Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#126 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

triconja wrote:
Fudo387 wrote: Na japanskom, nao grajsoSi.
Nismo bolan u qrcu, tu je jos koliko toliko zdravo.
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
Vidis ba u pravu su oni desnicari, najbolje se nidje ni ne selit i tako to. :lol:
Sunovrat civilizacije ce prezivjeti samo ona raja u Lukomiru... :D
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#127 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Hakiz »

Fudo387 wrote:...
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
I to poslije desetina hiljada godina religije, patrijarhata, otac glava porodice, porodičnih vrijednostii, ubijanja da se sačuva čast porodice, itd, ukratko nakon hiljada godina postojanja "tradicionalnih vrijednosti" (sta god to značilo), na kraju se desi ono gore.

Pa rekoh, ako poslije hiljada i hiljada godina te tradicionalne vrijednosti nisu dale rezultat u obliku nepostojanja anamo onih i onakvih, nepostojanja svakakvih devijacija i perverzija, biće logično zaključiti da je problem u tim tradicionlanim vrijednostima. To jeste, ispade da toj tradiciji vrijednost i nije nešto velika.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#128 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by walter kurtz »

Ma samo treba guziti bilo sta :zoka:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#129 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

Hakiz wrote:
Fudo387 wrote:...
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
I to poslije desetina hiljada godina religije, patrijarhata, otac glava porodice, porodičnih vrijednostii, ubijanja da se sačuva čast porodice, itd, ukratko nakon hiljada godina postojanja "tradicionalnih vrijednosti" (sta god to značilo), na kraju se desi ono gore.

Pa rekoh, ako poslije hiljada i hiljada godina te tradicionalne vrijednosti nisu dale rezultat u obliku nepostojanja anamo onih i onakvih, nepostojanja svakakvih devijacija i perverzija, biće logično zaključiti da je problem u tim tradicionlanim vrijednostima. To jeste, ispade da toj tradiciji vrijednost i nije nešto velika.
Kako smo dosli na ovaj stadij je druga prica, sam’ konstatujem ‘dje smo. :D
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#130 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Hakiz »

Htio sam reći, podjela na tradicionalne vrijednosti kao dobro i ova moderna izopačenost kao loše, to su gluposti.
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#131 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by r_faruk »

triconja wrote:
Fudo387 wrote: Na japanskom, nao grajsoSi.
Nismo bolan u qrcu, tu je jos koliko toliko zdravo.
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
Vidis ba u pravu su oni desnicari, najbolje se nidje ni ne selit i tako to. :lol:
mene zadivljuje ova kuknjava nase dijaspore, ali niko ne mrda iz tih mrskih bolesnih drustava. svi se snebivaju na to ko se s kim jebe, ko je koga povalio, ko se drogira, bolesno drustvo, ovakvi, onakvi, pederluci, lezbejke..... onda mi jos krenu pricati kako je meni lijepo u bih i kako tamo negdje svega ima da bog sacuva.... dodji drug 'vamo, u bih, da zajedno uzivamo u rahatluku i blagostanju
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#132 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

Ramzess Veliki wrote:
Ommadawn wrote:Ne, nego da neces imati nikakvih ozbiljnih posljedica na koje se dozivaju ovi sto smatraju da je homoseksualizam bolest.
Ma nije to bolest. Bolest se lijeci kad je dobijes. To je stanje uma. Rodis se sa tim ... sa zeljom da hodas gradom u koznim tangicama I pokazujes dupe. Mi to moramo podrzati, to su elementarne ljudske slobode. :thumbup:
Meni to stvarno ne smeta, cak stavise, volio bih da je vise tih parada, sjednem u bastu narucim pivicu I umirem od smijeha sta sve ljudi obuku na sebe. :thumbup:
jesi ti vani ili si u bih??
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#133 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

mO k3 wrote:jesi ti vani ili si u bih??
'Vamo gdje sam zenske ne traze veliku prangiju - vec imaju svoju. :lol:

Dobro, nije bas tako kao na Thailandu, ali ima ladyboya pa se moze desiti da se ponadas jer one (ili oni) jedine prilaze muskarcima, dok su djevojke koje su i dolje djevojke dosta suzdrzane i cekace da im pridjes.

I u principu konobari su gey. I to ofirne mahalske pedercine. Ako si jednom izasao u njegov kafic sa jednom djevojkom, a drugi put dosao sa drugom, I njima i svakoj drugoj trcat ce da ih odgovaraju od tebe. I pokusat ce da te preotmu. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#134 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Tomahawk11 »

Hm, kako se tretira prilazak Sakibe za koju se ispostavi da je Sakib?
Sve neka galama o ugroženosti, pravima, gdje su tu prava heteroseksualaca?
Mislim, to je pokušaj udaranja na obraz.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#135 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

Ramzess Veliki wrote:
mO k3 wrote:jesi ti vani ili si u bih??
'Vamo gdje sam zenske ne traze veliku prangiju - vec imaju svoju. :lol:

Dobro, nije bas tako kao na Thailandu, ali ima ladyboya pa se moze desiti da se ponadas jer one (ili oni) jedine prilaze muskarcima, dok su djevojke koje su i dolje djevojke dosta suzdrzane i cekace da im pridjes.

I u principu konobari su gey. I to ofirne mahalske pedercine. Ako si jednom izasao u njegov kafic sa jednom djevojkom, a drugi put dosao sa drugom, I njima i svakoj drugoj trcat ce da ih odgovaraju od tebe. I pokusat ce da te preotmu. :lol:
:lol: jeb se .. :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#136 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:Hm, kako se tretira prilazak Sakibe za koju se ispostavi da je Sakib?
Sve neka galama o ugroženosti, pravima, gdje su tu prava heteroseksualaca?
Mislim, to je pokušaj udaranja na obraz.
Ja odavno drustveno djelujem da bi ljudi shvatili da se iza navodne borbe za prava homoseksualaca skriva tajni plan da nas sve nategnu ... :shock:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#137 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

:? :shock:
Ramzess Veliki wrote:
Tomahawk11 wrote:Hm, kako se tretira prilazak Sakibe za koju se ispostavi da je Sakib?
Sve neka galama o ugroženosti, pravima, gdje su tu prava heteroseksualaca?
Mislim, to je pokušaj udaranja na obraz.
Ja odavno drustveno djelujem da bi ljudi shvatili da se iza navodne borbe za prava homoseksualaca skriva tajni plan da nas sve nategnu ... :shock:
ima istine , ima .. . :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#138 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote: Ja odavno drustveno djelujem da bi ljudi shvatili da se iza navodne borbe za prava homoseksualaca skriva tajni plan da nas sve nategnu ... :shock:
Nije ba, bari te neki lola kamufliran u žensko ili čak ni to, nabacio havajsku košulju, šarmira te, a tebi uši gore.
Treba organizovati parade kako bi se protestvovalo za prava hetero.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#139 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:Hm, kako se tretira prilazak Sakibe za koju se ispostavi da je Sakib?
Sve neka galama o ugroženosti, pravima, gdje su tu prava heteroseksualaca?
Mislim, to je pokušaj udaranja na obraz.
Da odgovorim iz svog iskustva - fuj svega mi.
U pub u koji cesto izadjem dosla je grupa djevojaka i jedan ladyboy kojeg svi poznaju, izgled je kao malo krupnija zenska, neprivlacna u licu ali ko biva zenska. I bend koji je svirao maxuz nju (njega) docekuju sa dobrodoslicom tipa "I nasa divna dama je veceras sa nama, izgledas predivno draga ..."
... I ta dama se pocne motati oko mene - jarani lokalci se smiju, govore mi da je ladyboy bacio oko na mene, hajd' kontam necu ga gledati i nece mi prilaziti.
Vraga! Lik pridje, unese mi se u lice I jednu ruku na moju, drugom mi prepipava struk ... :shock:
Pu j...ti! Da sam zensko i da mi to frajer uradi zviznuo bih mu samarcinu, vjerovatno bi neki frajer ili vise njih prisli i izbacili ga napolje i mozda namarisali ... ovako - ne mogu ga tresnut - ko nekakvo je zensko k'o fol ... maknem mu ruke i odmaknem se. Sranje.
Gdje su tu prava heteroseksualaca na neuznemiravanje?
Vec sam ranije pisao, kad gay pridje strait osobi i ona ga ljubazno odbije a on se ljubazno udalji, to je ok, lik pogrijesio. Ali kad ta gay osoba nastavi i pocne sa ubjedjivanjem kako ne znas dok ne probas ... to je uznemiravanje i trebalo bi biti kazneno procesuirano kao svako drugo seksualno uznemiravanje.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#140 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote: Ja odavno drustveno djelujem da bi ljudi shvatili da se iza navodne borbe za prava homoseksualaca skriva tajni plan da nas sve nategnu ... :shock:
Nije ba, bari te neki lola kamufliran u žensko ili čak ni to, nabacio havajsku košulju, šarmira te, a tebi uši gore.
Treba organizovati parade kako bi se protestvovalo za prava hetero.
Ja sam vazda za paradu gdje ce biti zenskadije. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#141 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Tomahawk11 »

Pa to, daje se previše slobode i to kao normalno....ko to koga pipa kad pokušava ostvariti kontakt? :-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#142 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Da ... jednom me je stariji lik pipao u tramvaju, imao sam samo 17 godina, znaci maloljetan, I to pred drugim ljudima i niko nije reagovao. Vjerovatno bi mi ostale traume od toga kroz djetinjstvo, da na njegovu nesrecu tad nisam radio dva puta dnevno treninge da nastupim na juniorskim balkanskim atletskim igrama kao dizac tegova ... kad sam ga opalio direktom u facu izbacio sam ga iz tramvaja na ogradu, sreca ne pade pod auto. Letio k'o u Avengersima ... :lol:
I onda idu komentari rulje - "E nek si ga momak ..." - niko da zastiti dijete ??? :twisted:
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#143 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mousstapha »

Sta zna dijete, uzme i odalami coeka :D :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#144 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Austrija odbila azil tinejdžeru iz Afganistana jer ne izgleda dovoljno gej

Kopiram tekst iz clanka:

AUSTRIJSKE vlasti odbile su zahtjev za azil tinejdžera iz Afganistana jer "ne hoda, ne odijeva se i ne ponaša kao homoseksualac".
Mladić iz Afganistana (18) zatražio je azil u Donjoj Austriji te izjavio da strahuje od progona u svojoj državi zbog činjenice da je gej. Austrijske novine Der Falter objavile su da je imigracijski službenik odbio njegov zahtjev. U izvješću je napisao:
"Način na koji hodate, ponašate se i odijevate ne pokazuje ni najmanje naznake da biste mogli biti homoseksualac."
Službenik je dodao kako je kod tinejdžera "primijetio potencijal za agresiju, što nije očekivano od homoseksualca" te zabilježio da se mladić svađao s drugim tražiteljima azila u svom smještaju.
Službenik je također naveo da tinejdžer "nema puno prijatelja i voli provoditi vrijeme sam ili u manjim skupinama" te upitao: "Nisu li homoseksualci prilično društveni?"
Tinejdžer je službeniku tijekom razgovora rekao da je postao svjestan svoje seksualnosti kada je imao 12 godina. Službenik je naveo da je to "dosta rano i nevjerojatno, osobito u društvu poput afganistanskog, gdje ne postoji javna seksualna stimulacija kroz modu i reklame".

Rekoh ja da je zavjera u pitanju, ljudi prave vas homoseksualcima jer je planeta prenapucena. Nije do vas.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#145 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote:Da ... jednom me je stariji lik pipao u tramvaju, imao sam samo 17 godina, znaci maloljetan, I to pred drugim ljudima i niko nije reagovao. Vjerovatno bi mi ostale traume od toga kroz djetinjstvo, da na njegovu nesrecu tad nisam radio dva puta dnevno treninge da nastupim na juniorskim balkanskim atletskim igrama kao dizac tegova ... kad sam ga opalio direktom u facu izbacio sam ga iz tramvaja na ogradu, sreca ne pade pod auto. Letio k'o u Avengersima ... :lol:
I onda idu komentari rulje - "E nek si ga momak ..." - niko da zastiti dijete ??? :twisted:
Skontali ljudi da ti ne trebaju pomoći. Sir, kajmak, takmičenja i tegovi sa 17 godina... garant snažniji od 90% ljudi u tramvaju :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#146 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:
Ramzess Veliki wrote:
I onda idu komentari rulje - "E nek si ga momak ..." - niko da zastiti dijete ??? :twisted:
Skontali ljudi da ti ne trebaju pomoći. Sir, kajmak, takmičenja i tegovi sa 17 godina... garant snažniji od 90% ljudi u tramvaju :D
Ma bio zgoljav, bantam kategorija do 64 kile. Maksumce jarane ... :sad:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#147 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote:Pa to, daje se previše slobode i to kao normalno....ko to koga pipa kad pokušava ostvariti kontakt? :-)
...
Ne znam fakat.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#148 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Truba »

društvo jeste bolesno
međutim ako kontroli,raš seksualne nagone te raspolaganjem novcem...

možeš biti zdravo tkivo tog bolesnog društva
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#149 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Slo Burner »

Ramzess Veliki wrote:Da ... jednom me je stariji lik pipao u tramvaju, imao sam samo 17 godina, znaci maloljetan, I to pred drugim ljudima i niko nije reagovao. Vjerovatno bi mi ostale traume od toga kroz djetinjstvo, da na njegovu nesrecu tad nisam radio dva puta dnevno treninge da nastupim na juniorskim balkanskim atletskim igrama kao dizac tegova ... kad sam ga opalio direktom u facu izbacio sam ga iz tramvaja na ogradu, sreca ne pade pod auto. Letio k'o u Avengersima ... :lol:
I onda idu komentari rulje - "E nek si ga momak ..." - niko da zastiti dijete ??? :twisted:
JOj bio je neki lik u tramvaju prije 10-15 godina, dodje i pocne pricu, koliki ti je ? :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#150 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by SmokingMan »

Daleko je bolesnije ono što se može pročitati u komentarima raznih Klix.ovih članaka na portaluNe treba ići dalje,bolesno društvo je pred tvojim i mojim vratima. :thumbup:
Post Reply