Online klix

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#501 Re: Online klix

Post by ExNihilo »

Sjećam se da je Irac imao legendarnih postova na ovu temu, ali ne mogu se sjetiti tačno šta je pisao. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65578
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#502 Re: Online klix

Post by _BataZiv_0809 »

Daj irac slobodno pisi prike. :thumbup:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#503 Re: Online klix

Post by ExNihilo »

Postavi ovdje Tinder profil da raja pođoni. :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#504 Re: Online klix

Post by irac300 »

To vas dvojica mene našli. :lol:

Evo ovaj zadnji dejt iz juna ove godine. Upoznao jednu iz Lukavca. Ono, fizicki je na slici bila pozamasna, ali nista strasno. Imali smo finu pricu. Voli SF, filmove, serije... Malo je prevulgarna za moj ukus bila, al' haj' jbg, kontam opustila se uz mene, necu biti cjepidlaka.
Nadjemo se mi u Tuzli, kad ono pozamasno sa slike je bilo dvostruko vece uzivo. :lol: Jebo ga filter i ko ga izmisli za uredjivanje fotografija. :mrgreen:

Ništa, otidjemo na piće, kad sam već doš'o. Hoce ona i da jede, narucila neki hamburger. Melje priča i jede. Onaj sir se razvlaci kad zagrize. Meni se vec poceo zeludac okretati, kad nategnu kolu i podrignu. E reko' jebem te u žensko, volim opustene žene, slobodne al' ne k'o da su mi jarani iz vojske. Popijem piće i pozdravim se. Baš sam stekao dojam da je pesin neki.
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#505 Re: Online klix

Post by irac300 »

suspect_zero wrote: 20/08/2021 22:52 Čuj Ircu 44 kuke, ja mislil ti derle neko :D
Pa i jesam derle u glavi. :lol:
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#506 Re: Online klix

Post by ComaGuy »

suspect_zero wrote: 20/08/2021 22:52 Čuj Ircu 44 kuke, ja mislil ti derle neko :D
Nije ovo džaba sarajevo-x forum :D sve generacija x i poneki "old soul" milenial
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#507 Re: Online klix

Post by suspect_zero »

irac300 wrote: 21/08/2021 00:41 To vas dvojica mene našli. :lol:

Evo ovaj zadnji dejt iz juna ove godine. Upoznao jednu iz Lukavca. Ono, fizicki je na slici bila pozamasna, ali nista strasno. Imali smo finu pricu. Voli SF, filmove, serije... Malo je prevulgarna za moj ukus bila, al' haj' jbg, kontam opustila se uz mene, necu biti cjepidlaka.
Nadjemo se mi u Tuzli, kad ono pozamasno sa slike je bilo dvostruko vece uzivo. :lol: Jebo ga filter i ko ga izmisli za uredjivanje fotografija. :mrgreen:

Ništa, otidjemo na piće, kad sam već doš'o. Hoce ona i da jede, narucila neki hamburger. Melje priča i jede. Onaj sir se razvlaci kad zagrize. Meni se vec poceo zeludac okretati, kad nategnu kolu i podrignu. E reko' jebem te u žensko, volim opustene žene, slobodne al' ne k'o da su mi jarani iz vojske. Popijem piće i pozdravim se. Baš sam stekao dojam da je pesin neki.

Svi ste ovu scenu zamislili u glavi, priznajte :lol: :lol: :lol:
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#508 Re: Online klix

Post by suspect_zero »

irac300 wrote: 21/08/2021 00:42
suspect_zero wrote: 20/08/2021 22:52 Čuj Ircu 44 kuke, ja mislil ti derle neko :D
Pa i jesam derle u glavi. :lol:
Neka si :thumbup:

Daj još ovih svojih dogodovština, nasmija me baš :-D
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#509 Re: Online klix

Post by Sociolog »

Tinder zakon...

I nekadasnji dernek...uuu sta sam.finih ribica tamo upoznao u periodu 2007/009.

Ima sad nekih milion aplikacija, koje su sve restriknnije.

Aplikacija anygram je po meni super, neka light verzina facebooka..ima finog svijeta i raje se moze upoznati.

Aplikacija Twoo milion nekih zena 40+ iskreno, ima i sudnica i osoba koje obnasaju ozbiljne odgovorne poslove.

Licno trenutno po meni je Tinder 1.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14576
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#510 Re: Online klix

Post by Dr Kova »

irac300 wrote: 21/08/2021 00:41 To vas dvojica mene našli. :lol:

Evo ovaj zadnji dejt iz juna ove godine. Upoznao jednu iz Lukavca. Ono, fizicki je na slici bila pozamasna, ali nista strasno. Imali smo finu pricu. Voli SF, filmove, serije... Malo je prevulgarna za moj ukus bila, al' haj' jbg, kontam opustila se uz mene, necu biti cjepidlaka.
Nadjemo se mi u Tuzli, kad ono pozamasno sa slike je bilo dvostruko vece uzivo. :lol: Jebo ga filter i ko ga izmisli za uredjivanje fotografija. :mrgreen:

Ništa, otidjemo na piće, kad sam već doš'o. Hoce ona i da jede, narucila neki hamburger. Melje priča i jede. Onaj sir se razvlaci kad zagrize. Meni se vec poceo zeludac okretati, kad nategnu kolu i podrignu. E reko' jebem te u žensko, volim opustene žene, slobodne al' ne k'o da su mi jarani iz vojske. Popijem piće i pozdravim se. Baš sam stekao dojam da je pesin neki.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#511 Re: Online klix

Post by Velkoski »

ComaGuy wrote: 20/08/2021 22:19
irac300 wrote: 20/08/2021 21:55

A ti bi svaki dan da novu upoznas? :lol: Jbg jarane, nismo svi Charlie Sheen.
Kako na onom spotu Dua Lipa kreira tinder i u roku 15 minuta se spetlja sa nekim indijcem :D
tinder gold, profilna s macom = profit brt
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#512 Re: Online klix

Post by Sydnor »

irac300 wrote: 20/08/2021 18:03 Ja sam doktorir'o online dateanje, a realno, bezveze izgledam. :mrgreen: I mogu ti reći, tamo nećeš normalno žensko naći za lijeka. Oštećena roba. Da krenem pisati kakve sam sve budalače upoznao, trebala bi mi zasebna tema.
Vjeruj, ništa nisi propustio. Najbolje ako imaš neke prijateljice, rodice, žene od jarana...da preko njih ganjaš da ti neku njihovu jaranicu koja je isto usamljena srede da se upoznate. Kod mene se dva jarana tako oženila, inače ne bi nikada žensko upoznali. Povučeni, tihi, mirni. A danas porodični ljudi.
Ma i ne smatram da sam nesto propustio nego jednostavno mislim za sebe da sam emotivan insan i ljubav je nekako pokretacki motor u mom zivotu. Nazalost, nikako da je pronadjem vec jako dugo... da mi je makar da imam s kim kafu popit.

Nazalost nemam nikog da me upozna s nekim :roll: malo tesko za povjerovat ali istina. Svi se pozenili, otisli na svoje stranu, nikog vise i nije briga za tebe, bio si dobar dok su bili slobodni sad samo neka druzenja i izlasci u parovima.

Imao sam neko omanje drustvo donedavno i to sam razjebo jer sam bio popizdio kad je drugarica s kojom se znam 10 godina nastimala svoju drugaricu liku koji se s nama poceo druzit prije mjesec dva :lol:

Sad sam apsolutno sam, odem s jednim jaranom ispusit nargilu (godinama zivio u Turskoj pa se navuko) i sa kolegom sa posla popijem pivo ispred prodavnice :lol:

jebiga
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#513 Re: Online klix

Post by ExNihilo »

Sydnor wrote: 21/08/2021 12:54
irac300 wrote: 20/08/2021 18:03 Ja sam doktorir'o online dateanje, a realno, bezveze izgledam. :mrgreen: I mogu ti reći, tamo nećeš normalno žensko naći za lijeka. Oštećena roba. Da krenem pisati kakve sam sve budalače upoznao, trebala bi mi zasebna tema.
Vjeruj, ništa nisi propustio. Najbolje ako imaš neke prijateljice, rodice, žene od jarana...da preko njih ganjaš da ti neku njihovu jaranicu koja je isto usamljena srede da se upoznate. Kod mene se dva jarana tako oženila, inače ne bi nikada žensko upoznali. Povučeni, tihi, mirni. A danas porodični ljudi.
Ma i ne smatram da sam nesto propustio nego jednostavno mislim za sebe da sam emotivan insan i ljubav je nekako pokretacki motor u mom zivotu. Nazalost, nikako da je pronadjem vec jako dugo... da mi je makar da imam s kim kafu popit.

Nazalost nemam nikog da me upozna s nekim :roll: malo tesko za povjerovat ali istina. Svi se pozenili, otisli na svoje stranu, nikog vise i nije briga za tebe, bio si dobar dok su bili slobodni sad samo neka druzenja i izlasci u parovima.

Imao sam neko omanje drustvo donedavno i to sam razjebo jer sam bio popizdio kad je drugarica s kojom se znam 10 godina nastimala svoju drugaricu liku koji se s nama poceo druzit prije mjesec dva :lol:

Sad sam apsolutno sam, odem s jednim jaranom ispusit nargilu (godinama zivio u Turskoj pa se navuko) i sa kolegom sa posla popijem pivo ispred prodavnice :lol:

jebiga
Brate, mene srce stegne kad tebe čitam. Ne mogu ti pomoći sa ljubavnim problemima, ali ako hoćeš javi se na PP da budemo jarani.

I piši po forumu, mnogima je donio sreću i na ovom prvom planu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#514 Re: Online klix

Post by moonca »

:-)
i ne do mu Bog..da napishe, neku rijec, pogreshno ... :zoka: bolje mu je --bez tebe.. :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#515 Re: Online klix

Post by ExNihilo »

moonca wrote: 21/08/2021 13:36 :-)
i ne do mu Bog..da napishe, neku rijec, pogreshno ... :zoka: bolje mu je --bez tebe.. :lol:
Pričaš gluposti but then again..kad ti ne pričaš gluposti?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#516 Re: Online klix

Post by moonca »

ExNihilo wrote: 21/08/2021 13:39
moonca wrote: 21/08/2021 13:36 :-)
i ne do mu Bog..da napishe, neku rijec, pogreshno ... :zoka: bolje mu je --bez tebe.. :lol:
Pričaš gluposti but then again..kad ti ne pričaš gluposti?
Eto vidish, da sam u pravu.. :oops: :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#517 Re: Online klix

Post by dystopia »

irac300 wrote: 20/08/2021 18:03
Sydnor wrote: 19/08/2021 15:40

Vjeruj da i nemam kriterijuma :lol:
Ja sam doktorir'o online dateanje, a realno, bezveze izgledam. :mrgreen: I mogu ti reći, tamo nećeš normalno žensko naći za lijeka. Oštećena roba. Da krenem pisati kakve sam sve budalače upoznao, trebala bi mi zasebna tema.
Vjeruj, ništa nisi propustio. Najbolje ako imaš neke prijateljice, rodice, žene od jarana...da preko njih ganjaš da ti neku njihovu jaranicu koja je isto usamljena srede da se upoznate. Kod mene se dva jarana tako oženila, inače ne bi nikada žensko upoznali. Povučeni, tihi, mirni. A danas porodični ljudi.
:(
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#518 Re: Online klix

Post by foxlife »

Sydnor wrote: 21/08/2021 12:54
irac300 wrote: 20/08/2021 18:03 Ja sam doktorir'o online dateanje, a realno, bezveze izgledam. :mrgreen: I mogu ti reći, tamo nećeš normalno žensko naći za lijeka. Oštećena roba. Da krenem pisati kakve sam sve budalače upoznao, trebala bi mi zasebna tema.
Vjeruj, ništa nisi propustio. Najbolje ako imaš neke prijateljice, rodice, žene od jarana...da preko njih ganjaš da ti neku njihovu jaranicu koja je isto usamljena srede da se upoznate. Kod mene se dva jarana tako oženila, inače ne bi nikada žensko upoznali. Povučeni, tihi, mirni. A danas porodični ljudi.
Ma i ne smatram da sam nesto propustio nego jednostavno mislim za sebe da sam emotivan insan i ljubav je nekako pokretacki motor u mom zivotu. Nazalost, nikako da je pronadjem vec jako dugo... da mi je makar da imam s kim kafu popit.

Nazalost nemam nikog da me upozna s nekim :roll: malo tesko za povjerovat ali istina. Svi se pozenili, otisli na svoje stranu, nikog vise i nije briga za tebe, bio si dobar dok su bili slobodni sad samo neka druzenja i izlasci u parovima.

Imao sam neko omanje drustvo donedavno i to sam razjebo jer sam bio popizdio kad je drugarica s kojom se znam 10 godina nastimala svoju drugaricu liku koji se s nama poceo druzit prije mjesec dva :lol:

Sad sam apsolutno sam, odem s jednim jaranom ispusit nargilu (godinama zivio u Turskoj pa se navuko) i sa kolegom sa posla popijem pivo ispred prodavnice :lol:

jebiga
pa sto nisi potkacio tu jaranicu sto je namjestila?
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#519 Re: Online klix

Post by irac300 »

dystopia wrote: 21/08/2021 17:30
irac300 wrote: 20/08/2021 18:03

Ja sam doktorir'o online dateanje, a realno, bezveze izgledam. :mrgreen: I mogu ti reći, tamo nećeš normalno žensko naći za lijeka. Oštećena roba. Da krenem pisati kakve sam sve budalače upoznao, trebala bi mi zasebna tema.
Vjeruj, ništa nisi propustio. Najbolje ako imaš neke prijateljice, rodice, žene od jarana...da preko njih ganjaš da ti neku njihovu jaranicu koja je isto usamljena srede da se upoznate. Kod mene se dva jarana tako oženila, inače ne bi nikada žensko upoznali. Povučeni, tihi, mirni. A danas porodični ljudi.
:(
Pišem iz svog iskustva. Možda sam ja kurate sreće. :mrgreen: Ali ovo dosad što sam upoznao je stvarno sa nekim falinkama. Od bipolarnog poremećaja, preko raznih vrsta kompleksa pa do onih kojima su svi muškarci isti...
Upoznao sam i normalnih žena, ali većinom je daljina bila problem. Ja sam fokus bacio na ove koje sam uživo sreo.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#520 Re: Online klix

Post by dystopia »

irac300 wrote: 21/08/2021 17:55
dystopia wrote: 21/08/2021 17:30

:(
Pišem iz svog iskustva. Možda sam ja kurate sreće. :mrgreen: Ali ovo dosad što sam upoznao je stvarno sa nekim falinkama. Od bipolarnog poremećaja, preko raznih vrsta kompleksa pa do onih kojima su svi muškarci isti...
Upoznao sam i normalnih žena, ali većinom je daljina bila problem. Ja sam fokus bacio na ove koje sam uživo sreo.
Oj još bipolarni. Ma da se nismo sretali na prostranstvima tindera :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#521 Re: Online klix

Post by moonca »

hm. na daljinu fine , u komshiluku .. nema je... cudno.. sve je 'do njih' :zoka:
..opisani susret si 'uvelichao'.. :-) :zoka:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#522 Re: Online klix

Post by dystopia »

Potaknu me tema da pokušam povratit stari profil, da se malo prisjetim čega je bilo. :skoljka:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#523 Re: Online klix

Post by irac300 »

dystopia wrote: 21/08/2021 17:57
irac300 wrote: 21/08/2021 17:55

Pišem iz svog iskustva. Možda sam ja kurate sreće. :mrgreen: Ali ovo dosad što sam upoznao je stvarno sa nekim falinkama. Od bipolarnog poremećaja, preko raznih vrsta kompleksa pa do onih kojima su svi muškarci isti...
Upoznao sam i normalnih žena, ali većinom je daljina bila problem. Ja sam fokus bacio na ove koje sam uživo sreo.
Oj još bipolarni. Ma da se nismo sretali na prostranstvima tindera :lol:
:lol:

Svašta je moguće. :mrgreen:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#524 Re: Online klix

Post by dystopia »

Sada čekamo prvu poruku .....
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#525 Re: Online klix

Post by Sydnor »

ExNihilo wrote: 21/08/2021 13:24 Brate, mene srce stegne kad tebe čitam. Ne mogu ti pomoći sa ljubavnim problemima, ali ako hoćeš javi se na PP da budemo jarani.

I piši po forumu, mnogima je donio sreću i na ovom prvom planu.
Zar tako jadno djelujem? :-?
Ma nema se ovdje šta puno pisat... Mogu ili o koroni ili o politici, a ne pratim više ni jedno ni drugo.
foxlife wrote: 21/08/2021 17:45 pa sto nisi potkacio tu jaranicu sto je namjestila?
Već 7 god. je u vezi haha, a prije toga šta znam. Previše smo različiti tipovi da bi uspjeli kao par mada eto kad smo imali dvadesetak godina simpatisali smo jedno drugo ali srećom ne završismo zajedno jer ne bi onda mogli bit drugari.

Doduše prema svemu sudeći nismo ni sad :mrgreen:
Post Reply