Ovisnička ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#126 Re: Ovisnička ljubav

Post by saint_mirad »

A da se vise posvetis sebi i svojim hobijima? Ovako ispada da ti zivotno blagostanje ovisi od toga hoce li on poslati poruku. Zdravije je za oboje da u vasim zivotima postoji nesto sto nije usko vezano za vas kao par.
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#127 Re: Ovisnička ljubav

Post by allem_77 »

Menopausis praecox. :D
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#128 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

pustopoljina wrote: 26/05/2020 15:48
- Nina - wrote: 26/05/2020 15:31
radiostar wrote: 26/05/2020 13:49 ono sto je zanimljivo je to, da se to pocelo desavati u zadnje dvije godine od 14 godina braka

znaci, nesto se desilo prije 2 godine

prevario te na neki nacin? prevarila ti njega? nesto se desilo definitivno
Hm... Dogodilo se to da smo bili na vrhuncu i trebali ići korak dalje a ja nisam htjela jer nisam bila sigurna da mogu.

Komplicirano je...

Nemam djece i ne mogu imati djece. On ima djecu iz prvog braka. Nisam bila za brak u tim uvjetima. Mislila sam dok traje, traje. Sad ne želim da prestane...
E hbg.
Znaci on je tebi bio opcija dok ne naidje nesto bolje.
Sta si mislila? Da ce djeca ispariti? Koji su se to uvjeti trebali stvoriti?
U osnovi niste kompatibilni, nije ti nikad bio stvarna opcija, al' sad se navikla. Ili nastavi taj i takav odnos i potrazi pomoc dok se ne pomiris sa SVOJIM IZBOROM ili spasi vas oboje dalje drame.
Uvijek sam skoro na zenskoj strani i shvatam da si bila mlada, ali mi je zao bilo koga ko trpi nekog ko ga vidi samo kao opciju.
Naravno da ti sve smeta, kad ga nikad nisi ni prihvatila.
Sta si ti ostala duzna sebi? Zbog cega mislis da ce neko otici, ako popustis pritisak? Imas ti pogolemu baustelu.
Nisam čekala nešto bolje. Iskreno, i on je predobar za mene. I fizički i psihički.
Nisam bila mentalno spremna da ulazim u brak u kojem neće biti djece.... Iako on ima djecu, htio je imati i sa mnom.
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#129 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

saint_mirad wrote: 26/05/2020 15:55 A da se vise posvetis sebi i svojim hobijima? Ovako ispada da ti zivotno blagostanje ovisi od toga hoce li on poslati poruku. Zdravije je za oboje da u vasim zivotima postoji nesto sto nije usko vezano za vas kao par.
Sve sam imala i hobije i prijatelje, ali radi ovih promjena raspoloženja sam postala bezvoljna i nemam više ništa što me čini zadovoljnom. Osim njega.
4500
Posts: 88
Joined: 26/12/2019 12:05

#130 Re: Ovisnička ljubav

Post by 4500 »

To je mnogo godina, i onda kada upadneš u taj vrtlog gdje se izgubiš kao sada ti,
očigledno da ti nemaš više sekunde hrabrosti, samopoštivanja, inspiracije... niti sigurnosti u sebe(dakle dosla si do foruma na klixu).
onda cijediš iz partnera sve moguce emocije, pažnju i reakcije samo kako bi ne nešto dešavalo, neka svadja ili neko pomirenje(neko mudrovanje).
U tom svome "bjesnilu" nezadovoljstva uvrijediš partnera, pa makar i time ne želiš da budes sa njim. što on ili se pravi da ne cuje ili je navikao da ti ne znas sta pričaš? jer reakcije, njegove i tvoje, nisu reakcije dvije osobe koje uvažavaju mišljenja jedno drugom.

Onda nastaje pravi problem, dok liječiš svoju nesigurnost - tako samnjuješ i partneru njegovo samopoštovanje i karakter.
Dok se on mora pravdati i objašnjavati stvari koje su samo u tvojoj glavi, on (u toj istoj tvojoj glavi) mora biti jadan i glup barem nesvjesno.
Na kraju partner ostane bez samopoštovanja, time postane još manje zanimljiv i privlačan i tebi, i taj vrlog samo ide dublje.
Tako da ostanu dvije ljudske ljušture koje se drže zajedno eto jer su navikli i isprepleli život tako da ne mogu imati zivot odvojen(poznastva,porodice,posao) ili zato jer je lakše nego neka druga opcija(biti sam, ili krenuti ispocetka).

Naravno, svaki par je prica za sebe ... "Ko može, osim Boga, znati šta je istina između dvoje ljudi?"
i ja pričam iz svog iskustva, što nije isto kao nekom drugom. Nije jednostavno. Bez obzira je jedno krivo za 70% loših stvari a drugo samo 30%,
Da je 99% : 1% omjer krivnje, posljedice se ne dijele, vec svako nosi istih 100% posljedica.

dosad sam vidjao da ljudi ovakve stvari rješavaju na vise nacina,
psiholog je u Bosni zadnja opcija,cak poslije rezanja vena :)
al najaktuelniji je "hebo Bosnu,sirotinja, ovdje nema zivota,odoh u Njemačku."(a u sebe se ustvari razocarali)
i tako se riješe osuda prijatelja i familije, naprave instagram zivot i ubjedjuju ostale i sebe da su sretni. To je prva opcija. :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#131 Re: Ovisnička ljubav

Post by pustopoljina »

Pa kako je mislio imati, ako ne mozes?
Stvarno te dobrim dijelom razumijem, ali ne razumijem da je to bio razlog da ne zivite skupa ili da se vjencate. Jedno s drugim moze, a ne mora imati veze.
Brak postoji i bez djece
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#132 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

moonca wrote: 26/05/2020 15:40
- Nina - wrote: 26/05/2020 00:35 On ne želi odustati od nas, samo želi da se promijenim i "budem normalna".
Sta znaci normalna- tesko je vratiti ' film' i naci se gdje je neko bio 'normalan'- sta god pokusas nakon toga -izgleda lazno- gluma.. opet neprirodno..
:zoka:
Njemu je normalno da mu vjerujem i da ne tražim stalne dokaze ljubavi, i da se ne ljutim radi svake sitnice i da se ne ponašam kao tinejdžerka.
I meni je to normalno. Samo što to više nisam ja.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#133 Re: Ovisnička ljubav

Post by saint_mirad »

- Nina - wrote: 26/05/2020 15:58
saint_mirad wrote: 26/05/2020 15:55 A da se vise posvetis sebi i svojim hobijima? Ovako ispada da ti zivotno blagostanje ovisi od toga hoce li on poslati poruku. Zdravije je za oboje da u vasim zivotima postoji nesto sto nije usko vezano za vas kao par.
Sve sam imala i hobije i prijatelje, ali radi ovih promjena raspoloženja sam postala bezvoljna i nemam više ništa što me čini zadovoljnom. Osim njega.
Nazalost, ovakvim pristupom dovodis sebe u opasnost da izgubis i njega, ili da se polako ali sigurno distancira od tebe. Najpametnije ti je da se probas povezati s nekom osobom od poverenja, da se malo mentalno rasteretis od te opsesije svojim covekom. Razumem da ti u ovom trenutku to moze biti tesko, ali je situacija takva da sto vise odlazes bice sve teze.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#134 Re: Ovisnička ljubav

Post by moonca »

- Nina - wrote: 26/05/2020 15:46 Vidjamo se svakodnevno. Kod mene, kod njega, u gradu, u prirodi, ljetovanja i zimovanja.
Većinu vremena provodimo zajendo i u našem odnosu kad smo zajedno nema ništa loše. Ako se jedan cijeli dan kratko samo čujemo, ja dobivam napadaj panike.
Ako mi taj dan fino priča i piše, sve je ok. Ako jedan dan nije kako ja mislim da treba, kako se ja osjećam dobro radi njegovog ponašanja, onda je problem u meni i stvaram njemu pritisak.
Samo je problem u mojoj glavi, jer ako nije sve onako kako je bilo kad mi je bilo lijepo, meni ne loše jer se osjećam kao da izmiče.
Onda ja stežem što više, a on još više izmiče.
I onda dolazimo u začaran krug....
..To je normalno-da pomislimo- sta je sad- ? kad nesto izkoci iz kolosjeka ili se nama cini da je iskocilo.... iz nekog razloga, primjecujes nesto, sto ti ranije nije smetalo a desavalo se - vjerujem.... razdrazljiva si iz nekog razloga-

..pokusaj ublaziti situaciju ne opterecuj ga - mislim da si i ovdje dobila dovoljno - misljenja-
-


..
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#135 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

pustopoljina wrote: 26/05/2020 16:00 Pa kako je mislio imati, ako ne mozes?
Stvarno te dobrim dijelom razumijem, ali ne razumijem da je to bio razlog da ne zivite skupa ili da se vjencate. Jedno s drugim moze, a ne mora imati veze.
Brak postoji i bez djece
On bi htio, a sa mnom to ne može. Nisam ga htjela vezati brakom, ako odluči da mu neka druga treba roditi još djece.
Nisam se htjela miješati u njegovu obitelj, medju njegovu djecu...

Nisam nikad mislila da će ovako biti, ni ovoliko trajati.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#136 Re: Ovisnička ljubav

Post by dobar osjecaj »

pustopoljina wrote: 26/05/2020 16:00 Pa kako je mislio imati, ako ne mozes?
Stvarno te dobrim dijelom razumijem, ali ne razumijem da je to bio razlog da ne zivite skupa ili da se vjencate. Jedno s drugim moze, a ne mora imati veze.
Brak postoji i bez djece
Brak bez djece ne postoji s osobom koja vec ima djecu. Ta djeca su ziva, prisutna svakodnevno, moraju se i trebaju odgajati i u njih ulagati puno paznje, vremena, svega. Rizik je za djevojku koja zna da nikada nece imati djecu stupati u brak s nekim ko vec ima djecu, ulazu se godine sebe, zivota, ljubavi u nesto s cim cesto ispadne nemaju bas nikakve veze. Pravno su u dosta nepovoljnoj situaciji. S te strane mislim da mogu shvatiti dio takvog stvarnog ili izmisljenog zivota.
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#137 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

moonca wrote: 26/05/2020 16:01
- Nina - wrote: 26/05/2020 15:46 Vidjamo se svakodnevno. Kod mene, kod njega, u gradu, u prirodi, ljetovanja i zimovanja.
Većinu vremena provodimo zajendo i u našem odnosu kad smo zajedno nema ništa loše. Ako se jedan cijeli dan kratko samo čujemo, ja dobivam napadaj panike.
Ako mi taj dan fino priča i piše, sve je ok. Ako jedan dan nije kako ja mislim da treba, kako se ja osjećam dobro radi njegovog ponašanja, onda je problem u meni i stvaram njemu pritisak.
Samo je problem u mojoj glavi, jer ako nije sve onako kako je bilo kad mi je bilo lijepo, meni ne loše jer se osjećam kao da izmiče.
Onda ja stežem što više, a on još više izmiče.
I onda dolazimo u začaran krug....
..To je normalno-da pomislimo- sta je sad- ? kad nesto izkoci iz kolosjeka ili se nama cini da je iskocilo.... iz nekog razloga, primjecujes nesto, sto ti ranije nije smetalo a desavalo se - vjerujem.... razdrazljiva si iz nekog razloga-

..pokusaj ublaziti situaciju ne opterecuj ga - mislim da si i ovdje dobila dovoljno - misljenja-
-


..
Jesam, hvala vam na svim mišljenjima. Svako me potaklo na neko razmišljanje.

I dalje isti problem stoji. Da sam se mogla suzdržati, ne bi došlo do ovoga.

Ja kao da tražim pravi razlog da odem, a on mi ga ne daje.
Žao mi sve napustiti i ostaviti, a ako ostane ovako na kraju ćemo se samo zamrziti još.
Alles-Tamam
Posts: 1007
Joined: 17/05/2013 19:58

#138 Re: Ovisnička ljubav

Post by Alles-Tamam »

Ne komplikuj opet ženo draga :D
Napravi pomfrit zavali mu se u krevet i pregledajte finale LP Liverpul Milan i sve će to biti dobro
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#139 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

saint_mirad wrote: 26/05/2020 16:01
- Nina - wrote: 26/05/2020 15:58
saint_mirad wrote: 26/05/2020 15:55 A da se vise posvetis sebi i svojim hobijima? Ovako ispada da ti zivotno blagostanje ovisi od toga hoce li on poslati poruku. Zdravije je za oboje da u vasim zivotima postoji nesto sto nije usko vezano za vas kao par.
Sve sam imala i hobije i prijatelje, ali radi ovih promjena raspoloženja sam postala bezvoljna i nemam više ništa što me čini zadovoljnom. Osim njega.
Nazalost, ovakvim pristupom dovodis sebe u opasnost da izgubis i njega, ili da se polako ali sigurno distancira od tebe. Najpametnije ti je da se probas povezati s nekom osobom od poverenja, da se malo mentalno rasteretis od te opsesije svojim covekom. Razumem da ti u ovom trenutku to moze biti tesko, ali je situacija takva da sto vise odlazes bice sve teze.
Kome god kažem što me muči, svak kaže : Pa nemoj to više raditi. Ti si luda s čim se ti opterećujes! 🤷‍♀️


Nitko ne shvaća da je ovo stvaran problem. A netko je spomenuo da je u bosni najteže doći do psihologa....
Još kad živiš u malom gradu, u kojem ima samo jedan ili nijedan....
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#140 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

4500 wrote: 26/05/2020 15:59 To je mnogo godina, i onda kada upadneš u taj vrtlog gdje se izgubiš kao sada ti,
očigledno da ti nemaš više sekunde hrabrosti, samopoštivanja, inspiracije... niti sigurnosti u sebe(dakle dosla si do foruma na klixu).
onda cijediš iz partnera sve moguce emocije, pažnju i reakcije samo kako bi ne nešto dešavalo, neka svadja ili neko pomirenje(neko mudrovanje).
U tom svome "bjesnilu" nezadovoljstva uvrijediš partnera, pa makar i time ne želiš da budes sa njim. što on ili se pravi da ne cuje ili je navikao da ti ne znas sta pričaš? jer reakcije, njegove i tvoje, nisu reakcije dvije osobe koje uvažavaju mišljenja jedno drugom.

Onda nastaje pravi problem, dok liječiš svoju nesigurnost - tako samnjuješ i partneru njegovo samopoštovanje i karakter.
Dok se on mora pravdati i objašnjavati stvari koje su samo u tvojoj glavi, on (u toj istoj tvojoj glavi) mora biti jadan i glup barem nesvjesno.
Na kraju partner ostane bez samopoštovanja, time postane još manje zanimljiv i privlačan i tebi, i taj vrlog samo ide dublje.
Tako da ostanu dvije ljudske ljušture koje se drže zajedno eto jer su navikli i isprepleli život tako da ne mogu imati zivot odvojen(poznastva,porodice,posao) ili zato jer je lakše nego neka druga opcija(biti sam, ili krenuti ispocetka).

Naravno, svaki par je prica za sebe ... "Ko može, osim Boga, znati šta je istina između dvoje ljudi?"
i ja pričam iz svog iskustva, što nije isto kao nekom drugom. Nije jednostavno. Bez obzira je jedno krivo za 70% loših stvari a drugo samo 30%,
Da je 99% : 1% omjer krivnje, posljedice se ne dijele, vec svako nosi istih 100% posljedica.

dosad sam vidjao da ljudi ovakve stvari rješavaju na vise nacina,
psiholog je u Bosni zadnja opcija,cak poslije rezanja vena :)
al najaktuelniji je "hebo Bosnu,sirotinja, ovdje nema zivota,odoh u Njemačku."(a u sebe se ustvari razocarali)
i tako se riješe osuda prijatelja i familije, naprave instagram zivot i ubjedjuju ostale i sebe da su sretni. To je prva opcija. :D
Ovo se potpisujem od riječi do riječi. Ili si shvatio mene ili si sam doživio slično.

Samo ovo:
što on ili se pravi da ne cuje ili je navikao da ti ne znas sta pričaš?

Zna on šta pričam i zna da mi on više ne može pomoći. I zna da mu je puna kapa da mi se pravda i dokazuje.
Umoran je od svega i čeka da se ja promijenim.

Prije mjesec dana mi je rekao, kad bi ti svaki dan govorio da te volim, ti bi se za 10 dana ljutila što te ne volim više.
Tebi ni idealno nije bilo dovoljno dobro i uvijek ti je nešto smetalo, pa se ja i ne trudim više.
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#141 Re: Ovisnička ljubav

Post by Yenna »

- Nina - wrote: 26/05/2020 16:10

Kome god kažem što me muči, svak kaže : Pa nemoj to više raditi. Ti si luda s čim se ti opterećujes! 🤷‍♀️


Nitko ne shvaća da je ovo stvaran problem. A netko je spomenuo da je u bosni najteže doći do psihologa....
Još kad živiš u malom gradu, u kojem ima samo jedan ili nijedan....
Pa ja čitavo vrijeme čekam bit, znaci ti imaš problem i tražiš preporuku za psihologa?


Btw, ovdje ces se samo zbuniti.
Psiholog je rjesenje



Ako ne trolas... :skoljka:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#142 Re: Ovisnička ljubav

Post by moonca »

- Nina - wrote: 26/05/2020 16:17 Prije mjesec dana mi je rekao, kad bi ti svaki dan govorio da te volim, ti bi se za 10 dana ljutila što te ne volim više.
Tebi ni idealno nije bilo dovoljno dobro i uvijek ti je nešto smetalo, pa se ja i ne trudim više.
... :-) hm - postaje ravnodushan... pretjerala si..
..Jel' te sramota/ neugodno/ sta ce mahala reci /---- otici -psihijatru/ psihologu-- ili - ne cijenish takvo zanimanje-
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#143 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

Yenna wrote: 26/05/2020 16:17
- Nina - wrote: 26/05/2020 16:10

Kome god kažem što me muči, svak kaže : Pa nemoj to više raditi. Ti si luda s čim se ti opterećujes! 🤷‍♀️


Nitko ne shvaća da je ovo stvaran problem. A netko je spomenuo da je u bosni najteže doći do psihologa....
Još kad živiš u malom gradu, u kojem ima samo jedan ili nijedan....
Pa ja čitavo vrijeme čekam bit, znaci ti imaš problem i tražiš preporuku za psihologa?


Btw, ovdje ces se samo zbuniti.
Psiholog je rjesenje



Ako ne trolas... :skoljka:
Odmah sam na početku rekla da mi treba stručna pomoć, pa samo da vidim jel netko nešto slično doživio.... Da čujem tudja iskustva.

Nisam troll.

Netko je rekao da sam se davno registrirala, u prvom mjesecu prošle godine.

Znam da sam tada počela sa ovim svojim stanjima, i njemu sam tada rekla da vidim da mi nije dobro i da se moram maknuti od njega, za dobrobit nas oboje.
Tada je rekao da ćemo se boriti i pobijediti to.
Što god se on borio više, ja imala slobode da budem još gora. 😔
- Nina -
Posts: 29
Joined: 31/01/2019 23:19

#144 Re: Ovisnička ljubav

Post by - Nina - »

moonca wrote: 26/05/2020 16:32
- Nina - wrote: 26/05/2020 16:17 Prije mjesec dana mi je rekao, kad bi ti svaki dan govorio da te volim, ti bi se za 10 dana ljutila što te ne volim više.
Tebi ni idealno nije bilo dovoljno dobro i uvijek ti je nešto smetalo, pa se ja i ne trudim više.
... :-) hm - postaje ravnodushan... pretjerala si..
..Jel' te sramota/ neugodno/ sta ce mahala reci /---- otici -psihijatru/ psihologu-- ili - ne cijenish takvo zanimanje-
Cijenim to zanimanje. Nije me sramota, samo mi je nezgodno, jer u mom mjestu nema.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#145 Re: Ovisnička ljubav

Post by Euphoria »

@Saga Noren se usutila skroz 😁
User avatar
Saga Noren
Posts: 21439
Joined: 20/05/2016 16:18

#146 Re: Ovisnička ljubav

Post by Saga Noren »

Miss Moonlight wrote: 26/05/2020 16:48 @Saga Noren se usutila skroz 😁
Di me ovo dovede? :shock:
Pratin samo BC.
Sta ovdje ima zanimljivo? :|
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#147 Re: Ovisnička ljubav

Post by Euphoria »

Saga Noren wrote: 26/05/2020 16:55
Miss Moonlight wrote: 26/05/2020 16:48 @Saga Noren se usutila skroz 😁
Di me ovo dovede? :shock:
Pratin samo BC.
Sta ovdje ima zanimljivo? :|
Kreni iz početka, mislim da ce ti biti zanjimljivo :thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32134
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#148 Re: Ovisnička ljubav

Post by Bobi »

Saga Noren wrote: 26/05/2020 16:55
Miss Moonlight wrote: 26/05/2020 16:48 @Saga Noren se usutila skroz 😁
Di me ovo dovede? :shock:
Pratin samo BC.
Sta ovdje ima zanimljivo? :|
Traže psihologa sa diplomom..nama amaterima ne vjeruju :D.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#149 Re: Ovisnička ljubav

Post by MarlboroGold »

- Nina - wrote: 26/05/2020 16:42
Yenna wrote: 26/05/2020 16:17
- Nina - wrote: 26/05/2020 16:10

Kome god kažem što me muči, svak kaže : Pa nemoj to više raditi. Ti si luda s čim se ti opterećujes! 🤷‍♀️


Nitko ne shvaća da je ovo stvaran problem. A netko je spomenuo da je u bosni najteže doći do psihologa....
Još kad živiš u malom gradu, u kojem ima samo jedan ili nijedan....
Pa ja čitavo vrijeme čekam bit, znaci ti imaš problem i tražiš preporuku za psihologa?


Btw, ovdje ces se samo zbuniti.
Psiholog je rjesenje



Ako ne trolas... :skoljka:
Odmah sam na početku rekla da mi treba stručna pomoć, pa samo da vidim jel netko nešto slično doživio.... Da čujem tudja iskustva.
Mislim da si na pogrešnom mjestu... čisto sumnjam da će ti se ovdje neko javiti sa sličnim problemima, a razloga je više. Ako već tražiš neke sa sličnim iskustvima probaj sa forumima koji se isključivo bave tvojim i sličnim problemima. Ovdje da se neko i javi, a što čisto sumnjam, bio bi sahranjen od strane forumske mahale i na kraju bi sve otišlo na zajebanciju i ismijavanje. Tebi definitivno treba stručna pomoć tako da se neću dalje ponavljati.
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#150 Re: Ovisnička ljubav

Post by DEMONIKA »

MarlboroGold wrote: 26/05/2020 17:11
- Nina - wrote: 26/05/2020 16:42
Yenna wrote: 26/05/2020 16:17

Pa ja čitavo vrijeme čekam bit, znaci ti imaš problem i tražiš preporuku za psihologa?


Btw, ovdje ces se samo zbuniti.
Psiholog je rjesenje



Ako ne trolas... :skoljka:
Odmah sam na početku rekla da mi treba stručna pomoć, pa samo da vidim jel netko nešto slično doživio.... Da čujem tudja iskustva.
Mislim da si na pogrešnom mjestu... čisto sumnjam da će ti se ovdje neko javiti sa sličnim problemima, a razloga je više. Ako već tražiš neke sa sličnim iskustvima probaj sa forumima koji se isključivo bave tvojim i sličnim problemima. Ovdje da se neko i javi, a što čisto sumnjam, bio bi sahranjen od strane forumske mahale i na kraju bi sve otišlo na zajebanciju i ismijavanje. Tebi definitivno treba stručna pomoć tako da se neću dalje ponavljati.
Sve rečeno
sažeto i u sridu
Post Reply