sandzokan wrote:Što Radončić u 95. minuti lupi Bećirovića a sat i po je sa njim u duetu taslačio Šefika. Šupački jbg ali znamo da je beskrupulozan.
Napade ga u sudijskoj nadoknadi.

Do tada podilazili jedan drugom.
Na kraju je rekao da ce se bitka voditi izmedju njega i onog SDA fosila te da mali rumeni nema nikakve sanse.
Jedno je gotovo sigurno, Becerevic i Komsic ne mogu zajedno u predsjednistvo, iako je njihova retorika radikalnija nego kod cijele desnice zajedno. Seljaci nece glasati za njih nema teorije. Razdijelit ce glasove tzv. 'urbane raje'.
Bila bi prava katastrofa za njih, ako se glasovi ravnomjerno rasporede, da izgube jedan i drugi. Ja nekako mislim da ce Komsic ici na 180 000 a Becirevic na 120 000. Komso ce proci, Becirevic nece.
Radoncic uzima 170 000, Dzaferovic 150 000.
Dodik - Komsic - Radoncic
Sve od zla oca i gore matere. Uzas od uzasa.
Nadam se da ce Hadzikadic ostvariti sto bolji rezultat i na tim temeljima stvoriti JAKU stranku, koja ce u periodu od 4-8 godina preuzeti vlast. Raja sve vise prica o njemu. Mislim da ce biti najvece iznenadjenje izbora.