ran for coooveerr... :serbo:
Mojne znaju biti ljuti ... jednom sam prokomentarisao neki bajkerski parti kao koliko frajera u kozi i lancima a nigdje djevojaka, da neko makne motore izgledalo bi kao parti u Blue Oyster Club, mal' me ne nalupase ... :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#68 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by ho oponopono »

....ma nek jebe ko koga hoće...:pusi2:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#69 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

Snijeg pade na behar na voce...
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#70 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Norm »

Nastasia wrote:
Norm wrote:...znaci, u Bosni nema gay-eva...u Bosni su sve pedercine...drugo, i u Bosni ima toga da zena ima dva muza :izet: , istovremeno :D ...ali ne zive zajedno sto jest jest...znam iz svoje blize okoline ;-) ...i ovaj navedeni iz teme ocito nije gay, nego bisex...ipak je i zena ukljucena u aktivnosti tako da ne znam sto se raspravlja samo o gay populaciji...ima ljudi kojima je 'srce' veliko ko kuca...ima u njima ljubavi za sve...
Nego, haj ti kuci 'vamo sve normalno.. :lol:
Mi biseksualni smo vazda zapostavljeni u ovim raspravama :repetirana:
... unas samo oni sto bidnu na Cevljanovicima nisu zapostaviti...zatoo i jesmo normalna zemlja...hajte vamo svi vi o normalni i moralni...
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#71 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ommadawn »

Bolesno ti to drustvo???

Jarane meni je bolesno bilo 1992 godine kad moj drug kojeg sam znao od bukvalno rodjenja okrece glavu od mene i govori kako mi nismo isti i kako nemamo sta da pricamo jer eto on je Srbin a ja Turcin i balija.

Meni je bolesno kada mi drug Svedjanin pocinje sve vise izrazavati simpatije nacionalizma i neonacizma, pocinje porediti koliko je ljudi pobijeno za vrijeme komunizma i za vrijeme nacizma a onda me nakon svih tih izjava i usmeno i pismeno (na Facebooku) - salje mi poruku i pita kad cemo na pivu i cudi se kad mu ja kazem da nas dvojica vise nikada necemo na pivu. To je bolesno!

Cuj bolesno ti sto je frajeru dopizdilo da ga mece u istu rupu a ovamo ga privlace i muskarci pa skonta da ipak proba, pa mu se svidi...

Pogresno ti decko kategorises sta je bolest a sta nije.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#72 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by emric »

DZONPI wrote:Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca
Kad ti to postane normalno, eto to je nenormalno.

Zapad će jednog dana moliti Arape da im dolaze, jer više neće imati ko ni da rađa ni da pravi djecu.

Dođu Arapi, pobodu zastave bez ispaljenog metka. Još ove preostale pedere izobličene i njihove narko-žene istjeraju iz države da ne smetaju. :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#73 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by pustopoljina »

Razvod, poslije smrti partnera, jedan od najvecih stresova u zivotu...takvi razvodi, nakon 22 godine braka...
Mozda je neka utjeha sto covjek nije umro, samo se odlucio ne biti vise tu...djeca ga nisu izgubila.
A za sebe mozda skontas da si do tada zivjela laz, da je sad sve na svom mjestu. Bolje da nema nikog u krevetu, nego neko s kim zivot ne stima i ne mozes skontati koji mu je djavo.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#74 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

emric wrote:
DZONPI wrote:Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca
Kad ti to postane normalno, eto to je nenormalno.

Zapad će jednog dana moliti Arape da im dolaze, jer više neće imati ko ni da rađa ni da pravi djecu.

Dođu Arapi, pobodu zastave bez ispaljenog metka. Još ove preostale pedere izobličene i njihove narko-žene istjeraju iz države da ne smetaju. :lol:
Arapi nece istjerati pedere ... pojebace ih, tako da nema straha za njihove slobode. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#75 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

pustopoljina wrote:Razvod, poslije smrti partnera, jedan od najvecih stresova u zivotu...takvi razvodi, nakon 22 godine braka...
Mozda je neka utjeha sto covjek nije umro, samo se odlucio ne biti vise tu...djeca ga nisu izgubila.
A za sebe mozda skontas da si do tada zivjela laz, da je sad sve na svom mjestu. Bolje da nema nikog u krevetu, nego neko s kim zivot ne stima i ne mozes skontati koji mu je djavo.
Izguraj ... prodje I ta bol ... :sad:
Post Reply