Online klix

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#526 Re: Online klix

Post by foxlife »

kakve veze sto ste razliciti to bi se sastavilo za mjesec
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#527 Re: Online klix

Post by dystopia »

Interesantan detalj: nije mi namjestila drugaricu pa znači da nismo ni mi drugari.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#528 Re: Online klix

Post by Sydnor »

dystopia wrote: 22/08/2021 10:28 Interesantan detalj: nije mi namjestila drugaricu pa znači da nismo ni mi drugari.
Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#529 Re: Online klix

Post by foxlife »

Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45
dystopia wrote: 22/08/2021 10:28 Interesantan detalj: nije mi namjestila drugaricu pa znači da nismo ni mi drugari.
Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
pa ocito nisi "dobar" za njenu drugaricu bez obzira sto te zna 10 godina
kakva je drugarica jel ti se svidja?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#530 Re: Online klix

Post by Sydnor »

Jednom sam je samo sreo i ono, ok je. Slatka, pametna, odmjerena... Imamo i neke iste hobije koliko sam vidio po društvenim mrežama ali eto očito nisam dovoljno dobar za nju.

Ili za bilo koga drugog.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#531 Re: Online klix

Post by foxlife »

pa sto je nisi ti sam napao da ti ne nabacuje drugarica
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 401
Joined: 14/10/2020 22:44

#532 Re: Online klix

Post by Ajs_Nigrutin »

“A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.”

Pa drug moj, svaka tebi čast na tvom čojstvu, ali to ženama nije interesantno, privlačno itd. Pogotovo 10 godina. Sa ženama se mora biti sve ono što ne želiš da budeš (barem u početku dok ti ne padne u zagrljaj). ;)
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#533 Re: Online klix

Post by Sydnor »

foxlife wrote: 22/08/2021 10:56 pa sto je nisi ti sam napao da ti ne nabacuje drugarica
A šta znam, priznajem nisam baš najbolji u tim vodama. Da jesam ne bih pisao na ovoj temi, to možeš i sam zaključit. Bukvalno sam ih sreo i to je trajalo minutu maksimalno, mislio sam da ću ispasti prenapadan da je dodajem i da joj se javljam, a s druge strane ova me već "spustila na zemlju" prije par godina kada je to rekla.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#534 Re: Online klix

Post by Sydnor »

Ajs_Nigrutin wrote: 22/08/2021 10:57 “A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.”

Pa drug moj, svaka tebi čast na tvom čojstvu, ali to ženama nije interesantno, privlačno itd. Pogotovo 10 godina. Sa ženama se mora biti sve ono što ne želiš da budeš (barem u početku dok ti ne padne u zagrljaj). ;)
Mah, ne znam ja te igrice igrat i ne mogu biti nešto što nisam jebiga.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#535 Re: Online klix

Post by foxlife »

Sydnor wrote: 22/08/2021 10:59
foxlife wrote: 22/08/2021 10:56 pa sto je nisi ti sam napao da ti ne nabacuje drugarica
A šta znam, priznajem nisam baš najbolji u tim vodama. Da jesam ne bih pisao na ovoj temi, to možeš i sam zaključit. Bukvalno sam ih sreo i to je trajalo minutu maksimalno, mislio sam da ću ispasti prenapadan da je dodajem i da joj se javljam, a s druge strane ova me već "spustila na zemlju" prije par godina kada je to rekla.
pa probas
ne moras biti najbolji neka te odbije nisi nista izgubio ionako ga je nabacila drugome
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5191
Joined: 12/04/2013 14:02

#536 Re: Online klix

Post by Snake Eyes »

Sydnor wrote: 22/08/2021 11:01
Ajs_Nigrutin wrote: 22/08/2021 10:57 “A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.”

Pa drug moj, svaka tebi čast na tvom čojstvu, ali to ženama nije interesantno, privlačno itd. Pogotovo 10 godina. Sa ženama se mora biti sve ono što ne želiš da budeš (barem u početku dok ti ne padne u zagrljaj). ;)
Mah, ne znam ja te igrice igrat i ne mogu biti nešto što nisam jebiga.
Kada si dobar i koristan, ljudi, ne samo zene, tretiraju te kao alat, potezu za tobom samo kada im trebas ili kada imaju problem.
Dopaminski "prijatelji" su na cijeni, logika tu ne pomaze.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#537 Re: Online klix

Post by dystopia »

Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45
dystopia wrote: 22/08/2021 10:28 Interesantan detalj: nije mi namjestila drugaricu pa znači da nismo ni mi drugari.
Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
Vjerovatno je više poveznica našla između tog novog lika i prijateljice nego tebe i nje.

A i manja je šteta ako lik ispadne haklovina, onda cura može reći jbg ni ja ga nisam dobro poznavala.

Jednom sam spojila prijatelja kojeg sam dugo godina znala, i o kom ja imam lijepo mišljenje, sa prijateljicom, da bi me ona nakon drugog sastanka nazvala i rekla da nisam normalna koga sam joj predložila. Nikad više od tad se nisam igrala matchmakinga.

Ljudi se prosto drugačije ponašaju u prijateljstvu i u vezama. I ja lično super ordiniram u prijateljskim odnosima međutim u vezi sam kuku nuts
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#538 Re: Online klix

Post by foxlife »

dystopia wrote: 22/08/2021 11:23
Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45

Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
Vjerovatno je više poveznica našla između tog novog lika i prijateljice nego tebe i nje.

A i manja je šteta ako lik ispadne haklovina, onda cura može reći jbg ni ja ga nisam dobro poznavala.

Jednom sam spojila prijatelja kojeg sam dugo godina znala, i o kom ja imam lijepo mišljenje, sa prijateljicom, da bi me ona nakon drugog sastanka nazvala i rekla da nisam normalna koga sam joj predložila. Nikad više od tad se nisam igrala matchmakinga.

Ljudi se prosto drugačije ponašaju u prijateljstvu i u vezama. I ja lično super ordiniram u prijateljskim odnosima međutim u vezi sam kuku nuts
Vrijeme je tebi za kafu :D
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#539 Re: Online klix

Post by amko761 »

Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45
dystopia wrote: 22/08/2021 10:28 Interesantan detalj: nije mi namjestila drugaricu pa znači da nismo ni mi drugari.
Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.

Zanima me kako se to danas zove, u moj vakat se to zvalo levat.

Mislim zanima me žargon današnje omladine, želim da naučim :) Sorry na offtopicu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#540 Re: Online klix

Post by moonca »

Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45 Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
Nisi budala, s njom si prijatelj. Ona te dobro poznaje.... i zakljucila je, da nije u njenoj reputaciji--da s tobom nekog usreci.
Potreban si joj takav, kakav si i nece da te izgubi.... :zoka:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#541 Re: Online klix

Post by irac300 »

dystopia wrote: 22/08/2021 11:23
Sydnor wrote: 22/08/2021 10:45

Ma nije tako. Znači družimo se 10 godina, uvijek joj bila priča kao pa ne mogu ti ja namjestit nikog, moraš sam upoznat nekog i dogovorit sastanak. OK. Nisam nikad iskreno ni navaljivao poslije toga. Poštujem.

I počne se lik s nama družit (jaran od našeg jarana) i izašli smo možda par puta i ona ti njemu spomene kao imam drugaricu za tebe, jesi li zainteresovan da pokušam nešto.

Ok, ispočetka kontam možda se njoj svidio lik pa preko drugarice pokušava šta ali kasnije saznam Neee, to je bila čisto njena ideja da spoji dvoje slobodnih ljudi.

Ono, šta sam tu ja. :-) Lampa? Sto za računar? Lopata?

Ali nebitno haj. I nije da neću da se družim nego me je to baš ohladilo ali i povrijedilo.

Ebemu majku zar sam toliko nebitan da lik kojeg znaš 3 mjeseca i s kojim si bila vani 3 puta ima veći prioritet nego ja. A šta sam u tih 10 godina sve uradio za nju i te ljude. Klasična budala sam ispao.
Vjerovatno je više poveznica našla između tog novog lika i prijateljice nego tebe i nje.

A i manja je šteta ako lik ispadne haklovina, onda cura može reći jbg ni ja ga nisam dobro poznavala.

Jednom sam spojila prijatelja kojeg sam dugo godina znala, i o kom ja imam lijepo mišljenje, sa prijateljicom, da bi me ona nakon drugog sastanka nazvala i rekla da nisam normalna koga sam joj predložila. Nikad više od tad se nisam igrala matchmakinga.

Ljudi se prosto drugačije ponašaju u prijateljstvu i u vezama. I ja lično super ordiniram u prijateljskim odnosima međutim u vezi sam kuku nuts
Haj' što smo se možda na Tinderu sreli, nego smo haman i jarani. :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#542 Re: Online klix

Post by Sydnor »

dystopia wrote: 22/08/2021 11:23

Vjerovatno je više poveznica našla između tog novog lika i prijateljice nego tebe i nje.

A i manja je šteta ako lik ispadne haklovina, onda cura može reći jbg ni ja ga nisam dobro poznavala.

Jednom sam spojila prijatelja kojeg sam dugo godina znala, i o kom ja imam lijepo mišljenje, sa prijateljicom, da bi me ona nakon drugog sastanka nazvala i rekla da nisam normalna koga sam joj predložila. Nikad više od tad se nisam igrala matchmakinga.

Ljudi se prosto drugačije ponašaju u prijateljstvu i u vezama. I ja lično super ordiniram u prijateljskim odnosima međutim u vezi sam kuku nuts
Ok, mozda on i jest vise tip za nju ali cemu prica ne mogu ti ja pomoci, to mora samo da se desi od sebe, ljubav ne mozes forsirat bla bla i onda sve suprotno kod lika kojeg ni ne zna :lol: doduse on je faca neka kao, inspektor u policiji a ja obican fizicki radnik.
moonca wrote: 22/08/2021 13:48 Nisi budala, s njom si prijatelj. Ona te dobro poznaje.... i zakljucila je, da nije u njenoj reputaciji--da s tobom nekog usreci.
Potreban si joj takav, kakav si i nece da te izgubi.... :zoka:
Izvini ali ja tebe nista ne kontam.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#543 Re: Online klix

Post by moonca »

Sydnor wrote: 22/08/2021 20:04 Izvini ali ja tebe nista ne kontam.
..
eh, ni prijateljicu nisi shvatio... :zoka:
User avatar
Riddle
Posts: 8178
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#544 Re: Online klix

Post by Riddle »

Nije ti to prijateljica. Prilicno sam siguran da vec znam kako izgleda taj tvoj odnos s njom, ali necu te pitati za detalje.

A ovo za online klix... Mani se toga zivota ti. Ako zelis nesto da pojebes, odi do kafane ili nekog kafica. Pocasti neku koja ti se svidja s nekoliko pica i zapocni razgovor. Kad tad ce ti proci i mozes je voditi u krevet.

Ako zelis vezu, izbjegavaj kafanu. Idi u kupovinu kad je snizenje naprimjer, to zene obozavaju i tu ces ih naci dosta. Idi na promociju knjige, neki festival ili nesto slicno, tu ces naci ozbiljnije zene. Idi u teretanu. Ne samo da ces se bolje osjecati i izgledati, vec ces tu upoznati i zene, a samo okruzenje ti namece temu za razgovor i izgovor da je gledas. Mozes je i u setnji nekad naci. Ako ti se svidi, pozdravi se i pitaj nesto, nemoj se plasiti jebote, sta te kosta. Nije prva koja ce te odbiti. Ima ih 4 milijarde covjece, ne moze biti da nijedna nece. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#545 Re: Online klix

Post by Logovan »

irac300 wrote: 21/08/2021 00:41 To vas dvojica mene našli. :lol:

Evo ovaj zadnji dejt iz juna ove godine. Upoznao jednu iz Lukavca. Ono, fizicki je na slici bila pozamasna, ali nista strasno. Imali smo finu pricu. Voli SF, filmove, serije... Malo je prevulgarna za moj ukus bila, al' haj' jbg, kontam opustila se uz mene, necu biti cjepidlaka.
Nadjemo se mi u Tuzli, kad ono pozamasno sa slike je bilo dvostruko vece uzivo. :lol: Jebo ga filter i ko ga izmisli za uredjivanje fotografija. :mrgreen:

Ništa, otidjemo na piće, kad sam već doš'o. Hoce ona i da jede, narucila neki hamburger. Melje priča i jede. Onaj sir se razvlaci kad zagrize. Meni se vec poceo zeludac okretati, kad nategnu kolu i podrignu. E reko' jebem te u žensko, volim opustene žene, slobodne al' ne k'o da su mi jarani iz vojske. Popijem piće i pozdravim se. Baš sam stekao dojam da je pesin neki.
Hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: nasmija me pravo :lol: :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#546 Re: Online klix

Post by dystopia »

irac300 wrote: 22/08/2021 18:51
dystopia wrote: 22/08/2021 11:23

Vjerovatno je više poveznica našla između tog novog lika i prijateljice nego tebe i nje.

A i manja je šteta ako lik ispadne haklovina, onda cura može reći jbg ni ja ga nisam dobro poznavala.

Jednom sam spojila prijatelja kojeg sam dugo godina znala, i o kom ja imam lijepo mišljenje, sa prijateljicom, da bi me ona nakon drugog sastanka nazvala i rekla da nisam normalna koga sam joj predložila. Nikad više od tad se nisam igrala matchmakinga.

Ljudi se prosto drugačije ponašaju u prijateljstvu i u vezama. I ja lično super ordiniram u prijateljskim odnosima međutim u vezi sam kuku nuts
Haj' što smo se možda na Tinderu sreli, nego smo haman i jarani. :lol:
:lol:
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#547 Re: Online klix

Post by ComaGuy »

Riddle wrote: 22/08/2021 20:46 Ako zelis vezu, izbjegavaj kafanu. Idi u kupovinu kad je snizenje naprimjer, to zene obozavaju i tu ces ih naci dosta. Idi na promociju knjige, neki festival ili nesto slicno, tu ces naci ozbiljnije zene. Idi u teretanu. Ne samo da ces se bolje osjecati i izgledati, vec ces tu upoznati i zene, a samo okruzenje ti namece temu za razgovor i izgovor da je gledas. Mozes je i u setnji nekad naci. Ako ti se svidi, pozdravi se i pitaj nesto, nemoj se plasiti jebote, sta te kosta. Nije prva koja ce te odbiti. Ima ih 4 milijarde covjece, ne moze biti da nijedna nece. :mrgreen:
"Hej, ća..."
"Imam momka"

"Baš lijepe patike!"
"I ovaj prsten je lijep"

"Hej ćao, kud si krenula?"
"U vrtić po djecu"

"Hvala na piću!"
"Mogu li sjesti s vama?"
"Ne možeš"
"Ali samo malo..."
"Ono je moj jaran Kemo, izbacivač. Keeeemoooo..."

Ja: uspostavim kontakt očima
Ja: smiješak
Ona: smiješak
Ona: premješta se iza stuba

itd. itd.
Ma daj više odvadite sa tom pričom o upoznavanju žena na ulici, to samo ima u filmovima. Niko ne voli da mu se tako priđe, pa mene da zaustavi top model na ulici ne znam kako bi reagovao. Upoznajte me s tim parom što su se skontali tako što su se sudarili na pješačkom. Jedino ako su se puno puta sudarali pa se znaju više :lol:

Ne ne ne, za ozbiljnu vezu možeš djevojku naći samo u svom socijalnom krugu. Znači nemoj čekati da te jaranica upozna sa jaranicom, budi često u nekom društvu gdje je ta druga jaranica tako da se poznajete i znate dovoljno jedno o drugom i onda je u jednom trenutku izdvoji iz krda i kreni u napad. To je jedini način, sve drugo je navlakuša.
User avatar
Riddle
Posts: 8178
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#548 Re: Online klix

Post by Riddle »

Naravno da se moze u setnji upoznati. Ne mora znaciti da ce nesto biti u konacnici, ali nece biti svakako ako ne pokusas. Tim komentarom sam medjutim vise zakljucio post u smislu gdje god da se okrenes, vidis zenu. :lol:

A dalje si u biti ponovio ono sto sam ja rekao. Drzi se mjesta i drustva sa slicnim interesima pa ces lakse i upoznati nekog ko ti se svidja.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#549 Re: Online klix

Post by ExNihilo »

ComaGuy wrote: 23/08/2021 21:14
Riddle wrote: 22/08/2021 20:46 Ako zelis vezu, izbjegavaj kafanu. Idi u kupovinu kad je snizenje naprimjer, to zene obozavaju i tu ces ih naci dosta. Idi na promociju knjige, neki festival ili nesto slicno, tu ces naci ozbiljnije zene. Idi u teretanu. Ne samo da ces se bolje osjecati i izgledati, vec ces tu upoznati i zene, a samo okruzenje ti namece temu za razgovor i izgovor da je gledas. Mozes je i u setnji nekad naci. Ako ti se svidi, pozdravi se i pitaj nesto, nemoj se plasiti jebote, sta te kosta. Nije prva koja ce te odbiti. Ima ih 4 milijarde covjece, ne moze biti da nijedna nece. :mrgreen:
"Hej, ća..."
"Imam momka"

"Baš lijepe patike!"
"I ovaj prsten je lijep"

"Hej ćao, kud si krenula?"
"U vrtić po djecu"

"Hvala na piću!"
"Mogu li sjesti s vama?"
"Ne možeš"
"Ali samo malo..."
"Ono je moj jaran Kemo, izbacivač. Keeeemoooo..."

Ja: uspostavim kontakt očima
Ja: smiješak
Ona: smiješak
Ona: premješta se iza stuba

itd. itd.
Ma daj više odvadite sa tom pričom o upoznavanju žena na ulici, to samo ima u filmovima. Niko ne voli da mu se tako priđe, pa mene da zaustavi top model na ulici ne znam kako bi reagovao. Upoznajte me s tim parom što su se skontali tako što su se sudarili na pješačkom. Jedino ako su se puno puta sudarali pa se znaju više :lol:

Ne ne ne, za ozbiljnu vezu možeš djevojku naći samo u svom socijalnom krugu. Znači nemoj čekati da te jaranica upozna sa jaranicom, budi često u nekom društvu gdje je ta druga jaranica tako da se poznajete i znate dovoljno jedno o drugom i onda je u jednom trenutku izdvoji iz krda i kreni u napad. To je jedini način, sve drugo je navlakuša.
Nisi u pravu, jarane. I ja sam isto nekad mislio.

Tako da udri, ako imaš stomaka za to, ali se strateški pozicioniraj gdje ne dolaze tuke. Tipa, ispred knjižare, a ne ispred salona za nokte.
tap3ah75
Posts: 5942
Joined: 07/09/2009 14:14

#550 Re: Online klix

Post by tap3ah75 »

Kada se napokon hoćemo naći nakon dopisivanja i još uvijek se nismo vidjeli.
Ja sam ti onaj za koješ pomisliš "SAMO DA NIJE OVAJ"
:lol:
Post Reply