Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#76 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Gdje spomenu tapete....nema nista gore od stanova gdje su se tapete po defaultu lijepile jos u neko yugo vrijeme.....pa to je smrt oguliti :roll:
I sta sve pokupe :-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#77 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

piupiu wrote:
HAVANA wrote:Ti zivis u njemu i tebi je ok ali niko ko te stanove gleda ne gleda to tim ocima.Gleda ocima koje su nesto vidjele na pintrestu ili mu neki arhitekta uradi projekat.
100% tačno. Divni su AU stanovi, odrasla sam u jednom, prostor ti dopušta da dišeš, pa oni veliki prozori i visoki plafoni, sve, sve je u njima divno... ali za kupiti, hmmmm. Samo se ti imaš strpljenja mjesecima baktati s našim fušerajem, meni bi tu dramu neko morao platiti, a ne da ja na nju spiskam još 100 milja mara i da me na kraju strefi srce. :oops:

Doduše, sve manje-više treba donekle renovirati... sad ću zazvučati k'o najgori snob, ne mogu si pomoći - kad gledam oglase za stanove, pa vidim naše 'kreativne' projekte po stanovima - od crvenih tapeta i drečavo zelenih zidova sa ogromnim cvjetovima na suprotnom zidu, dodje mi da plačem. Baš smo loši s estetikom, bilo da se ona tiče projektovanja prostora, ili kuhinje, kupatila, bilo da se tiče uredjenja - nije to pitanje para, nego jednostavno stvar lošeg ukusa. Još kad se tako prodaje neki 'projekat' sa kompletnim namještajem, ahhhhhhh... :run:
Pa vidjela si,ja samo grobove kupujem,nemoj da su mi oni kreativni,ili majstori... :roll: Grob,pa po svom... :-D Ja to volim,al iskreno,to je ludost...Para,kreativnosti,truda,zivaca...mnooogooo treba.Al nista sladje kad od nista,osvane nesta.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#78 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
piupiu wrote:
HAVANA wrote:Ti zivis u njemu i tebi je ok ali niko ko te stanove gleda ne gleda to tim ocima.Gleda ocima koje su nesto vidjele na pintrestu ili mu neki arhitekta uradi projekat.
100% tačno. Divni su AU stanovi, odrasla sam u jednom, prostor ti dopušta da dišeš, pa oni veliki prozori i visoki plafoni, sve, sve je u njima divno... ali za kupiti, hmmmm. Samo se ti imaš strpljenja mjesecima baktati s našim fušerajem, meni bi tu dramu neko morao platiti, a ne da ja na nju spiskam još 100 milja mara i da me na kraju strefi srce. :oops:

Doduše, sve manje-više treba donekle renovirati... sad ću zazvučati k'o najgori snob, ne mogu si pomoći - kad gledam oglase za stanove, pa vidim naše 'kreativne' projekte po stanovima - od crvenih tapeta i drečavo zelenih zidova sa ogromnim cvjetovima na suprotnom zidu, dodje mi da plačem. Baš smo loši s estetikom, bilo da se ona tiče projektovanja prostora, ili kuhinje, kupatila, bilo da se tiče uredjenja - nije to pitanje para, nego jednostavno stvar lošeg ukusa. Još kad se tako prodaje neki 'projekat' sa kompletnim namještajem, ahhhhhhh... :run:
Pa vidjela si,ja samo grobove kupujem,nemoj da su mi oni kreativni,ili majstori... :roll: Grob,pa po svom... :-D Ja to volim,al iskreno,to je ludost...Para,kreativnosti,truda,zivaca...mnooogooo treba.Al nista sladje kad od nista,osvane nesta.
uh, AU stanovi su najljepsi, ali mora imati novac za renoviranje :-D

Kako se rjesava problem vlage u AU zgradama ? AU zgrade u SA su prilicno zapustene, tj. renoviras stan,a sto je sa ostatkom zgrade ?
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#79 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by emmir1 »

Živio sam u AU stanu na Marin dvoru, renoviran i sve.

Lijep, komforan....
Zimi grijanja dođe 250 km i stavimo deke po prozorima i palimo rernu i temperatura dođe jedva na 21 i to samo u dnevnom boravku.

U sobama oko 18.

Ljeti već i na malo vrućine u stanu ne možeš ostat od topline tako da klima mora da radi 24 sata.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#80 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

kaljeva pec , nesto najljepse za AU stanove

Image
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4345
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#81 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by VladaFBiH »

baja wrote: Na vojničkom prije 5g kvadrat plaćan 1400km. prije 10 godina 1100km/m2 (stanovi oko 70m2)...samo rad trenda navodim
ako uzmeš da je inflacija bila u prosjeku 3% godišnje (a vremensku vrijednost novca da ne pominjem jer onda odosmo u dubiozu) cijena je tu negdje odnosno čak je kvadrat nešto i jeftiniji nego prije 10 godina :)
Last edited by VladaFBiH on 15/02/2017 17:02, edited 1 time in total.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4345
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#82 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by VladaFBiH »

dupli
Last edited by VladaFBiH on 15/02/2017 17:02, edited 1 time in total.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4345
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#83 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by VladaFBiH »

dupli
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#84 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

emmir1 wrote:Živio sam u AU stanu na Marin dvoru, renoviran i sve.

Lijep, komforan....
Zimi grijanja dođe 250 km i stavimo deke po prozorima i palimo rernu i temperatura dođe jedva na 21 i to samo u dnevnom boravku.

U sobama oko 18.

Ljeti već i na malo vrućine u stanu ne možeš ostat od topline tako da klima mora da radi 24 sata.
Nije to renovirano.Renoviran je moj u kojem mi dodje za potkrovlje od 90m2 koje je u sredini 5 metara visoko,za prosli mjesec 120km.Centralno plin.U tim stanovima nema nako renovirat sto bi rekli.Ili uraditi kako treba ili nikako.Sve polovicne opcije,bacen novac.U drugom od 60m2,jos sam se i zajebo pa stavio termo blok od 6kw.Centralno struja.Prosli mjesec 250km.Sve skupa struje.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#85 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by emmir1 »

HAVANA wrote:
emmir1 wrote:Živio sam u AU stanu na Marin dvoru, renoviran i sve.

Lijep, komforan....
Zimi grijanja dođe 250 km i stavimo deke po prozorima i palimo rernu i temperatura dođe jedva na 21 i to samo u dnevnom boravku.

U sobama oko 18.

Ljeti već i na malo vrućine u stanu ne možeš ostat od topline tako da klima mora da radi 24 sata.
Nije to renovirano.Renoviran je moj u kojem mi dodje za potkrovlje od 90m2 koje je u sredini 5 metara visoko,za prosli mjesec 120km.Centralno plin.U tim stanovima nema nako renovirat sto bi rekli.Ili uraditi kako treba ili nikako.Sve polovicne opcije,bacen novac.U drugom od 60m2,jos sam se i zajebo pa stavio termo blok od 6kw.Centralno struja.Prosli mjesec 250km.Sve skupa struje.

Ma urađen dobro, cijeli stan urađen pod jedno 15 cm tako da je i stepenica na ulazu i postavljeno podno grijanje.

Ali fasada užasna, otpada i cigle se vide na većini zgrade.

Mislim da je to razlog

To je zgrada gdje je onaj restoran picolo u prizemlju
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#86 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
uh, AU stanovi su najljepsi, ali mora imati novac za renoviranje :-D

Kako se rjesava problem vlage u AU zgradama ? AU zgrade u SA su prilicno zapustene, tj. renoviras stan,a sto je sa ostatkom zgrade ?
Pa kao i svugdje u svijetu.Strucni ljudi i novac.Vlage nisam nikakve ni imao.Imao sam urusen krov koji je curio.Zamijenio sve.U drugom sam imao problem sa vlagom kad sam sve zavrsio :shock: :evil: Problem je bio sto se unutra kod ulaznih vrata nakupljala vlaga,hodnik dug skoro 8 metara a kod ulaznih vrata nisam stavio ni radijator.Sve svjeze i nije se jos isusilo,I jos ja pametan zatvorio neki ko ventilacioni otvor koji je bio iznad vrata.Vidim paglu sam.Opet otvorim taj otvor ventilacije,sad se sve isusilo,nista nema,ko lutka. :-D Zgrade su dobre i lako je sve kad je manje stanara.Kad je vise problematicnije je.Srecom kod mene samo 4 stana.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#87 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
uh, AU stanovi su najljepsi, ali mora imati novac za renoviranje :-D

Kako se rjesava problem vlage u AU zgradama ? AU zgrade u SA su prilicno zapustene, tj. renoviras stan,a sto je sa ostatkom zgrade ?
Pa kao i svugdje u svijetu.Strucni ljudi i novac.Vlage nisam nikakve ni imao.Imao sam urusen krov koji je curio.Zamijenio sve.U drugom sam imao problem sa vlagom kad sam sve zavrsio :shock: :evil: Problem je bio sto se unutra kod ulaznih vrata nakupljala vlaga,hodnik dug skoro 8 metara a kod ulaznih vrata nisam stavio ni radijator.Sve svjeze i nije se jos isusilo,I jos ja pametan zatvorio neki ko ventilacioni otvor koji je bio iznad vrata.Vidim paglu sam.Opet otvorim taj otvor ventilacije,sad se sve isusilo,nista nema,ko lutka. :-D Zgrade su dobre i lako je sve kad je manje stanara.Kad je vise problematicnije je.Srecom kod mene samo 4 stana.
HAVANA, ja pricam o potrebi renovirnja cijele zgrade u poluraspadu,a nelogicno je renovirati stan,a ostatak zgrade posjeduje taj uzasna miris vlage, i generlano, se fasada raspada,izavana i iznutra; drugo,kako rjesvas problem sa izlocaijom prozora i cjevima :)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#88 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

emmir1 wrote:
HAVANA wrote:
emmir1 wrote:Živio sam u AU stanu na Marin dvoru, renoviran i sve.

Lijep, komforan....
Zimi grijanja dođe 250 km i stavimo deke po prozorima i palimo rernu i temperatura dođe jedva na 21 i to samo u dnevnom boravku.

U sobama oko 18.

Ljeti već i na malo vrućine u stanu ne možeš ostat od topline tako da klima mora da radi 24 sata.
Nije to renovirano.Renoviran je moj u kojem mi dodje za potkrovlje od 90m2 koje je u sredini 5 metara visoko,za prosli mjesec 120km.Centralno plin.U tim stanovima nema nako renovirat sto bi rekli.Ili uraditi kako treba ili nikako.Sve polovicne opcije,bacen novac.U drugom od 60m2,jos sam se i zajebo pa stavio termo blok od 6kw.Centralno struja.Prosli mjesec 250km.Sve skupa struje.

Ma urađen dobro, cijeli stan urađen pod jedno 15 cm tako da je i stepenica na ulazu i postavljeno podno grijanje.

Ali fasada užasna, otpada i cigle se vide na većini zgrade.

Mislim da je to razlog

To je zgrada gdje je onaj restoran picolo u prizemlju
Znam gdje je.To je staro,haldijom maltano,porozno...Slicno mi je bilo u ovom drugom,visoko prizemlje.Uradio fasadu na svom citavom dijelu.Sa druge strane mi je zgrada...Bolje dati za taj dio fasade 3 milje nego to davati na uzaludno grijanje.Na potkrovnom sve izolirano u fulu.Nema tu zime...ni vrucine...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#89 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
uh, AU stanovi su najljepsi, ali mora imati novac za renoviranje :-D

Kako se rjesava problem vlage u AU zgradama ? AU zgrade u SA su prilicno zapustene, tj. renoviras stan,a sto je sa ostatkom zgrade ?
Pa kao i svugdje u svijetu.Strucni ljudi i novac.Vlage nisam nikakve ni imao.Imao sam urusen krov koji je curio.Zamijenio sve.U drugom sam imao problem sa vlagom kad sam sve zavrsio :shock: :evil: Problem je bio sto se unutra kod ulaznih vrata nakupljala vlaga,hodnik dug skoro 8 metara a kod ulaznih vrata nisam stavio ni radijator.Sve svjeze i nije se jos isusilo,I jos ja pametan zatvorio neki ko ventilacioni otvor koji je bio iznad vrata.Vidim paglu sam.Opet otvorim taj otvor ventilacije,sad se sve isusilo,nista nema,ko lutka. :-D Zgrade su dobre i lako je sve kad je manje stanara.Kad je vise problematicnije je.Srecom kod mene samo 4 stana.
HAVANA, ja pricam o potrebi renovirnja cijele zgrade u poluraspadu,a nelogicno je renovirati stan,a ostatak zgrade posjeduje taj uzasna miris vlage, i generlano, se fasada raspada,izavana i iznutra; drugo,kako rjesvas problem sa izlocaijom prozora i cjevima :)
Pa malo je stanara i citava je i uradjena,lakse se dogovoriti kad je manje ljudi a dugorocno se isplati...Haustor,prozori u haustoru,vrata,voda nova iz podruma do vrha,2 strane fasade,prednju nismo smjeli dirati jer je pod zastitom drzave ali obecano je ako mi uradimo dvije da ce opstina prednju.Ceka se projekat.Valjda hoce.Sta fali haustoru?

Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#90 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA, ja pricam o potrebi renovirnja cijele zgrade u poluraspadu,a nelogicno je renovirati stan,a ostatak zgrade posjeduje taj uzasna miris vlage, i generlano, se fasada raspada,izavana i iznutra; drugo,kako rjesvas problem sa izlocaijom prozora i cjevima :)
Pa malo je stanara i citava je i uradjena,lakse se dogovoriti kad je manje ljudi a dugorocno se isplati...Haustor,prozori u haustoru,vrata,voda nova iz podruma do vrha,2 strane fasade,prednju nismo smjeli dirati jer je pod zastitom drzave ali obecano je ako mi uradimo dvije da ce opstina prednju.Ceka se projekat.Valjda hoce.Sta fali haustoru?

Image
a ko placa kvarove na zgradi, krov, pucanje cijevi, osiguranje vlasnika stanova!?

prednji dio zgrade je u svakoj drzavi pod zastitom,ali se mora renovirati, jel' tako :)

OK,tvoj stan je u renoviranoj zgradi,znaci,krov sredjen,podrum cist,nema buducih problema sa pacovima i misevima,a cijevi su promjenjene ,i koliko kosta takav renoviran stan za kupovinu,onako da znam, hvala :-D

pitao si u vezi haustroa sa fotke,ograda je lijepa,a ploce stepenica su uzas :-) :shock:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#91 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

johntra wrote:
gidra wrote:
P308 wrote: Koja zgrada na Malti?
Ja evo subjektivno tvrdim(a pogotvo sada kad sam u procesu renoviranja, jebote svaki zid je armirani beton-osjećaj je takav kao da si sam u zgradi,komšije se apsolutno ne čuju, čak je i estrih uvezan mrežom) da je zgrada u kojoj sam ja kupio kvalitetnija od 80% novogradnje u Sarajevu.
Jest da ulažem oko 30 hiljada i da je totalna adaptacija ali znam da Ans Drive, Butmir i Tibra nikad neće uložiti i detaljno uraditi nov stan kao što ću ja adaptirati sada svoj. Kako sam čuo od komšija zgrada je pravljena pred rat za vojna lica od sive fasadne cigle.(neko je zove kifla neko majorka, pojma nemam na nju je Ans Drive naslonio zgradu "Moju Maltu")
Platio sam pravo jefitno stan-1850 KM/m2, prodavaocu gorilo pod nogama, nema za hljeba, preko 6k dugovanja za komunalije a ja se pojavio sa kešom :D ...Imao sam ponudu da ga u istom stanju kojem sam ga zatekao prodam za 15k više.
Kifla se oduvijek zvala zgrada iza Jugokomerca...tvoja zgrada je imala naziv majorka ili zgrada Službenog lista... :D
i ja sad nešto kao gledam stanove, i taj dio Malta, Hrasno, Č Vila je fakat preskup...ali meni se ne ide odatle, ali kad pomislim da za bilo kakav stan treba minimum sto milja, a da vraćaš 170 minimum, muka mi je...
alternativa mi je uvijek bila Dobrinja, ali kad skontaš da se i tamo prosječan dvosoban stan od 50 plus kvadrata sada kreće oko 80 milja, kontam da je bolje dodati cvaju za lokaciju... :D
i otplaćivati sljedećih 25 godina, a to ko živ, ko mrtav...
Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#92 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »


Ovi stanovi su samo glavu uvuci, ne bih dzaba... :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#93 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Trebam te wrote:

Ovi stanovi su samo glavu uvuci, ne bih dzaba... :D
Nismo te prepoznali, hajde Tita ti postavi jednu sliku da vidimo u kakvom dvorcu ti živiš. :mrgreen:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#94 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Trebam te »

Mislim, jednsotavno nema ekonomske racunice za nesto sto platis preko 100KM a raspolazes prostorom od 50-ak kvadrata. Dovoljno samo sa samca...ako mlad covjek planira porodicu on cijeli zivot zivi u grcu jer nema dovoljno porstora.

Stanovi sa jednom spavacom sobom su jednosobni stanovi tu eventualno moze zivjeti mladji par i to bez djece.

AKo zelis izdavati takav stan na C Vili niko ti nece vise platiti of 300KM mjesecno, sto opet nije relevantno za ulozen novac povrat treba godisnji biti najmanje od 5-6% na renti da bi biznis bio isplativ. Ne vidim svrhu platiti toliki novac upravo na lokaciji Hrasno, C Vila D MAlta... :razz:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#95 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA, ja pricam o potrebi renovirnja cijele zgrade u poluraspadu,a nelogicno je renovirati stan,a ostatak zgrade posjeduje taj uzasna miris vlage, i generlano, se fasada raspada,izavana i iznutra; drugo,kako rjesvas problem sa izlocaijom prozora i cjevima :)
Pa malo je stanara i citava je i uradjena,lakse se dogovoriti kad je manje ljudi a dugorocno se isplati...Haustor,prozori u haustoru,vrata,voda nova iz podruma do vrha,2 strane fasade,prednju nismo smjeli dirati jer je pod zastitom drzave ali obecano je ako mi uradimo dvije da ce opstina prednju.Ceka se projekat.Valjda hoce.Sta fali haustoru?

Image
a ko placa kvarove na zgradi, krov, pucanje cijevi, osiguranje vlasnika stanova!?

prednji dio zgrade je u svakoj drzavi pod zastitom,ali se mora renovirati, jel' tako :)

OK,tvoj stan je u renoviranoj zgradi,znaci,krov sredjen,podrum cist,nema buducih problema sa pacovima i misevima,a cijevi su promjenjene ,i koliko kosta takav renoviran stan za kupovinu,onako da znam, hvala :-D

pitao si u vezi haustroa sa fotke,ograda je lijepa,a ploce stepenica su uzas :-) :shock:
Pa napisah ti ja.Ja sam jedini stanar na 4 spratu.Kompletan krov sam ja zamijenio ali sam i dobio na kvadraturi.Oni su na racun toga snosili malo vise troskova za neke druge stvari,vrata u haustoru,prozore...Sarajevo stan je upravitelj,cijevi su nove,sam sebi osiguras...Ti ko drot jebo te. :lol:
Koliko kosta,nikolko.Necu ga prodavati a kvadrat je izasao 3500km.Sa namjestajem.Nit ko hoce platiti,nit bi ga ja dao.Moj trud mi ne moze niko platiti.Na toj lokaciji bi bio kreten da prodam.Samo renta.I bolje nego sto sam zamislio. :-D Stepenice,eto te ko moja zena. :lol: Sve si mrak uradio i sad mi ovo stavio na pod. :evil: Nije bilo na zadnjem spratu kamena kao na drugim spratovima.Morao sam rijesiti a ovo je bilo najbezbolnije obzirom da sam pitao za cijenu kamenih gazista :shock: :run: Jebo haustor. :lol: Ljepse je uzivo jer su mat i imitacija kamena.Nisam moga naci nista prirodnije.Haj ti reko zeno pa kupi i plati,i meni ce drago bit. :D Bitno je da su recenzije u fulu.10. :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#96 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote: Pa napisah ti ja.Ja sam jedini stanar na 4 spratu.Kompletan krov sam ja zamijenio ali sam i dobio na kvadraturi.Oni su na racun toga snosili malo vise troskova za neke druge stvari,vrata u haustoru,prozore...Sarajevo stan je upravitelj,cijevi su nove,sam sebi osiguras...Ti ko drot jebo te. :lol:
Koliko kosta,nikolko.Necu ga prodavati a kvadrat je izasao 3500km.Sa namjestajem.Nit ko hoce platiti,nit bi ga ja dao.Moj trud mi ne moze niko platiti.Na toj lokaciji bi bio kreten da prodam.Samo renta.I bolje nego sto sam zamislio. :-D Stepenice,eto te ko moja zena. :lol: Sve si mrak uradio i sad mi ovo stavio na pod. :evil: Nije bilo na zadnjem spratu kamena kao na drugim spratovima.Morao sam rijesiti a ovo je bilo najbezbolnije obzirom da sam pitao za cijenu kamenih gazista :shock: :run: Jebo haustor. :lol: Ljepse je uzivo jer su mat i imitacija kamena.Nisam moga naci nista prirodnije.Haj ti reko zeno pa kupi i plati,i meni ce drago bit. :D Bitno je da su recenzije u fulu.10. :D
jao kako je tebe volim i u tebe ti tvoju hanumu :lol: :kiss: :kiss: :-D hvala :-D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#97 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by vješalica »

Trebam te wrote:

Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
odseli se u zagreb pa tamo traži šoping ulicu ili jednsotavno vrati se tamo odakle si pa ti neće navedeno naselje radničke kolonije biti kolac u oku :wink:
gidra
Posts: 3513
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#98 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by gidra »

vješalica wrote:
Trebam te wrote:

Mislim da grijesis, Malta, C Vila Hrasno ne bih nikad, lokacija gdje nemas glavnu soping ulicu a niti auto gdje parkirati...Meni su to bezveze naselja, prijeartna radnicka kolinija....Stan mi nudjen 3 sprat 130KM 79m2 u losem stanju, usli pogledali ii hvala lijepo!!
odseli se u zagreb pa tamo traži šoping ulicu ili jednsotavno vrati se tamo odakle si pa ti neće navedeno naselje radničke kolonije biti kolac u oku :wink:
Ma lupa gluposti, cuj soping ulica :D ..
Sta je soping ulica, sve te šoping ulice i kompletnu ferhadiju i bbi je ubio SCC. Nema više potrebe da ides od radnje do radnje kad je sada sve na jednom mjestu tj. u trznom centru.
Od ovih pobrojanih naselja si za 4 KM taxija u SCC-u...
Iako je jos iole normalnog parking mjesta ostalo to je u Hrasnom i na Malti..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#99 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by vješalica »

nek traži taku ulicu u parizu ili londonu :mrgreen:
čuj šoping ulica
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#100 Re: Ostvarena kupoprodajna neto cijena stana u Sarajevu

Post by agent_zero »

Trebam te wrote:

Ovi stanovi su samo glavu uvuci, ne bih dzaba... :D
Hajde ti fino sad vozaj tutu u rikverc :wink:
Post Reply