Ostacu zauvijek sama...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

ma-wa
Posts: 12
Joined: 06/07/2012 20:57

#26 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa »

Industrialyzer wrote:A zasto svi idete iz krajnosti u krajnost , znaci ili nije imala nikakvog iskustva ili je pregazilo pola grada :roll:
takav vakat :D
ma-wa
Posts: 12
Joined: 06/07/2012 20:57

#27 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa »

wickerman wrote:A da te vidi babo,fkt bi bio ponosan :D
vjerujem:D
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#28 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ice2cube »

Nije ona nigdje rekla da nije nevina, mozda se samo nije poljubila :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#29 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by karanana »

ice2cube wrote:Nije ona nigdje rekla da nije nevina, mozda se samo nije poljubila :lol:
tacno.
nisam ni ja neki veliki fan ljubljenja dok se sexam.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#30 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by plejka2 »

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
Ma najbolje je kad si sam nema nikog da ti sere,puni glavu glupostima....
sam se rodis sam ces i umrijet sto nebi bio onda citav zivot sam.
ha ja :dance:
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#31 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Salah ad-Din »

plejka2 wrote: Ma najbolje je kad si sam nema nikog da ti sere,puni glavu glupostima....
sam se rodis sam ces i umrijet sto nebi bio onda citav zivot sam.
ha ja :dance:
:lol: :lol: :lol:
Jesi je utješio svaka ti dala (da je poljubiš) :D
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#32 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Loulou »

@ma-wa, ništa ne brini. Kad bude - bit će. A bit će sigurno! Kad ti budeš (istinski) spremna, kad budeš željela, osjećala... :)

Što muškarci "cijene" je nebitno. Živiš zbog sebe, stvari u životu radiš zbog sebe, svojom voljom, vođena vlastitim načelima. Najvažnije je da ti, u konačnici, budeš zadovoljna svojim izborima. Dogodi se, naravno, i pogrešan izbor, ali je i to dio života, dio onoga što jesmo i čini nas ljudima kakvi jesmo.
Samo opušteno ;-)
ma-wa
Posts: 12
Joined: 06/07/2012 20:57

#33 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa »

Loulou wrote:@ma-wa, ništa ne brini. Kad bude - bit će. A bit će sigurno! Kad ti budeš (istinski) spremna, kad budeš željela, osjećala... :)

Što muškarci "cijene" je nebitno. Živiš zbog sebe, stvari u životu radiš zbog sebe, svojom voljom, vođena vlastitim načelima. Najvažnije je da ti, u konačnici, budeš zadovoljna svojim izborima. Dogodi se, naravno, i pogrešan izbor, ali je i to dio života, dio onoga što jesmo i čini nas ljudima kakvi jesmo.
Samo opušteno ;-)
Heh da, sve stoji sto si napisala:D hvala ti..
aldenkoo
Posts: 45
Joined: 23/06/2012 21:25

#34 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by aldenkoo »

A hajde nam iskreno reci koliko si dobila privatnih poruka nakon otvaranja teme :)

a nemas sta brinuti i smisljati imena mackama,nisi nista propustila.... smisljat ces ti imena djeci aBd.... :)
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#35 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Vodja uvale »

karanana wrote:
ice2cube wrote:Nije ona nigdje rekla da nije nevina, mozda se samo nije poljubila :lol:
tacno.
nisam ni ja neki veliki fan ljubljenja dok se sexam.
Zasto si ovo morao napisati?

buhahahaha
User avatar
jos_uvijek_sanjam
Posts: 424
Joined: 11/06/2012 23:27

#36 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by jos_uvijek_sanjam »

Ta 2 kretena sto su sjedila blizu tebe nisu jedini sa takvim razmisljanjem. Na zalost, ima ih puno vise, vidjeces dok ih budes upoznavala, dok se budes zaljubljivala. Desavace se da se koji put i razocaras. Bitno je da znas da nisu svi muskarci isti i da ce tebe naci onaj, koji ce prepoznati i cijeniti tu tvoju vrijednost. A i ta 2 kretena ce za par godina pricati skroz drugu pricu, trazice bas takvu poput tebe. Ja sam djevojka i da sam na tvom mjestu, ne bih se toga stidjela i ne bih se uopste osjecala drugacijom na negativan nacin. Kad su sve moje vrsnjakinje uveliko spavale s muskarcima, ja sam tad bila jedina nevina, a bila sam cak i malo starija od tebe. Tad su mi se smijale i govorile da sam nenormalna, bila sam cak nekad i predmet opste zezancije :). Danas su te cure predmet price medju muskarcima koje i ja poznajem, na ne bas zavidan nacin. U to vrijeme mi je u nekim trenucima znalo biti *ebeno, gotovo pa su me ubjedile da sa mnom nesto nije ok. A sad prodjem gradom dignute glave, jer znam da u mene ne moze niko prstom uperiti i reci: ja sam je "isprobao". One zaobilaze neke ulice, kafice, mjesta jer gotovo u svakom sjedi neki od njihovih bivsih zagondzija.
A i da ti kazem da poznajem jednu osobu, koja mi je jako bliska, a koja je sa 23 godine prvi put sve prolazila..prvi poljubac, prvi dodir, prvi sex, prvo sve. Sad je s tom istom osobom i u sretnom braku :). Tako da.. tebi svaka cast, sto se ne prilagodjavas novim trendovima koje postavljaju cure tvojih godina. Budi drugacija, jer vjeruj mi, ma koliko sad ne vjerujes, al one ti na tome zavide :). Nista nisi propustila, mlada si..i taman ces kad treba sve to da prodjes ( nadam se da ces jos biti sretna pa naletjeti na nekog finog decka ).
User avatar
jos_uvijek_sanjam
Posts: 424
Joined: 11/06/2012 23:27

#37 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by jos_uvijek_sanjam »

Loulou wrote:@ma-wa, ništa ne brini. Kad bude - bit će. A bit će sigurno! Kad ti budeš (istinski) spremna, kad budeš željela, osjećala... :)

Što muškarci "cijene" je nebitno. Živiš zbog sebe, stvari u životu radiš zbog sebe, svojom voljom, vođena vlastitim načelima. Najvažnije je da ti, u konačnici, budeš zadovoljna svojim izborima. Dogodi se, naravno, i pogrešan izbor, ali je i to dio života, dio onoga što jesmo i čini nas ljudima kakvi jesmo.
Samo opušteno ;-)

:thumbup:
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#38 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by @mba »

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(


mozda si u pogresnom drustvu, svaki taj bi povalio i smrznutog cetnika samo mu straznjicu odkravio, a kada se zeni oooooooooo onda mora biti nest nevino da niko nije taknuo....furaj svoj sistem jer vjeruj mi ima dosta muskaraca koji to i te kako cijene! :thumbup:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#39 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by (ne)forumas »

dakle do sada si bila fina curica ucila skole i odjednom si skontala da si nakucala 2 banke dok si trepnula :) dakle odrasla si i smijes se poceti ljubit :D
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#40 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by @mba »

@mba wrote:
ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(


mozda si u pogresnom drustvu, svaki taj bi povalio i smrznutog cetnika samo mu straznjicu odkravio, a kada se zeni oooooooooo onda mora biti nest nevino da niko nije taknuo....furaj svoj sistem jer vjeruj mi ima dosta muskaraca koji to i te kako cijene! :thumbup:

i da jos kazem da svi muskarci lazu, pocinjem prvo od sebe pa na dalje!
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#41 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by medvjed23 »

e čuj smrznutog četnika :-)

Ima još fore... rano je za kukanje :D
ma-wa
Posts: 12
Joined: 06/07/2012 20:57

#42 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa »

Eh ok:D Hvala svima na odgovorima, sve sam procitala sve 5 :d
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#43 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Halcyon »

ma-wa wrote:Lakse mi je ovo pitati ljude koje ne poznajem, zato sam i napravila profil na ovome:). Je li cudno imati 20 godina i nikad se ne poljubiti? Nije problem fizicki izgled, em se sebi svidjam em mi govore da sam fina, al eto nije se desilo jos:D Elem sjedim neki dan na kafici u malo vecem drustvu koje ne poznajem dovoljno dobro, i dva momka pocese tracati jednu djevojku kako ima 22 godine i nikad se nije poljubila nit ista, i tako ide prica i na kraju zakljucak u smislu da od takvih nema nista jer kome se da peglati sa toliko neiskusnom djevojkom. Slusam ja to i mislim se mozda ima neke istine u tome. I tak evo vec dva dana razbijam svoju glavicu raznim pitanjima i brigama. Da li je stvarno neiskustvo toliki nedostatak, mana, prepreka ili sta vec? Slusajuci tu pricu ispada da vec sada mogu poceti da smisljam imena za svoje macke s kojima cu dijeliti i radosti i tuge svog zivota:(
Nećeš dušo ostat sama, uvijek ćeš imat mene. :kiss:
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#44 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Halcyon »

Loulou wrote:@ma-wa, ništa ne brini. Kad bude - bit će. A bit će sigurno! Kad ti budeš (istinski) spremna, kad budeš željela, osjećala... :)

Što muškarci "cijene" je nebitno. Živiš zbog sebe, stvari u životu radiš zbog sebe, svojom voljom, vođena vlastitim načelima. Najvažnije je da ti, u konačnici, budeš zadovoljna svojim izborima. Dogodi se, naravno, i pogrešan izbor, ali je i to dio života, dio onoga što jesmo i čini nas ljudima kakvi jesmo.
Samo opušteno ;-)
Svaka čast, odličan komentar. Nema potrebe za daljnjom diskusijom. :thumbup:
ma-wa
Posts: 12
Joined: 06/07/2012 20:57

#45 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ma-wa »

:thumbup: :thumbup:
Halcyon wrote:
Loulou wrote:@ma-wa, ništa ne brini. Kad bude - bit će. A bit će sigurno! Kad ti budeš (istinski) spremna, kad budeš željela, osjećala... :)

Što muškarci "cijene" je nebitno. Živiš zbog sebe, stvari u životu radiš zbog sebe, svojom voljom, vođena vlastitim načelima. Najvažnije je da ti, u konačnici, budeš zadovoljna svojim izborima. Dogodi se, naravno, i pogrešan izbor, ali je i to dio života, dio onoga što jesmo i čini nas ljudima kakvi jesmo.
Samo opušteno ;-)
Svaka čast, odličan komentar. Nema potrebe za daljnjom diskusijom. :thumbup:
User avatar
warna 1444
Posts: 668
Joined: 17/04/2012 19:25
Location: Duo castelli al ponte de Neretua

#46 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by warna 1444 »

Isti sam k'o i ti, pa opet, živim, najbitnije je da čovjek ne zasniva mišljenje o sebi na osnovu mišljenja drugih ljudi, uvijek imaj svoje " ja " malo je otrcana fraza, al morao sam da je napišem, i to je najbitnije, uglavnom, forumaši su neki ranije napisali i moje mišljenje o svemu tome, tako da nema potrebe da ponavljam, pozz
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#47 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by Abu FEED el-Castro »

Dokle je svijet dogurao, djevojka nije sigurna jer normalna jer nije zaglibila u nemoral, nenormal... :sad:
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#48 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by ice2cube »

Abu FEED el-Castro wrote:Dokle je svijet dogurao, djevojka nije sigurna jer normalna jer nije zaglibila u nemoral, nenormal... :sad:
Nije nemoral ako neko zeli da se poljubi :roll:
User avatar
jos_uvijek_sanjam
Posts: 424
Joined: 11/06/2012 23:27

#49 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by jos_uvijek_sanjam »

A fakat, ako mogu da pitam postavljacicu teme, gdje je zapelo pa nije pao poljubac do sad ni sa kim? Pitam iskljucivo za poljubac.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#50 Re: Ostacu zauvijek sama...

Post by plejka2 »

jos_uvijek_sanjam wrote:A fakat, ako mogu da pitam postavljacicu teme, gdje je zapelo pa nije pao poljubac do sad ni sa kim? Pitam iskljucivo za poljubac.
mozda nema zuba...
znas kako je jbg :razz:
Post Reply