Otvaranje teretane

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
LikoZeko
Posts: 56
Joined: 26/08/2014 17:25

#1 Otvaranje teretane

Post by LikoZeko »

Zelim otvoriti teretanu, pa mislim da mi mozete pomoci svojim savjetima i komentarima, kako bi ona bila ono bas sto valja.

Ocekujem savjete postojecih i bivsih vlasnika teretana, kao i onih koji treniraju sta njihov boravak u teretani cini ugodnim.

Interesuje me ako neko ima iskustva sa spravama za kardio trening, trake, steperi, bicikla, elipticne sprave, veslanje.

Na sta treba obratiti paznju prilikom kupovanja ovih sprava, koje marke su kvalitetne, kvare li se cesto i koliko kostaju popravci, gdje ih kupiti, da li je bolje uvesti itd.

Hvala vam puno.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2 Re: Otvaranje teretane

Post by Mustang1 »

Nabavis 10 starleta koje ce imati besplatnu clanarinu i jebe ti se koje ces sprave staviti mozes i prazno ostaviti ali ces imati hiljade korisnika :D
LikoZeko
Posts: 56
Joined: 26/08/2014 17:25

#3 Re: Otvaranje teretane

Post by LikoZeko »

Mudro, mudro :)
Na mjestu ti je ova nema sta :)

Ipak, ni starlete nece da treniraju bilo gdje ;)
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#4 Re: Otvaranje teretane

Post by Mustang1 »

:D
Jbg zavisi kakav odnosno koliki je prostor i koliko cega moze stati .. Moras imati steper,biciklo i traku i to ne po jedno ..Od sprava ti treba svega i svacega .. Za noge moras imati za prednju lozu onu spravu,zadnju lozu,listove i presu noznu .. Onda onaj stalak za sipku za cucanj i smith masinu jer zene na njoj rade cucanj .. Onu crossover jer se na njoj moze bukvalno sve raditi .. Onda ona za ledja lat sprava,za veslanje,Tri klupe obicne podesive i kontrakosa klupa.. Bencha oba jbg i mozda po jos jedna sprava za biceps,triceps i ramena .. Vecina ovih sprava je zbog zena muskarci vole da tegovi "letaju" :D
I ako ima uslova jednu prostoriju ili jedan dio teretane ostaviti prazan sa ogledalom i da se tu mogu donijeti tegovi i trenirati .. Smanjilo bi guzvu .. Sigurno sam nesto zaboravio ali eto ja bih to tako odokativno :D
Post Reply