Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15616
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#176 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by problemnatravunu »

Bošnjaci




:facepalm:
:lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#177 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by triconja »

problemnatravunu wrote:Bošnjaci

:facepalm:
:lol: :lol:
Ja bih to ko u arapskom svijetu, skemliju i kanaf :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#178 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Ommadawn wrote: A da se tucaju ovako međusobno - da. Ništa nije čudno da ukoliko se brat razvede od žene da mu je drugi brat tuca ili je čak i oženi.
Sad, meni lično je to nemoralno i ne bih mogao ni od jarana bivšu curu tucati - ali da je bolesno, nije.
Ovom mom jari jos ne daju … :lol: :lol: :lol:
sedma_7
Posts: 716
Joined: 03/04/2007 18:24

#179 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by sedma_7 »

Fudo387 wrote: 15/08/2018 18:05
S4mpion wrote:U nekim aspektima, naše(konzervativno) društvo je za njih izmislilo civilizaciju.
Pa jest,
Ja sam liku na poslu pokusao objasniti da nije u redu sto reze nokte, i to frca okolo...on me gleda zbunjeno, kao, koji ti je qrac, kakve to veze ima?
Pa naograjsacu hajvanu na tvoje nokte, idi u wc, baci u solju majmune, a-a, ispade ja divljak sto mu rece, jos mi kaze civilizuj se...pa dje je to normalno? :cry:
Dobro ti je i rekao heheh
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#180 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Jack Be Nimble »

Od moje cure jaranica isto tako. 15 godina, kupili kuci prije 3 godine, imaju dijete...ona drzi neke seminare po firmama, otisla u jednu firmu, vidjela neku u kancelariji i to je to. Danas zive skupe. Veli da je njen muz jedan od najbolji u krevetu sto je ikada imala, dok naravno nije okusala sa tom iz kancelarije. Ljubav je to. Nije bitno koliko godina i da li ce ugladati muskarca ili zenu, kad oko od oko kresne, nema tu bas neke logike :D

Ja pricam o curi, a zaboravio na svoje jarane. Upoznao ih jos doku se zabavljali 2008. Uzeli se i sve fino. Sto se tice nje ona je slatka bombonica, normalno se oblacila, duga kosa bla bla, ali ja sam je uvijek vidio kao jarana nego jaranicu. I prije dvije godine izaslo drustvo i on sam nema Stephanie, pitam raju sto Stephanie nije dosla, a oni vele Stephanie je sada Steve i meni sve bilo jasno. Bilo mi je zao zbog njega, ali Steve sada sretniji nego sto je bio dok je imao grudi.
Dangubic
Posts: 795
Joined: 01/12/2019 15:11

#181 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Dangubic »

DZONPI wrote: 13/08/2018 21:03 Nisam znao kako nazvat temu pa sam tako postavio ustvari licno misljenje.O cemu se radi.Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca ali sta se desava u zadnje vrjeme i sami Holandski gradjani gledaju malo sa cudjenjen.Naime sve je vise bracnih partena koji nakon 10 ili 20 nebitno godina braka,koji imaju i djecu,postanu nakon toliko godina homosexualci ili,lezbejke napuste porodicu i odose sa svojim novim partnerom ili partnericom,kako mozes nakon 20 godina braka sa zenom odjednom se zaljubit u muskaraca,sabana ti jebem sta je ovo.Najnoviji primjer on ostavio zenu ima 2 djece otiso njemu,zena ista od njega ae isto zaljubilja u njega i sad zive on i on i ona i 2 djece.Jesta ovo sta se ovo desava.Malo pa malo cujes na poslu,u komsiluku takve stvari.Pa sta ce bit stom djecom.Ovo je meni bolesno.
Pa to su ljudi koji su se krili zbog pritiska društva cijelo vrijeme, ništa čudno.
Dangubic
Posts: 795
Joined: 01/12/2019 15:11

#182 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Dangubic »

emric wrote: 15/08/2018 00:17
DZONPI wrote:Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca
Kad ti to postane normalno, eto to je nenormalno.

Zapad će jednog dana moliti Arape da im dolaze, jer više neće imati ko ni da rađa ni da pravi djecu.

Dođu Arapi, pobodu zastave bez ispaljenog metka. Još ove preostale pedere izobličene i njihove narko-žene istjeraju iz države da ne smetaju. :lol:
Arape neće sigurno, da im se kako Arapa riješiti, zaostali su to ljudi.
Dangubic
Posts: 795
Joined: 01/12/2019 15:11

#183 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Dangubic »

Xavier1 wrote: 15/08/2018 16:36 Zapadno drustvo je odavno bolesno. Sreca pa smo mi ovdje dosta konzervativni tako da neke stvari nikad nece zazivjeti.
Je si li ti ovo ozbiljno napisao 😂😂😂
Dangubic
Posts: 795
Joined: 01/12/2019 15:11

#184 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Dangubic »

apsidejzi wrote: 09/11/2018 21:51
Ramzess Veliki wrote:Moj pradedo rahmetli je bio mudar covjek i kao da vidim da bi on na to sve rekao "Jah ..." I nastavio bi srkat' onaj fildzan.
Drugi narod, drugi obicaji. Zove me jaran iz Svedske, pita za savjet, veli idealizirao je to zapadno drustvo a sad kad je tamo razocaran jer je shvatio da su mnogo glupi i da ne kontaju nista, da im se dzabe objasnjava neka prakticna stvar, da u vijestima prikazuju sve sjajno i bajno, ne izvjestavaju o stvarnim problemima ... reko mozes li ti tu zaraditi pare, sta te briga za njih, ako ih mozes iskoristiti - iskoristi, misli na sebe a ne na njih. Neka o sebi misle sami.
Tako i u ovom slucaju, sta te briga dok tebe ne dotice. Neces se popedercit jer ti se komsija popedercio, nije zarazno ako sam neces.
Kazi drugu ga je glup. Da je toliko glup da nije u stanju to ni skontati. Svedi funkcionisu na potpuno drugacijoj frekvenciji od balkanske i bukvalno sve sto ti mogu reci je da je zapravo tvoj drug glup. Ne da mi se sad obrazlagati zasto je to tako i da skratim dugacku pricu: i ja sam mislio da su glupi pa kad sam ih bolje upoznao shvatio sam da sam ja bio na nekoliko nivoa ispod njih. I sad sam da se ne lazemo, samo sad razumijem bolje...
Većina naših ljudi su se osjećali superiornim i zapadnjake smatrali glupim, neki su nakon nekog vremena skontali da su daleko ispred nas a neki nisu ništa i jos uvijek se furaju da su neke face.
sedma_7
Posts: 716
Joined: 03/04/2007 18:24

#185 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by sedma_7 »

problemnatravunu wrote: 10/11/2018 10:31 Bošnjaci




:facepalm:
:lol: :lol:
Najjači je ovaj koji kaže da bi se začudio. hahaha
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#186 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Norm »

DZONPI wrote: 13/08/2018 22:04 Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
Kad si ti otis'o iz Bosne? Ima i toga ovdje i vise nego sto ti mislis samo se suti i sakriva...a gore u mrskoj 'olandiji, ljudi ne kriju...i prihvataju...a ti otis'o njima gore i 'oces da se oni tebi prilagodjavaju...
E zato ti zemKa, vrni se u BejHa i uzivaj u svetostima Bosanske 'porodicne idile'...meni je zaHebancija pokretanje 'vake teme od onih koji svojim izborom zive i rade u drustvu u kojemu je to prihvaceno a oni se ibrete...'olandija je BTW ljepa zemlja, ima puno cvijeca... :izet:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#187 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by vjesticanametli »

Imal kUranfila
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#188 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Norm »

Ima i to znas kolki su unjiha kuranfili... I mirisu... :wink:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#190 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by vjesticanametli »

😂😂😂😂😂
User avatar
fijesta7
Posts: 711
Joined: 15/03/2018 20:21

#191 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by fijesta7 »

Post Reply