oukitel c8 google racun

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#1 oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

restartovo sam oukitel c8 i sad mi trazi google account da veritifikujem koji je bio na njem al nemam pojma naravno..probao sam svasta preko interneta al nista nece, ako neko nesto zna hvala..
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#2 Re: oukitel c8 google racun

Post by ado_sar »

Rexi1 wrote:restartovo sam oukitel c8 i sad mi trazi google account da veritifikujem koji je bio na njem al nemam pojma naravno..probao sam svasta preko interneta al nista nece, ako neko nesto zna hvala..
A zasto ne znas koji je bio google account?
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#3 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rugafet »

'Naso' telefon pa zato
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#4 Re: oukitel c8 google racun

Post by zrakomlat »

Rugafet wrote:'Naso' telefon pa zato
:lol:
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#5 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

Rugafet wrote:'Naso' telefon pa zato
Da, da vidi se koliki si mozak i karakter kad pricas a ne znas ni odakle mi..
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#6 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

ado_sar wrote:
Rexi1 wrote:restartovo sam oukitel c8 i sad mi trazi google account da veritifikujem koji je bio na njem al nemam pojma naravno..probao sam svasta preko interneta al nista nece, ako neko nesto zna hvala..
A zasto ne znas koji je bio google account?

Pa ne sjecam se, ne znam sifru od njeg a ne mogu ni nju restartovat..
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#7 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rugafet »

Da da :thumbup:
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#8 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

Rugafet wrote:Da da :thumbup:
Zivio
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9 Re: oukitel c8 google racun

Post by Sanjarko »

Jarane ja sve sifre i racune imam snimljene na brauzerima duplo, plus imam ih zapisane u svesci bas za to namjenjenoj i opet se brinem da mi nekako se ne hakiraju racuni ili nezakljucaju slucajno jer mi je se to dogadzalo par puta. Evo nedavno na fejsu mi se zakljucao racun nekako.

Ukljucio bi i ono preko telefona zastitu sa brojem telefonskim ali duduk za informatiku pa ne znam kako to ide.

Ne znam sto to ljudi ne rade sve. Hajde nas duduke za informatiku i razumijem ali ove tehnoloski pismene, ne.
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#10 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

Vizionar 1985 wrote:Jarane ja sve sifre i racune imam snimljene na brauzerima duplo, plus imam ih zapisane u svesci bas za to namjenjenoj i opet se brinem da mi nekako se ne hakiraju racuni ili nezakljucaju slucajno jer mi je se to dogadzalo par puta. Evo nedavno na fejsu mi se zakljucao racun nekako.

Ukljucio bi i ono preko telefona zastitu sa brojem telefonskim ali duduk za informatiku pa ne znam kako to ide.

Ne znam sto to ljudi ne rade sve. Hajde nas duduke za informatiku i razumijem ali ove tehnoloski pismene, ne.
jbg upravu si, al nisam znao da je ovoliko vazna da sad ni telefon ne mogu pokrenut nego moram u servis nosit, a restartovo radi nekih reklama stalno mi izbacivalo valjda pokupio virus nekakav..
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#11 Re: oukitel c8 google racun

Post by Sanjarko »

Dosta i drugih to nezna. Starijih.
hhaarree
Posts: 3972
Joined: 14/03/2013 23:04

#12 Re: oukitel c8 google racun

Post by hhaarree »

To ti se zove Factory Reset Protection ilitiga FRP. ukucaj u youtube "bypass frp" i izac ce ti bruku nekih caka preko raznih menija da dodjes do settingsa pa uklonis to.

Ali ako je updateovan sistem na novije verzije jako tesko haman nemoguce, posebno na ovim manje zastupljenim brendovima.
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#13 Re: oukitel c8 google racun

Post by Rexi1 »

hhaarree wrote:To ti se zove Factory Reset Protection ilitiga FRP. ukucaj u youtube "bypass frp" i izac ce ti bruku nekih caka preko raznih menija da dodjes do settingsa pa uklonis to.

Ali ako je updateovan sistem na novije verzije jako tesko haman nemoguce, posebno na ovim manje zastupljenim brendovima.
probao i na da cuje, serviseri rijesili, hvala
Post Reply