Opustanje

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

flyawayll

Opustanje

Post by flyawayll » 24/05/2011 23:43

Sta je Opustanje ? Kako se vi opustate ?
Ja sam jedna od osoba koje se jednostavno ne znaju opustiti, mozda to ne pokusavam na pravi nacin ili patim od anksioznosti ?? Mislim da nema ovakve teme tako da da cujem vasa misljenja :-D

hali gali halid

Re: Opustanje

Post by hali gali halid » 24/05/2011 23:46

Isti sam, uvijek u grču nekakvom, nervozan, loše misli nekakve, pogotovo kad izadjem van stana. Mozda i ja patim od anksioznosti.

flyawayll

Post by flyawayll » 24/05/2011 23:49

hali gali halid wrote:Isti sam, uvijek u grču nekakvom, nervozan, loše misli nekakve, pogotovo kad izadjem van stana. Mozda i ja patim od anksioznosti.

A ja uvijek pokusavam da tako ne djelujem, a jos gore pa gledam svakakve crnjake vijesti, politiku i te gluposti pored svih mojih licnih problema.. Mozda je to sto malo izlazim, a rado bi to promjenio ali kad se nesto ne moze.. :(

mirz_a

Post by mirz_a » 24/05/2011 23:54

Ja sam opustena osoba, jednostavno me boli uvo za sve.Jer jednom se zivi i jebes taj zivot ako ga provedes u grcu, ili u nekoj nervozi zabavi se . :) :) A sto se tice opustanja svako ima neki svoj nacin opustanja npr: Izadjem u grad,drustvo,kafa, nekad i neko alkoholno pice cisto da me opusti .

7 JEGERA !

flyawayll

Post by flyawayll » 24/05/2011 23:56

mirz_a wrote:Ja sam opustena osoba, jednostavno me boli uvo za sve.Jer jednom se zivi i jebes taj zivot ako ga provedes u grcu, ili u nekoj nervozi zabavi se . :) :) A sto se tice opustanja svako ima neki svoj nacin opustanja npr: Izadjem u grad,drustvo,kafa, nekad i neko alkoholno pice cisto da me opusti .

7 JEGERA !

jest, kad imas s kim se druziti.. ja sam se sa svakim druzio i onda mi je puklo, nisam vise mogao sa svakakvim a sad nemam s kim :(

MyCore

Post by MyCore » 24/05/2011 23:59

Nadji kakvog depressive Black Metala :lol:

Priorat
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

Post by Priorat » 25/05/2011 00:02

MyCore wrote:Nadji kakvog depressive Black Metala :lol:

I PRESELI SE U SEATTLE I DONJI SI!! :D

flyawayll

Post by flyawayll » 25/05/2011 00:06

ma odoh se drogirat kao svi ostali :-) :D

shillen

Post by shillen » 25/05/2011 00:09

flyawayll wrote:ma odoh se drogirat kao svi ostali :-) :D

to ce ti samo pogorsat situaciju :D

UmmiKulsum

Post by UmmiKulsum » 25/05/2011 00:11

DrizzT wrote:
flyawayll wrote:ma odoh se drogirat kao svi ostali :-) :D

to ce ti samo pogorsat situaciju :D

jel to iz iskustva, ili?? :D :D

mirz_a

Post by mirz_a » 25/05/2011 00:16

flyawayll wrote:
mirz_a wrote:Ja sam opustena osoba, jednostavno me boli uvo za sve.Jer jednom se zivi i jebes taj zivot ako ga provedes u grcu, ili u nekoj nervozi zabavi se . :) :) A sto se tice opustanja svako ima neki svoj nacin opustanja npr: Izadjem u grad,drustvo,kafa, nekad i neko alkoholno pice cisto da me opusti .

7 JEGERA !

jest, kad imas s kim se druziti.. ja sam se sa svakim druzio i onda mi je puklo, nisam vise mogao sa svakakvim a sad nemam s kim :(

Pa cuj da ti nesto ja kazem zasigurno je u tebi prblem jer nemogu oni svi biti glupi a ti jedini pametan.Vjerujem da si mlad, i imas problema.Ima ih svako,kad bi ti ja poceo pricati probleme. Izadji malo i zivi zivot ba, past ces u depresiju, a to sa drogom nemoj se saliti sa takvim stvarima jer kad budes saam mozda pocnes ozb misliti o tome .

PS: ima kindjurijada u palmi 11.06. eto dodji !

drina.jedina

Post by drina.jedina » 25/05/2011 00:18

mirz_a wrote:
flyawayll wrote:

7 JEGERA !

Pa cuj da ti nesto ja kazem zasigurno je u tebi prblem jer nemogu oni svi biti glupi a ti jedini pametan.Vjerujem da si mlad, i imas problema.Ima ih svako,kad bi ti ja poceo pricati probleme. Izadji malo i zivi zivot ba, past ces u depresiju, a to sa drogom nemoj se saliti sa takvim stvarima jer kad budes saam mozda pocnes ozb misliti o tome .

potpisujem :thumbup: ....a kindjurijadu treba posjetiti obavezno :lol:

mirz_a

Post by mirz_a » 25/05/2011 00:22

:-D
Last edited by mirz_a on 25/05/2011 00:24, edited 1 time in total.

flyawayll

Post by flyawayll » 25/05/2011 00:24

mirz_a wrote:
flyawayll wrote:

7 JEGERA !

a dobro nije sad bilo ih puno, bilo je 4-5 osoba s kojim sam se stalno druzio al ne znam kako bi ti rekao, jednostavno mi nisu odgovarali, vise sam se na silu druzio i bolje mi je ni s kim (kolko tolko) nego sa njima.. a sad valjda cu naci novih drugova :-D

mirz_a

Post by mirz_a » 25/05/2011 00:27

flyawayll wrote:
mirz_a wrote:
flyawayll wrote:Ja sam opustena osoba, jednostavno me boli uvo za sve.Jer jednom se zivi i jebes taj zivot ako ga provedes u grcu, ili u nekoj nervozi zabavi se . :) :) A sto se tice opustanja svako ima neki svoj nacin opustanja npr: Izadjem u grad,drustvo,kafa, nekad i neko alkoholno pice cisto da me opusti .

7 JEGERA !

a dobro nije sad bilo ih puno, bilo je 4-5 osoba s kojim sam se stalno druzio al ne znam kako bi ti rekao, jednostavno mi nisu odgovarali, vise sam se na silu druzio i bolje mi je ni s kim (kolko tolko) nego sa njima.. a sad valjda cu naci novih drugova :-D[/quote]

Idi ih od ove dobi trazi ! xD :run: :run:

flyawayll

Post by flyawayll » 25/05/2011 20:11

PS: ima kindjurijada u palmi 11.06. eto dodji ![/quote]

a dobro nije sad bilo ih puno, bilo je 4-5 osoba s kojim sam se stalno druzio al ne znam kako bi ti rekao, jednostavno mi nisu odgovarali, vise sam se na silu druzio i bolje mi je ni s kim (kolko tolko) nego sa njima.. a sad valjda cu naci novih drugova :-D[/quote]

Idi ih od ove dobi trazi ! xD :run: :run:[/quote]

A moze neki savjet kako da ih upoznam ? I necu sam otici negdje pa prilaziti ljudima.. :-) :(

mirz_a

Post by mirz_a » 25/05/2011 23:47

flyawayll wrote:PS: ima kindjurijada u palmi 11.06. eto dodji !

Idi ih od ove dobi trazi ! xD :run: :run:[/quote]

A moze neki savjet kako da ih upoznam ? I necu sam otici negdje pa prilaziti ljudima.. :-) :([/quote]

Boze sacuvaj pa ti si neki friik ! ;D

Sarajevski_Marlboro

Post by Sarajevski_Marlboro » 25/05/2011 23:49

Koliko je tebi godina? :-D

flyawayll

Post by flyawayll » 26/05/2011 00:03

ma 100% frik :D :-)

@Sarajevski 17 i po :|

Sarajevski_Marlboro

Post by Sarajevski_Marlboro » 26/05/2011 00:17

Mlad si :-D

Imas li kakvih poznanika?
Pozoves ih na kafu,upoznas se malo bolje...
Ako si vec izgubio sve prijatelje,tacnije udaljio se od njih...ne znaci da u kratkom vremenu neces steci nove...i bolje
tj.za kratko vrijeme ti neko moze postati vise od onih koji su tu citav zivot bukvalno...
Samo treba da ljudi kliknu,sto bi se reklo.

Pa eto,ak' ces ici na fax uskoro,ako nista,upoznaces tu masu novih lica...

Upisi kakav kurs,ili malo sporta ukljuci...eto prilike za nova poznanstva... :-D

To ja ako ti se izlazi i druzi...

Mozda si neki osobenjak...pa vise volis probrano drustvo...

Ne znam,malo nam pojasni vise . :-D

flyawayll

Post by flyawayll » 26/05/2011 00:21

Sarajevski_Marlboro wrote:Mlad si :-D

Imas li kakvih poznanika?
Pozoves ih na kafu,upoznas se malo bolje...
Ako si vec izgubio sve prijatelje,tacnije udaljio se od njih...ne znaci da u kratkom vremenu neces steci nove...i bolje
tj.za kratko vrijeme ti neko moze postati vise od onih koji su tu citav zivot bukvalno...
Samo treba da ljudi kliknu,sto bi se reklo.

Pa eto,ak' ces ici na fax uskoro,ako nista,upoznaces tu masu novih lica...

Upisi kakav kurs,ili malo sporta ukljuci...eto prilike za nova poznanstva... :-D

To ja ako ti se izlazi i druzi...

Mozda si neki osobenjak...pa vise volis probrano drustvo...

Ne znam,malo nam pojasni vise . :-D

Tacno je, udaljio sam se mada sam ja uvijek prije imao prijatelje, ali nikad nisam imao ono najboljeg druga, s kojim mozes sve raditi, a ne da te izradi kad ti najvise treba. A sto se tice faxa, ja sve mislim nesto cim fax tu su i obaveze i tad sam vec prestar (samo mislim crnjak) a vjerovatno to su najbolje godine ali eto ipak ja nesto stalno mislim ode mi mladost prebrzo :-D

Sarajevski_Marlboro

Post by Sarajevski_Marlboro » 26/05/2011 00:40

Tako razmisljajuci neces nigdje stici.
Znam po sebi. :wink:

A to za mladost :lol:
Tako sam i ja govorila prije....a kako godine prolaze,sve mi ljepse,covjek zreliji :D
Vidis bolje neke stvari,a i ljude shvatas drugacije.
Ovo je samo prolazna faza :wink:

Ništa tebi neće proći,bit je samo da kvalitetno potrošiš vrijeme,a za to je mnogo načina.

Danas je tesko naci dobrog prijatelja,takvi su ljudi.
Pogotovo je teze ovoj mlađoj generaciji,malo ih je zaista koji su "normala".

U svemu trebas imati srece,sve je splet okolnosti.
Budi ono sto jesi,vremenom se iskristalisu stvari...
I budi otvoreniji,ako si zatvoren,ni oni slicni tebi nece uspjeti vidjeti to sto trebaju.

Samo lagano :D
Eto,i sam si rekao da najbolje godine tek slijede.. :D

Sarajevski_Marlboro

Post by Sarajevski_Marlboro » 26/05/2011 00:42

sanabe wrote:Ama sport :roll: :mrgreen:

Slažem se.
Treba se ispuhati. :mrgreen:

Mr. Brightside

Post by Mr. Brightside » 26/05/2011 00:45

jarane ja bih te prebio,uvalio u milion problema pa da vidis kako je biti u depresiji i govnima do grla ;-)
kakav ba sport sa 18 godina,jedino mozes u teretanu a i to je trosak.

Mr. Brightside

Post by Mr. Brightside » 26/05/2011 00:50

sanabe wrote:
armin.i.am wrote:jarane ja bih te prebio,uvalio u milion problema pa da vidis kako je biti u depresiji i govnima do grla ;-)
kakav ba sport sa 18 godina,jedino mozes u teretanu a i to je trosak.

pa moze trcati jbg ti :roll:

moze,idi na vils pravi se da trcis,mozda upoznas neku curu :D

Post Reply