Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Simply_Red

#76 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Simply_Red » 28/06/2011 00:06

ohanite malo s glupostima :x
u cijeloj ovoj prici svadja oko toga sta bi ko uradio ili sta ko misli nije bitna, nego fino trebamo se ujediniti u tome da se nadamo da je jos ziva. A sta god ovaj rekao, ja mu nista ne vjerujem, previse mi stvari ovdje ne pase

Not My Idea

#77 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Not My Idea » 28/06/2011 00:29

@Bellydancesuperstar

Je li ti shvatas da si posavjetovala djevojkama koje ne nadju u rukama silovatelja da ih zavode i sarmiraju?
Ova jadna Antonija ga je trebala sarmirat pa da agonija u kamionu traje danima?

To sto si napisala da tacno mozes zamislit kako ga ona odguruje nogama obzirom da je Dalmatinka je najgluplji (najbezobrazniji, najbezosjecajniji) post sto sam procitala u cijelom forumu.

Duhovni Vođa

#78 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Duhovni Vođa » 28/06/2011 00:34

bellydancer, molim te ne vracaj se na ovu temu. idi negdje drugo molim te. iz posta u post sve vece i vece gluposti pises.

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#79 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by ladyblue18 » 28/06/2011 00:38

Bellydancesuperstar wrote:vrijeđala ga i odgurivala nogama...s obzirom da je dalmatinka mogu si ovo slikovito predočiti.
ipak, nije preporučljivo takvo ponašanje.
Sve si granice sa ovim presla, fuj, nek te je stid i sram.

Za svaku napisanu glupost do sada sam mislila da ne mislis ozbiljno, ali ovo je monstruozno i bezosjecajno i ljigavo i podlo i jadno itd.
Jos jednom, fuj!

Simply_Red

#80 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Simply_Red » 28/06/2011 00:46

gotovo proslo idemo dalje :arrow:

Simply_Red

#81 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Simply_Red » 28/06/2011 00:51

Dakle, imam osjecaj da je sad opala nekakva hajka oko svega uhicenjem Dragana Paravinje, i to mi se ne svidja. Red bi bio da se sad jos veci narod nadigne da se konacno nadje djevojka, i da se okonca ova strepnja tih roditelja

ELMauro

#82 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by ELMauro » 28/06/2011 00:57

Ljudi ovo je posljedica PTSP-a

Doda37

#83 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Doda37 » 28/06/2011 12:04

"Danas će se na širem području od mjesta Oklaj do Kistanja uključujući i rijeku Krku, pretraga obaviti na području od Brljana prema hidrocentrali", priopćila je policija.

U potrazi sudjeluje isti broj osoba kao i jučer, dakle preko 110 pripadnika Interventne jedinice policije, Specijalne policije (ronioci), policijskih službenika Kriminalističke i preko 20 pripadnika GSS-a i manji broj vatrogasaca iz Drniša.

Jučer su pretraživali teren od Oklaja prema Kistanjama. Ronioci su bili na gornjem toku Krke, ali nije bilo rezultata. Prema Paravinjinom opisu mjesta gdje je navodno ostavio Antonijino tijelo, radi se o vrlo nepristupačnom terenu.

Kronologija:

10:50 - IZ MUP-a objašnjavaju da je šest slovenskih vojnika i specijalnih policajaca došlo na prijedlog hrvatske Specijalne policije, a na poziv glavnog ravnatelja hrvatske policije.

"Priključili su nam se vojnim čamcem i uređajem Side-scan Sonar Edge Tech 4900 kojeg posjeduje slovenska vojska, a služi za pretragu dna vodene površine", ističu iz MUP-a. Objašnjavaju da se sonar spušta u dubinu od 10 posto ukupne dubine vode i radi po principu odbijanja zvukova o predmete koji se nalaze na dnu vodene površine.

"Na kompjuteru koji zaprima povratnu informaciju vide se obrisi predmeta s dna vodene površine. Uređaj evidentira frekvencije od 400 do 900 kHz", pišu iz MUP-a i dodaju kako je uređaj uspješno korišten u Sloveniji kod pretraga Drave i Soče.

rogoz

#84 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by rogoz » 28/06/2011 14:28

ELMauro wrote:Ljudi ovo je posljedica PTSP-a
Mozda,ali...ludaka je na sve strane.

Prije svega bi uputio najiskrejnije saosjecanje sa roditeljima(znam kako je to strasno,uzasno,neopisivo)i rodbini nastradale djevojke.

Skoro je u Holandiji policajac(28 godina star)silovao djevojcicu od 13 dodina,ubio,zakopao u basti,sledece veceri sa prijateljima rostiljao na grobu nesretene djevojcice.Inace doticni monstrum je bio prvi komsija,mozda drugi put o detaljima.

krompir i riza

#85 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by krompir i riza » 28/06/2011 14:38

Tako mi je žao djevojke ,roditelja, porodice... :sad: :sad: :sad: :sad: strašno je ono što oni sad proživljavaju, užasno :sad:

A za ovog monstruma :x :x ne znam...razmišljam, razmišljam..i nijedna mi se kazna ne čini dovoljna :x u ovakvim situacijama i sam sebe iznenadim , nisam ni svjestan šta nosim u sebi dok me nešto ovakvo ne ozbaci iz cipela :x :x

Troll_Happens

#86 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Troll_Happens » 29/06/2011 07:26

garant @Bellydancesuperstar to lozi i ona bi volila da je siluju zato tako prica i djeli glupe savjete...
uglavnom tuzna prica koja je zadesila bas jadne ljude i uzela im divnu djevojku... zlotvoru koji je to pocinio i koji ih zavlaci vec nedeljama bih angazovao 20 crnaca pa nek ga posteno izbuse vjerovatno da mu zelja bude veca djubreee :x

Not My Idea

#87 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Not My Idea » 29/06/2011 12:53

strasno je kakvi ljudi zive medju nama ...

saxaholics

#88 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by saxaholics » 29/06/2011 17:49

Jedan001 wrote:garant @Bellydancesuperstar to lozi i ona bi volila da je siluju zato tako prica i djeli glupe savjete...
uglavnom tuzna prica koja je zadesila bas jadne ljude i uzela im divnu djevojku... zlotvoru koji je to pocinio i koji ih zavlaci vec nedeljama bih angazovao 20 crnaca pa nek ga posteno izbuse vjerovatno da mu zelja bude veca djubreee :x
Evo citam malo ove postove, i nevidim razlog zasto ti nefasujes ban nakon ovakvog misljenja-boldirano. Mozda je cura stvarno dozivjela nesto slicno, pa se izborila na svoj nacin (pobjegla ili sl.). Te bolesnike koji napastuju mlade cure uglavnom to i napaljuje taj njihov strah-slabost, jer se vjerovatno i sami necega boje pa na taj nacin dokazuju sebi nesto . Zato pazite kad ulazite u neciji auto, jer ste u njihovom posjedu. I kako reagovati ako se nesto desi? Samo paniciti vristati mlatiti nogama i rukama ili mozda ostati miran pa iskoristiti trenutak njegove nepaznje i opaliti ga iz sve snage nekim tupim/ostrim predmetom dok negleda. Opet sto situacija, nije uvijek isto. Mogu reci 100 puta zao mi je djevojke ali to nista nemjenja trenutnu situaciju. Samo se nadam da nije najgore. Volio bih da smo vise otvoreno drustvo, da te cure mogu otvoreno reci da su silovanje ( dok je vrijeme) da ih se ne osudjuje vec da im se pomogne a stim cinom pomazemo i drustvu. Nadam se da i ja nisam nekoga isprovocirao/smorio ovim postom iako nevidim razloga.
Izvinjavam se na greskama u kucanju ako kome smeta ;-)

lilica011

#89 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by lilica011 » 29/06/2011 17:57

krompir i riza wrote:Tako mi je žao djevojke ,roditelja, porodice... :sad: :sad: :sad: :sad: strašno je ono što oni sad proživljavaju, užasno :sad:

A za ovog monstruma :x :x ne znam...razmišljam, razmišljam..i nijedna mi se kazna ne čini dovoljna :x u ovakvim situacijama i sam sebe iznenadim , nisam ni svjestan šta nosim u sebi dok me nešto ovakvo ne ozbaci iz cipela :x :x
Možda da ti padne na pamet kastriranje,posle silovanja to i zaslužuje,jer preblaga je kazna samo metak u celo.Onsda ga u zatvor dozivotno sa likovima koji ce se malo pozasbaviti sa njim kao što je on naudio ovim jadnim djevojkama. :dance:

Simply_Red

#90 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Simply_Red » 30/06/2011 12:21

ajde da polako skrenemo temu sa frustracija na to zasto jos nije nadjeno tijelo Antonije. Mozda stvarno i nije mrtva, kao sto snazno vjeruju njeni roditelji. To bi me ucinilo veoma sretnim covjekom

poznanik

#91 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by poznanik » 30/06/2011 12:29

Simply_Red wrote:ajde da polako skrenemo temu sa frustracija na to zasto jos nije nadjeno tijelo Antonije. Mozda stvarno i nije mrtva, kao sto snazno vjeruju njeni roditelji. To bi me ucinilo veoma sretnim covjekom
Gotovo je nevjerovatno da nije mrtva, ako je istinito priznanje Paravinje. Prije će biti da je tijelo ušlo u neku podvodnu špilju u Krki ili nizvodnom jezeru, jer je u vrijeme zločina Krka bila nabujala.

amrica

#92 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by amrica » 30/06/2011 12:30

Sad je traze u nekom jezeru jer je tahomrtar pokazao da je bio i tamo. Lazov ortodoksni :x

Not My Idea

#93 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Not My Idea » 30/06/2011 12:37

Kao i svaki normalan covjek, voljela bih da je ziva.
Al to granici s nemogucim, nazalost. Sve i da nije u rijeci, il jezeru i da je ziva, morala bi bit negdje zatvorena, sto bi znacilo da je neko cuva il bi umrla od gladi :sad:

Dr.Cuddy

#94 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Dr.Cuddy » 30/06/2011 12:40

Simply_Red wrote:ajde da polako skrenemo temu sa frustracija na to zasto jos nije nadjeno tijelo Antonije. Mozda stvarno i nije mrtva, kao sto snazno vjeruju njeni roditelji. To bi me ucinilo veoma sretnim covjekom
Pratim ovaj slučaj od prvog dana od kad je nestala i pravo bih voljela da je nađu živu. :(

Simply_Red

#95 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Simply_Red » 30/06/2011 12:46

Dr.Cuddy wrote:
Pratim ovaj slučaj od prvog dana od kad je nestala i pravo bih voljela da je nađu živu. :(
nada mora postojati.

http://www.sarajevo-x.com/svijet/region ... /110630018

Zar nije prije par dana bila vijest da je tahograf koji je nadjen kod njega lazan i da je time pokusao zavarati policiju?

Kad ce vise prestati kontradiktornosti oko svega ovoga? Poceo sam spisak praviti haman

Dr.Cuddy

#96 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Dr.Cuddy » 30/06/2011 12:59

Simply_Red wrote:
Dr.Cuddy wrote:
nada mora postojati.

http://www.sarajevo-x.com/svijet/region ... /110630018

Zar nije prije par dana bila vijest da je tahograf koji je nadjen kod njega lazan i da je time pokusao zavarati policiju?

Kad ce vise prestati kontradiktornosti oko svega ovoga? Poceo sam spisak praviti haman
Pa valjda su našli pravi tahograf. Onaj što je imao u džepu je bio foluška. Evo sad su otkrili da se zadržavao i kod akumulacijskog jezera pokraj mjesta Štikada kod Gračaca. Ma ko će ga znat. Svjesna sam ja da oni ne iznose sve podatke u javnost ali i da je istraga puna rupa.
Prelako i prebrzo je monstrum priznao ubistvo s obzirom koliko se trudio da sve sakrije. I jamčevina od 10,000 eura u Sloveniji? Otkud vozaču kamiona sa plaho puno dugova tolike pare odjednom?

amrica

#97 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by amrica » 30/06/2011 15:43

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/nevj ... prava.html

:? :roll: :cry:

Stite ljudska prava osudjenog silovatelja, koji bjezi godinama... dezela :roll:

I koji namazani lik, uhapsen, pa trazio azil. :|

idealnolosa

#98 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by idealnolosa » 01/07/2011 01:51

Odbija detektor lazi.Gdje li je ta jadna djevojka?

Mjesanac

#99 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Mjesanac » 01/07/2011 02:28

Moje je misljenje da je Antonija prodana u bijelo roblje, a Paravinja stiti kupce laganjem da je bacio u Krku.

idealnolosa

#100 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by idealnolosa » 01/07/2011 09:36

Nakon skoro mjesec dana od nestanka tesko da ce je naci zivu.Daj Boze da jeste.Vec danima u Krki nisu nasli nista i sigurno nije tu.Samo gube vrijeme trazeci je na tom mjestu gdje je idiot rekao. :sad:

Post Reply