Ostacu zauvijek sama...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#76 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by alchak.ba »

savjet:

ne izlazi u kafice gdje sjede takve "muskarcine"
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#77 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by quarterback »

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
ja bih ti predlozio da ostavis ovo svoje pitanje negdje kod tebe u arhivi i pogledas ga za par godina, siguran sam da ces se tada nasmijati :)
Post Reply