Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40673
Joined: 29/06/2011 23:39

#102 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by dječak sa šibicama »

A zasto se ovog ne izruci Hrvatskoj, pa da ga se vodi na lice mjesta i da pokaze gdje je bacio tijelo, ako jeste.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#103 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by idealnolosa »

Laze da jeste.Nazalost,ne vjerujem da je Antonia ziva ali ne vjerujem ni da je bacio tjelo tu
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#104 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by pape »

idealnolosa wrote:Nakon skoro mjesec dana od nestanka tesko da ce je naci zivu.Daj Boze da jeste.Vec danima u Krki nisu nasli nista i sigurno nije tu.Samo gube vrijeme trazeci je na tom mjestu gdje je idiot rekao. :sad:
Sve nepoznanice i lutanja u istrazi sa ovim monstrumom se desavaju kao posljedica upotrebe "demokratskih" metoda.
Kakva njegova prava se stite? Kako on u ovom slucaju, nakon svega ucinjenog, moze odbiti poligrafsko vjestacenje?

Lijepa Titina policija, ... propjevao bi on za dva sata pred njegovim istraziteljima.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#105 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Pasiflora »

Pa stvarno mi nije jasno da nisu u stanju natjerati ga da kaze istinu :x

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... asi-226270
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#106 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by jefferson »

sitno wrote:Pa stvarno mi nije jasno da nisu u stanju natjerati ga da kaze istinu :x

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... asi-226270
Tako je to od kad svjetlo upalise!
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#107 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by Pasiflora »

jefferson wrote:
sitno wrote:Pa stvarno mi nije jasno da nisu u stanju natjerati ga da kaze istinu :x

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... asi-226270
Tako je to od kad svjetlo upalise!
Dabogda im "svi osiguraci poiskakali"!!!!!! Nikada mi nije bilo jasno o kakvim ljudskim pravima pricaju kad su zlocinci u pitanju. Za to ima samo jedan lijek - MILICIJA je to dobro znala. Sto god ko mislio o tome.
Znam da nije tema i nadam se da se niko nece uhvatiti za ovo, ali nuzno je imati smrtnu kaznu!
astrogirl
Posts: 14
Joined: 26/04/2011 09:26

#108 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by astrogirl »

Cijeli slucaj pratim od samog pocetka i mislila sam da je zaista bacio u Krku ali posto nece da ide na poligraf moje misljenje je da je velik mogucnost da je mozda prodao u bijelo roblje .....Ne mogu je osudjivati sto je stopirala jer nisam iz dalmacije a milion puta sam stopirala bas na tom lokalitetu ali doduse nikada sam . Javilo se pet cura ,zena sa podrucja republike srpske koje su silovane bas od ovog monstruma i doista hvala im i u moje ime jer njihovi iskazi vjerovatno ce pomoci policiji u daljem radu .
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#109 Re: Oprostajno pismo Dragana Paravinje

Post by amrica »

:shock:

"Dragan Paravinja pred sudom: Nisam kriv!


Dragan Paravinja pred sudom u Sokcu izjasnio se kako nije kriv.


Paravinja je rekao kako je izjava o krivnji iznuđena jer je u Banja Luci pretučen. Rekao je kako za silovanje 2002. godine u Sarajevu nije kriv.

Pred sud u Sokocu Dragan Paravinja, kojega Hrvatska tereti za pokušaj silovanja i teško ubojstvo 17-godišnje Drnišanke Antonije Bilić, izašao je u 13 sati.

Tamošnje ga pravosuđe pak tereti za pokušaj silovanaj iz 2002. godine, uz još pet silovanja koja je Paravinja navodno počinio između 1999. i 2002. godine dok je živio u Sarajevu. Optužnica je podignuta 2005. godine, a kad su pravosudna tijela ustanovila da se Paravinja nikada neće pojaviti na sudu raspisana je tjeralicu, a ona je i razlog zašto ga sada drže u pritvoru.

Sud u Sokocu saslušao je Paravinju o optužbama žene koja ga tereti da ju je pokušao silovati još 2002. godine. Kao i Antoniju Bilić, povezao ju je automobilom, zaustavio vozilo i počeo je dirati po intimnim dijelovima. Kako se žena prepustila nesreći i nije pružala otpor, Paravinja je odustao od silovanja jer nije mogao postići erekciju. Kako doznajemo, tek nakon okončanja postupka koji se vodi protiv njega na sudu u Sokocu, može se govoiti o izručenju Hrvatskoj. (VLM Agencija)"

_______________________

koji mentalni sklop :x :x :run:
Post Reply