Otvoreno pismo Damiru Hadžiću

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
baklava2
Posts: 185
Joined: 28/03/2005 15:09
Location: sarajevo

#1 Otvoreno pismo Damiru Hadžiću

Post by baklava2 »

Pročitajte o stanju na Č.Vili 2 u koje je stanare dovela aktuelna vlast i koji su postavili nekoliko pitanja svom načelniku.
http://sarajko.blogger.ba/arhiva/2006/05/26#260633
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#2

Post by mali_kavkaz »

A glasali smo svi za Damira i SDP. :x
Ali nećemo više. :D
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#3

Post by Como_Sarajevo »

Svaka čast na pismu.Bilo je davno vrijeme da mu ga neko uputi.A jel se on nećemu nada na sljedećim izborima :roll:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#4

Post by daduli_sa »

mali_kavkaz wrote:A glasali smo svi za Damira i SDP. :x
Ali nećemo više. :D
Vidi se da ne znas ni gdje je SDP u Opstini Novi Grad ni kakve mogucnosti ima Damir Hadzic sa politickom strukturom koju trenutno ima u opstini.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

daduli_sa wrote:
mali_kavkaz wrote:A glasali smo svi za Damira i SDP. :x
Ali nećemo više. :D
Vidi se da ne znas ni gdje je SDP u Opstini Novi Grad ni kakve mogucnosti ima Damir Hadzic sa politickom strukturom koju trenutno ima u opstini.
shuti daduli, ovo ti je ko u nadrealistima SVI SMO GLASALI ZA REFORMISTE...a ono trojac na vlasti...


jel iko Damiru POSLAO pismo? ili se ono samo nalazi na netu?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#6

Post by Vingo »

Dobro pitanje.....mislim da se odgovor i ne ocekuje. A znajuci kolaciceve stavove, nije bitna ni MZ Cengic Vila 2.....Bitno je ko ce za koga....A i da te entitete jednom ukinemo, jelde?
baklava2
Posts: 185
Joined: 28/03/2005 15:09
Location: sarajevo

#7

Post by baklava2 »

samo na netu i medijima
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#8

Post by mali_kavkaz »

daduli_sa wrote:
mali_kavkaz wrote:A glasali smo svi za Damira i SDP. :x
Ali nećemo više. :D
Vidi se da ne znas ni gdje je SDP u Opstini Novi Grad ni kakve mogucnosti ima Damir Hadzic sa politickom strukturom koju trenutno ima u opstini.

Znam ja odlično i Damira Hadžića i njegovu radnu-neradnu strukturu koju predvode Aner Šuman i Edin Habul. :x :x :x
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#9

Post by Vingo »

baklava2 wrote:samo na netu i medijima

U medijima? Koliko puta imamo pravo pogadjati u kojim?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#10

Post by mIRCerka »

baklava2 wrote:samo na netu i medijima
da se ne bi desilo da sa tog bloga nestane moj komentar, evo ga i ovdje
Dragi Sarajko,
koliko se sjecam ta pitanja su ili pod kantonalnom jurisdikcijom ili su pod opcinom, a vode je oni sto su na proslim izborima dobili vecinu (lijepi nacionalni trojac) tako da ti Damir, niti bilo koji drugi nacelnik opcine, nije kriv..
al eto...
ti si pametan, sam skontaj u cemu je problem...
nadam se iskreno da si zaista poslao pismo na ruke nacelniku, da nece ostati samo na netu...
PS 22.5 godine sam zivjela u opcini novi grad, i damir je uspio da od sela napravi civilizaciju...
jaci je bio u proslom mandatu jer je bilo vise SDPovaca oko njega...sa ovim trojcima, kojima je vise stalo da srozaju SDP a ne da pomognu narodu svoje opcine, i ne mozes ocekivati nista bolje...
nadam se iskreno da si se raspitao sta je pod cijom ingerencijom...
:D

PS Takodjer se nadam da si bolje informisan nego oni sto su napadali Damira zbog Mercatora na dobrinji...optuzbe da je u vlastiti dzep stavio pare...a covjek rekao, vise puta, ima i u zvanicnim zapisnicima sa sastanaka...MOZETE dobiti zemlju na koristenje ako cete izgraditi i sportsku salu pored Mercatora...
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#11

Post by daduli_sa »

Vingo wrote:
baklava2 wrote:samo na netu i medijima

U medijima? Koliko puta imamo pravo pogadjati u kojim?
Ne sumnjam da ces od prve da skontati :D Oni vazda na gotovs kada je opstina NG u pitanju odnosno njen nacelnik, vijecnike ne diraju. Sto li ... :o
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#12

Post by Vingo »

:-) Dzaba im.....Da nije nista drugo uradio (a znamo da jeste)....onaj "politikantski" potez sa Grasovcima se ne zaboravlja...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#13

Post by mIRCerka »

Vingo,
nema veze GRAS sa ovim problemom. Ovdje je problem u neupucenosti gradjanastva u ingerencije odredjenih organa.
Naravno, ako ti nesto ne stima u mahali, imas puno pravo da se zalis NACELNIKU OPCINE. Ali prozivke tipa VAKI SI NAKI SI NOSI SEBI su mahalski nivo.
Znaci ja trebam Komsica (posto sam sad u N.Sarajevu) razapeti jer DEBILI OD STANOVNIKA cijelog grada iza moje zgrade popravljaju svoja auta i ostavljaju svo smece, pokvaren dijelove, kanistere od ulja....
Ne. Moj zadatak je da ganjam EKO policiju (koja dodje sa KJKP RAD, odvuku 13 kontejnera svega i postavi znak upozorenja koji nije ni prenocio, vec ga je neko slupao) i da se njima zalim jer je to njihova jurisdikcija.

Ovo jeste problem, probaj proci autom pored HEPOKa, ucrvas se dok izbjegnes onolike pjesake na cesti jer su trotuari zauzeti sa GACA CARAPA PIDZAMAAAA...

Ali, baklavo, predlazem ti da komunikaciju nastavis uljudnim tonom, pljuvanje ti pomoci nece.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#14

Post by Vingo »

Dakle, ako zelis nesto mijenjati, potrudis se npr. da nacelnik i vijecnici dobiju zahtjev n/r.....a ne objavljjujuci propagandne poruke po Avazu i forumima. Gaca, carapa itd....problem je, koji, ako se ne varam traje vec godinama.
Posto svi mi vrlo dobro znamo o cemu se ovdje radi.....politikanstvo, pa i Gras... ima veze....itekako.
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#15

Post by mali_kavkaz »

Pitajte svog ljubljenog načelnika Damira kad ga sretnete za predizborne talove sa Taibom Delalićem?I koliko ga je to para koštalo. :P
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#16

Post by Vingo »

Ponekad uzivam u cinjenici sto sam uvijek u pravu.....(sto u ovom usljivo-predvidljivom okruzenju, uopste nije tesko postici)
:D
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#17

Post by mali_kavkaz »

Plavac wrote:Svaka čast na pismu.Bilo je davno vrijeme da mu ga neko uputi.A jel se on nećemu nada na sljedećim izborima :roll:
Ja znam da ni njegov otac Hazim neće glasati za njega. :P
A Damir i SDP mogu očekivati totalni fjasko na predstojećim izborima u Opštini Novi Grad. :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18

Post by mIRCerka »

mali_kavkaz wrote:Pitajte svog ljubljenog načelnika Damira kad ga sretnete za predizborne talove sa Taibom Delalićem?I koliko ga je to para koštalo. :P
Damir nije moj nacelnik vise...nazalost...ali ni ovaj mi nije los...
imaju samo jednu manu...obojica su SDP...pupupu sram me bilo kako imam obraza napisati tu skracenicu...

ma samo se vi bavite predizbornim kampanjama, sretno vam bilo :D

imate moju punu podrsku :D

i zelim vam jos 15 teskih godina zajedno :D

:faraon1:
bleka
Posts: 700
Joined: 20/09/2005 11:43

#19

Post by bleka »

Teska lopina. Do 30 je navaljo dovoljno para do kraja zivota.
Nije ga stid samo za mercator je dobio oko 100 000 Maraka :x
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#20

Post by Vingo »

mali_kavkaz wrote:
Plavac wrote:Svaka čast na pismu.Bilo je davno vrijeme da mu ga neko uputi.A jel se on nećemu nada na sljedećim izborima :roll:
Ja znam da ni njegov otac Hazim neće glasati za njega. :P
A Damir i SDP mogu očekivati totalni fjasko na predstojećim izborima u Opštini Novi Grad. :D
:? Hajmo Avaz u ruke i informisati se o predstojecim izborima. Opcim.
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#21

Post by mali_kavkaz »

mIRCerka wrote:
mali_kavkaz wrote:Pitajte svog ljubljenog načelnika Damira kad ga sretnete za predizborne talove sa Taibom Delalićem?I koliko ga je to para koštalo. :P
Damir nije moj nacelnik vise...nazalost...ali ni ovaj mi nije los...
imaju samo jednu manu...obojica su SDP...pupupu sram me bilo kako imam obraza napisati tu skracenicu...

ma samo se vi bavite predizbornim kampanjama, sretno vam bilo :D

imate moju punu podrsku :D

i zelim vam jos 15 teskih godina zajedno :D

:faraon1:

Izvini ali ja sam član SDP-a.Bio sam predsjednik osnovne organizacije SDP osam godina.Nažalost i ja sam kriv što je taj kriminalac na funkciji načelnika i na još milion partijskih funkcija. :roll:
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#22

Post by mali_kavkaz »

Vingo wrote:
mali_kavkaz wrote:
Plavac wrote:Svaka čast na pismu.Bilo je davno vrijeme da mu ga neko uputi.A jel se on nećemu nada na sljedećim izborima :roll:
Ja znam da ni njegov otac Hazim neće glasati za njega. :P
A Damir i SDP mogu očekivati totalni fjasko na predstojećim izborima u Opštini Novi Grad. :D
:? Hajmo Avaz u ruke i informisati se o predstojecim izborima. Opcim.

Ja nikad nisam kupio ili čitao Avaz.Gadi mi se to sranje. Ja kupujem i čitam samo Oslobođenje.
A ti mora da si zaluđenik iz foruma mladih? :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#23

Post by shin »

Jednostavno neki ljudi misle da su im IDOLI nepogrijesivi.
mali_kavkaz
Posts: 140
Joined: 24/05/2006 00:33
Location: SFRJ

#24

Post by mali_kavkaz »

bleka wrote:Teska lopina. Do 30 je navaljo dovoljno para do kraja zivota.
Nije ga stid samo za mercator je dobio oko 100 000 Maraka :x
Mazno je i za onu fontanu 2004 godine 20000 KM.Lično sam gledao kad su mu dali pare u ruke.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

Rad Službe za obnovu, razvoj i komunalne poslove

Služba za obnovu, razvoj i komunalne posloveOpćine Novi Grad Sarajevo , shodno Pravilniku o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji Općine Novi Grad Sarajevo , obavlja

1. POSLOVE REALIZACIJE PROJEKTA SANACIJE INFRASTUKTURE

2. POSLOVI SANACIJE ZAJEDNIČKIH DIJELOVA OBJEKATA KOLEKTIVNOG STANOVANJA

3. SARADNJA SA "GRADSKOM UPRAVOM ", "KANTONALNOM VLADOM " I HUMANITARNIM ORGANIZACIJAMA OKO KANDIDATURE PROJEKATA ZA SANACIJU

4. POSLOVE OKO NADZIĐIVANJA




Informacije o Službi za obnovu, razvoj i komunalne poslove

ODGOVORNO LICE

Dervo Čolakhodžić , dipl. ing . građ

Pomoćnik načelnika za obnovu, razvoj i komunalne poslove

KONTAKT TELEFONI

291-116 , 291-149, 291-132, 291-227, 291-172

KANCELARIJE SLUŽBE

401, 402, 403 ,404 na IV spratu

PRIJEM STRANAKA

OD 8-13 ČASOVA SVAKIM RADNIM DANOM,
ČETVRTKOM OD 8-16 ČASOVA

http://www.novigradsarajevo.ba

:D

Kavkaz, zasto se nisi onda ranije aktivirao ako je Damir po tebi toliki kriminalac? ili se smije javiti samo kad gori tebi licno pod nogama...cccc...
ono po sistemu BOLI ME NEKA STVAR STO KOMSIJI GORI KUCA....a UPOMOC zoves kad tvoja gori...

eto vam gore link...pa se obratite kome vec trebate :D
nadam se da cet rijesiti problem...
jer fakat, kad se pozalis odgovarajucim organima cesto ti ispune zelju i rijese problem...
a napadi u stilu 60 minuta mi vise nisu ni smijesni...


SKANDALOZNO!!!!
NA jednoj od javnih tribina je nasem dopisniku recno da je nepoznata zena Damiru urucila cokoladu i rekla DAJ OVO SVOJOJ ZENI (koja je btw. trudna) I POLJUBI JE OD MENE!!!! NA POMOLU JE NOVA MITOLOSHKA AFERA... :D

pozdrav, idem branit piramidu :faraon1:
Last edited by mIRCerka on 26/05/2006 11:19, edited 1 time in total.
Post Reply