Općinski izbori u TK

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1581
Joined: 11/06/2011 07:36

#1 Općinski izbori u TK

Post by Kiki_Musampa »

Ko,sta,koja,ko kome,koga izbjeci itd...
Hoce li opet sve isto zavrsiti ili ima promjena?
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

Neću glasat (po prvi put otkako imam pravo glasa) i fakat me ne interesuje ni ko će odnijet pobjede, ko će gurat svoje kadrove u javne institucije, niti bilo koji treći klinac. Meni će bit vjerovatno isto ko god da je na vlasti tak da ću maksimalno izignorisat ovogodišnje izbore, kandidate i zajebancije i poštedit se nepotrebnog nerviranja.

Ovdje jedino Allah može promijenit stanje, sve ostalo je prdimahovina...
User avatar
Hame_
Posts: 5400
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#3 Re: Općinski izbori u TK

Post by Hame_ »

Ko i Esko.
benjen
Posts: 940
Joined: 17/07/2016 12:05

#4 Re: Općinski izbori u TK

Post by benjen »

Slazem se sa Escobarom.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1581
Joined: 11/06/2011 07:36

#5 Re: Općinski izbori u TK

Post by Kiki_Musampa »

Ja sam upravo postavio pitanje jer se isto osjećam,Tuzla je da izvinete postala prdež od grada, i opet se neće ništa promijeniti....
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#6 Re: Općinski izbori u TK

Post by Ivo Lola »

u tuzli bi SDP pobjedio kad bi kandidovao magarca (ne covjeka sa osobinama magarca, nego pravog magarca - Equus asinus)
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#7 Re: Općinski izbori u TK

Post by costacurta »

Jasmin je vise dqrčio i Bogu i narodu.
Toliko stupidarija je imao i mislim da mu je ovo bio zadnji mandat i njemu a bgmi i SDPu.
Koliko je nesposoban i ko menadzer i ko gradonačelnik najbolje kazuje situacija u kojoj mu je načelnik Zivinica ispred nosa odvukao investitore u ni manje ni vise nego u Šeriće.
Sad se on sjetio da prica o livadi na kojoj ce zaposliti 2000 ljudi. Do prije godinu dana zaposljavanje nije uopste bilo u opstinskoj nadleznosti sad odjednom jeste.
Pravi se most vrijedan 300 000KM od parka do Panonskog jezera koji ce zavrsiti na kraju sezone i koji nikome nece koristiti a istovremeno na juznoj magistrali kod ED moras biti kamikaza da predjes cestu, djeca pogotovo.
Odjednom on daje milion, doduse za sada imaginarni milion, za tribinu a od januara se fol nesto priprema, pravi, ravna...... Sto to sad odjednom a dosad ti sport nije bio u nadleznosti, nasam pomen KK, RK, i bilo kojeg drugog propalog kluba ti si vazio kako to nije u opstinskoj nadleznosti sad ti je odjednom stalo da se Tuzli vrati sportski duh?
Problem Tuzle i Tuzlaka je sto zive u nekoj iluziji i multikulti glupostima, misljnja smo da smo nekome biti i da nas neko postuje samo zbog SDPa i da ce svijet propasti ako dodje neka druga stranka na vlast. A Jasmin and co to jako dobro koriste, samo plasiraju prichu o Salki i zatrpavanju jezera i eto glasacha da odbrane vrijednosti Salke the Godzile. Toliko je nebitan da mu chak ni Mato nece da odgovori na prozivke o Kapiji.
Idi budi direktor Cum Grano Salisa i odskakuci u skokovima
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#8 Re: Općinski izbori u TK

Post by Nadzorna_ploca »

Ja opet ruku dajem da ce ga izabrati.
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

naravno.
kukici gutici fahroncici imaju ostatak kantona dosta im je :evil:
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#10 Re: Općinski izbori u TK

Post by costacurta »

sumirprimus wrote:naravno.
kukici gutici fahroncici imaju ostatak kantona dosta im je :evil:
Carko moj svi oni sto ih ti pobroja su sve svoje pozapisljavali u Tz i drže dobar dio grada, upravljaju svim bitnim institucijama u gradu što je još jedan dokaz nesposobnosti dotičnih carsijskih parazita. Haj se ti ko Tuzlak probaj zaposliti u RMU?
Ja sam bio za Jasmina al čovjek je pogubljen u svojim idejama i iluzijama. Ništa on nama ne koristi nit dobra vidimo od njega osim uhljeba.
Jebe mi se za multikulturu, koga ba to još briga za ta sranja? Zivi li se od toga? Ima li investicija zbog toga? Ima mudo Marjanovo.
Sarajevo kazu Teheran a opasali se autoputom i obilaznicom od Hadzica do Visokog.
Banja Luka isto tako. U Hercegovini imamo najviše milionera ima a k tome jos i autoputem ih spojili sa maticom.
Jasminu treba dva mjeseca da asfaltira 100metara puta (od NLBa do opstine). Autoput ili brza cesta su tek vlažni snovi.
Jel ga Kuko i Bego sprecavaju da sredi stadion, da skloni kerove s ulice?
De ba.
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#11 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

carko moj drze kantonalne i federalne institucije.sreca pa je vecina ovih boljih u sarajevu :D
ne drze tuzlu sad zasad, a vjerovatno kad krene predizborna gungula penzioneri ce se galvanizirat i jos jednom pobijedit crno zelenu koaliciju :izet:

p.s mene rmu ne interesuje ako cemo posmatrat sa lokalne tacke gledista.
ONO gdje oni imaju uticaj je EP BIH...
nisu dzaba ridjobradog digli i doveli u tz ne bil pomogo,sta kaje da prodisemo konacno i mi punim plucima, zena nek mu dise punim plucima.
ckapi jedna bezobrazna,deru nas gdje stignu i jos nesto seru.
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#12 Re: Općinski izbori u TK

Post by costacurta »

Ko nas dere? Pa imali smo mi Tuzlaka u najvisoj drzavnoj izvrsnoj i zakonodavnoj vlasti, od Selima do Denisa, pa sta uradise za Tuzlu? Qrcom mrdnuli nisu. Selim i razumijem al onog nadobudnog pauna iz Plana ne kontam. Sere nesto s nekim saopstenjima, svadja se sa Vukom Jeremicem pa jebli te oni de nesto uradi za raju. Kroz grad kad prodje digo se konta ko Naopleon da je.
Jel jedini razlog što SDP treba da ostane na vlasti u Tz to da SDA ne zajase u sedlo? Kao sve je za 5 i zadovoljni smo Jasminom i ekipom?
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1581
Joined: 11/06/2011 07:36

#13 Re: Općinski izbori u TK

Post by Kiki_Musampa »

Ko su kandidati za nacelnika Tuzle?

Sent from mTalk
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#14 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

costacurta wrote:Ko nas dere? Pa imali smo mi Tuzlaka u najvisoj drzavnoj izvrsnoj i zakonodavnoj vlasti, od Selima do Denisa, pa sta uradise za Tuzlu? Qrcom mrdnuli nisu. Selim i razumijem al onog nadobudnog pauna iz Plana ne kontam. Sere nesto s nekim saopstenjima, svadja se sa Vukom Jeremicem pa jebli te oni de nesto uradi za raju. Kroz grad kad prodje digo se konta ko Naopleon da je.
Jel jedini razlog što SDP treba da ostane na vlasti u Tz to da SDA ne zajase u sedlo? Kao sve je za 5 i zadovoljni smo Jasminom i ekipom?
jest tako je,samo da nije sda uz ove nove stare prebjege sbb i ostale... 8-)
imas ti tuzlaka hejbet od 95te, vecinom iz sda pa nisu ni marke donjeli.

ko ne skace tuzlak nije hej hej hej :izet:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#15 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

Kiki_Musampa wrote:Ko su kandidati za nacelnika Tuzle?

Sent from mTalk
dva glavn:a bato ispred sbb/sda i jasmin ispred sdp
jos parovih iz manjih stranki i neovisnih kandidata
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#16 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

U Tuzli kad god je kakvo sranje, tu nije nadležna lokalna vlast već kanton/entitet/država. ZAto je Tuzla jedan obični kurac od grada gdje nemaš normalne ceste za vožnju, nemaš biciklističku stazu, nemaš uređene parkove i šetališta, nemaš jebenu kantu za otpatke u neposrednoj blizini, gdje je smeća na sve strane, gdje rasvjeta ne radi u pola grada, gdje nemaš uređena autobuska stajališta i tako dalje, i tako dalje...

Jebena je Bijeljina za Tuzlu izmislila grad, a da ne pričamo o Sarajevu ili Banja Luci, s ovim maloumnicima Tuzla te nivoe neće dostić ni u narednih 500 godina.

Normalno, za sve to Tuzlake i naturalizovane Tuzlake zaboli qratz, važno je da se sujeta podmiri sranjima poput multikulturalnosti, manifestacijama SDP jugenda tipa Cum Grano Salis i trima jezerima, od tog će nam život bit daleko bolji, a grad ugodniji za život.

Dobro lik reče, SDP ovdje kad bi magarca kandidov'o odnio bi pobjedu.
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#17 Re: Općinski izbori u TK

Post by costacurta »

Skoro s čuo podatak da je od Bulevara do Slatine preko 300 poslovnih objekata prazno tj. izdaje se.
Prodjem Korzom samo se nasikiram, sad ga vadi Mozaik koji je uzeo haman pola setalista.
SDPu i sami SDPovci okrecu ledja osim likova tipa Bjedić ili onaj kustos sad direktor Doma penzionera a svojevremeno lik koji je izvalio da su na Kicelju pronašli skeletne ostatke stare nekoliko hiljada godina a ustvari se radilo o poginulima iz 2.svjetskog rata.
Pa i Hotić direktor UKCa, SDPov kadar, rece jučer ako nece opstina ući u projekat izgradnje urgentnog centra nek otkuče i puste ih da rade. UKC već ima zainteredovanih investitora. Opstini treba vjecnost. Hoce opstina zemljište i to natezanje traje evo godinama.
Da ne spominjem da se ne sredjuje evo treći mjesec SHMP u domu zdravlja. Ljudi rade u katastrofalnim uslovima u dvije sobe. Eeeee bolan Opstina od 170 000 stanovnika nema opremljenu sluzbu hitne pomoći?!
Za njihovog mandata ugaseni su KK Sloboda, FK Sloboda ispala u ligu I, RK Sloboda Solana..... nemam pojma sta je s njima.
Ukratko,
Jasmin brada nam ga zakajllo do grla al do dobri Tuzlaci ne žele da vidi dokle kaegod imaju Panonsko i nekoga ko ce se boriti za to da se plin ne deponuje u slane bunare..... :lol:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#18 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

predizborna se zahuktAJe... :D
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

Najgore mi je što im njuške moram gledat pred izbore... Priču svakako ne slušam niti me zanima ali silne plakate je teško izbjeći.
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#20 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

escobar__ wrote:Najgore mi je što im njuške moram gledat pred izbore... Priču svakako ne slušam niti me zanima ali silne plakate je teško izbjeći.
prica je druze najbitnija, ko sta obeca i sta na kraju ispuni.
samo sto u bosni nema poziva na odgovornost za neispunjeno. :)
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#21 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

sumirprimus wrote:
escobar__ wrote:Najgore mi je što im njuške moram gledat pred izbore... Priču svakako ne slušam niti me zanima ali silne plakate je teško izbjeći.
prica je druze najbitnija, ko sta obeca i sta na kraju ispuni.
samo sto u bosni nema poziva na odgovornost za neispunjeno. :)
Iliti trla baba lan...
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#22 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

pa kako znas daj trla baba lan ako ne slusas? :D
pricaju oni svasta istina, al jebiga u svoj prici najbitnije sta obecaju.
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#23 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

sumirprimus wrote:pa kako znas daj trla baba lan ako ne slusas? :D
pricaju oni svasta istina, al jebiga u svoj prici najbitnije sta obecaju.
Rekao si da ih na kraju niko ne poziva na odgovornost, pa iz toga zaključim da je sve to trla baba lan... Može praktično pričat i obećavat šta hoće, ne uradit apsolutno ništa i dobit izbore. SDA na nivoima kanton/država ti je najbolji primjer tome...

A ni tuzlanski SDP nije ništa bolji... Samo što se kod nas izbori još uvijek odnose na multikulturalnosti, neolitu, paleolitu i kakvim sve ne kurcima. :thumbup:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#24 Re: Općinski izbori u TK

Post by sumirprimus »

nista onda kad zavrse izbori, svi koji nist glasali nemojte kukat jer trazili ste gledajte,sutite i trpite :thumbup:
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#25 Re: Općinski izbori u TK

Post by escobar__ »

Sve dok ovdje plaćam porez kukat ću kad mi je ćejf. :thumbup:
Post Reply