Orašje-Zrinjski (krunski dokaz)-obavezno pogledat!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#26

Post by miki22 »

Šta vi doživjeli jadnici jedni, čitavo prvenstvo podmićujete suce da sude protiv vaših konkurenata, u I. Sarajevu u Posušju, u Žepču, u Orašju toliko ste jadni da ćemo radije dati Slaviji da bude prva nego vi. Jesenas utakmica Orašje Sarajevo pet prvotimaca Orašja dva sata prije početka meča dobiva naredbu da izostanu sa meča. Jao tuge i vi mislite biti prvaci, malo mi vas je žao ali nećemo to dopustiti ako bude do nas. A izgleda biti će do nas, dolazi nam Slavija a pošto ste vi toliko pošteni i niste upleteni ni u kakve mutne radnje, poklonićemo bodove pa se žalite i kukajte na sve strane miševi mali.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#27

Post by prleitihi »

miki22 wrote:Šta vi doživjeli jadnici jedni, čitavo prvenstvo podmićujete suce da sude protiv vaših konkurenata, u I. Sarajevu u Posušju, u Žepču, u Orašju toliko ste jadni da ćemo radije dati Slaviji da bude prva nego vi. Jesenas utakmica Orašje Sarajevo pet prvotimaca Orašja dva sata prije početka meča dobiva naredbu da izostanu sa meča. Jao tuge i vi mislite biti prvaci, malo mi vas je žao ali nećemo to dopustiti ako bude do nas. A izgleda biti će do nas, dolazi nam Slavija a pošto ste vi toliko pošteni i niste upleteni ni u kakve mutne radnje, poklonićemo bodove pa se žalite i kukajte na sve strane miševi mali.
a ko ste vi? :? :oops:
predator
Posts: 62
Joined: 13/06/2005 20:49

#28

Post by predator »

Miran budi! Ne prestanes li lajat neces dobit kosku veceras i spavaces napolju. :D
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#29

Post by Celicna_saka »

miki22 wrote:Šta vi doživjeli jadnici jedni, čitavo prvenstvo podmićujete suce da sude protiv vaših konkurenata, u I. Sarajevu u Posušju, u Žepču, u Orašju toliko ste jadni da ćemo radije dati Slaviji da bude prva nego vi. Jesenas utakmica Orašje Sarajevo pet prvotimaca Orašja dva sata prije početka meča dobiva naredbu da izostanu sa meča. Jao tuge i vi mislite biti prvaci, malo mi vas je žao ali nećemo to dopustiti ako bude do nas. A izgleda biti će do nas, dolazi nam Slavija a pošto ste vi toliko pošteni i niste upleteni ni u kakve mutne radnje, poklonićemo bodove pa se žalite i kukajte na sve strane miševi mali.
Ko ti drma kavez?
miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#30

Post by miki22 »

predator wrote:Miran budi! Ne prestanes li lajat neces dobit kosku veceras i spavaces napolju. :D
To brate nego zar vi predatori niste izumrli ili se baš kitite s tuđim....
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#31

Post by prleitihi »

kiti li tebe ko? :D:D
predator
Posts: 62
Joined: 13/06/2005 20:49

#32

Post by predator »

miki22 wrote:
predator wrote:Miran budi! Ne prestanes li lajat neces dobit kosku veceras i spavaces napolju. :D
To brate nego zar vi predatori niste izumrli ili se baš kitite s tuđim....
Zelenko, a znas li ti sta znaci rijec "predator"? Hajde lijepo knjigu u sake,ja te cekam...samo nemoj dugo. :lol:
Last edited by predator on 23/04/2007 20:37, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#33

Post by pitt »

prleitihi wrote:kiti li tebe ko? :D:D
prle jesmo jos najbolji? Mrsko mi gledat tabelu jer strumfovi jos nisu ispali :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#34

Post by prleitihi »

kakvo je to pitanje? :x:x ..štrumfove nisam na tabeli vidio odavno..jebiga..prikazuju samo prvih 8.. :(:roll::oops::D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#35

Post by pitt »

prleitihi wrote:kakvo je to pitanje? :x:x ..štrumfove nisam na tabeli vidio odavno..jebiga..prikazuju samo prvih 8.. :(:roll::oops::D:D
ma msilio sa poredak samo...sta galamis. Znam da smo najbolji bez obzira na tabelu :D:D Hajd insallah.....jos malo pa ce i ni biti prvi....u druoj :D:D
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#36

Post by PITARKA_SA »

e miki,miki..kakav si sa zdravljem?
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#37

Post by Majstorinho »

Hej miki,upo ti OVOLIKI :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#38

Post by Santos »

Nisam od proslog ljeta bio na tekmi premijer lige ali ono sto sam vidio na tv Orasje-Zrinjski pa ono ako se nekazni sudija i ne kazni Orasje netreba uopste igrat ovo sranje.Sloboda iz Svrakina nije onako udarala.
autoe
Posts: 143
Joined: 22/04/2007 19:20

#39

Post by autoe »

miki22 wrote:Šta vi doživjeli jadnici jedni, čitavo prvenstvo podmićujete suce da sude protiv vaših konkurenata, u I. Sarajevu u Posušju, u Žepču, u Orašju toliko ste jadni da ćemo radije dati Slaviji da bude prva nego vi. Jesenas utakmica Orašje Sarajevo pet prvotimaca Orašja dva sata prije početka meča dobiva naredbu da izostanu sa meča. Jao tuge i vi mislite biti prvaci, malo mi vas je žao ali nećemo to dopustiti ako bude do nas. A izgleda biti će do nas, dolazi nam Slavija a pošto ste vi toliko pošteni i niste upleteni ni u kakve mutne radnje, poklonićemo bodove pa se žalite i kukajte na sve strane miševi mali.
OKO SELJAČKO,PA NEMOJTA SAMO VI O POŠTANJU J**O VAS LEOTAR I SLIČNI NJEMU. A I JESTE NEKE FACE PA DA VI BIRATE KO ĆE UZETI TITULU, KLUB I NAVIJAČI ZAJEDNO NEMAJU 30 GODINA TRADICIJE.
TITULA,TITULA SLAVIT ĆE SE TITULA SARAJEVO JE ŠAMPION GRMI CIJELI STADION
miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#40

Post by miki22 »

PITARKA_SA wrote:e miki,miki..kakav si sa zdravljem?
Pa sve u svemu ok je, uzgred ako poznaješ Majstorinha kako li se već naziva, lijepo ga kako se ono kaže poselami i jedva čekam da nešto konačno ubode i Majstorhino ali izgleda ubada pogrešno, ko zna čovjek vjerovatno gay parade posjećuje. E MAJSTORINHO dabogda i ti konačno mrak skinuo više vrijeme je.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#41

Post by ahmed&nedzad »

Hajde nek' neko postavi opet ovaj snimak s Google-a.
ero_sa_onog_svijeta
Posts: 425
Joined: 06/07/2004 18:54

#42

Post by ero_sa_onog_svijeta »

iako je dosta klubova u BiH doživjelo dosta nepravdi, uvjeren sam da niti jedan klub nije doživio MASAKR kao što su to igrači Zrinjskog u Orašju.
Treba biti iskren i reći da su igrači Orašja fizički napadnuti u Mostaru ( od pojedinaca ''siledžija'') s tim da su oraški ''labudovi i u Mostaru prikazali dosta grubu igru.
Ipak ovo je prvi put da je netko u BiH URADIO NEŠTO KONKRETNO!

Pogledajte samo sportski izvještaj onog pederčine-Šekspira koji sebe naziva novinarom iz Orašja istu noć nakon utakmice!!!
Ono što je Baka rekao je čista istina!
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#43

Post by ahmed&nedzad »

ero_sa_onog_svijeta wrote:iako je dosta klubova u BiH doživjelo dosta nepravdi, uvjeren sam da niti jedan klub nije doživio MASAKR kao što su to igrači Zrinjskog u Orašju.
Treba biti iskren i reći da su igrači Orašja fizički napadnuti u Mostaru ( od pojedinaca ''siledžija'') s tim da su oraški ''labudovi i u Mostaru prikazali dosta grubu igru.
Ipak ovo je prvi put da je netko u BiH URADIO NEŠTO KONKRETNO!

Pogledajte samo sportski izvještaj onog pederčine-Šekspira koji sebe naziva novinarom iz Orašja istu noć nakon utakmice!!!
Ono što je Baka rekao je čista istina!
Ko će kome, k'o svoj svome. :D :D :D
kvic
Posts: 123
Joined: 11/03/2007 23:55
Location: mostar

#44

Post by kvic »

autoe wrote:
miki22 wrote:©ta vi do¾ivjeli jadnici jedni, èitavo prvenstvo podmiæujete suce da sude protiv va¹ih konkurenata, u I. Sarajevu u Posu¹ju, u ®epèu, u Ora¹ju toliko ste jadni da æemo radije dati Slaviji da bude prva nego vi. Jesenas utakmica Ora¹je Sarajevo pet prvotimaca Ora¹ja dva sata prije poèetka meèa dobiva naredbu da izostanu sa meèa. Jao tuge i vi mislite biti prvaci, malo mi vas je ¾ao ali neæemo to dopustiti ako bude do nas. A izgleda biti æe do nas, dolazi nam Slavija a po¹to ste vi toliko po¹teni i niste upleteni ni u kakve mutne radnje, pokloniæemo bodove pa se ¾alite i kukajte na sve strane mi¹evi mali.
OKO SELJAÈKO,PA NEMOJTA SAMO VI O PO©TANJU J**O VAS LEOTAR I SLIÈNI NJEMU. A I JESTE NEKE FACE PA DA VI BIRATE KO ÆE UZETI TITULU, KLUB I NAVIJAÈI ZAJEDNO NEMAJU 30 GODINA TRADICIJE.
TITULA,TITULA SLAVIT ÆE SE TITULA SARAJEVO JE ©AMPION GRMI CIJELI STADION
19Z05
User avatar
supersonic
Posts: 179
Joined: 01/06/2004 01:21
Location: sarajevo

#45

Post by supersonic »

pa ono je slika naseg fudbala. svaka cast baki sto je izveo igrace. ko god je pogledao emisiju bh sport,. gdje je analiziran svaki detalj, moglo se vidjeti da je ono vise bio kick box, nego fudbal. loptu su ubacili, onako, pro forme. ista situacija je i sa ostalim klubovima. kako je sarajevo proslo protiv borca? sezona kad je leotar osvojio titulu, u 5-6 utakmica, penal u zadnjih 10 min! neka je neko pokrenuo, a ostali neka se prikljuce. jel sad problem sto je to bio baka? ja, recimo, navijam za sarajevo i bilo bi mi drago kad bi i sarajevo stalo uz zrinjski. zar je stvarno nekome cilj i sportski uspjeh osvojiti ovakvu ligu?
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#46

Post by zzzzz »

karanana wrote:Ko je ovaj balidzan Enver Saric? Hocu Mesuda Peljtu nazad, ovaj balidzan ne vidi ni prst pred nosom a ne da mi govori koji je start bio faul i sta je bio ofsajd a sta nije. Utakmica cista ko suza. Pa dobro, ljudi imali par maaaalo zescih startova. Sta su trebali, docekat ih sa cvijecem, pogacom i rakijom, poslije onog zlocina i lincha pod bijelim brijegom? Drugi put zrinjevci nemojte tuci goste u prvoj polovini sezone jer morate na gostovanje na proljece.
Ovo potpisujem

Ko o cemu kurva o postenju. BAKA JE PASALICEV GUZNI HAVER.

Pretukli su ljude u Mostaru a sad cvile, ugrozeni im hrvatski interesi od bezboznika Ilje.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#47

Post by Majstorinho »

miki22 wrote:
PITARKA_SA wrote:e miki,miki..kakav si sa zdravljem?
Pa sve u svemu ok je, uzgred ako poznaješ Majstorinha kako li se već naziva, lijepo ga kako se ono kaže poselami i jedva čekam da nešto konačno ubode i Majstorhino ali izgleda ubada pogrešno, ko zna čovjek vjerovatno gay parade posjećuje. E MAJSTORINHO dabogda i ti konačno mrak skinuo više vrijeme je.
Ja se samo mogu miki tebi :lol: Pogledajte kako laje.Kao PAS.
Hvala bogu,MAJSTORINHO je daaaaaaavno skinuo mrak :D Nemoj se ti brinuti za to.Eto,miki,Majstorinho ti salje puno selama :lol:
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#48

Post by Stari »

Veze nemam o cemu se ovdje radi ...samo...gledajuci onaj prilozeni video-klip uvidjam da ...Orasje ima ....za svoje potrebe prevelik ..stadion...YBT-e :shock: ...pa ono kad i ako ikad bude zavrseno ....bi moglo biti jedno od najvecih nogometnih zdanja u zemlji ....a nalazi se u Orasju....hm ....the...nekako mi neproporcionalno velicini grada Orasja....
a.basko
Posts: 414
Joined: 26/11/2006 15:54

#49

Post by a.basko »

Santos wrote:Nisam od proslog ljeta bio na tekmi premijer lige ali ono sto sam vidio na tv Orasje-Zrinjski pa ono ako se nekazni sudija i ne kazni Orasje netreba uopste igrat ovo sranje.Sloboda iz Svrakina nije onako udarala.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa odakle izvuce slobodu iz svrakina.... :-) :-) :-)
ajooooooooj kako se "onomad" igralo lopte... :-) :-) :-)
orasju bi taman pasala nekadasnja sloboda, jelde santos :D :D
User avatar
prdimahovina
Posts: 160
Joined: 01/09/2006 15:46

#50

Post by prdimahovina »

Evo šta je prethodilo "oraškom masakru". Ono gore je bilo brutalno. Da je Baka ili neko iz Zrinjskog ustao protiv degenečenja labudova u Mostaru, sve bi bilo drugačije.



Kako pišu banjalučke Nezavisne novine, utakmica između Zrinjskog i Orašja odigrana u subotu navečer u Mostaru, nije bila napeta samo na terenu, gdje je po jedan igrač oba kluba morao na hlađenje prije kraja susreta zbog crvenih kartona. Naime, fizički je napadnuta momčad Orašja, a više nogometaša je nokautirano, od kojih je jedan izgubio svijest i zaradio potres mozga

S težim tjelesnim ozljedama od ostalih suigrača u Posavinu su se vratili Sabit Alimanović, Goran Živković i Pavle Đurić. Popularni "labudovi", ističi, bili su šokirani onim što im se dogodilo u gradu na Neretvi.

"Bio sam u Mostaru, ali sam ranije napustio stadion. Čuo sam od igrača što se dogodilo i nemam komentar. Klub će zauzeti svoj stav i o mostarskom događaju ćemo izvjestiti cjelokupnu javnost", istakao je Miroslav Đurić, sportski direktor Orašja.

Novinar Nezavisnih novina razgovarao je s nekolicinom nogometaša Orašja. Nijedan od njih nije htio dati pojedinačnu izjavu nego su se svi složili i istupili u javnost sa slijedećim jedinstvenim iskazom:

"Tijekom susreta Zdenko Džidić, brat direktora Zrinjskog Željka Džidića, često nas je vrijeđao, a u poluvremenu nam je psovao majku. Nakon što se utakmica završila on je skupa s još petoricom civila iz kluba, dakle osoba koje su izravno vezane za NK Zrinjski, prišao našem autobusu.

Vrijeđali su nas verbalno i kada smo pokušali smiriti strasti uslijedila je serija fizičkih napada na nas. Pavle Đurić je dobio izravan i neočekivan udarac u usta, od kojeg mu se stresla kompletna vilica, a nakon toga je bio huliganski pretučen udarcima nogom.

Malog Sabita Alimanovića su nokautirali i dečko je pao bez svijesti na beton, dok je Goran Živković u tučnjavi zaradio hematom ispod desnog oka. Sve se to dešavalo na igralištu Zrinjskog kod našeg autobusa", ističu napadnuti nogometaši Orašja.

Gužva je prestala, kažu igrači Orašja, tek kada su Džidić i njegovi huligani vidjeli na betonu u besvjesnom stanju Sabita Alimanovića, koji je, tvrde oni, a i liječnik je to ustvrdio, u napadu dobio potres mozga i prevezen je u Hitnu službu.

Policija u Mostaru, također tvrde Orašani, je reagirala presporo, a u NK Orašje očekuju istragu MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije o napadu na njih, te da sud procesuira izgrednike, kako se slični brutalni napadi ne bi više nikome nikada ponovili na našim premijerligaškim terenima. Napadnuti igrači su nakon što su dobili batine, ističu, dali izjave policijskim službenicima u Mostaru o okolnostima napada.
Post Reply