Osebujnost, čudne navike, OKP

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#1 Osebujnost, čudne navike, OKP

Post by Zejnep »

Svi smo, manje-više, robovi navika ali postoje li navike koje vas ne opterećuju a koje su dio vaše ličnosti? :D
Postoje li, u vašem životu, navike zbog kojih ste drugačiji, jedinstveni? :D

Iskreno, ne poznajem nikog kome uho mora biti pokriveno da bi mogao zaspati. Meni mora, samo uho, ostalo i ne baš. :D
Last edited by Zejnep on 12/01/2018 19:09, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by moonca »

skreno, ne poznajem nikog kome uho mora biti pokriveno da bi mogao zaspati. Meni mora, samo uho, ostalo i ne baš.
Iteresanto, dok sam nap-ovala na poslu ispod klime , morala sam imati dzemper sa kapuljacom-dakle bez nje nisam mogla, morala ke glava biti pokrivena.
Kuci mi to nije potrebno. :)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

Moram tries puta provjerit jesam li zakljuco vrata, kad zakljucam uzmem nako da vidim da nije brava otisla. :roll: .

Kad sjednem u auto dobro se opipam da mi nesto nije ispalo i isto nakon susreta sa ljudima. Jebiga ko se jednom oprzi citav zivot provjerava.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#4 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

Moj brat pjevuši kroz nos dok jede :lol: Žvaće i mmmmmka :-) :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

Zejnep wrote:Moj brat pjevuši kroz nos dok jede :lol: Žvaće i mmmmmka :-) :mrgreen:
Ja moram poslije jela dvaput podrignit, jednom kad ustanem a drugi put kad se vode napijem. Losa navika ali mi godi. Naravno da nisam tolika seljacina da to pred ostalim radim :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#6 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

triconja wrote:
Zejnep wrote:Moj brat pjevuši kroz nos dok jede :lol: Žvaće i mmmmmka :-) :mrgreen:
Ja moram poslije jela dvaput podrignit, jednom kad ustanem a drugi put kad se vode napijem. Losa navika ali mi godi. Naravno da nisam tolika seljacina da to pred ostalim radim :lol: :lol: :lol:
:lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#7 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

Zejnep wrote:
triconja wrote:
Zejnep wrote:Moj brat pjevuši kroz nos dok jede :lol: Žvaće i mmmmmka :-) :mrgreen:
Ja moram poslije jela dvaput podrignit, jednom kad ustanem a drugi put kad se vode napijem. Losa navika ali mi godi. Naravno da nisam tolika seljacina da to pred ostalim radim :lol: :lol: :lol:
:lol:
E ali podrignem ono prodorno, sve se bojim da me ne cuju komsije :lol: .
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40676
Joined: 29/06/2011 23:39

#8 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by dječak sa šibicama »

6 puta probam jesam li zakljucao vrata... iskljucim sporet i sve osim frizidera iz struje kad idem na neki put od par dana ili duze, sto je sigurno sigurno... kad mi bas nista ne treba iz granapa, ipak udjem ako slucajno prolazim i kupim bilo sta... ne mogu film gledati sjedecki, samo lezeci, zato ne idem u kino
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#9 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by O'zone »

U zimskom periodu ne mogu zaspati dok se prvo ne ugrijem fenom ispod deke :skoljka:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#10 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

O'zone wrote:U zimskom periodu ne mogu zaspati dok se prvo ne ugrijem fenom ispod deke :skoljka:
Pobjednik :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

dječak sa šibicama wrote:6 puta probam jesam li zakljucao vrata... iskljucim sporet i sve osim frizidera iz struje kad idem na neki put od par dana ili duze, sto je sigurno sigurno... kad mi bas nista ne treba iz granapa, ipak udjem ako slucajno prolazim i kupim bilo sta... ne mogu film gledati sjedecki, samo lezeci, zato ne idem u kino
Gledaj ba kako ja to radim. Izlazim iz kuce i zakljucam pa probam mogu li se otvorit vrata. Kad izadjem iz auta zakljucam preko kljuca pa provjerim mogu li se otvorit vrata, provjerim jesu li svi prozori zatvoreni pa ga jos jednom zakljucam preko kljuca za svaki slucaj.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#12 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

triconja wrote:
dječak sa šibicama wrote:6 puta probam jesam li zakljucao vrata... iskljucim sporet i sve osim frizidera iz struje kad idem na neki put od par dana ili duze, sto je sigurno sigurno... kad mi bas nista ne treba iz granapa, ipak udjem ako slucajno prolazim i kupim bilo sta... ne mogu film gledati sjedecki, samo lezeci, zato ne idem u kino
Gledaj ba kako ja to radim. Izlazim iz kuce i zakljucam pa probam mogu li se otvorit vrata. Kad izadjem iz auta zakljucam preko kljuca pa provjerim mogu li se otvorit vrata, provjerim jesu li svi prozori zatvoreni pa ga jos jednom zakljucam preko kljuca za svaki slucaj.
Ovo je OKP :lol: :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65928
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by _BataZiv_0809 »

Cim ustanem fatam se za dzepove, a ne druzim se sa ezdeaovcima
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#14 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

Zejnep wrote:
triconja wrote:
dječak sa šibicama wrote:6 puta probam jesam li zakljucao vrata... iskljucim sporet i sve osim frizidera iz struje kad idem na neki put od par dana ili duze, sto je sigurno sigurno... kad mi bas nista ne treba iz granapa, ipak udjem ako slucajno prolazim i kupim bilo sta... ne mogu film gledati sjedecki, samo lezeci, zato ne idem u kino
Gledaj ba kako ja to radim. Izlazim iz kuce i zakljucam pa probam mogu li se otvorit vrata. Kad izadjem iz auta zakljucam preko kljuca pa provjerim mogu li se otvorit vrata, provjerim jesu li svi prozori zatvoreni pa ga jos jednom zakljucam preko kljuca za svaki slucaj.
Ovo je OKP :lol: :mrgreen:
Ha, sta kaes :lol: :lol: :lol: .

Primjer iz knjige sto bi se reklo :(
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40676
Joined: 29/06/2011 23:39

#15 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by dječak sa šibicama »

ja izvaljujem vrata iz stoka, dok provjeravam jesu li zakljucana, nekad se vratim u haustor da jos jednom provjerim
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#16 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

Moj novčanik mora biti crven. Nisam sujevjerna, nego da ga lakše nađem u tašni. :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#17 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

dječak sa šibicama wrote:ja izvaljujem vrata iz stoka, dok provjeravam jesu li zakljucana, nekad se vratim u haustor da jos jednom provjerim
Daj ba pomalo to, nisu ti vrata kriva. Znaci pritisnes pa malo tam vam da se zatresu ko kad jak vjetar puhne pa ono klepece :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40676
Joined: 29/06/2011 23:39

#18 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by dječak sa šibicama »

nekad otkljucam vec zakljucana vrata pa opet zakljucam, i fokusiram se maksimalno na zvuk zakljucavanja, sto je sigurno sigurno
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#19 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by triconja »

dječak sa šibicama wrote:nekad otkljucam vec zakljucana vrata pa opet zakljucam, i fokusiram se maksimalno na zvuk zakljucavanja, sto je sigurno sigurno
To je vec boles, ja bih iso siholozima da vidim sta ce oni rec :mrgreen:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#20 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by Zejnep »

dječak sa šibicama wrote:nekad otkljucam vec zakljucana vrata pa opet zakljucam, i fokusiram se maksimalno na zvuk zakljucavanja, sto je sigurno sigurno
E šta li je u tvom stanu tako skupo? :lol: :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40676
Joined: 29/06/2011 23:39

#21 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by dječak sa šibicama »

ne smijem o detaljima :D
User avatar
vazi
Posts: 8817
Joined: 07/04/2010 15:31

#22 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by vazi »

Zejnep wrote:
O'zone wrote:U zimskom periodu ne mogu zaspati dok se prvo ne ugrijem fenom ispod deke :skoljka:
Pobjednik :lol: :lol:
:lol: :lol: , pobjednik, sto kazes

Moja prijateljica ne moze zaspati ako je mrak da ne vidi svoj prst , mora prst vidjeti :-) ukljuci u salter one neke male mace sto svijetle, ono nesto za bebe i tako spava :lol:

Ja ne provjeravam jesam li zakljucala ni tako to je li sve iskljuceno i sl. Tako mi se desilo da sam otisla da obidjem bolesnu prijateljicu i ponijela joj pite a zaboravila da sam u pekari ostavila malu pitu da se pece :lol: , sjetila se u sred kafe a jedno 25 km daleko od kuce :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#23 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by moonca »

triconja wrote:
Zejnep wrote:Moj brat pjevuši kroz nos dok jede :lol: Žvaće i mmmmmka :-) :mrgreen:
Ja moram poslije jela dvaput podrignit, jednom kad ustanem a drugi put kad se vode napijem. Losa navika ali mi godi. Naravno da nisam tolika seljacina da to pred ostalim radim :lol: :lol: :lol:
:roll: Sve do jednom -onda si gotov ;-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18594
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#24 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by SmokingMan »

Sa dvojicom se ovde definitivno mogu suosjećati,znam kako im je. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40676
Joined: 29/06/2011 23:39

#25 Re: Osebujnost, čudne navike

Post by dječak sa šibicama »

meni jednom u sred Zagreba sinulo da nisam zatvorio prozor u dnevnoj sobi... 28 znojeva me oblilo dok nisam kuci dosao, mislio prvo staklaru otici rekoh ma gotovo je to, vjetar razvalio
Post Reply