OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5643
Joined: 04/08/2020 19:22

#2151 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by -Chesterfield- »

Kako automobil može da ide a da ga volovi ne vuku?
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2152 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

belfy wrote: 10/03/2023 15:42
teodati wrote: 10/03/2023 10:51

Odgovori su općeniti pa slobodno pitajte, jer detalje i tako nitko na Zemlji neće od prve razumjeti, bolje i općeniti odgovori nego BAJKE o postanku koje sada postoje, e da!
kako i gdje su odgovori opceniti ba? zalis se sto ne dobijas pitanja, a odhebao si prvog koji je postavio jedno. vrlo jednostavno je provjeriti koliko nudis odgovore...

sta si po zanimanju i cim se bavis?
Mada je to nevažno za postanak svega, ali ako nekoga baš zanima, inokorespondent sam IV stupanj obrazovanja, ali ne radim taj posao sada nego radim u jednoj tvornici stočne hrane, gdje sve radim od fizičkih poslova, do izrada etiketa na kompjuteru, pa do funkcije predsjednika sindikata u toj firmi, eto ukratko, a što se tiče odgovora, pa niste ništa konkretno pitali, da jeste dobili biste barem općeniti odgovor jer detaljni je pretežak da bi to bilo tko na forumu shvatio, ali bolje ISTINU o postanku znati i općenito nego vjerovati i dalje u BAJKE religija ili znanosti, e da! :)
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2153 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Dozer wrote: 10/03/2023 20:31 Jos jedan i nizu likova koji nemaju odgovore na konkretna pitanja vezana za njihove tvrdnje, ali zato mogu spinovati do besvijesti cupanjem iz konteksta i onda supljiranjem oko toga. E, da.... :mrgreen:
A ti si kao pitao nešto konkretno, jel, pa ne vidi se baš, dapače!
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2154 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Dope_Man wrote: 10/03/2023 10:57 De zivota ti idi na onu drugu temu gdje jos jedan "matematicar" dokazuje svoje "istinu", pa mu pokazi sta je "prava istina" dobri nas Mesija od Mesinga.
Nema problema ja VOLIM jako matematiku koja je BITNI DIO moje "teorije svega", možeš li mi dati naslov te teme i na kojem je forumu, unaprijed zahvaljujem!
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2155 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

-Chesterfield- wrote: 10/03/2023 20:53 Kako automobil može da ide a da ga volovi ne vuku?
E vidiš da bi na to odgovorio OD POČETKA DO KRAJA, moraš znati KAKO je naš svijet nastao, NIJE dovoljno reći da je to čovjek iz prirode mijenjajući njena svojstva materijala napravio, jer zapravo onda NISI odgovorio KAKO to automobil zbilja ide sam.

Onda slijedi pitanje ako je čovjek napravio automobil da sam ide, KAKO je čovjek nastao, a onda kako je to nastalo što je čovjeka napravilo, na kraju dolazimo opet na pitanje KAKO je svemir nastao, i onda ono glavno KAKO je sve nastalo, dakle moramo doći na početak svega želimo li zbilja OBJASNITI kako to automobil sam ide, tako je i sa svakim pitanjem, bilo čega što postoji, e da!
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2156 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Danas postoje mnoge teorije o postanku našega svijeta, ali ja bih ih sve sveo na dvije koje su potpuno oprečne, to je naučna, koja kaže da je sve slučajno nastalo, i ona religijska da je sve što postoji neko vječno osobno biće napravilo kojeg zovu Bogom.

U te dvije oprečne teorije VJERUJE većina ljudi na Zemlji, i nikako ne mogu vjernici u te dvije teorije jedni drugima dokazati tko je u pravu, barem se to nije do sada dogodilo.

Ja tvrdim da nitko od njih ni neće nikada dokazati da je bilo koja u pravu spram one druge, jer su i jedno i drugo BAJKE o postanku, a to ću dokazati svojom "teorijom svega", koja će zbilja objasniti KAKO je naš svijet nastao, i ne samo to nego OPISATI cjelokupnu stvarnost koja postoji sa SVIM dimenzijama koje postoje, samo kažem usput da se zna.

Dakle istina o postanku svega nije ni u naučnim teorijama a ni u religijskim, istina o nama je TREĆE VRSTE, a ta je da POSTOJI Bog, uzrok svega i da NIJE osobno biće, i da postoje mnoge dimenzije u kojima postoje Stvoritelji materijalnoga života, Prva bića koja su stara koliko i te dimenzije, a koja su NAPRAVILA svemire a ne ih stvorila, tako je i sa našim svemirom, našom dimenzijom, izgradnja svemira da tako kažem trajala je više tisuća BILIJUNA zemaljskih godina, i još uvijek traje.

Tako je Stvoritelj u našoj dimenziji na Zemlji poznat kao Isus Krist, eto ukratko za početak.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#2157 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by billy organ »

teodati wrote: 11/03/2023 20:39

Tako je Stvoritelj u našoj dimenziji na Zemlji poznat kao Isus Krist, eto ukratko za početak.

Ah, dzehova vitnes :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2158 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dozer »

teodati wrote: 11/03/2023 12:22
Dozer wrote: 10/03/2023 20:31 Jos jedan i nizu likova koji nemaju odgovore na konkretna pitanja vezana za njihove tvrdnje, ali zato mogu spinovati do besvijesti cupanjem iz konteksta i onda supljiranjem oko toga. E, da.... :mrgreen:
A ti si kao pitao nešto konkretno, jel, pa ne vidi se baš, dapače!
Evo konkretno - kako je nastao bog? Dapace, damace, dalabud :D
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2159 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dozer »

teodati wrote: 11/03/2023 20:39
Tako je Stvoritelj u našoj dimenziji na Zemlji poznat kao Isus Krist, eto ukratko za početak.
:lol:
Dakle, prije Jizuza nisu postojali ljudi? A sta cemo s njegovom mamom, tzv. bogorodicom?
Ili, s cinjenicom da on nikad nije slova napisao ili rekao o katolicanstvu/ hriscanstvu (ako ne vjerujes, samo nadji neki njegov licni zapis ili diktat, i sve ce ti se samo reci. P.S. ne trudi se, to ne postoji).
E, da. Seveda. Dapace, damace, dalabud. :mrgreen:
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2160 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Dozer wrote: 12/03/2023 13:01
teodati wrote: 11/03/2023 20:39
Tako je Stvoritelj u našoj dimenziji na Zemlji poznat kao Isus Krist, eto ukratko za početak.
:lol:
Dakle, prije Jizuza nisu postojali ljudi? A sta cemo s njegovom mamom, tzv. bogorodicom?
Ili, s cinjenicom da on nikad nije slova napisao ili rekao o katolicanstvu/ hriscanstvu (ako ne vjerujes, samo nadji neki njegov licni zapis ili diktat, i sve ce ti se samo reci. P.S. ne trudi se, to ne postoji).
E, da. Seveda. Dapace, damace, dalabud. :mrgreen:
Pročitaj s razumijevanjem još jednom što sam napisao, dok ne shvatiš, kada je nastala naša dimenzija prostor-vremena NIJE bilo ni svemira ni materije ni energije, ni bilo kojeg čovjeka, pa ni bilo koje mame, da bilo što znaš o Bibliji ZNAO bi recimo za preegzistenciju Isusa Krista, dakle da je ROĐEN kao nematerijalno biće prije nego je našega svijeta bilo, dakle prije svemira i svih ljudi, a da je prije 2000 godina uzeo samo oblik čovjeka, rodio se kao čovjek, živio kao čovjek, mučio se i umro kao čovjek i ustao od mrtvih kao Mesija, kako je i prorečeno, očito si neznalica, pa eto da to znaš, eto ti citata u kojemu Isus jasno kaže da je postojao PRIJE nego se na Zemlji rodio kao čovjek:

van 8,51 Zaista, zaista, kažem vam: ako tko očuva moju riječ, neće vidjeti smrti dovijeka.
Ivan 8,52 Rekoše mu Židovi: "Sada vidimo da imaš zloduha. Abraham umrije, tako i proroci, a ti kažeš: `Ako tko čuva moju riječ, neće okusiti smrti dovijeka.`
Ivan 8,53 Zar si ti veći od oca našega Abrahama, koji je umro? Pa i proroci pomriješe. Kime se to praviš?
Ivan 8,54 Odgovori Isus: "Ako ja sam sebe slavim, slava moja nije ništa. Ima koji me slavi - Otac moj, a vi velite da je on vaš Bog,
Ivan 8,55 no ne poznajete ga, a ja ga znam. Ako vam reknem da ga ne znam, bit ću lažac jednak vama. No znam ga i riječ njegovu čuvam.
Ivan 8,56 Abraham, otac vaš, usklikta što će vidjeti moj Dan. I vidje i obradova se.
Ivan 8,57 Rekoše mu nato Židovi: "Ni pedeset ti još godina nije, a vidio si Abrahama?
Ivan 8,58 Reče im Isus: "Zaista, zaista, kažem vam: prije negoli Abraham posta, Ja jesam!

E da!
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2161 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Dozer wrote: 12/03/2023 12:57
teodati wrote: 11/03/2023 12:22

A ti si kao pitao nešto konkretno, jel, pa ne vidi se baš, dapače!
Evo konkretno - kako je nastao bog? Dapace, damace, dalabud :D
Bog nije osobno biće, već beskonačno NIŠTA, kako sam prije napisao.

Ali Stvoritelj našega svijeta, cijeloga svemira JESTE osobno biće, i ne postoji oduvijek.

Još te što zanima? 8-)
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2162 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dozer »

:lol: :lol:
Dobar si.... a mozda i nisi.

Znas li kad je napisana prva Biblija? Koliko nakon Isusove smrti?
Zato i nema nigdje Isus 3.16, nego samo Ivan, Metju, ovaj, onaj.

I, gdje je uskrsnuo....? Kad? Ko ga je vidio?

Daj i taj citat da se "rodio" kao nematerijalno bice. Naravno, i.ko ga je rodio - otac, majka, JMBG. :D

Dapace, damace, dalabu(d).
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2163 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Dozer wrote: 12/03/2023 19:37 :lol: :lol:
Dobar si.... a mozda i nisi.

Znas li kad je napisana prva Biblija? Koliko nakon Isusove smrti?
Zato i nema nigdje Isus 3.16, nego samo Ivan, Metju, ovaj, onaj.

I, gdje je uskrsnuo....? Kad? Ko ga je vidio?

Daj i taj citat da se "rodio" kao nematerijalno bice. Naravno, i.ko ga je rodio - otac, majka, JMBG. :D

Dapace, damace, dalabu(d).
Tko je napisao prvu Bibliju pitaj povjesničare, ja to nisam, i nema to veze sa postankom svega, a ovo da pitaš zašto nema Isusa kao evanđelista nego samo Mateja, Marka, Ivana i Luku je zbilja totalno neznanje glede toga KAKO je Biblija nastala, haha, vjernici ti se sada debelo smiju, garant.

Uskrslog Isusa su vidjele na tisuće ljudi, 40 dana je još poslije Uskrsnuća bio s Apostolima pa su Ga mogli mnogi vidjeti, dakako to vjernici ne mogu dokazati da je točno iz Biblije, ali isto tako nitko ne može dokazati ni da je to izmišljeno, pa je tu pat pozicija za pametne, oni manje pametni to ne razumiju, samo kažem.

Ivan 3,13 Nitko nije uzašao na nebo doli onaj koji siđe s neba, Sin Čovječji.

Isus je sišao s neba kaže Sveto pismo, tamo nema materijalnih bića samo kažem ako ne znaš, a rodio se u smislu da je nastao a nitko ga nije stvorio.

Može dalje, dapače! :-D
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4879
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2164 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by ¤ jelena ¤ »

Biblija, citati iz Biblije kao argumenti za nešto, Isus....zar sve to nije priča za pf Religija?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2165 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Bloo »

¤ jelena ¤ wrote: 12/03/2023 20:42 Biblija, citati iz Biblije kao argumenti za nešto, Isus....zar sve to nije priča za pf Religija?
Bona, ne budi party pooperka :D
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4879
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2166 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by ¤ jelena ¤ »

Bloo wrote: 12/03/2023 20:43
¤ jelena ¤ wrote: 12/03/2023 20:42 Biblija, citati iz Biblije kao argumenti za nešto, Isus....zar sve to nije priča za pf Religija?
Bona, ne budi party pooperka :D
Piiiitaaaam samo, ništa više, et.... :D
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2167 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

¤ jelena ¤ wrote: 12/03/2023 20:42 Biblija, citati iz Biblije kao argumenti za nešto, Isus....zar sve to nije priča za pf Religija?
Rekao sam da ću odgovoriti općenito na sve što ima veze sa postankom svega, a Biblija ima puno toga s time, pa zato i odgovaram i o tome, ak se ne smije, ok!
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4879
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2168 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by ¤ jelena ¤ »

Smije, što se mene tiče, samo imam neki blagi predosjećaj da Biblija baš i nije adekvatna stručna literatura za oblast koju nazovamo filozofijom, barem ne onako kako jeste za oblast koju nazivamo religijom, tačnije hrišćanstvom ili kršćanstvom.



I ne kontam nikako šta je to materija života i svemira? :stidljiv:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2169 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 10/03/2023 10:52
dr_Evil wrote: 10/03/2023 07:09

Sve dok ima matematike spreman sam procitati, a tekst je bespotreban.
Matematika NIJE dovoljno da se objasni SVE što postoji, treba i tekst i matematika i logika i metafizika, samo kažem, fizika ne treba jer ima ograničeni domet, garant!
Sve sta nije bazirano na matematici jednostavno nije tacno, zao mi je. Mi zivimo u univerzumu gdje se sve moze opisati matematikom, neke stvari jos nismo u stanju, ali radimo na tome.
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2170 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

dr_Evil wrote: 13/03/2023 07:28
teodati wrote: 10/03/2023 10:52

Matematika NIJE dovoljno da se objasni SVE što postoji, treba i tekst i matematika i logika i metafizika, samo kažem, fizika ne treba jer ima ograničeni domet, garant!
Sve sta nije bazirano na matematici jednostavno nije tacno, zao mi je. Mi zivimo u univerzumu gdje se sve moze opisati matematikom, neke stvari jos nismo u stanju, ali radimo na tome.
Matematika može mnogo toga objasniti ali ne i samu BIT postojanja, može li matematika objasniti LJUBAV, jel?

A svjesno biće?

A uživanje?

A patnju?

A sam život, i tak dalje, ne može, eto zašto TREBA filozofija, da sve objasni DO KRAJA, matematika je samo jedan od alata kako sam rekao uz logiku i metafiziku koja SLUŽI filozofiji, koja je "kraljica" svih znanosti, da dođe do one prave istine o svemu postojećem, samo kažem. 8-)
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2171 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

Bloo wrote: 12/03/2023 20:43
¤ jelena ¤ wrote: 12/03/2023 20:42 Biblija, citati iz Biblije kao argumenti za nešto, Isus....zar sve to nije priča za pf Religija?
Bona, ne budi party pooperka :D
Ni ne sanjate kakav vas zbilja party čeka, i bolje je, e da! :-D
teodati
Posts: 659
Joined: 07/09/2017 20:25

#2172 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by teodati »

¤ jelena ¤ wrote: 12/03/2023 21:14

I ne kontam nikako šta je to materija života i svemira? :stidljiv:
To je kolega Ljubo svoju teoriju ovdje prezentirao, a pošto ga valjda više nema, a na ovoj temi se tvrdi da je netko OTKRIO tajnu postojanja svega što postoji, ja sam to nastavio jer za razliku od Ljube koji ne zna KAKO je naš svijet nastao, ja o tome pa gotovo da SVE znam, osim nekih sitnih detalja koji su nevažni za postanak svih nas, i zamolio sam forumaše da slobodno pitaju što ih zanima, općenito ću na sve odgovoriti, ono detaljno dakako u svojoj "teoriji svega", koja zbilja objašnjava SVE što postoji, ali koja je preteško štivo da se na bilo kojem forumu u detalje iznosi, eto ukratko.
User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#2173 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by planamac »

Teodati: "za razliku od Ljube koji ne zna KAKO je naš svijet nastao, ja o tome pa gotovo da SVE znam",
Ljubo zna kako je svijet nastao i on je u ovoj temi to više puta objašnjavao, kao i u gornjem njegovom videu koji vjerovatno i po svemu sudeći, niste ni pogledali.
Parafraziraću ga. Naime, on objašnjava da početka postojanja Svijesti nema, pa prema tome ni početka nastanka Svijeta, jer Svijet i Svijest su jedno i isto. On kaže da Svijest, a time ujedno i Svijet, postoji vječno, sam po sebi, kao svoj i uzrok i posljedica, tako što se uz pomoć svojih sedam fizičkih i psihičkih sposobnosti i radnji (naprezanja, kretanja, opažanja, osjećanja, pamćenja, mišljenja i razumijevanja) vječito, kao jaje, pile i koka, pretače kroz svoja tri prirodna oblika i stanja. Tom prilikom Svijet, tj. Svijest, naizmjenično, uvijek iznova i vječito, kao materijalna pojava i proces, uzrokuje sebe kao psihičku pojavu i proces, da bi zatim kao psihička pojava i proces, uzrokovala sebe kao materijalnu pojavu i proces.
Pa pošto su ovdje fizički i psihički procesi naizmjenično uzajamno uslovljeni, to početka, tj, nastanka Svijesti, a to znači, ni Svijeta, ne može da bude, već je to jedan psihofizički proces koji se vječito ponavlja. Zato što ni psihičkih procesa ne može da bude ako nisu uzrokovani fizičkim procesima, niti fizičkih procesa može da bude ako nisu uzrokovani psihičkim procesima.

Da bi se sve ovo do kraja razumjelo, matematika je potpuno neupotrebljiva (ona "samo nešto opisuje" i to 'apstraktnim jezikom'), već samo prirodne nauke, psihologija i logika. Jer kad je riječ o Svijesti i njenim fizičkim i psihičkim sposobnostima i radnjama, tu ne postoji ništa što bi moglo da se broji, sabira, oduzima, djeli ili množi.
U ovoj temi i u gornjem videu je to opširnije objašnjeno.

Mislim da nije u redu da „polemišete sa Ljubom i o Ljubi“, ukoliko vam on ovdje ne može odgovoriti, a jeste tako. Znam da je aktivan na forumu „Krstarica“ i tamo ga možete potražiti i komunicirati s njim. Između ostalog, nedavno je baš pisao na temi 'Ako je život vječan, kad počinje'.

Jelena: "I ne kontam nikako šta je to materija života i svemira?"
Mislim, odnosno, zaključujem i tako razumijem, iz svega pročitanog i objašnjenog na temi, da u naslovu teme nedostaje zarez iza riječi materija.
Znači, naslov bi trebao (ispravno) biti napisan ovako: „Otkrio sam tajnu postojanja materije, života i svemira
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2174 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by dr_Evil »

teodati wrote: 13/03/2023 19:56
dr_Evil wrote: 13/03/2023 07:28

Sve sta nije bazirano na matematici jednostavno nije tacno, zao mi je. Mi zivimo u univerzumu gdje se sve moze opisati matematikom, neke stvari jos nismo u stanju, ali radimo na tome.
Matematika može mnogo toga objasniti ali ne i samu BIT postojanja, može li matematika objasniti LJUBAV, jel?

A svjesno biće?

A uživanje?

A patnju?

A sam život, i tak dalje, ne može, eto zašto TREBA filozofija, da sve objasni DO KRAJA, matematika je samo jedan od alata kako sam rekao uz logiku i metafiziku koja SLUŽI filozofiji, koja je "kraljica" svih znanosti, da dođe do one prave istine o svemu postojećem, samo kažem. 8-)
Matematika moze sve to da objasni, moze i ljubav i uzivanje, i patnju, na kraju dana to su sve hemijski procesi u tijelu koji se mogu objasniti matematikom.

Samo ono sta je bazirano na matematici je tacno, ostalo sve je ljudska izmisljotina. Ali neka izmisljotine, ona pokrece matematicki proces koji nas cini zadovoljnim.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#2175 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Dope_Man »

Al matematika je teska, pogotovo ako se tice matematike u hemiji il fizici, lakse je sjedit i namisljat "filozofska" objasnjenja i biti najpametniji.

Sto da se peglamo sa otkrivanjem hemije koja dovodi do ljubavi, koliko i kada se raznih supstanci luci u mozgu.. kad je lakse reci ljubav je magija :izet:
Post Reply