Ovakve gluposti nisam vidio jos od komunjarske revolucije

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Bosnian_spring

Ovakve gluposti nisam vidio jos od komunjarske revolucije

Post by Bosnian_spring » 28/09/2006 14:46

Jeko Gavro Grahovac????? Jel' to onaj tip iz SBiH? Je li njega onako trolejbus opalio ili njemu to dodje nostalgija za crvenim boljsevicima :)

Citam Avaz, kad tamo ovaj genijalac zeznuo komunjare i kulturnu revoluciju iz 1945. Bravo Gavro lave, samo nam ti reci sta da radimo pa cemo da mrskim neprijateljima mi pokazemo.

Za Narod i Za Slijadzica i Protiv Mrskih Neprijatelja....Amerika i Engleska bice Zemlja Silajdzica!

Treba bojkotirati sve pozive ambasada zemalja koje nam nameću viznu blokadu

To Gavro....Pokazi im derdega ti...Evo mi imamo toliko poziva tih zemalja da ne znamo sta da radimo sa sobom. Samo pozive za moblizaciju primajte, odbijte sve vize, Gavra' vam....

Treba oma' da prekinemo svaku pricu sa cijelim svijetom jerbo on tebe defakto ignorira...Dobro Gavro ima i par zemlja sto ih simpatises....Zapadne Samoe, Kube, Maldiva, Sejsela.........
:-) :-) :lol:

Prijedlog idemo u Ujedinjene Drzave Zapadne Samoe i Sejsela..... :faraon1:

To Gavro.....samo im ti pokazi kakva smo mi sila..... :lol: :lol: :music2:

Federalni dopremijer i potpredsjednik Stranke za BiH Gavrilo Grahovac za "Dnevni avaz" iznosi ogorčenost, uvrijeđenost i poniženost stalnim onemogućavanjem građana BiH da putuju u inostranstvo.
- Zar mi koji smo trpjeli agresiju, ubijanje, genocid i od Drugog svjetskog rata neviđeno preseljenje naroda, koji smo ponižavani do granica ljudske izdržljivosti, još moramo od civilizirane Evrope i svijeta trpjeti neshvatljiva poniženja - kaže Grahovac.

Zamisli.....I genocid bio u Kongu, te Ruandi pa ljudi opet trebaju vize za pola svijeta. Genocid nije bio npr. u Somaliji pa opet im trebaju vize za pola svijeta.

Moj Gavro, nema komunjarskog svijeta i internacionalnih brigada vise da putujes gdje ti padne na neku stvar. Zar ti to nije jaran Nijaz Durakovic onako u polu-pjanskoj objasnio? Zamisli imaju drzave granice i stite se od viska svjetske sirotinje za koje im ne pada na pamet da ih izdrzavaju na socijalnom dzabe.

Evo sada bi se Karlo Marko prevrnuo. Gavro moj treba nama jedna proleterska revolucija na celu sa Silajdzicem i tobom :)

A neka vam Nijaz Durakovic nosi crveni bajrak komunjarizma :)

A do tad dobri moj Gavrane, Os' li ti bolan u tom komunjarskom duhu i da ukines vize za Albance sa Kosova sa UNMIK pasosom sto dolaze u Bosnu? Pa i oni dozivise majku'mu neki genocid tamo od Slobe.....pa na njih ti i ne mislis....Nemoj ne valja to za komunjare, oni misle o svima...

Pitajući se "kakva je to opasnost i pošast koja prijeti civiliziranoj Evropi od Bosanaca i Hercegovaca",

Nikakva ba' Gavro, osim ba' sto ljudi se ne vracaju nikako kad odu :run: Hos li ti za njih platit' iz budzeta Silajdzicevog za smjestaj, socijalno i ostalo vani ili pak u komunjarskom duhu Evropa to treba da sve snosi za nas. 8)

Grahovac iznosi stav da je krajnje vrijeme da svi vršioci dužnosti u BiH i zakonodavne i izvršne vlasti, na svim nivoima, okrenu novu stranicu.

Sto jes' jes' nema vise igre....evo sad cemo mi da postanemo op(R)asni, ja bi odmah usao u koaliciju sa Kubom i uspostavio novi vizni rezim za sve ne-komunjare svijeta. Jel' posteno?

Meni bi samo Kastro bio dobro doso' gost.....I onaj KGB-ovac komunjarski Putin :)

- Od danas i u buduće trebaju odbiti odazvati se bilo kojem pozivu ambasada zemalja koje uskraćuju slobodno putovanje bh. građanima. Mislim da je najbolje da svako od nas bojkotira odlaske u ambasade, bez obzira na povod poziva, bilo da je riječ o godišnjicama, nacionalnim praznicima, koncertima, izložbama, a sve dok te zemlje ne promijene odnos prema bh. građanima i ne izjednače nas s drugim državama regiona - predlaže Grahovac.

Evo ja oma' da bojktujem....ne znam sta' cu od poziva za proslave razne, pa sam se sav isekirao kolike' mi je to vazno. :kravata:

Bice i tebi dobro Gavrane moj, malo ce se salo istesati nije lose...neces vise krkati besplatno po amabsadama. Zena ima da se odusevi sa tvojom novom linijom.

Ali zato ponosno idemo na proslavu crvene Kube jerbo' nam ona ne daje vize.....Hebi' ga Gavro cak i komunjara Chavez nam vize nabio. Meres li ti ikako da tamo malkice urgiras kako preko tetke Hanife od Nijaza jerbo' tamo je mlogo hlijepo, a brate i crveno je ko oktobar, Lenjin i Nijaz Durakovic :lol:

Već godinama se ne odazivam pozivima

A meneka vec godinama ne pozivaju i ja se pridruzujem Gavrinom komunjarskom mudrom slovu.

Grahovac otkriva i da je ovakvo njegovo stajalište upravo razlog zbog kojeg se on već nekoliko godina ne odaziva pozivima stranih ambasada u našoj zemlji.

-Do sada nikada nisam otkrio svoje razloge zbog kojih ne idem tamo, ali mislim da je dara prevršila mjeru - dodaje Grahovac.
-

E neka si nam otrkria tajnu....Sad cu ja lakse spavati kad znam da nas ti nigdje ne predstavljas i ne brukas.

Jeste, dara je mjeru prevrsila, pa zato lijepo brate noge se fataj i pravac Kuba, nisi ni ti ni komunjara Silajdzic za organizaciju djecijeg obdanista a ne da drzavu vodite....

Nek' nam Gavro zivi i proleterska revolucija Nijaza Durakovica i Harisa Siljadzica!

Proleteri i Gavre svih zemalja ujedinite se....pocinje nova borba :lol:

Sharena revolucija dole.... Crvena revolucija je nas put :-)
Silajdzicev pionir sam i time se dicim.....to ne moze biti svak'...za slobodu moze prditi samo takav div junak :sleep:

triton
Has thanked: 2 times

Post by triton » 28/09/2006 16:07

ti si puko brato

rumenko

Post by rumenko » 28/09/2006 16:13

dje je zapelo momchino...neke su mu na mjestu...

dinash

Post by dinash » 28/09/2006 16:24

kada ce ljudi skontati da nije dobro piskarati po forumima dok te puca shpitza.

Bosnian_spring

Post by Bosnian_spring » 28/09/2006 17:34

Nije sale zgoreg, pa i o ozibljnoj temi, a ko zna zbivanja sve ce razumjeti. Ko ne zna i ne prati, sta mu mogu, nek ostane zbunjen. Metafora je namijenjena onim koji znaju o cemu je rijec.

Mali prevod za one koji bas nisu sve skontali. Bosna ne moze naprijed sa komunistickim kadrovima koji su rasporedjeni u velikom broju po vladajucim strankama - SBIH, SDA, HDZ....Jer isti ljudi nastoje da upravljaju drzavom onako kako je ih je to propalo samoupravljanje naucilo. Jasno je gdje je SFRJ zavrsila sa tom pameti, pa nece ni Bosna dalje od toga ako idemo sa tim ljudima.

Boja nije vazna u koju se to pakuje - da li je zelena, ili plava ili crvena, je li vise bosnjacka, dzamijska, srpska, hrvatska, hdz-ovska, "za bih", sds-ovksa, katolicka ili pravoslavna.

Lideri propalog komunjarizma (ovima nema popravke ni spasa; ovo je za penzije): Nijaz Durakovic, Sulejman Tihic, Haris Slijadzic, Gavrilo Grahovac, Dragan Covic, Poljskic, Dodik, Cengici svih vrsta (gotovo 85% svih politicara)

Normalni politicari (sa greskama ali se moze pricati): Lagumzdija, Tanovic, Komsic, Sucur (manjina 10%-15% politicara)

Post Reply