Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81758
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#151 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Truba »

neki dan deda pipa palac neke bebe u kolicima u tram
vidi se da je izronio iz nekog drugog vremena
meni je to tako degutantno

te fatače po tramvajima su redovito lemali
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#152 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa to, daje se previše slobode i to kao normalno....ko to koga pipa kad pokušava ostvariti kontakt? :-)
...
Ne znam fakat.
Ili čupka...
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#153 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Idemedosumom »

Još jedna gayo tema, yay :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#154 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

SmokingMan wrote:Daleko je bolesnije ono što se može pročitati u komentarima raznih Klix.ovih članaka na portaluNe treba ići dalje,bolesno društvo je pred tvojim i mojim vratima. :thumbup:
Ovo je istina... pogotovo kad je članak o politici. Skoro uvijek srbi budu spomenuti u top komentarima a ostale ne treba ni komentarisati.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#155 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by triconja »

Idemedosumom wrote:Još jedna gayo tema, yay :thumbup:
:lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#156 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

r_faruk wrote:
triconja wrote:
Fudo387 wrote: Na japanskom, nao grajsoSi.
Nismo bolan u qrcu, tu je jos koliko toliko zdravo.
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
Vidis ba u pravu su oni desnicari, najbolje se nidje ni ne selit i tako to. :lol:
mene zadivljuje ova kuknjava nase dijaspore, ali niko ne mrda iz tih mrskih bolesnih drustava. svi se snebivaju na to ko se s kim jebe, ko je koga povalio, ko se drogira, bolesno drustvo, ovakvi, onakvi, pederluci, lezbejke..... onda mi jos krenu pricati kako je meni lijepo u bih i kako tamo negdje svega ima da bog sacuva.... dodji drug 'vamo, u bih, da zajedno uzivamo u rahatluku i blagostanju
Nije kuknjava, snebivanje, pricamo, ‘nako...
Ne znam sto se bas oko svega moraju busije zauzimati, odmah se razvuce pam i ozezi, mi vs vi, vazda neka drama.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#157 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by deer_hunter »

DZONPI wrote:Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
a ono ok je da zivis sa covjekom 20 godina, rodis mu djecu i onda odes sa drugim tipom...samo je bitno da sa zenom ne zavrsis, a sto je pregazilo pola grada dok je jos u braku bila, to nikom nista :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#158 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by walter kurtz »

Jedan je zivot idite gdje vam je bolje :zoka:
Rizvan
Posts: 1281
Joined: 27/11/2013 09:25

#159 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Rizvan »

A što ti živiš u takvom društvu, ako ti se ne sviđa?

Meni je bolesnije bosansko društvo. Imamo vjerovatno najmanju stopu razvoda u Evropi, ali ako se malo prošvrlja po internetu i oglasima, masa oglasa je tipa....Oženjen/udata traži muškarca za diskretne susrete, pa se traže parovi, prostitucija cvjeta po seoskim teferićima i koridama....Dvostruki život, licemjerstvo,varanje, to nije bolest?

Ma nek je familija, komšije i selo mirno. Ko šiša iskrenost, poštenje i dostojanstvo, zar ne? :bih:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#160 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Rizvan wrote:A što ti živiš u takvom društvu, ako ti se ne sviđa?

Meni je bolesnije bosansko društvo. Imamo vjerovatno najmanju stopu razvoda u Evropi, ali ako se malo prošvrlja po internetu i oglasima, masa oglasa je tipa....Oženjen/udata traži muškarca za diskretne susrete, pa se traže parovi, prostitucija cvjeta po seoskim teferićima i koridama....Dvostruki život, licemjerstvo,varanje, to nije bolest?

Ma nek je familija, komšije i selo mirno. Ko šiša iskrenost, poštenje i dostojanstvo, zar ne? :bih:
Apsolutno se slazem sa ovim.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#161 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Idemedosumom »

Znači bolest zapada su ovi lgbt-evci, kod njih (zapadnjaka) inače nema licemjerstva, nemorala, prostitucije i prevara, samo kod nas na teferiču?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#162 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Idemedosumom wrote:Znači bolest zapada su ovi lgbt-evci, kod njih (zapadnjaka) inače nema licemjerstva, nemorala, prostitucije i prevara, samo kod nas na teferiču?
Ma pricamo o seksu, nemoj politiku u krevet inace nista od seksanja, ne ide to zajedno.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#163 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Idemedosumom »

Nisam ni spomenuo politiku :zoka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#164 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Idemedosumom wrote:Nisam ni spomenuo politiku :zoka:
:lol: Do mene je ... previse sam pod stresom zbog politike ... :roll:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#165 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

Idemedosumom wrote:Znači bolest zapada su ovi lgbt-evci, kod njih (zapadnjaka) inače nema licemjerstva, nemorala, prostitucije i prevara, samo kod nas na teferiču?
Treba prvo očistiti vlastitu avliju.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#166 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Idemedosumom »

MarlboroGold wrote:
Idemedosumom wrote:Znači bolest zapada su ovi lgbt-evci, kod njih (zapadnjaka) inače nema licemjerstva, nemorala, prostitucije i prevara, samo kod nas na teferiču?
Treba prvo očistiti vlastitu avliju.
Kada bismo se svi ovoga držali, haman cijeli forum bi mogao pod katanac.

Btw, dobar ti je avatar :thumbup:

Where's the god of tits and wine?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#167 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

Idemedosumom wrote:
MarlboroGold wrote:
Idemedosumom wrote:Znači bolest zapada su ovi lgbt-evci, kod njih (zapadnjaka) inače nema licemjerstva, nemorala, prostitucije i prevara, samo kod nas na teferiču?
Treba prvo očistiti vlastitu avliju.
Kada bismo se svi ovoga držali, haman cijeli forum bi mogao pod katanac.

Btw, dobar ti je avatar :thumbup:

Where's the god of tits and wine?
Postoje uslovi za katanac... barem za PF politika :mrgreen:

Tyrion je legenda :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#168 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by HAVANA »

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#169 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

HAVANA wrote:Image
Pozlatila ti se ... kad cemo na paradu ponosa ??
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#170 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by HAVANA »

U cetvrtak.
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#171 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by bossnjak »

HAVANA wrote:Image
E to je ravnopravnost spolova, zene sebe vide samo u fantazijama kad u kao mocne šefice kojima dolazi radnik i tako zapocnu seansu :o
User avatar
apsidejzi
Posts: 8265
Joined: 25/05/2013 23:49

#172 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by apsidejzi »

Ramzess Veliki wrote:Moj pradedo rahmetli je bio mudar covjek i kao da vidim da bi on na to sve rekao "Jah ..." I nastavio bi srkat' onaj fildzan.
Drugi narod, drugi obicaji. Zove me jaran iz Svedske, pita za savjet, veli idealizirao je to zapadno drustvo a sad kad je tamo razocaran jer je shvatio da su mnogo glupi i da ne kontaju nista, da im se dzabe objasnjava neka prakticna stvar, da u vijestima prikazuju sve sjajno i bajno, ne izvjestavaju o stvarnim problemima ... reko mozes li ti tu zaraditi pare, sta te briga za njih, ako ih mozes iskoristiti - iskoristi, misli na sebe a ne na njih. Neka o sebi misle sami.
Tako i u ovom slucaju, sta te briga dok tebe ne dotice. Neces se popedercit jer ti se komsija popedercio, nije zarazno ako sam neces.
Kazi drugu ga je glup. Da je toliko glup da nije u stanju to ni skontati. Svedi funkcionisu na potpuno drugacijoj frekvenciji od balkanske i bukvalno sve sto ti mogu reci je da je zapravo tvoj drug glup. Ne da mi se sad obrazlagati zasto je to tako i da skratim dugacku pricu: i ja sam mislio da su glupi pa kad sam ih bolje upoznao shvatio sam da sam ja bio na nekoliko nivoa ispod njih. I sad sam da se ne lazemo, samo sad razumijem bolje...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#173 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

apsidejzi wrote:
Ramzess Veliki wrote:Moj pradedo rahmetli je bio mudar covjek i kao da vidim da bi on na to sve rekao "Jah ..." I nastavio bi srkat' onaj fildzan.
Drugi narod, drugi obicaji. Zove me jaran iz Svedske, pita za savjet, veli idealizirao je to zapadno drustvo a sad kad je tamo razocaran jer je shvatio da su mnogo glupi i da ne kontaju nista, da im se dzabe objasnjava neka prakticna stvar, da u vijestima prikazuju sve sjajno i bajno, ne izvjestavaju o stvarnim problemima ... reko mozes li ti tu zaraditi pare, sta te briga za njih, ako ih mozes iskoristiti - iskoristi, misli na sebe a ne na njih. Neka o sebi misle sami.
Tako i u ovom slucaju, sta te briga dok tebe ne dotice. Neces se popedercit jer ti se komsija popedercio, nije zarazno ako sam neces.
Kazi drugu ga je glup. Da je toliko glup da nije u stanju to ni skontati. Svedi funkcionisu na potpuno drugacijoj frekvenciji od balkanske i bukvalno sve sto ti mogu reci je da je zapravo tvoj drug glup. Ne da mi se sad obrazlagati zasto je to tako i da skratim dugacku pricu: i ja sam mislio da su glupi pa kad sam ih bolje upoznao shvatio sam da sam ja bio na nekoliko nivoa ispod njih. I sad sam da se ne lazemo, samo sad razumijem bolje...
Vjerujem da si u pravu, on je taze otisao tamo i valja mu se presaltat sa mentaliteta auto-tjunera sa Alipasina na svedski mentalitet. A mi uvijek nekriticno sebe velicamo u odnosu na druge i drugima trazimo mane da sebe ne dozivljavamo kao promasene. :sad:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#174 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by KB9 »

dajte nam dobrijeh picoka

:izet:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#175 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ommadawn »

Ramzess Veliki wrote:
apsidejzi wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kazi drugu ga je glup. Da je toliko glup da nije u stanju to ni skontati. Svedi funkcionisu na potpuno drugacijoj frekvenciji od balkanske i bukvalno sve sto ti mogu reci je da je zapravo tvoj drug glup. Ne da mi se sad obrazlagati zasto je to tako i da skratim dugacku pricu: i ja sam mislio da su glupi pa kad sam ih bolje upoznao shvatio sam da sam ja bio na nekoliko nivoa ispod njih. I sad sam da se ne lazemo, samo sad razumijem bolje...
Vjerujem da si u pravu, on je taze otisao tamo i valja mu se presaltat sa mentaliteta auto-tjunera sa Alipasina na svedski mentalitet. A mi uvijek nekriticno sebe velicamo u odnosu na druge i drugima trazimo mane da sebe ne dozivljavamo kao promasene. :sad:
Auto-tjunera tipa Alipashino Field ima i u Švedskoj, vjerujem da će se jaran nekako snaći i integrisati...
Kažu u Bosni papanluk na autima - u Švedskoj ga ina da poželim bazuku kad vidim kako je neki mali seljačić uništio Volvo 740 ili Mercedes W123.

Da su Švedi glupi - nisu. Možda u nekim stvarima pomalo naivni ali u biti vrlo kalkulativni i misle na dugoročno.
Neki dan sjedim s kolegama na ručku i nešto onako diskutujemo o običajima i kulturama i ja im onako mrtav hladan kažem da u našem jeziku ne postoji riječ “hvala”. Gledaju me, nasmiju se, no ja i dalje smrtno ozbiljan. Računaj da su svi prisutni visokoobrazovani i naputovani ljudi ali postaju mojom reakcijom zbunjeni.
Velim im da se kod nas jednostavno od tebe nešto stalno očekuje i da nema potrebe biti zahvalan za nešto. Time i nema riječi hvala.
Jedna od njih još nije sigurna i ja joj kažem da uzme i proba pomoću telefona prevesti riječ hvala sa švedskog na bosanski i ako nađe riječ hvala ja ću joj kupiti novog Mercedesa. Za susjednim stolom sjedi kolega Nijemac i jedva se suzdržava od smijeha.
Ova uzima telefon ali vidi koliko sam ozbiljan i hladan, vraća ga nazad u tašnu i svi se slažu da “eto čovjek se uči dok je živ i da se svaki dan nauči nešto novo i kako bi bilo zanimljivo posjetiti i tu Bosnu”. I onda ih ja prekinem i kažem da sam se zajebavao, da riječ hvala postoji ali da u svakom slučaju posjete Bosnu.
I oni naravno prasnu u smijeh, smiju se sebi i svojoj naivnosti, govore mi da sam potpuno promašio karijeru da sam se potpuno trebao posvetiti glumi ili igranju pokera u Las Vegasu. Ona što je umalo pokušala prevesti riječ hvala sa švedskog na bosanski prokomentarisa “...što znači da kad dođem u Bosnu moram biti vrlo oprezna jer imam dojam da su mnogi Bosanci takvi zajebanti kao ti”. na što će Švabo za susjednim stolom “Jesu. Bio sam tamo i upoznao sam ih”.

A da se tucaju ovako međusobno - da. Ništa nije čudno da ukoliko se brat razvede od žene da mu je drugi brat tuca ili je čak i oženi.
Sad, meni lično je to nemoralno i ne bih mogao ni od jarana bivšu curu tucati - ali da je bolesno, nije.
Post Reply