OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2201 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

belfy wrote: 18/03/2023 21:25
teodati wrote: 18/03/2023 16:31

Nisam taj smrle za kojega me smatraš, i ozbiljno pitam jel to u redu s matematičke strane, e da! :-D
prva dva primjera jesu tacna. treci nije. a ostavio sam ti pitanje na drugoj temi povodom matematike...
Ako je drugi primjer točan onda je i treći, jer oba imaju dijeljenje produkta, a nastaje drugi faktor, garant!
belfy
Posts: 7672
Joined: 06/08/2007 09:00

#2202 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by belfy »

teodati wrote: 18/03/2023 21:42
belfy wrote: 18/03/2023 21:25

prva dva primjera jesu tacna. treci nije. a ostavio sam ti pitanje na drugoj temi povodom matematike...
Ako je drugi primjer točan onda je i treći, jer oba imaju dijeljenje produkta, a nastaje drugi faktor, garant!
ovo su primjeri koje si postavio:
teodati wrote: 17/03/2023 20:11 OK, daj pitaj toga genija za matematiku, jel ovo može biti matematički točno:

3X0=0
0:3=0
0:0=3

E da! :zoka:
naravno da nisi u pravu. u drugom primjeru dijelis na troje (sa tri), a u drugom na nista. matematika je tu jasna. dijeljenje sa tri i dijeljenje sa nula nije isto, jel tako?
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2203 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

belfy wrote: 18/03/2023 22:27
teodati wrote: 18/03/2023 21:42

Ako je drugi primjer točan onda je i treći, jer oba imaju dijeljenje produkta, a nastaje drugi faktor, garant!
ovo su primjeri koje si postavio:
teodati wrote: 17/03/2023 20:11 OK, daj pitaj toga genija za matematiku, jel ovo može biti matematički točno:

3X0=0
0:3=0
0:0=3

E da! :zoka:
naravno da nisi u pravu. u drugom primjeru dijelis na troje (sa tri), a u drugom na nista. matematika je tu jasna. dijeljenje sa tri i dijeljenje sa nula nije isto, jel tako?
Jeste isto ako je 0 i samo nula ali i beskonačan broj, mada nedefiniran, tako da je treće također TOČNO, a ja ću svojom teorijom DETALJNO dokazati da je TAKO upravo sve nastalo, iz NULE, iliti Ništa, dakle dijeljenjem nule s nulom, se dobije SVE što postoji u beskonačnosti, a ne samo 3 u ovom primjeru, samo kažem, da se zna, e da!
Last edited by teodati on 19/03/2023 21:12, edited 1 time in total.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#2204 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Avetinho »

teodati wrote: 17/03/2023 20:11 OK, daj pitaj toga genija za matematiku, jel ovo može biti matematički točno:

3X0=0
0:3=0
0:0=3

E da! :zoka:
Jehovac, u koji razred ides, osmi? Dijeljenje sa nulom uci se u sedmom; pohvalno je da o tome ramisljas, daleko ces dogurati. E da, seveda, dapace!
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2205 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Avetinho wrote: 19/03/2023 14:14
teodati wrote: 17/03/2023 20:11 OK, daj pitaj toga genija za matematiku, jel ovo može biti matematički točno:

3X0=0
0:3=0
0:0=3

E da! :zoka:
Jehovac, u koji razred ides, osmi? Dijeljenje sa nulom uci se u sedmom; pohvalno je da o tome ramisljas, daleko ces dogurati. E da, seveda, dapace!
Nemate vi pojma KAKO se zbilja s nulom dijeli, ali sve ću vas dobro o tome poučiti, pa ćete saznati i KOJE sve druge dimenzije postoje osim ove naše, bez brige, pa še kak, e da!
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2206 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Otvorio sam ovdje na filozofiji novu temu o teoriji o svemu, da ne pišemo na ovoj gdje bi se trebalo pisati o Ljubinoj teoriji, a ne o nečijoj drugoj, eto, hvala na pažnji!
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2207 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 18/03/2023 16:31
dr_Evil wrote: 18/03/2023 08:00

De smrle to su fore za srednju skolu :)
Nisam taj smrle za kojega me smatraš, i ozbiljno pitam jel to u redu s matematičke strane, e da! :-D
Nije uredu, odnosno prva dva jesu. SA filozofske strane(credits to young sheldon copper, ako si gledao seriju) nula ne postoji, ona je kao bog moramo vjerovati u nju :D

User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#2208 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by drag_gost »

teodati wrote: 19/03/2023 13:37
belfy wrote: 18/03/2023 22:27

ovo su primjeri koje si postavio:



naravno da nisi u pravu. u drugom primjeru dijelis na troje (sa tri), a u drugom na nista. matematika je tu jasna. dijeljenje sa tri i dijeljenje sa nula nije isto, jel tako?
Jeste isto ako je 0 i samo nula ali i beskonačan broj, mada nedefiniran, tako da je treće također TOČNO, a ja ću svojom teorijom DETALJNO dokazati da je TAKO upravo sve nastalo, iz NULE, iliti Ništa, dakle dijeljenjem nule s nulom, se dobije SVE što postoji u beskonačnosti, a ne samo 3 u ovom primjeru, samo kažem, da se zna, e da!
Kako ce biti beskonacno, ali tvrdis da je 3? Ne lupaj. 0 i 1 "vladaju" matematikom, zato imas binararni sistem.
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2209 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

dr_Evil wrote: 20/03/2023 07:36
teodati wrote: 18/03/2023 16:31

Nisam taj smrle za kojega me smatraš, i ozbiljno pitam jel to u redu s matematičke strane, e da! :-D
Nije uredu, odnosno prva dva jesu. SA filozofske strane(credits to young sheldon copper, ako si gledao seriju) nula ne postoji, ona je kao bog moramo vjerovati u nju :D

Ti ne vidiš što ti matematika tako očigledno govori, bojiš se nečega novoga, tako se ne ide naprijed, samo kažem, e da!

3X0=0
0:3=0
0:0=3

To je sve matematički super točno, to ću i dokazati. 8-)
Last edited by teodati on 20/03/2023 19:11, edited 2 times in total.
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2210 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

drag_gost wrote: 20/03/2023 07:47
teodati wrote: 19/03/2023 13:37

Jeste isto ako je 0 i samo nula ali i beskonačan broj, mada nedefiniran, tako da je treće također TOČNO, a ja ću svojom teorijom DETALJNO dokazati da je TAKO upravo sve nastalo, iz NULE, iliti Ništa, dakle dijeljenjem nule s nulom, se dobije SVE što postoji u beskonačnosti, a ne samo 3 u ovom primjeru, samo kažem, da se zna, e da!
Kako ce biti beskonacno, ali tvrdis da je 3? Ne lupaj. 0 i 1 "vladaju" matematikom, zato imas binararni sistem.
Pa i 3 je DIO beskonačnosti, daj malo bolje razmisli o čemu govorim, prije ili kasnije morati ćeš prihvatiti tu matematiku BUDUĆNOSTI, pa še kak! :)
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2211 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Kako sam prije rekao, ima nova tema ovdje na filozofiji koja se zove "teorija svega", tamo možemo o svemu razgovarati o mojoj teoriji, ovdje je Ljubina tema i neka se o njoj tu diskutira, ja više neću, to je pošteno, lijep pozdrav!
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#2212 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Avetinho »

Ja imam Teoriju o teodatinim postovima sirom foruma. Pao mu je komad cvrste materije iz svemira na glavu, i te se vibracije prenose sirom Foruma. Ako neko ima dokaz da je ova teorija pogresna, molio bih ga da ga ovdje iznese. Ako takvih dokaza nema, proglasicu ovu moju Teoriju dokazanom i od danas Aksiomom nauke o materiji i zivotu u svemiru.

E da, pa se kak, seveda, dapace.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#2213 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by drag_gost »

teodati wrote: 20/03/2023 19:06
drag_gost wrote: 20/03/2023 07:47
Kako ce biti beskonacno, ali tvrdis da je 3? Ne lupaj. 0 i 1 "vladaju" matematikom, zato imas binararni sistem.
Pa i 3 je DIO beskonačnosti, daj malo bolje razmisli o čemu govorim, prije ili kasnije morati ćeš prihvatiti tu matematiku BUDUĆNOSTI, pa še kak! :)
Bolje je da ti razmislis malo vise o tome svemu. Ne lupaj.
User avatar
Arminovski
Posts: 1234
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#2214 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Arminovski »

Image
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2215 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 20/03/2023 19:06
drag_gost wrote: 20/03/2023 07:47
Kako ce biti beskonacno, ali tvrdis da je 3? Ne lupaj. 0 i 1 "vladaju" matematikom, zato imas binararni sistem.
Pa i 3 je DIO beskonačnosti, daj malo bolje razmisli o čemu govorim, prije ili kasnije morati ćeš prihvatiti tu matematiku BUDUĆNOSTI, pa še kak! :)
Da, da i 3 je dio nedefinisanosti. Znaci ako tebe nesto boli i doktori ne znaju sta je, i ja automatski kazem da ti je pao klavir na glavu onda to mora biti tacno.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2216 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dozer »

Teske borbe se vode :D
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2217 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

dr_Evil wrote: 21/03/2023 07:11
teodati wrote: 20/03/2023 19:06

Pa i 3 je DIO beskonačnosti, daj malo bolje razmisli o čemu govorim, prije ili kasnije morati ćeš prihvatiti tu matematiku BUDUĆNOSTI, pa še kak! :)
Da, da i 3 je dio nedefinisanosti. Znaci ako tebe nesto boli i doktori ne znaju sta je, i ja automatski kazem da ti je pao klavir na glavu onda to mora biti tacno.
Mogao se napisati bilo koji broj, 3 je samo primjer, i dobio bi se iz dijeljenja nule s nulom upravo taj ZADANI broj, to je poanta, kontaš? 8-)
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2218 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 21/03/2023 21:27
dr_Evil wrote: 21/03/2023 07:11

Da, da i 3 je dio nedefinisanosti. Znaci ako tebe nesto boli i doktori ne znaju sta je, i ja automatski kazem da ti je pao klavir na glavu onda to mora biti tacno.
Mogao se napisati bilo koji broj, 3 je samo primjer, i dobio bi se iz dijeljenja nule s nulom upravo taj ZADANI broj, to je poanta, kontaš? 8-)
Dobro, dokaz?
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#2219 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Avetinho »

Nema tu dokaz kod teodate. U Jehovaca sta ti kazu tako ti je. Ali kod teodate je ipak malo drugacije i mozda ima nade: on je tek sad uocio nesto neobicno. Kada mnozis broj s nulom dobijes nulu, kad nulu dijelis nekim brojem dobijes isto nulu. Lik je genije, za svoje godine. Onda se odlucio uhvatiti u kostac sa za njega velikom misterijom: sta ce dobiti kada podijeli neki broj s nulom. Nije bio na casu u sedmom razredu (morao je zazmarit jednu iza skole) kad su crtali grafikone, pa mu je to trenutno velika zagonetka.
Last edited by Avetinho on 22/03/2023 15:43, edited 1 time in total.
User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#2220 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by planamac »

Zakona postojanja uz pomoć naučnih činjenica i logike objašnjava Istinu o tome šta postoji, kako postoji (to što postoji) i zašto!?

Činjenica je da fizičari još uvijek ne znaju šta je materija, biolozi - šta je život, psiholozi - šta je svijest, filozofi - šta je bitak, vjernici - šta je Bog, niti ideolozi i političari svijeta znaju koji je društveni i ekonomski poredak najbolji da svim ljudima svijeta bude dobro.
Takođe, naučna činjenica je da samo energija i informacija postoje.
Logičkom analizom ove činjenice, s obzirom da se energija (uvijek, jedino i samo) manifestuje kao fizička radnja naprezanja i kretanja, a informacija (uvijek, jedino i samo) kao psihička radnja opažanja („tog“) naprezanja i kretanja, te osjećanja, pamćenja, mišljenja i razumijevanja, dolazi se do zaključka da se ono što postoji (a koje možemo imenovati kao materija, život i svemir), u suštini, sastoji od tih sedam fizičkih i psihičkih radnji.

Kome ovo nije jasno, ko ne uviđa, tj. ne shvata ovu logiku, i ne zna ili ne vjeruje u navedene činjenice, ništa od svega onoga što se nadalje „uvezivalo“, odnosno objašnjavalo i dokazivalo, tj. sve ono što je Ljubo „milion puta“ napisao i govorio, nije moguće razumjeti.
I, ako je tako, tu treba/mo stati – i ja tako postupam, jer ne želim da trošim svoje vrijeme i tuđe živce (naravno, i obrnuto vrijedi) na aktivnost koja je, ne samo uzaludna – ne može se ništa nazor razumjeti, već i štetna – nikad niko, u konačnici, nije vidio hajra od ubjeđivanja, tj. od toga da nekog u nešto ubijedi → korijen riječi fino ukazuje da to samo može da vodi 'bijedi'.

Ima li ko da ovo 'konta' ili da mu je barem 'zanimljivo'', ili "svi već sve znaju"?
User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#2221 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by planamac »

Dalje rješenje problema (tj. objašnjenje) se svodi na logičnost da SEDAM fizičkih i psihičkih radnji ne mogu postojati same po sebi bez VRŠIOCA. Tu se 'sudaramo' sa naučnim otkrićem da VRŠIOCA tih SEDAM fizičkih i psihičkih radnji (navodno) NEMA, jer kad sve fizičke i psihičke radnje prestanu, fizičari su utvrdili da ne ostane, takorekuć, NIŠTA. Ostane samo kvantni vakuum, prostor, bez materije i materijalnih formi, a ne ostane nikakav opažljivi, mjerljivi i eksperimentom dokažljivi VRŠILAC koji je uz pomoć tih sedam fizičkih i psihičkih radnji svojim kretanjem, radom i svojom inteligencijom gradio materiju, život i Svemir.

Iako u ovom momentu problem izgleda nerješiv, ipak tu je logika, koja kaže da Kvantni vakuum, iz kojega su nastali materija, život i svemir, ipak nije NIŠTA, već NEŠTO, koje raspolaže sa SEDAM fizičkih i psihičkih sposobnosti, koje u trenutku kad počne da ih koristi, pretvara se u materiju, život i Svemir.
Što podrazumijeva da VRŠILAC SEDAM fizičkih i psihičkih radnji ipak POSTOJI, ali nije materijalan, tj. nije opažljiv, mjerljiv i eksperimentom dokažljiv i da nam fizika i biologija sa svojom empirijskom metodom ne može dati konačan odgpvor na pitanje porijekla materije, života i Svemira.
Dakle, potrebna nam je neka drugačija metoda od empirijske, čulne metode.

Naravno, postoji i drugačija metoda. Tu je psihologija sa svojom vančulnom metodom zvanom "SAMOSPOZNAJA". Što je i logično, jer ako čovjek ne može čulno da opazi postojanje VRŠIOCA sedam fizičkih i psihičkih radnji, izvan sebe, logično je da ga može opaziti U SEBI, jer i ljudski organizam, kao i sve ostalo u Svemiru, je energija i informacija, tj. sastoji se iz SEDAM fizičkih i psihičkih radnji.

I zaista, kad čovjek postavi samome sebi pitanje da li u njemu postoji nekakav VRŠILAC koji je sposobanm da vrši SEDAM fizičkih i psihičkih radnji, iz njegove nutrine se neko gromoglasno javi, jasno izugovorajući riječ "JA".

Dakle, Vršilac ipak POSTOJI, to svaki čovjek na svijetu može samome sebi da dokaže i taj vršilac u svim ljudima svijeta će uvijek da se oglasi i prdstavi sa svojim imenom "JA".

Može li taj taj VRŠILAC dokazati svoje postojanje?!

Metodu, pomoću koje VRŠILAC sedam radnji, koji sebe zove imenom "JA", dokazuje svoje postojanje, još prije 400 godina je otkrio francuski filozof Dekart kada je rekao: "Mislim, dakle (JA) postojim". I ne samo pomoću svoje psihičke radnje mišljenja, On može svoje postojanje samome sebi da dokaže uz pomoć svake od SEDAM fizičkih i psihičkih radnji koje vrši, u vrijeme kad ih vrši. Zato jer u vrijeme kad ih vrši, on ZNA, tj. SVJESTAN je i sebe da POSTOJI i da je upravo ON taj koji te radnje vrši. A kad ne vrši niti i jednu od SEDAM fizičkih i psihičkih radnji, On tada SPAVA i nije svjestan ničega. Sve dok se ne probudi i ponovo ne počne svojih SEDAM fizčkih i psiohičkih radnji da vrši i fizički se manifestuje kao ENERGIJA, a u sebi kao INFORMACIJA, tj. kao PSIHA.

Sve ovo naprijed što sam objasnio je samo odgovor na pitanje ŠTA POSTOJI, koji glasi da postoji samo nematerijalna SVIJEST, koja sebe zove imenom "JA" i da postoje još i njenih SEDAM fizičkih i psihičkih sposobnosti. Skraćeno, postoji samo JA+7.

Da bi se do kraja razumio ZAKON POSTOJANJA, još treba odgovoriti na pitanje KAKO Svijest postoji i ZAŠTO.

Odgovor na pitanje KAKO je kratak i glasi: postoji uz pomoć svojih SEDAM fizičkih i psihičkih sposobnosti i radnji, tako što se vječito pretače kroz svoja tri prirodna oblika i stanja, kojom prilikom uz pomoć sebe kao psihičke pojave i procesa, tj. uz pomoć INFORMACIJE (ZNANJA) o sebi kao fizičkoj pojavi i procesu, uzrokuje sebe kao fizičku pojavu i proces. Da bi zatim, uz pomoć sebe kao fizičke pojave i procesa uzrokovala sebe kao psihičku pojavu i proces, tj. omogućila opažanje, osjećanje, pamćenje, mišljenje i razumijevanje sebe kao fizičke pojave i procesa i tako stekla iskustvo, tj. ZNANJE o sebi kao fizičkoj pojavi i procesu. Pomoću kojeg će kasnije ponovo da uzrokuje sebe kao fizičku pojavu i proces. I tako beskonačno u prošlost i budućnost. Ovo se lako provjerava i razumije na primjeru "jaje-pile-koka". Na isti način se i cijeli Svemir vječito ponavlja i sve ostale materijalne forme, velike i male od kojih se Svemir sastoji.

I još ostaje da se odgovori na pitanje ZAŠTO?

Odgovor na ovo pitanje je još kraći i glasio, zato jer MORA. Mora zato što se Svijest prilikom svoje materijalizacije, tj naprezanja i kretanja, kao energija troši, tj. UMARA, pa uvijek iznova mora da se zaustavlja i tom prilikom sve ruši što je naprezanjem i kretanjem stvorila, da bi zatim mogla da se smiri i ODMARA. Sve dok se ne ODMORI i svoju energiju ne povrati, poslije čega ponovo, tjerana svojim ZNANJEM, svojom MIŠLJU, RAZUMIJEVANJEM i OSJEĆANJEM ŽELJE o sebi kao fizičkoj, materijalnoj pojavi i procesu, tj o sebi kao Svemiru, MORA ponovo da se napregne i od sebe same izgradi isti onakav Svemir kakav je u prošlosti već bezbroj puta bio. Sve po pravilima jedinstva, reda, mira, harmonije, ljubavi svega i svačega sa svim i svačim i pravednosti. A ne kao što ljudi još uvijek, u svom neznanju, rade, po principu podjele, konkurencije, mržnje, nepravde, nasilja i borbe svakoga sa svakim.
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2222 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Avetinho wrote: 22/03/2023 10:56 Nema tu dokaz kod teodate. U Jehovaca sta ti kazu tako ti je. Ali kod teodate je ipak malo drugacije i mozda ima nade: on je tek sad uocio nesto neobicno. Kada mnozis broj s nulom dobijes nulu, kad nulu dijelis nekim brojem dobijes isto nulu. Lik je genije, za svoje godine. Onda se odlucio uhvatiti u kostac sa za njega velikom misterijom: sta ce dobiti kada podijeli neki broj s nulom. Nije bio na casu u sedmom razredu (morao je zazmarit jednu iza skole) kad su crtali grafikone, pa mu je to trenutno velika zagonetka.
Nemaš ti pojma KAKO se s nulom dijeli, to je matematika budućnosti a ja sam joj autor, a ti ćeš se morati jako namučiti da bilo što shvatiš, samo kažem, e da! 8-)
teodati
Posts: 644
Joined: 07/09/2017 20:25

#2223 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

dr_Evil wrote: 22/03/2023 08:48
teodati wrote: 21/03/2023 21:27

Mogao se napisati bilo koji broj, 3 je samo primjer, i dobio bi se iz dijeljenja nule s nulom upravo taj ZADANI broj, to je poanta, kontaš? 8-)
Dobro, dokaz?
Otvorio sam temu ovdje na filozofiji o mojoj "teoriji svega", sve što te zanima TAMO me slobodno pitaj, ovdje više neću pisati, jer je to tema o Ljubinoj teoriji a ne o mojoj, a pošto se uopće ni najmanje s time ne slažem, ne želim ovdje gubiti vrijeme, bez zamere, kako mislim to i kažem, e da!
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2224 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 22/03/2023 20:40
dr_Evil wrote: 22/03/2023 08:48

Dobro, dokaz?
Otvorio sam temu ovdje na filozofiji o mojoj "teoriji svega", sve što te zanima TAMO me slobodno pitaj, ovdje više neću pisati, jer je to tema o Ljubinoj teoriji a ne o mojoj, a pošto se uopće ni najmanje s time ne slažem, ne želim ovdje gubiti vrijeme, bez zamere, kako mislim to i kažem, e da!
Filozofiraj do sutra ali sve sta ne mozes pokazati matematikom nije tacno.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2225 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dozer »

Doduse, cesto nije tacno ni ono sto se prikaze matematikom.....
Post Reply