Operacija nosa

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
smartdnk2
Posts: 12
Joined: 06/04/2016 19:58

#301 Re: Operacija nosa

Post by smartdnk2 »

Molim Boga da brzo prođe da se normalno mogu vratiti na posao, radim u skoli, imala bih 2 mjeseca za oporavak, prije nego skola pođe. Da ne plasim djecu, :).
Oboa
Posts: 14
Joined: 17/05/2016 09:01

#302 Re: Operacija nosa

Post by Oboa »

Ja sam mislila da ste učenica :).
Dva mjeseca je i više nego dovljno za povratak na posao.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#303 Re: Operacija nosa

Post by agent_zero »

akcija007 wrote:I ja moram na operaciju devijacije nosa (septoplastika). Da li to rade ORL-ovci ili plasticari ili maksilofacijalni hururzi ? Kakav je dr Gezo za te stvari ?
ORL u prvom redu ili maksilofacijalci.
mali_balon
Posts: 11351
Joined: 12/09/2012 09:57

#304 Re: Operacija nosa

Post by mali_balon »

Imam deviacuju naravno treba to rijesiti...bio kod Geze radio bi me dr Zekovic znali li iko kakav je majstor....ili ako ima gdje koji drugi majstor.....i kakave su cijene kod geze bi me kostalo oko 800KM

Kakva je situacija na kosevu...sa "nosnim" doktorima
aupairprogram
Posts: 27
Joined: 03/08/2017 22:26
Location: Sarajevo

#305 Re: Operacija nosa

Post by aupairprogram »

Planiram raditi operaciju nosa, iskljucivo estetski, hvala Bogu nemam nikakvih drugih problema.

Ima li neko da je skoro radio operaciju?
Gdje i koliko ste platili?

Znam da se ovdje spominjao Gezo, medjutim ljudi njemu bliski rekli su mi da je on stvarno majstor sto se popravljanja funkcionalnosti tice, ali nema bas “feeling” kad je estetika upitanju.

Pa razmisljam o Nasa mala klinika ili dr. Glumicic (dolazi u Eurofarm, vidjela sam na njegovom website-u slike “prije i poslije” i jakoooo mi se svidja, ali je dosta skup :( ).

Na Fb stranici od Nasa mala klinika vidjela sam par slika, ali nema nikakvih informacija ko je doktor koji je radio operaciju (jer kako sam ovdje procitala tamo ih ima vise).

Svaka info dobro dosla, savjeti, slike! Hvalaaaa. :)
User avatar
Rockefeller
Posts: 7291
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#306 Re: Operacija nosa

Post by Rockefeller »

Ja iduce godine planiram nosic korigovat. Jedva cekam :mrgreen:
User avatar
yamakashii
Posts: 179
Joined: 04/07/2017 15:28

#307 Re: Operacija nosa

Post by yamakashii »

Ima li ko da je operisao devijaciju na ovim privatnim klinikama ili KCUS, kakve su cijene i iskustva ??
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#308 Re: Operacija nosa

Post by moonca »

yamakashii wrote:Ima li ko da je operisao devijaciju na ovim privatnim klinikama ili KCUS, kakve su cijene i iskustva ??
Poznajem koji su vani radili i sve zavisi kolika ti je kvrga. Mozes ocekivati kada je skines da ce malo ko primjetiti na prvi pogled. :lol:
No,pod obavezno je skini.I dalje ces to biti ti, ali zbog svog samopouzdanja vrijedi.

http://nasamalaklinika.net/wp-content/u ... ik-new.pdf

Ne znam kako rade -ali si oko 7 dana out.
User avatar
Dinostula
Posts: 3598
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#309 Re: Operacija nosa

Post by Dinostula »

Aaa vidi remont mackice samo 1000KM.
Joj kad lokalne ravaku krenu obnavljati nevinost i prodavati himen pod bubrege. :D
Oboa
Posts: 14
Joined: 17/05/2016 09:01

#310 Re: Operacija nosa

Post by Oboa »

aupairprogram wrote:Planiram raditi operaciju nosa, iskljucivo estetski, hvala Bogu nemam nikakvih drugih problema.

Ima li neko da je skoro radio operaciju?
Gdje i koliko ste platili?

Znam da se ovdje spominjao Gezo, medjutim ljudi njemu bliski rekli su mi da je on stvarno majstor sto se popravljanja funkcionalnosti tice, ali nema bas “feeling” kad je estetika upitanju.

Pa razmisljam o Nasa mala klinika ili dr. Glumicic (dolazi u Eurofarm, vidjela sam na njegovom website-u slike “prije i poslije” i jakoooo mi se svidja, ali je dosta skup :( ).

Na Fb stranici od Nasa mala klinika vidjela sam par slika, ali nema nikakvih informacija ko je doktor koji je radio operaciju (jer kako sam ovdje procitala tamo ih ima vise).

Svaka info dobro dosla, savjeti, slike! Hvalaaaa. :)

U NMK te operacije radi dr. Čvorak. Ja sam operisala nos, već sam pisala, sve je prošlo ok, prezadovoljna sam. Ako na tebe utiče sve ono što si ovdje mogla pročitati, onda skupljaj pare za Glumičića i sretno ;).
User avatar
yamakashii
Posts: 179
Joined: 04/07/2017 15:28

#311 Re: Operacija nosa

Post by yamakashii »

Dobro ja imam problema koji su vise zdravstvene prirode, nos nema kvrgu ali zato ne mogu da disem na njega :D znaci trebao bi da uradim ovu septoplastiku, ima li ko iskustva sa tim?
aupairprogram
Posts: 27
Joined: 03/08/2017 22:26
Location: Sarajevo

#312 Re: Operacija nosa

Post by aupairprogram »

Oboa wrote:
aupairprogram wrote:Planiram raditi operaciju nosa, iskljucivo estetski, hvala Bogu nemam nikakvih drugih problema.

Ima li neko da je skoro radio operaciju?
Gdje i koliko ste platili?

Znam da se ovdje spominjao Gezo, medjutim ljudi njemu bliski rekli su mi da je on stvarno majstor sto se popravljanja funkcionalnosti tice, ali nema bas “feeling” kad je estetika upitanju.

Pa razmisljam o Nasa mala klinika ili dr. Glumicic (dolazi u Eurofarm, vidjela sam na njegovom website-u slike “prije i poslije” i jakoooo mi se svidja, ali je dosta skup :( ).

Na Fb stranici od Nasa mala klinika vidjela sam par slika, ali nema nikakvih informacija ko je doktor koji je radio operaciju (jer kako sam ovdje procitala tamo ih ima vise).

Svaka info dobro dosla, savjeti, slike! Hvalaaaa. :)

U NMK te operacije radi dr. Čvorak. Ja sam operisala nos, već sam pisala, sve je prošlo ok, prezadovoljna sam. Ako na tebe utiče sve ono što si ovdje mogla pročitati, onda skupljaj pare za Glumičića i sretno ;).
Hvala puno na odg. Je l’ mi mozes poslati slike prije-poslije u PP molim te? Samo nos, ne treba mi cijelo lice.
Bila bih veomaaaa zahvalna. Kupit cu ti cokoladu!! :kiss:
Oboa
Posts: 14
Joined: 17/05/2016 09:01

#313 Re: Operacija nosa

Post by Oboa »

aupairprogram wrote:
Oboa wrote:
aupairprogram wrote:Planiram raditi operaciju nosa, iskljucivo estetski, hvala Bogu nemam nikakvih drugih problema.

Ima li neko da je skoro radio operaciju?
Gdje i koliko ste platili?

Znam da se ovdje spominjao Gezo, medjutim ljudi njemu bliski rekli su mi da je on stvarno majstor sto se popravljanja funkcionalnosti tice, ali nema bas “feeling” kad je estetika upitanju.

Pa razmisljam o Nasa mala klinika ili dr. Glumicic (dolazi u Eurofarm, vidjela sam na njegovom website-u slike “prije i poslije” i jakoooo mi se svidja, ali je dosta skup :( ).

Na Fb stranici od Nasa mala klinika vidjela sam par slika, ali nema nikakvih informacija ko je doktor koji je radio operaciju (jer kako sam ovdje procitala tamo ih ima vise).

Svaka info dobro dosla, savjeti, slike! Hvalaaaa. :)

U NMK te operacije radi dr. Čvorak. Ja sam operisala nos, već sam pisala, sve je prošlo ok, prezadovoljna sam. Ako na tebe utiče sve ono što si ovdje mogla pročitati, onda skupljaj pare za Glumičića i sretno ;).
Hvala puno na odg. Je l’ mi mozes poslati slike prije-poslije u PP molim te? Samo nos, ne treba mi cijelo lice.
Bila bih veomaaaa zahvalna. Kupit cu ti cokoladu!! :kiss:
Može naravno, moram iskopat neke od prije, ali te su uglavnom bile zabranjene :). Najavi se kod doktora, to te ne košta ništa, a najviše će pomoći u razrješavanju svih dilema koje imaš. On će ti sve objasniti šta se može uraditi i dobićeš prilično jasnu sliku kako bi izgledao nosić :). Možeš tražiti i neke slike da ti pokaže. Ovako tapkaš u mjestu, a dileme i brige se množe.
aupairprogram
Posts: 27
Joined: 03/08/2017 22:26
Location: Sarajevo

#314 Re: Operacija nosa

Post by aupairprogram »

Oboa**

Znam taj osjecaj, ja se i ne slikam nikako :( Tesko je ljudima objasniti koliko te takvo nesto moze psihicki opteretiti.
Sacekat cu tvoje slike prvo, da vidim je li to nesto sto bi mozda i meni odgovaralo. Problem je sto radim, nemam puno slobodnog vremena, a ne bih ni doktoru ni sebi da trosim vrijeme ako ne osjecam da je to to.
Kazem ti kad sam vidjela slike kod Glumicica to je definitivno bilo ono sto mi se svidja, ali novca za njega trenutno stvarno nemam. :sad:
A osjecam da je doslo vrijeme da ovo sklonim sa lica... Ne mogu vise!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#315 Re: Operacija nosa

Post by moonca »

aupairprogram wrote:Oboa**

Znam taj osjecaj, ja se i ne slikam nikako :( Tesko je ljudima objasniti koliko te takvo nesto moze psihicki opteretiti.
Sacekat cu tvoje slike prvo, da vidim je li to nesto sto bi mozda i meni odgovaralo. Problem je sto radim, nemam puno slobodnog vremena, a ne bih ni doktoru ni sebi da trosim vrijeme ako ne osjecam da je to to.
Kazem ti kad sam vidjela slike kod Glumicica to je definitivno bilo ono sto mi se svidja, ali novca za njega trenutno stvarno nemam. :sad:
A osjecam da je doslo vrijeme da ovo sklonim sa lica... Ne mogu vise!
To je dovoljan razlog da krenes.
Slika ti nista nece pomoci niti trebas da ih gledas.
Moj muz je operisao i malo ko je primjetio da ima novi nos. :lol:Ni majka nije primjetila dok je nije pitao. :-) Ne ocekuj previse, dovoljno je da ti skine tu gvrgu i da ti samo ti znas da je vise nema,To je to sto ti treba.Mir u glavi.

Mislim da je 7 dana dovoljno za oporavak. Ozbiljna je operacija , drzi se uputa i biti ces nova samouvjerena osoba.
Leptiric984
Posts: 2
Joined: 05/12/2017 13:40

#316 Re: Operacija nosa

Post by Leptiric984 »

Pozdrav, ja sam operisala nos kod dr.Tončića i prezadovoljna sam :thumbup:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#317 Re: Operacija nosa

Post by Matijevic_Vlado »

Leptiric984 wrote:Pozdrav, ja sam operisala nos kod dr.Tončića i prezadovoljna sam :thumbup:
Jao krasno :thumbup:
aupairprogram
Posts: 27
Joined: 03/08/2017 22:26
Location: Sarajevo

#318 Re: Operacija nosa

Post by aupairprogram »

Leptiric984 wrote:Pozdrav, ja sam operisala nos kod dr.Tončića i prezadovoljna sam :thumbup:
Pozdrav. A ko je Toncic? U kojoj klinici radi?
Je l’ nam mozes pokazati slike prije-poslije molim te?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72762
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#319 Re: Operacija nosa

Post by Velkoski »

Matijevic_Vlado wrote: Jao krasno :thumbup:
:lol: :lol:
Leptiric984
Posts: 2
Joined: 05/12/2017 13:40

#320 Re: Operacija nosa

Post by Leptiric984 »

Dr.Dinko Tončić, radi u poluklinici Tončić u Zagrebu, imate njihovu stranicu tamo bas ima puno slika prije i poslije.. Operacija kao i oporavak mi je bila bezbolna, malo modrica bilo nekih desetak dana i to je to, kazu njezne ruke hirurga :)
numizmatic
Posts: 533
Joined: 24/12/2011 00:47

#321 Re: Operacija nosa

Post by numizmatic »

Matijevic_Vlado wrote:
Leptiric984 wrote:Pozdrav, ja sam operisala nos kod dr.Tončića i prezadovoljna sam :thumbup:
Jao krasno :thumbup:
:pisnula: :pisnula: :pisnula:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#322 Re: Operacija nosa

Post by moonca »

numizmatic wrote:
Matijevic_Vlado wrote:
Leptiric984 wrote:Pozdrav, ja sam operisala nos kod dr.Tončića i prezadovoljna sam :thumbup:
Jao krasno :thumbup:
:pisnula: :pisnula: :pisnula:
Napokon 'prodisala' :-D :-)
akcija007
Posts: 2845
Joined: 17/05/2008 23:50

#323 Re: Operacija nosa

Post by akcija007 »

xxxx
aupairprogram
Posts: 27
Joined: 03/08/2017 22:26
Location: Sarajevo

#324 Re: Operacija nosa

Post by aupairprogram »

Leptiric984 wrote:Dr.Dinko Tončić, radi u poluklinici Tončić u Zagrebu, imate njihovu stranicu tamo bas ima puno slika prije i poslije.. Operacija kao i oporavak mi je bila bezbolna, malo modrica bilo nekih desetak dana i to je to, kazu njezne ruke hirurga :)
Ja sam iz Sarajeva, tako da odlazak u Zagreb nazalost ne dolazi u obzir.
User avatar
Rockefeller
Posts: 7291
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#325 Re: Operacija nosa

Post by Rockefeller »

Iskustvo iz Nase male klinike u Sarajevu. Operacija prosla bez problema. Otok evo spada, treci dan normala sve. Drugi dan se vadi gaza ili nesto drugo iz nosa, pojma nemam. Nakon pet ili sest dana se mogu savovi skinuti. Ugl sve dobro.

Nisam ja radio ali blizak meni neko pa tako :D
Post Reply