Operacija nosa

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4834
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#76 Re: Operacija nosa

Post by Tvrtko II Kotromanić »

na ORL KCUS-a je on, ne znam jel ima privatnu ordinaciju
User avatar
crusader
Posts: 266
Joined: 30/03/2010 19:37
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#77 Re: Operacija nosa

Post by crusader »

jel radis estetsku operaciju ili funkcionalnu, i koliko ces platiti ? ja planiram za godinu raditi u sarajevu, ali nisam se jos za doktora odlucio, mozda mi vasi rezultati pomognu pri odabiru.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4834
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#78 Re: Operacija nosa

Post by Tvrtko II Kotromanić »

kod mene je malo specificno to :D, i estetsko i funkcionalno u jednom :D
ne znam jos oko placanja, kazem ti, nisam ga mogao "uhvatiti" dosad
Rara
Posts: 2
Joined: 30/08/2012 01:47

#79 Re: Operacija nosa

Post by Rara »

.
Last edited by Rara on 31/08/2012 21:38, edited 1 time in total.
Rara
Posts: 2
Joined: 30/08/2012 01:47

#80 Re: Operacija nosa

Post by Rara »

.
Last edited by Rara on 31/08/2012 21:38, edited 1 time in total.
Irina_Abramovich
Posts: 1
Joined: 30/08/2012 11:53

#81 Re: Operacija nosa

Post by Irina_Abramovich »

Ja takodjer imam jedno pitanje ... Naime, meni je nos poprilicno ravan ali vrh nosa je malo povelik i isto kao da imam neku lopticu, tako da iz profila, nos izgleda veliko ... Koliko bi me otprilike kostalo uklanjanje te 'loptice' ? Mislim da operacija apsolutno nije zahtjevna, pa me zanima znate li otprilike koja je cijena ?

Hvala unaprijed :-D :-D
User avatar
Sacime
Posts: 126
Joined: 11/01/2010 18:52
Location: My little world

#82 Re: Operacija nosa

Post by Sacime »

Kompliciranost operacije nema nikakve veze sa cijenom. Tako i da imas orlovski nos i kuglicu troskovi neki osnovni su isti
Sultanija55
Posts: 12
Joined: 03/10/2012 23:19

#83 Re: Operacija nosa

Post by Sultanija55 »

Da li je neko radio estetsku operaciju nosa kod doktora Alije Agincica ili u novootvorenoj klinici Nasa mala klinika?
adex
Posts: 3
Joined: 01/01/2010 23:25

#84 Re: Operacija nosa

Post by adex »

To je novootvorena klinika ali doktori su koliko sam vidio iz bosanesa presli i otvorili novu kliniku. Kako sam vec pisao da sam imao lose iskustva sa bosanesom sada me zanima da li je neko radio korekciju nosa u Sarajevu kod doktora Glumicica u Eurofarmu ?
nini30
Posts: 18
Joined: 01/10/2012 13:08

#85 Re: Operacija nosa

Post by nini30 »

Sultanija55 wrote:Da li je neko radio estetsku operaciju nosa kod doktora Alije Agincica ili u novootvorenoj klinici Nasa mala klinika?
ja sam radila korekciju ... prezadovoljna sam i klinikom i lijecnickim kadrom, njihovom strucnoscu i znanjem. Mislim da bolji tim na citavom svijetu od primariusa Cvorka i Agincica jednostavno ne postoji. Po mom misljenju najkvalitetniji doktori u svojoj struci u citavoj regiji pa i dalje...
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#86 Re: Operacija nosa

Post by damke_85 »

hahahah vidi sto ovi iznad mene reklamiraju kliniku :lol:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#87 Re: Operacija nosa

Post by shiljak »

vala bas, koji FAIL za kliniku hahha
User avatar
crusader
Posts: 266
Joined: 30/03/2010 19:37
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#88 Re: Operacija nosa

Post by crusader »

kolko ste platili vi koji ste radili operejšn ?
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#89 Re: Operacija nosa

Post by amko76 »

nini30 wrote:
Sultanija55 wrote:Da li je neko radio estetsku operaciju nosa kod doktora Alije Agincica ili u novootvorenoj klinici Nasa mala klinika?
ja sam radila korekciju ... prezadovoljna sam i klinikom i lijecnickim kadrom, njihovom strucnoscu i znanjem. Mislim da bolji tim na citavom svijetu od primariusa Cvorka i Agincica jednostavno ne postoji. Po mom misljenju najkvalitetniji doktori u svojoj struci u citavoj regiji pa i dalje...
A bogte znači najbolji na cijelom svijetu a? I u galaksiji i univerzumu jel?

Šta vi mislite da je neko lud, pa ne vidi da se samoreklamirate. Svašta.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#90 Re: Operacija nosa

Post by shiljak »

moderatori nemojte brisati poruke da se zna da ima i ovakvih :D

I sad bi neko trebao otici tamo na operaciju? :sad:
nini30
Posts: 18
Joined: 01/10/2012 13:08

#91 Re: Operacija nosa

Post by nini30 »

amko76 wrote:
nini30 wrote:
Sultanija55 wrote:Da li je neko radio estetsku operaciju nosa kod doktora Alije Agincica ili u novootvorenoj klinici Nasa mala klinika?
ja sam radila korekciju ... prezadovoljna sam i klinikom i lijecnickim kadrom, njihovom strucnoscu i znanjem. Mislim da bolji tim na citavom svijetu od primariusa Cvorka i Agincica jednostavno ne postoji. Po mom misljenju najkvalitetniji doktori u svojoj struci u citavoj regiji pa i dalje...
A bogte znači najbolji na cijelom svijetu a? I u galaksiji i univerzumu jel?

Šta vi mislite da je neko lud, pa ne vidi da se samoreklamirate. Svašta.
to je moje misljenje. Zavrseno. :-D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#92 Re: Operacija nosa

Post by Ambrozija »

nini30 wrote:
to je moje misljenje. Zavrseno. :-D
Pa lijepo je reklamisati kliniku u kojoj radis, ali reci da su najbolji na svijetu :-)
User avatar
crusader
Posts: 266
Joined: 30/03/2010 19:37
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#93 Re: Operacija nosa

Post by crusader »

nini kolko si platila, sta si radila, kolko je trajo oporavak i tako to ? daj nam jos koju informaciju, osim sto su najbolji na planeti
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#94 Re: Operacija nosa

Post by amko76 »

Pa zar ti treba više? :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#95 Re: Operacija nosa

Post by Ambrozija »

crusader wrote:nini kolko si platila, sta si radila, kolko je trajo oporavak i tako to ? daj nam jos koju informaciju, osim sto su najbolji na planeti
A moze nam i skenirati cjenovnik s obzirom da joj je sigurno tu negdje pri ruci :D
nini30
Posts: 18
Joined: 01/10/2012 13:08

#96 Re: Operacija nosa

Post by nini30 »

Ambrozija wrote:
nini30 wrote:
to je moje misljenje. Zavrseno. :-D
Pa lijepo je reklamisati kliniku u kojoj radis, ali reci da su najbolji na svijetu :-)
Prvo, za tvoju informaciju ne radim tamo, nego iznosim svoje misljenje o ljudima koji su mi pomogli da se rijesim problem koji sam imala... odakle ti uopce ideja da radim tamo?!! ohladi malo sa mastom, bar kad sam ja u pitanju, molim te! :-D

Za tu vrstu operacije sam se opredjelila zbog problema sa disanjem... nije strasno bilo, trajala je nekih 1.15 min., pod totalnom anestezijom. Bilo mi je lose kad sam se probudila, malo mi se povracalo itd, al oporavila sam se nakon nekih iskreno 20-tak dana i odmah bila spremena za povratak na posao ... uz to da sam koristila povremeno prvih par dana analgetike. Bolilo je, ali ne toliko strasno.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#97 Re: Operacija nosa

Post by P308 »

nini30 wrote:
Prvo, za tvoju informaciju ne radim tamo, nego iznosim svoje misljenje o ljudima koji su mi pomogli da se rijesim problem koji sam imala... odakle ti uopce ideja da radim tamo?!! ohladi malo sa mastom, bar kad sam ja u pitanju, molim te! :-D

Za tu vrstu operacije sam se opredjelila zbog problema sa disanjem... nije strasno bilo, trajala je nekih 1.15 min., pod totalnom anestezijom. Bilo mi je lose kad sam se probudila, malo mi se povracalo itd, al oporavila sam se nakon nekih iskreno 20-tak dana i odmah bila spremena za povratak na posao ... uz to da sam koristila povremeno prvih par dana analgetike. Bolilo je, ali ne toliko strasno.
Pa jedina si ti zadovoljna njihovim uslugama, kao prvo i kao drugo tvrdis da su najbolji na planeti. I pojavljujes se jedino na ovoj temi. Siguran sam da ne radis za njih. :run:
nini30
Posts: 18
Joined: 01/10/2012 13:08

#98 Re: Operacija nosa

Post by nini30 »

P308 wrote:
nini30 wrote:
Prvo, za tvoju informaciju ne radim tamo, nego iznosim svoje misljenje o ljudima koji su mi pomogli da se rijesim problem koji sam imala... odakle ti uopce ideja da radim tamo?!! ohladi malo sa mastom, bar kad sam ja u pitanju, molim te! :-D

Za tu vrstu operacije sam se opredjelila zbog problema sa disanjem... nije strasno bilo, trajala je nekih 1.15 min., pod totalnom anestezijom. Bilo mi je lose kad sam se probudila, malo mi se povracalo itd, al oporavila sam se nakon nekih iskreno 20-tak dana i odmah bila spremena za povratak na posao ... uz to da sam koristila povremeno prvih par dana analgetike. Bolilo je, ali ne toliko strasno.
Pa jedina si ti zadovoljna njihovim uslugama, kao prvo i kao drugo tvrdis da su najbolji na planeti. I pojavljujes se jedino na ovoj temi. Siguran sam da ne radis za njih. :run:
ne, ne radim za njih... radim u totalno drugoj firmi, koja nema veze uopce sa medicinom a kamoli sa njima... meni su pomogli, rijesila sam problem koji sam imala, i za mene su najbolji, bili su strucni, ljubazni... danas nakon vec par mjeseci od operacije nikad nisam imala neki problem sa "novim" nosom, a pored toga Hvala ti Boze napokon normalno mogu da disem i normalno navecer spavam... tako da sam ja prezadovoljna i poslom koji su napravili i njima kao strucnim licima... naravno, svi mi imamo svoja misljenja, iskustva i zelje... meni su bili ok. Niko nikog ne prisiljava niti ih reklamiram... samo kazem da sam ja imala super iskustvo... na vama je svima da izaberete kod koga i gdje...
Lg cookie
Posts: 3
Joined: 28/10/2012 22:29

#99 Re: Operacija nosa

Post by Lg cookie »

Mene zanima koje klinike postoje u BiH u kojima se može obaviti estetska operacija nosa, te kako se kreću cijene? I ako mogu (oni koji su uradili operaciju) da podijele svoja iskustva? Hvala. :)
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#100 Re: Operacija nosa

Post by shiljak »

ne bi da opet odem u offtopic, ali fkt nini30 i P308 ista osoba :D
Post Reply