Ovi sigurno ne divljaju po gradu...

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#26

Post by shadow »

jel to kod vas u zenici ne rade semafori pa ne mozete igrati ruleta sve i da hocete :D
mirness
Posts: 225
Joined: 04/12/2006 18:54

#27

Post by mirness »

shadow wrote:jel to kod vas u zenici ne rade semafori pa ne mozete igrati ruleta sve i da hocete :D
ma ja nerade stas, nismo mi dobijali donacije svega i svacega :-D :D :P
quantum
Posts: 227
Joined: 12/10/2005 19:17

#28 Mozda Reis puca na nagradu - prolazak kroz crveno u centru

Post by quantum »

Sinoc 27.12.2006. u 18:45 na krizanju ulica Branilaca Sarajeva i Radiceva cekao sam u automobilu na semafor. Trakom pored mene naisla je tamna Skoda Superb, samo malo usporila i proletila kroz debelo crveno u Mis Irbinu. Dakle nije to da se upalilo zuto ili crveno, nego je crveno bilo uveliko i nekoliko automobila je vec cekalo. Ah samo jedan od gradskih kriminalaca i kabadahija.

Nakon 2-3 minute prosao sam pored zgrade Predsjednistva i vidio Skodu parkiranu ispred a iz nje izlazi Reis (da ne grijesim dusu mozda je to bio reisov zamjenik?). Dakle reisovo vozilo je proslo kroz crveno. Mozda Reis zeli da uzme nagradu za brzi prolazak kroz crveno u centru grada?


Kakvu poruku NAMJERNIM prolaskom kroz crveno Reis salje svojim sljedbenicima? Ja, Reis, sam iznad zakona? Ili mozda saobracajni zakoni ne vaze za muslimane?
Braco muslimani, Reis ne staje na crveno, nemojte ni vi.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#29

Post by nineac »

Pa vjerovatno salje poruku ja sam iznad zakona. Nije on kriv, Prvo, policija treba napisati prijavu, a onda sudia pokazati muda, i eto rijesen problem!
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by JD »

reis je, zamjenik mu je na hadzu

a sto se cudis, pa ti sluzbeni vozaci su se toliko digli da su iznad zakona, ko biva nece njih niko zaustavljat pa maksimalno divljaju i ugrozavaju saobracaj. nisu jednom napravili nesrecu divljajuci po cesti, po gradu da i ne govorim koliko se qrce.

i mogu se kladiti da sam reis nije kriv, tj nije mu on rekao haj prodji kroz crveno...

p.s. mafija ne vozi skodu ;)
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#31

Post by MRAVOJED »

putnik
Posts: 262
Joined: 05/06/2003 00:00

#32

Post by putnik »

Tako je to kad ti babo zabrani sedam dana pristup naftovodu, a srce vuče :D
Post Reply