Osama bin Laden

Locked
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26 Re: Osama bin Laden

Post by kamen spoticanja »

Bosnolog wrote:
kamen spoticanja wrote:
Alfons Kauders wrote:al hajd ti to raji objasni...

"zasto su ga sahranili na moru"

pa zato jer bi mu mezar bio ko morrisonov grob da nisu...

doduse, trebali smo se mi ponuditi, imali bi turisticku atrakciju... kakvo medjugorje...
sve po islamskim obicajima :roll:
On je zloupotrijebio islam i zbog njega su hiljade nevinih zivota izgubljeni,.....Hitlerov grob kao i cetnicke spodobe Draze je takode nepoznat,odnosno zavrsili su u krecani ili septickoj jami....Mudro je to uradeno,da su ga zakopali negdje to bi bilo svetiste i mjesto zakletve novih bolesnika i fanatika,.....Nije iskljuceno sada da okeane i mora proglase njegovim vijecitim boravistem,.
ama ne branim lik i djelo pomenutog ludjaka...pravim cirkus od cirkusa koji trenutno pravi americka administracija s informacijama oko pogibije bin ladena...prvo izadje fotka pa je povuku jer se provali da je fejk,pa onda spika o islamskim obicajima i bacanju u more u 24h :-) :-) ,pa onda pucao,pa onda nije bio naoruzan,pa mu zena bila zivi stit,pa je snimio novu traku malo prije pogibije,pa naka oporuka s porukom djeci :-)
dakle ili je losa priprema kompletnog cirkusa ili su ameri totalni idioti pa puse ove price...ali jedno je sigurno lik je jos jednom iskoristen za americke izbore i to je vec treci ciklus...iskreno se nadam da nece uskrsnuti jos koji put
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#27 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

-LIBERO- wrote:
zambaklija wrote:a sad ozbiljno...nepodržavam nikakav terorizam i kada bi bio u prilici pomogao bi takve raskrinkati...ali ovo što su ameri uradili isto je terorizam jer ući u neku suverenu zemlju bez njenog znanja a nenalaziti se sa istom u ratu i tamo ubiti nekoga pa čak i miladena to je terorizam!

Mislis da im Pakistan nije dozvolio da intervenisu na njihovoj teritoriji??

Pa ako si malo bolje pratio cijelo vrijeme akcije regularna pakistanska armija je asistirala tim specijalcima. Premijer Pakistana je izjavio za Al jazirru da je odlicna stvar sto je ubijen Bin Laden i da je Pakistan i njegove sluzbe aktivno ucestvovale u pracenju,otkrivanju i likvidaciji .

Tako da... :run:


pa ako si ti pratio izjave američkog kongresa tipa"pakistan će morati dati neka objašnjenja" i upravo pratim neku emisiju gdje to ponavljaju,odgovor na tvoje pitanje i konstataciju je suvišan....
Last edited by zambaklija on 04/05/2011 00:19, edited 1 time in total.
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#28 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

i upravo reče neki glasogovornik obamin...osama je bio nenaoružan...šo ga ubiše?
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#29 Re: Osama bin Laden

Post by RIZVA »

nije im u interesu da je ziv zarobljen...ko zna...
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#30 Re: Osama bin Laden

Post by GOLFER »

Pa Bin Laden je nanio najvise stete postenim ljudima islamske vjere...

Sto se tice terorizma, u tom segmentu zaostaje mnogo za USA vojnom masinerijom, a Izraelu nije ni do koljena....
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#31 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

RIZVA wrote:nije im u interesu da je ziv zarobljen...ko zna...
razumljivo ali TERORIZAM TERORIZMOM =ANARHIJA :|
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#32 Re: Osama bin Laden

Post by Bosanski_kralj »

-LIBERO- wrote:
zambaklija wrote:a sad ozbiljno...nepodržavam nikakav terorizam i kada bi bio u prilici pomogao bi takve raskrinkati...ali ovo što su ameri uradili isto je terorizam jer ući u neku suverenu zemlju bez njenog znanja a nenalaziti se sa istom u ratu i tamo ubiti nekoga pa čak i miladena to je terorizam!

Mislis da im Pakistan nije dozvolio da intervenisu na njihovoj teritoriji??

Pa ako si malo bolje pratio cijelo vrijeme akcije regularna pakistanska armija je asistirala tim specijalcima. Premijer Pakistana je izjavio za Al jazirru da je odlicna stvar sto je ubijen Bin Laden i da je Pakistan i njegove sluzbe aktivno ucestvovale u pracenju,otkrivanju i likvidaciji .

Tako da... :run:
Zar je to CIA, Obama ili ko je već izdao naređenje za akciju nadležan da određuje smrtnu kaznu.
Uvijek sam mislio da je to sud. :roll:
zar ovo što se desilo znači da svaka država može narapraviti svoju listu za odstrel i krenuti redom ubijati ljude.
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#33 Re: Osama bin Laden

Post by GOLFER »

Bosanski_kralj wrote:
-LIBERO- wrote:
zambaklija wrote:a sad ozbiljno...nepodržavam nikakav terorizam i kada bi bio u prilici pomogao bi takve raskrinkati...ali ovo što su ameri uradili isto je terorizam jer ući u neku suverenu zemlju bez njenog znanja a nenalaziti se sa istom u ratu i tamo ubiti nekoga pa čak i miladena to je terorizam!

Mislis da im Pakistan nije dozvolio da intervenisu na njihovoj teritoriji??

Pa ako si malo bolje pratio cijelo vrijeme akcije regularna pakistanska armija je asistirala tim specijalcima. Premijer Pakistana je izjavio za Al jazirru da je odlicna stvar sto je ubijen Bin Laden i da je Pakistan i njegove sluzbe aktivno ucestvovale u pracenju,otkrivanju i likvidaciji .

Tako da... :run:
Zar je to CIA, Obama ili ko je već izdao naređenje za akciju nadležan da određuje smrtnu kaznu.
Uvijek sam mislio da je to sud. :roll:
zar ovo što se desilo znači da svaka država može narapraviti svoju listu za odstrel i krenuti redom ubijati ljude.
A sta radi Izrael sve ove godine? Sta radi USA od Vijetnama pa evo sada do Libije...
Bitte_Halt_ja_ja
Posts: 670
Joined: 08/03/2009 12:25

#34 Re: Osama bin Laden

Post by Bitte_Halt_ja_ja »

FAK JEA!
JU ES EJ!
JU ES EJ!



Jel sad ovo znaci da su bezze uleCeli u afganistan i irak, kad je on svo vrijeme u pakistanu bio?


meni nekako kao da su objavili vijest da je hitler ubijen. Nekako sam kontao da je vec odavno mrtav, ali eto. Bar se Mladic pomjerio na vrh, mozda to bude i nesto znacilo za hvatanje cetnickog krmeta


Jedino kako americi mozes pobjeci je da odes u neku africku dzunglu i zivis sam samcat, bez ikakvog kontakta sa drugim ljudima.


Kako god, jedan krvnik manje je uvijek dobro
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#35 Re: Osama bin Laden

Post by Vares City »

RIZVA wrote:nije im u interesu da je ziv zarobljen...ko zna...
:thumbup:
Mog'o je dvije-tri prozborit',..bar o svom doprinosu u borbi protiv zloglasnih Rusa u Afganistanu,..dva'estak godina :D
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#36 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

O.K....O.K...vidim ja...hajte onda pokoju cajku pa da završimo :|
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#37 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

Bosanski_kralj wrote:Zar je to CIA, Obama ili ko je već izdao naređenje za akciju nadležan da određuje smrtnu kaznu.
Njegova glava je vec 10 godina ucijenjena..ziv ili mrtav 25 miliona dolara.
Bosanski_kralj wrote:zar ovo što se desilo znači da svaka država može narapraviti svoju listu za odstrel i krenuti redom ubijati ljude.
Ma nije bas tako, nisu oni njega upucali samo sto im je palo na pamet da potrose trilione dolara.
Ipak je on njima pobio 3000 ljudi, nacinio milijarde dolara stete i sjebao kompletan nacin zivota.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#38 Re: Osama bin Laden

Post by RIZVA »

Ne treba zaboraviti i da je on njihov covjek bio nekad,pokidale se "rodbinske veze"...
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#39 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

Vares City wrote:
RIZVA wrote:nije im u interesu da je ziv zarobljen...ko zna...
:thumbup:
Mog'o je dvije-tri prozborit',..bar o svom doprinosu u borbi protiv zloglasnih Rusa u Afganistanu,..dva'estak godina :D
A njegov doprinos u borbi protiv Rusa za vrijeme rata u Afganistanu je kao misterija? Fakat, sta bi on to mogao novo
da kaze? Da su Ameri aktivno naoruzavali i trenirali afganistanska plemena? wow
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#40 Re: Osama bin Laden

Post by bosanska senzacija »

RIZVA wrote:Ne treba zaboraviti i da je on njihov covjek bio nekad,pokidale se "rodbinske veze"...
Uz ovo se može staviti ogromni upitnik u svakom slučaju.
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#41 Re: Osama bin Laden

Post by blue_sky »

koga ce sada decenijama "traziti" i gdje li se rata igrati :-)
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#42 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

jutarnji wrote: Ma nije bas tako, nisu oni njega upucali samo sto im je palo na pamet da potrose trilione dolara.
Ipak je on njima pobio 3000 ljudi, nacinio milijarde dolara stete i sjebao kompletan nacin zivota.

pa u tom grmu i leži zec!nije njima do ljudi jer da jes nebi ratovali đe logično ljudi ginu jel???trilijarde ispucane su potrebne da bi se ,jel se kaže,hiljadilijarde zaradile.....
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#43 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

blue_sky wrote:koga ce sada decenijama "traziti" i gdje li se rata igrati :-)
Ih, cuj koga, pa kandidata vazda ima, nema da fali :D
http://www.fbi.gov/wanted/topten
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#44 Re: Osama bin Laden

Post by blue_sky »

jutarnji wrote:
blue_sky wrote:koga ce sada decenijama "traziti" i gdje li se rata igrati :-)
Ih, cuj koga, pa kandidata vazda ima, nema da fali :D
http://www.fbi.gov/wanted/topten
doduse, a kad zafali ima i izmislit :D
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#45 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

zambaklija wrote:pa u tom grmu i leži zec!nije njima do ljudi jer da jes nebi ratovali đe logično ljudi ginu jel???trilijarde ispucane su potrebne da bi se ,jel se kaže,hiljadilijarde zaradile.....
A kako su to oni iz svega izvukli profit, hljeba ti?
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#46 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

jutarnji wrote:
zambaklija wrote:pa u tom grmu i leži zec!nije njima do ljudi jer da jes nebi ratovali đe logično ljudi ginu jel???trilijarde ispucane su potrebne da bi se ,jel se kaže,hiljadilijarde zaradile.....
A kako su to oni iz svega izvukli profit, hljeba ti?
iako sam napravio pravopisne greške de malo razmisli....
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#47 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

zambaklija wrote:iako sam napravio pravopisne greške de malo razmisli....
Evo razmisljam, razmisljam, trljam obrve k`o Minka, brrrn,brrrmmm...
jbg, ne znam, de objasni na koji su nacin iz svog hrkljusa ameri izvukli profit?
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#48 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

jutarnji wrote:
zambaklija wrote:iako sam napravio pravopisne greške de malo razmisli....
Evo razmisljam, razmisljam, trljam obrve k`o Minka, brrrn,brrrmmm...
jbg, ne znam, de objasni na koji su nacin iz svog hrkljusa ameri izvukli profit?

haj dobro,pošto mi se nepajki....upustam se u igru....




imam skladišta puna...znači krkam..skladišta prazna...kupujem nova(nema državnih firmi) uz to zamjeram nevalja ovo nevalja ono...tehnologija se razvija...proizvodnja piči...nezaposlenost manja...porezi i ostali nameti piče....ljudi ginu(manje onih što traže poso) ...berze polude.....virtualni dolari frcaju....sve cvjeta...a o politici nebi...
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#49 Re: Osama bin Laden

Post by jutarnji »

zambaklija wrote:imam skladišta puna...znači krkam..skladišta prazna...kupujem nova(nema državnih firmi) uz to zamjeram nevalja ovo nevalja ono...tehnologija se razvija...proizvodnja piči...nezaposlenost manja...porezi i ostali nameti piče....ljudi ginu(manje onih što traže poso) ...berze polude.....virtualni dolari frcaju....sve cvjeta...a o politici nebi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Izvini, al` majke mi, ti mene zajebajes. No dobro, kako pored svih tih, moram priznati interesantnih parametara,
zaglavise u najvecoj recesiji od kad znaju za sebe? :mrgreen:
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#50 Re: Osama bin Laden

Post by zambaklija »

jutarnji wrote:
zambaklija wrote:imam skladišta puna...znači krkam..skladišta prazna...kupujem nova(nema državnih firmi) uz to zamjeram nevalja ovo nevalja ono...tehnologija se razvija...proizvodnja piči...nezaposlenost manja...porezi i ostali nameti piče....ljudi ginu(manje onih što traže poso) ...berze polude.....virtualni dolari frcaju....sve cvjeta...a o politici nebi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Izvini, al` majke mi, ti mene zajebajes. No dobro, kako pored svih tih, moram priznati interesantnih parametara,
zaglavise u najvecoj recesiji od kad znaju za sebe? :mrgreen:
preračunali se sa globalizacijom...


ko drugom jamu kopa sam u nju upaaddaa
Locked