Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#51 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by dječak sa šibicama »

Velkoski wrote:
dječak sa šibicama wrote:Nebi da kvarim zurku, ali novinar Mreze koji vec po ko zna koji put radi priloge o NS, bio je bezecovao mjesto glasnogovornika saveza ali ga je Begic odbio.

Da ne govorim o Halepu, lik je od Begica trazio da se njegovom kantonalnom savezu (Travnik ja mislim) uplati najveci dio kolaca od Brazila, Begic ga odbio.

Sujeta itd.
Aludiraš na drugog novinara, koji je prije radio, ali svakako nije istina da je 'tražio' da bude PR Saveza. :mrgreen:
Znaci novi novinar, ali su akteri stari (iskreno ni ne provjerih ko je radio prilog, znam da je trend vec ustaljen)

Islam i Halep su najveci lopovi u NS/FS, sto je svojevrsni paradoks cijele price... ali boli me patka, neka ljudi vjeruju "60 minuta" istrazivackom haha novinarstvu.
User avatar
Point.
Posts: 27802
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#52 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by Point. »

dječak sa šibicama wrote:
Velkoski wrote:
dječak sa šibicama wrote:Nebi da kvarim zurku, ali novinar Mreze koji vec po ko zna koji put radi priloge o NS, bio je bezecovao mjesto glasnogovornika saveza ali ga je Begic odbio.

Da ne govorim o Halepu, lik je od Begica trazio da se njegovom kantonalnom savezu (Travnik ja mislim) uplati najveci dio kolaca od Brazila, Begic ga odbio.

Sujeta itd.
Aludiraš na drugog novinara, koji je prije radio, ali svakako nije istina da je 'tražio' da bude PR Saveza. :mrgreen:
Znaci novi novinar, ali su akteri stari (iskreno ni ne provjerih ko je radio prilog, znam da je trend vec ustaljen)

Islam i Halep su najveci lopovi u NS/FS, sto je svojevrsni paradoks cijele price... ali boli me patka, neka ljudi vjeruju "60 minuta" istrazivackom haha novinarstvu.
Nista, vjerovacemo tebi.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#53 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by animus »

dječak sa šibicama wrote:
Velkoski wrote:
dječak sa šibicama wrote:Nebi da kvarim zurku, ali novinar Mreze koji vec po ko zna koji put radi priloge o NS, bio je bezecovao mjesto glasnogovornika saveza ali ga je Begic odbio.

Da ne govorim o Halepu, lik je od Begica trazio da se njegovom kantonalnom savezu (Travnik ja mislim) uplati najveci dio kolaca od Brazila, Begic ga odbio.

Sujeta itd.
Aludiraš na drugog novinara, koji je prije radio, ali svakako nije istina da je 'tražio' da bude PR Saveza. :mrgreen:
Znaci novi novinar, ali su akteri stari (iskreno ni ne provjerih ko je radio prilog, znam da je trend vec ustaljen)

Islam i Halep su najveci lopovi u NS/FS, sto je svojevrsni paradoks cijele price... ali boli me patka, neka ljudi vjeruju "60 minuta" istrazivackom haha novinarstvu.
Ti si jedini koji tvrdis da su ova dvojica lopovi pa bi bio red da napises kako si to zakljucio. Branis Begica ocigledno i 100% sam siguran radis u Savezu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#54 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by leškarenje »

dječak sa šibicama wrote:
Velkoski wrote:
dječak sa šibicama wrote:Nebi da kvarim zurku, ali novinar Mreze koji vec po ko zna koji put radi priloge o NS, bio je bezecovao mjesto glasnogovornika saveza ali ga je Begic odbio.

Da ne govorim o Halepu, lik je od Begica trazio da se njegovom kantonalnom savezu (Travnik ja mislim) uplati najveci dio kolaca od Brazila, Begic ga odbio.

Sujeta itd.
Aludiraš na drugog novinara, koji je prije radio, ali svakako nije istina da je 'tražio' da bude PR Saveza. :mrgreen:
Znaci novi novinar, ali su akteri stari (iskreno ni ne provjerih ko je radio prilog, znam da je trend vec ustaljen)

Islam i Halep su najveci lopovi u NS/FS, sto je svojevrsni paradoks cijele price... ali boli me patka, neka ljudi vjeruju "60 minuta" istrazivackom haha novinarstvu.
Jel i Faruk lopov,posto i on isto prica ko ovi navedeni :shock:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#55 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by bersK »

Znalo se odmah da se u savezu nesto dobro muti...

Pocev od toga da ovaj razigrani Salem Prolic bez ikakvih velikih rezultata u savezu i nekih funkcija - ode na Svjetsko prvenstvo sa reprezentacije da napoji stomacinu gladnu. Pa do toga da se treneri prebiraju izmedju pet smjesnih i jednog polusmjesnog trenera - naravno taj je odmah otpao. Tako da je ostala mrtva trka izmedju magova drugoligaskih klubova Europe.

Pa da ne spominjem Vahino odbijanje na prvu loptu, pozicije selektora. Znaci ako nemas para da platis jednog Vahida, a mogao si da placas Ciru prije par godina - znaci ti si nesto ukrao i u budzetu fali manjak (ako kontate sta hocu da kazem).

Sve je jasno k'o dan kad je Begic doveden znajuci da na ledjima ima optuzbe da je krao i na aerodromu (to mi je potvrdio jedan moj prijatelj, koji radi dole, sef je odredjenog segmenta).

S nasim savezom, vazda sranja. Izgleda da ce opet bit pustih utakmica i praznih stadiona.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#56 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by Bosanski_kralj »

Ne možemo očekivati da u Savezu sve bude pod konac, a sve ostalo u državi nije ni za kurca. Kad država bude funkcionisala kako treba i sportski savezi će funkcionisati.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6327
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#57 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by agnostic_front »

Razlog više da se protiv Grčke ponesu zastave Makedonije, Turske, onog drugog Kipra, Kosova, baklje i slično.
User avatar
Logovan
Posts: 94417
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#58 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by Logovan »

agnostic_front wrote:Razlog više da se protiv Grčke ponesu zastave Makedonije, Turske, onog drugog Kipra, Kosova, baklje i slično.
I Saudijske Arabije.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#59 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by kudrilo »

Ma bolna istina je da rijetko kada i sport nije povezan sa državom i njenom organizacijom, snagom države, bogatstvom i sl. Zato mi veličamo svaki naš uspjeh, jer kako organizujemo sport, gdje treniramo, ko se sve vrti oko saveza i na kakvom je sve to skupa nivou, dobro da išta uradimo. Meni najbolnije od svega je kad skontam da je najmanje pola saveza navijalo za Grčku.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#60 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by Paul F. »

Logovan wrote:
agnostic_front wrote:Razlog više da se protiv Grčke ponesu zastave Makedonije, Turske, onog drugog Kipra, Kosova, baklje i slično.
I Saudijske Arabije.
Takmičiti se sa ciganima u ciganluku, bez veze po meni. Slično kao da u zadnjem ratu neko kaže: "Pobiše nam civile, hajmo i mi njihove". Zahvaljujući Džekinoj zajebanciji koja je obišla svijet, vjerovatno su se mnogi zainteresovali i pogledali tekmu. Vidjeli su našu odličnu igru i fer play. Također su vidjeli suđenje i grčke ciganluke. Neka tako i ostane. :bih:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#61 Re: Osvrti na desavanja u FS/NS BiH...

Post by Slo Burner »

Ljulja li se Vicin centar moci u saveza?

Elmir Pilav izbacio 5 sudija iz sudijske organizacije jer su trazili vanrednu skupstinu.



Poštovani članovi i prijatelji Udruženja,

Želimo vas obavijestiti da je na nedavnoj sjednici Upravnog odbora jednoglasno donesena odluka o isključenju pet članova iz UFSIKS-a zbog kršenja Kodeksa o ponašanju članova. Ova odluka će ostati na snazi do završetka istrage i postupka koji se vodi protiv članova za koje postoje konkretni dokazi i naznake da su prekršili više odredbi Kodeksa o ponašanju.

Želimo apelirati na sve preostale članove Udruženja da prijave moguće pritiske, prijetnje ili lažiranje potpisa od strane drugih članova. Ove prijave mogu biti podnesene anonimno, a članovi trebaju slobodno komunicirati s Udruženjem i odgovornim osobama koje su legitimno izabrane u slučaju problema, prijetnji, pritisaka ili pokušaja korupcije.

U proteklom periodu primijetili smo da se naše Udruženje koristi u političke svrhe od strane osoba koje nisu članovi, već su privrednici, privatnici ili političari. Želimo istaknuti da se UFSIKS jasno distancira od bilo kakvih radnji koje čine osobe koje nisu članovi Udruženja. UFSIKS je politički neovisan i nikada nije sudjelovao u nečasnim radnjama, posebno u izbornoj godini, unutar organizacija kao što su UFSIKS, NS/FS BiH, NS FBiH i FSKS.

Pozivamo NS/FS BiH, NS FBiH i FSKS da stanu u zaštitu Udruženja koje godinama promovira demokraciju, slobodu izbora i biranja. Također, izražavamo zabrinutost zbog opstrukcija koje su se pojavljivale u proteklih deset godina od strane istih osoba koje nisu članovi udruženja, već predstavljaju ozbiljne neprijatelje.

Uskoro ćemo objaviti datum sljedeće redovne skupštine, koja će biti otvorenog tipa. Pozivamo sve članove, predstavnike medija i ostale saveze da prisustvuju kako bismo pružili kompletno izvješće o radu proteklih godina i jasno informirali sve članove, sprječavajući ih da budu dovedeni u zabludu od strane gore spomenutih osoba.
Post Reply