Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#101 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

Zato što sereš ba Fudo bezveze, eto što te pita.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#102 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by triconja »

Nastasia wrote:Zato što sereš ba Fudo bezveze, eto što te pita.
Sere ko grlica fudo, more jedno a drugo ne more. Jesu mu desnicari mericki mozak popili eee :lol: :lol: :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#103 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

Ok, izvinjavam se, necu vise srat bezveze.
Halali Ommadawn, do mene je.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#104 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

Fudo387 wrote:Ok, izvinjavam se, necu vise srat bezveze.
Halali Ommadawn, do mene je.
Tako te volim :kiss:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#105 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

Kad žena drekne fudo se istopi :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#106 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:Kad žena drekne fudo se istopi :D
Fudo kad skonta sta mu je alternativa odmah prifata sve zivo sta mu zena kae :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#107 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

triconja wrote:
MarlboroGold wrote:Kad žena drekne fudo se istopi :D
Fudo kad skonta sta mu je alternativa odmah prifata sve zivo sta mu zena kae :lol:
Tako je drugovi, hvala sto suosjecate sa mnom u ovom teskom trenutku. :D
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#108 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

:pisnula:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#109 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by sheilak »

MarlboroGold wrote:Kad žena drekne fudo se istopi :D
I dzonatan kad mu drekne usao bi u auto na druga vrata (r)
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#110 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ommadawn »

Pa pitam onako... Čudno mi što ti je nenormalno kad ae dva frajera žvalje.
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#111 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by merlin246 »

Ommadawn wrote:Pa pitam onako... Čudno mi što ti je nenormalno kad ae dva frajera žvalje.
Ma meni to nista ne smeta. Sve dok se siri ljubav dobro je. Smetalo bi mi da vidim da neki frajer tuce zenu ili da netko maltretira zivotinju na ulici.
Pa oni nikome ne stete s tim svojim ljubljenjem u javnosti.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#112 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Ommadawn wrote:Je li ti normalno da se frajer i treba “žvalje”?
Meni je privlacno gledati da se dvije cure zvalje. Pika li se to da sam tolerantan prema LGBT ako mi se ipak gadi gledat dvojicu muskaraca jer mi je prvo dvostruko privlacnije od toga da gledam curu i momka da rade isto?

Ako su zgodne zenske ... :stidljiv:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#113 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by drunken tiger »

Fudo387 wrote:
S4mpion wrote:U nekim aspektima, naše(konzervativno) društvo je za njih izmislilo civilizaciju.
Pa jest,
Ja sam liku na poslu pokusao objasniti da nije u redu sto reze nokte, i to frca okolo...on me gleda zbunjeno, kao, koji ti je qrac, kakve to veze ima?
Pa naograjsacu hajvanu na tvoje nokte, idi u wc, baci u solju majmune, a-a, ispade ja divljak sto mu rece, jos mi kaze civilizuj se...pa dje je to normalno? :cry:
Hahahahahah. E zato smo mi u ku*cu i na dnu!!! Zanima me samo kako si mu na tom jeziku, koji god da govorite, objasnio šta znači naograjsati.
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#114 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by krofnaa* »

Postoji razlika između poljupca, ljubakanja i žvaljenja.
Svakako je neugodno i gadno vidjeti nekoga u intimnom odnosu žvaljenja na sred ulice, kafića, tramvaja bez obzira koja je kombinacija spolova. To je jednostavno nekulturno

Kratki poljubac, ljubakanje, držanje za rukice itd ne znam zašto bi ikome smetalo.Bar meni ne. Nek se ljudi vole
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#115 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

DZONPI wrote:Nisam znao kako nazvat temu pa sam tako postavio ustvari licno misljenje.O cemu se radi.Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca ali sta se desava u zadnje vrjeme i sami Holandski gradjani gledaju malo sa cudjenjen.Naime sve je vise bracnih partena koji nakon 10 ili 20 nebitno godina braka,koji imaju i djecu,postanu nakon toliko godina homosexualci ili,lezbejke napuste porodicu i odose sa svojim novim partnerom ili partnericom,kako mozes nakon 20 godina braka sa zenom odjednom se zaljubit u muskaraca,sabana ti jebem sta je ovo.Najnoviji primjer on ostavio zenu ima 2 djece otiso njemu,zena ista od njega ae isto zaljubilja u njega i sad zive on i on i ona i 2 djece.Jesta ovo sta se ovo desava.Malo pa malo cujes na poslu,u komsiluku takve stvari.Pa sta ce bit stom djecom.Ovo je meni bolesno.
A koga briga?? Sta ti smeta , gledaj svoja posla mahaluso ....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#116 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

Ommadawn wrote: Najbolji primjer djece koja su odrastala u takvim porodicama je poznati glumac Robert De Niro.
Njegov otac je napustio njega i njegovu majku upravo zbog toga jer je bio homoseksualac.
i?? Sta hoces da kazes??
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#117 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

mO k3 wrote:
Ommadawn wrote: Najbolji primjer djece koja su odrastala u takvim porodicama je poznati glumac Robert De Niro.
Njegov otac je napustio njega i njegovu majku upravo zbog toga jer je bio homoseksualac.
i?? Sta hoces da kazes??
Pa valjda ako ti se babo u neka doba dosjeti da vise voli muske, da ce te Hollywood angazovati kao dobro placenog glumca ??? :?
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#118 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ommadawn »

Ramzess Veliki wrote:
mO k3 wrote:
Ommadawn wrote: Najbolji primjer djece koja su odrastala u takvim porodicama je poznati glumac Robert De Niro.
Njegov otac je napustio njega i njegovu majku upravo zbog toga jer je bio homoseksualac.
i?? Sta hoces da kazes??
Pa valjda ako ti se babo u neka doba dosjeti da vise voli muske, da ce te Hollywood angazovati kao dobro placenog glumca ??? :?
Ne, nego da neces imati nikakvih ozbiljnih posljedica na koje se dozivaju ovi sto smatraju da je homoseksualizam bolest.
User avatar
int21
Posts: 1087
Joined: 27/07/2009 13:46
Location: Silvermoon city

#119 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by int21 »

S4mpion wrote:Da su u mnogo čemu napredniji od nas-jesu, ali ne u svemu, postoje stvari u kojima smo, u odnosu na njih, mnogo bolji i napredniji.

Nije nam pametno sve stavljat' na vagu, jer smo sebi stvorili ružnu naviku da uzimamo samo najgore stvari sa zapada i proglašavamo ih naprednim.
Haj ziv bio nabroj u kojima smo mi to stvarima napredniji?

Kultura govora? Kultura u saobracaju? Ocuvanje okolisa? Tolerancija? Porodicne vrijednosti (ono kad babo galami na mater i djecu)? Radni narod? Obrazovanost? Pismenost?

U anketi koja je provedena prije nekoliko godina u srednjim skolama u Sarajevu, ispalo je sasvim normalno da se zensko moze ponekad i uraditi.

Hajd nabroj neke......
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#120 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by славянин »

DZONPI wrote:Nisam znao kako nazvat temu pa sam tako postavio ustvari licno misljenje.O cemu se radi.Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca ali sta se desava u zadnje vrjeme i sami Holandski gradjani gledaju malo sa cudjenjen.Naime sve je vise bracnih partena koji nakon 10 ili 20 nebitno godina braka,koji imaju i djecu,postanu nakon toliko godina homosexualci ili,lezbejke napuste porodicu i odose sa svojim novim partnerom ili partnericom,kako mozes nakon 20 godina braka sa zenom odjednom se zaljubit u muskaraca,sabana ti jebem sta je ovo.Najnoviji primjer on ostavio zenu ima 2 djece otiso njemu,zena ista od njega ae isto zaljubilja u njega i sad zive on i on i ona i 2 djece.Jesta ovo sta se ovo desava.Malo pa malo cujes na poslu,u komsiluku takve stvari.Pa sta ce bit stom djecom.Ovo je meni bolesno.
:pisnuo: :pisnuo:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#121 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mad_max_ba »

int21 wrote:
S4mpion wrote:Da su u mnogo čemu napredniji od nas-jesu, ali ne u svemu, postoje stvari u kojima smo, u odnosu na njih, mnogo bolji i napredniji.

Nije nam pametno sve stavljat' na vagu, jer smo sebi stvorili ružnu naviku da uzimamo samo najgore stvari sa zapada i proglašavamo ih naprednim.
Haj ziv bio nabroj u kojima smo mi to stvarima napredniji?

Kultura govora? Kultura u saobracaju? Ocuvanje okolisa? Tolerancija? Porodicne vrijednosti (ono kad babo galami na mater i djecu)? Radni narod? Obrazovanost? Pismenost?

U anketi koja je provedena prije nekoliko godina u srednjim skolama u Sarajevu, ispalo je sasvim normalno da se zensko moze ponekad i uraditi.

Hajd nabroj neke......
lahko je to
nebeski narod
:D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#122 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by mO k3 »

int21 wrote:
S4mpion wrote:Da su u mnogo čemu napredniji od nas-jesu, ali ne u svemu, postoje stvari u kojima smo, u odnosu na njih, mnogo bolji i napredniji.

Nije nam pametno sve stavljat' na vagu, jer smo sebi stvorili ružnu naviku da uzimamo samo najgore stvari sa zapada i proglašavamo ih naprednim.
Haj ziv bio nabroj u kojima smo mi to stvarima napredniji?

Kultura govora? Kultura u saobracaju? Ocuvanje okolisa? Tolerancija? Porodicne vrijednosti (ono kad babo galami na mater i djecu)? Radni narod? Obrazovanost? Pismenost?

U anketi koja je provedena prije nekoliko godina u srednjim skolama u Sarajevu, ispalo je sasvim normalno da se zensko moze ponekad i uraditi.

Hajd nabroj neke......
:thumbup:
Sto je najgore ovih koji su vani dijaspora ( i ja sam vani ) ne svi ,ali vecina su jos su zovi u proslom vijeku
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#123 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Ramzess Veliki »

Ommadawn wrote:Ne, nego da neces imati nikakvih ozbiljnih posljedica na koje se dozivaju ovi sto smatraju da je homoseksualizam bolest.
Ma nije to bolest. Bolest se lijeci kad je dobijes. To je stanje uma. Rodis se sa tim ... sa zeljom da hodas gradom u koznim tangicama I pokazujes dupe. Mi to moramo podrzati, to su elementarne ljudske slobode. :thumbup:
Meni to stvarno ne smeta, cak stavise, volio bih da je vise tih parada, sjednem u bastu narucim pivicu I umirem od smijeha sta sve ljudi obuku na sebe. :thumbup:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#124 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Fudo387 »

drunken tiger wrote:
Fudo387 wrote:
S4mpion wrote:U nekim aspektima, naše(konzervativno) društvo je za njih izmislilo civilizaciju.
Pa jest,
Ja sam liku na poslu pokusao objasniti da nije u redu sto reze nokte, i to frca okolo...on me gleda zbunjeno, kao, koji ti je qrac, kakve to veze ima?
Pa naograjsacu hajvanu na tvoje nokte, idi u wc, baci u solju majmune, a-a, ispade ja divljak sto mu rece, jos mi kaze civilizuj se...pa dje je to normalno? :cry:
Hahahahahah. E zato smo mi u ku*cu i na dnu!!! Zanima me samo kako si mu na tom jeziku, koji god da govorite, objasnio šta znači naograjsati.
Na japanskom, nao grajsoSi.
Nismo bolan u qrcu, tu je jos koliko toliko zdravo.
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#125 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by triconja »

Fudo387 wrote: Na japanskom, nao grajsoSi.
Nismo bolan u qrcu, tu je jos koliko toliko zdravo.
Pa vijest dana, 300 svecenika seksualno zlostavljalo preko 1000 djecaka. Sam sto nisu bagerima poceli skupljati one sto se methom ubijaju, samohranih majki milioni, osmero djece sa 12 razlicitih tipova, psihijatrija milijarde, svak ziv se buba antidepresivima, i plus ovi sto im je ok ono gore...ziva propast, al haj.
Doduse, mozda je i do mene, mozda sam ja samo debilna neadaptirana balkanska seljacina, haj mu znaj. :D
Vidis ba u pravu su oni desnicari, najbolje se nidje ni ne selit i tako to. :lol:
Post Reply